Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla já bych mohla tenhle pátek odpo .... pak nevím po půlce ledna vůbec,bude toho hodně ??

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Hele, já bych pátek taky klíďo mohla.. 🙂 Ale musíme dát sraz někde u vlezu z metra.. 😀 Já se v Pze moc neorientuju.. 😀

chilli009
4. led 2015

@majkylove jukni na www.hartan.de , super je racer gt

bublinka74
4. led 2015

@loilla jůůů fakt ....nevím co je pro Tebe lepší ...třeba Václavák,nebo Zličín ....nevím co je pro Tebe nej ..nebo napiš tak nějak co by vyhovovalo 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla já vlezu na Dejvicích do metra,tak že dojedu kamko-li jen písni kam 😉

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No jasné.. 🙂 Tak na Zličíně? 🙂 Já nasednu na Čerňáku na metro a Zličín jestli se nemýlím je přesně na konci trasy.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla to budeš mít daleko néééé cooo ???

bublinka74
4. led 2015

@loilla hele kde jsou přestupy z čerńáku aby jsi to neměla tak daleko ....podívám se vydrž

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Mě přijde, že tím metrem je to chvilka.. 🙂 A nebo jestli nastoupíš na Dejvický, tak bysme se mohli sejít na Můstku.. 🙂 (studuju trasu metra, nemám takovej přehled..😀)

bublinka74
4. led 2015

@loilla co se sejít na Můstku nechceš ..nebudeš to mít tak daleko ???

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Jestli pofrčíš z Dejvický, tak bych dala ten Můstek.. Tam to je pro obě bez přestupů.. 😝

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Co jsem psala výš? 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Jaký daleko? 😀 Kdybych to šla pěšky..... 😀 😀 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla jj na Můstku ..jsme se shodly...na Václaváku ...dole ....víš kde je Palác Koruna ?? Je tam velký Baťa ??

loilla
4. led 2015

@bublinka74 😕 Mě musíš říct, kterým výlezem mám vyjít z metra... 😀 A když vylezu ven.. tak pokud je hned u výlezu něco většího, co nepřehlédnu, tak před to dojdu... 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Prostě vylezu směr "Václavák", ne? 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 To na tý tabuli určo bude.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla z toho přestupu nahoře to neznám 😀 uděláme to jinak ,já přijedu na Můstek a půjdu nahoru jako na přestup k Tobě a ty jen vystoupíš z metra a počkáš tam někde u kraje ..já Tě najdu jooo 😀 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla Václavák je dlouhý a je milion výstupů :D :D

bublinka74
4. led 2015

@loilla se domluvíme ve čtvrtek ju a dáme si telefon 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Okej.. 😀 ale kde je Palác Koruna už jsem si na mapě našla.. 😀 Každopádně s tím počítám! 🙂)))

bublinka74
4. led 2015

@loilla já taky jůůůůů někoho poznám 🙂 nepřidá se někdo ....?????

bublinka74
4. led 2015

@loilla se koukej uzdravit hlavně jooo 😀 😀 😀 takže hlavu strkat nad páru 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Z Phy je @bjoucik.15 a @sleepers .. co, dámy? 🙂)))

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Hele.. v nejhorším víš co se říká? 😀 Rýma léčená trvá týden, neléčená 7 dní.. Já jsem dneska 6., takže ještě zejtra a dobrý.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla jj třeba se přidají buchty 😀 😀 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74
@loilla holky co to kujete?? Horší místo než milion lidí okolo jste vybrat