Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
19. pro 2014

@bublinka74 moc drzim palce, at objevis //
@bjoucik.15 je mi lito, jak to ted s manzelem mas. Rozhodne bych nevahala a v klidu bych se snazila zjistit, co to znamena a trvala bych na ukonceni komunikace s jeho ex. Nemuze byt nic horsiho, nez narusena ci ztracena duvera.

sleepers
19. pro 2014

Jinak ja jsem dnes 5DPO. 1.cyklus s clostibegytem. Takze zkusim za dalsich 5 dni testovat, tzn.na Stedry den 🙂

Moc si preju aby to uz konecne vyslo.

chilli009
19. pro 2014

@sleepers držím pěsti, aby se zadarilo a meli jste krásný dáreček pod stromeček 🙂 . U me byla ovu včera, takže na nový rok zkusím testik a budu doufat.

sleepers
19. pro 2014

@chilli009 řekly jsme si tady, ze do konce roku bude zadelano, takze verim, ze to tak bude i u nas dvou a dalsich snazilek.

chilli009
19. pro 2014

@sleepers jj, taky doufám 🙂

janajens
19. pro 2014

Ahojky tak mrcha dosla po sesti dnech zpozdeni ale jen na dva dny a docela slabe pak dva dny klid a predevcirem tuleni a od vcera hnede spinim uz se v tom fakt nevyznam ☹ tak si myslim ze nema ani cenu si delat test opet smula nebo co myslite holky

chilli009
19. pro 2014

@janajens pokud se nerozjela uplne, tak bych testla, mas test koupeny?

janajens
19. pro 2014

@chilli009 nemam bohuzel jelikoz jsem to sice mela ale slabe tak jsem si rekla ze to nema cenu ale do ted to spineni dva dny po mrše tomu nerozumim k doktorce jdu az 16.1

chilli009
19. pro 2014

@janajens uvidis, ale byt Tebou koupim test a zkusila bych ho, slaba MS/špinění muže značit uhnízdění.

88martina88
19. pro 2014

Ahoj holky. Prosím o radu. Dušík nebo kanálik? Děkuji

majkylove
autor
19. pro 2014

@88martina88 ahojky,co je to za test?a kdy máš mít,nebo měla být ms?

chilli009
19. pro 2014

@88martina88 ahoj, koukám na to přes mobil a něco mi přijde, že tam je , nejde to více nasvitit?

88martina88
19. pro 2014

Nejde 😒 . Taky ms nema dorazit az v utery. Ale rano skusim a uvidim co se objevi

janajens
19. pro 2014

@chilli009 no uvidim jestli budu testovaf 😉

chilli009
19. pro 2014

@88martina88 testovala bych nejdřív v den očekávané MS, před mohou byt testy zkreslene

88martina88
19. pro 2014

@majkylove ahoj no 10 dr max. Ms by nemala dorazit nedele az utorok vzdy sa mi to pohybuje v tomto intervale

majkylove
autor
19. pro 2014

@88martina88 tak v tom případě bych řekla že je to tam!moc držím palce ať krásně sílí!udělej další v neděli 😉

martinalinda
19. pro 2014

@bjoucik.15 to je jasny, ja to taky nechci, ale jen se to tak rika, ze to tak chodi..tak jsem si na dedu dnes zavzpominala, pohreb byl relativne v pohode, tradicni nalada, babicka byla celkem v pohode, az jsem ji obdivovala jak to zvlada..takze zitra ficime na navstevu do opavy, uzit si sobotu s rodici, tesim se. Aspon nebudu myslet na ty horsi veci..

martinalinda
19. pro 2014

@marketat dekuji, je to tak, uz to trosku prebolelo, ale stejne si na nej kazde vanoce vzpomeneme, delal tu nejlepsi kureci roladu, kterou delal na vanoce jen kvuli nam vnoucatum, vedel jak nam moc chutna, on uz ji ani nechtel videt,ale delal ji protoze vedel ze prijedeme :( ale mam recept, na jeho pocest ji letos udelame za nej! Je to smula vse, co se pred vanoci stalo, cloveka to preboli, cas rany zahoji.

88martina88
19. pro 2014

@majkylove no snazime sa uz viac ako rok. Nechcem si nic pripustat ale toto mam poprve 😀 bol by to ten najkrasnejsi vianocny darcek pre manzela s ktorýn tuzime po rodine.

martinalinda
19. pro 2014

@terezapetrova to ja taky doufam, ze nam dedecek toho prcka brzy sesle 🙂

majkylove
autor
19. pro 2014

@martinalinda Marti je mi to moc lito!tohle taky znam pred vanoci ☹ drzte se a preju at uz prijde to miminko!

majkylove
autor
19. pro 2014

@88martina88 me dr max nikdy tohle neudělal a z tehle carky co tam mas ty mam ted uz 18 tydnu nasi lasku v brisku 😵 moc drzim palce a dej vedet 😉

88martina88
19. pro 2014

@majkylove jej tak to gratulujem 😊 a prajem vela zravicka a urcite dam vediet ako to dopadlo 😊

sleepers
19. pro 2014

@88martina88 ja myslim, ze tam duch je 🙂

marketat
19. pro 2014

@martinalinda Tak nějak to je. Myslím, že takovýhle věci úplně nepřebolí nikdy. Mně před pěti lety umřela před Vánoci máma a taky to ještě nepřestalo bolet úplně. Jsou situace, které ti toho člověka vždycky připomenou, v kterých to zas začne bolet víc. S roládou je to moc hezké 🙂 Já třeba nosím každý podzim v kapse kaštany, jako je nosila máma, tři, hrála si s nima v dlani 🙂

88martina88
19. pro 2014

@sleepers bola by som najstastnejsia na svete 😀

sleepers
19. pro 2014

@88martina88 tak tomu rozumim. Ja budu na stedry den 10DPO tak zkusim taky testovat

88martina88
19. pro 2014

@sleepers ja v podstate ani neviem kolikaty den jsem jelikoz stane se ze man posunutou ovu a hlavne tento mesiac sme to nejak flakali takze dufam ze neni falesny a ze mozem manzela potesit 😀

chilli009
19. pro 2014

@88martina88 koukala jsem i na PC a taky tam vidím ducha, v nedeli by mela byt čárka už vidět více, možná i zítra, z ranní moče. At sili a dáreček vyjde 🙂