Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 no jo, si přivedla na svět ty 4 pytlíky 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 černý brejle, černej klobouk... 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla to máš dobrý ..já bych maminu nechtěla,ta by umřela pohledem za mne ...přítel nepůjde k porodu ??

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Ne, já ho tam nechci 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla no můj jednou zkoušel i se ode mě napít mlíka 😀 na to mi řekl,fuj je to hnusný a koukám ti na kozu moc zblízka, z toho nic nemám 😀 tak já hodně řešila, hooodně, teďka už nemusím mám skoro vše...jediné co neustále řeším je kočárek... měla jsem 4 a stále to není ono 😒 prostě chci fakt dokonalý,ale takový není, ale 4 už mi manža nedovolí 🙂 a jsem náročná,ale už vím co chci 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla jasné a 3 byli nádherné a 4 protože mi připravovali na císaře tak jsem dostala strach a v noci jsem jela s bolestmi a ten strach ti udělá pak blokaci a šup jde to hůře ....ale i to jsem dala a proto ti píšu radu ...a dobrou neposlouchat ostatní,sama si říkej jasan přijedu,odrodím a je to a uvidíš že to půjde samo hmm mozek dělá hodně věř mi 😉 😉

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 😀 tak teď jsem se zasmála 😀 😀 😀

martinalinda
2. led 2015

@loilla jeste ze tu mame bublinku, zkusenou matku 4 deti, vse zazila, poradi, to pak budem vsechny umet jeste nez porodime i se zavrenyma ocima 🙂 🙂 🙂
Ale je fakt ze ja se bojim asi vseho, jsem straspytel a nejvic asi porodu, protoze nemam rada bolest, mam asi nizky prah bolesti. Takze to bude pro me asi nejvetsi hruza. Takze zbytek asi nejak zvladnu.

@bublinka74 he budes u porodu napoveda po telefonu jo? tak to ti poctive vsechny odevzdame sve telefonni cisla, muzi budou drzet pri porodu mobil u ucha a bude to...myslim ze se uz vsechny tesime 🙂

@bjoucik.15 muj je taky motorkar, ale nejezdi v te kuzi, ale spis sportovne, ma hodnu VFR 750, tkaze docela to jede, sportovne cestovni, uz se sam modli ze nebude moct jezdit na motorce, protoze bude mit strach o me a mozna i kvuli diteti omezi jizdy :( ale jinak je taky cita, to asi kazdy chlap jak se to dozvi..vsichni roztajou a resi kocarky, ten muj uz se taky dival a sledoval perovani, velikost korbicky....a jak se nastavuji madla..dobrovolne se mnou chodi i po obchode mezi detskymi vecmi a kouka se mnou..sleduje to i u svagrove vsechny veci co ma mala, a ze takto by to on neudelal, ze bude jinak vychovavat sve dite...no nekdy je to fakt totalne smesne. Az jednou jsem koupila super oblecek na mimi, takovy komplet, tak nad tim se totalne rozplyval 🙂 jsem uchyl, uz par veci nakoupenych mam, hlavne ve slevach v F&F v tescu, ted budou mit zas zimni vyprodeje 🙂 uz se tesim

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla za přítele budeš strašně ráda,věř mi... nevím co bych si bez něho počala... a to jen stál a koukal... jo a nechal si mačkat ruku 😀 jo a obsluhoval stroj na kontrakce 😀 to se mu líbilo... a to stál při porodu přímo u nohou,takže viděl všechno 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 jasně.. 😀 přijedu... rozhodím nohy, zatlačím a je venku.. 😀 a pak si půjdu dát tatarák 😀

loilla
2. led 2015

@martinalinda Přesně, matka pluku.. 😀 Jo, to já taky.. 🙂 Ale věřím tomu, že když ten mrňous vykoukne na svět - je všechna bolest zapomenuta.. 🙂 Kdyby to bylo tak hrozný, nechtěly by ženský druhý, třetí.. v případě @bublinka74 pátý.. 😀 dítě.. 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 vážně?? tebe jsem měla znát předtím 🙂 strach a únava je sviňa, to máš pravdu.... myslím,že můj porod by asi takový nebyl nebát se a být vyspaná 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Nenene, já jsem v tomhle rozhodlá na 100%... že ho u porodu nechci.. 🙂 Já si tam jako podporu vezmu maminku.. 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla no asi tak 🙂 tatarák asi nedostaneš, u mě o končilo houskou 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla tak jo,aspoň někoho... 🙂

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda jasné tak to plánuji a jinak děkuji za tu zkušenou matku ....ale tak co vím a mám za sebou ráda poradím 😉 hele takový mobil u ucha u poroda a slyšet mé hlášky ....porod půjde jedna báseń fakt .... 🙂 já to zažila u třetího a zírala jsem ikdyž byl se vším za 30 min venku bylo to bájo a my to i chybělo fakt ...a pak jsem to rozsekala když jsem malýho vyprdla ....doktor to je macek ty joo a jááá ty wogo ten má šňůru jako twistr nanuk a celý sál se málem počůral smíchy 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Pche.. ☹ 😀 Tak si ho dám při první příležitosti.. já ho totiž strašně milujuuu a je pro mě utrpení, že ho teď nemůžu... 😀

martinalinda
2. led 2015

@bjoucik.15 a vis co je nejvetsi prdel, ze ti chlapi to mliko chtej za kazdou cenu zkusit ochutnat, jsou jak padli na hlavu, prej jak to chutna a ze to chteji ochutnat..no ten muj se na to snad tesi vic ja na dite..prej az se pricucne a zkusi ...jeho bracha mu rekl ze je to nasladle a dobre, tak nevim teda, ale asi mozna svagrove upijel, kdyz mela moc a musela odstrikavat, prej mlicko do kávy :D :D :D

bublinka74
2. led 2015

@bjoucik.15 žádný strach jasný nebude .....říkám že se napojíte na koníka nebo povinně dáte tel.čísla já Vás zbavím strachu a porodíte raz dva 😉

bublinka74
2. led 2015

@loilla třeba to ještě změníš hmm ...je to nádherné když je tam s tebou tatka hmm 😉

martinalinda
2. led 2015

@loilla matka pluku 🙂 to je fakt, no tak ta jedina vi jake to je rodit uz po paté, a proto se neboji, protoze si to nejhorsi asi uz zazila, jen ale bubli pockej, aby ta mala nemala nakonec 6kg 🙂 dle tech mir, cos minule psala, kazdy dal byl cim dal vetsi 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Tohle určo ne.. 🙂 Jsem rozmyšlená.. bude s námi pak na pokoji, i přes noc... ale u porodu ho neci... 😀

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda noo se nebojím já budu mít císaře víš to už vím ted,ale je i jiný tatínek takže asi váha bude jiná ..nooo uvidíme 😉

loilla
2. led 2015

@martinalinda Jojo.. 🙂 Ale my to zvládneme taky a pak budeme dělat chytrý a říkat "prosímTě, hlavně se nestresuj, je to pohoda..." 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda pro pobavení... můj malé moc nekoupil... ale když už tak to stálo za to.... Bodyčko s opicí,černé, šátek s lebkami a triko s logem dopravního podniku 😀 no a s kočárky už asi končí... u nás je problém,že já jsem prcek a manžel má skoro 190cm. chci určitě trojkolku,ruční brzdu na zadní kola,dlouhou opěrku zad, dobrý sed i leh, odpružení, a dobře skladný, jo a velký košík a malá hmotnost,ale zase né tak malá 🙂 takže takhle nějak... nevím co bych vybrala,ale náš kočár už další dítko neodvozí ani bych ho nechtěla.....

bublinka74
2. led 2015

@loilla dobrá jasné pokud se na to necítíte ...tak chápu 😉

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 och boze, to si dokazu zive predstavit, ten nanuk ??? to jako fakt? tak tlustou? no moje kamoska co rodila 3 roky zpet, rikala taky ze mel pry jak lodni lano snuru...kdyz jsem si predstavila tu velikost, nechapala jsem kde se to tam vlezlo 🙂
ale pomoc na telefonu bude fajn, treba to vic pomuze, nez vystraseny manzel, prej "ja k noham nepujdu, tam uvidim vse a jeste se vyvratim"...rikam, neboj ty budes u hlavy, tak doufam ze jsem mu nekecala 🙂 jinak ho tam asi nedostanu a pokud bude sledovat monitor tak to toho meho IT zdatneho a kutilskeho manzela zaujme, verim ze by jim ten pristroj jeste poopravil, kdyby spatne ukazoval :D :D :D

bublinka74
2. led 2015

@loilla ten porod Vám holky budu závidět fakt ...já se bojím císaře hmmm raději bych rodila ..fakt věřte mi

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda mě to zkusil,abych nezratila mlíko,když ho malá nesměla 🙂

@bublinka74 už vím jak na to, snad to bude dobrý 🙂 hlavně jinou porodnici...

loilla
2. led 2015

@bublinka74 On se cejtí, ale já ho tam nechci cejtit.. 😀 A to je jistota, že když byl jednou, bude podruhé?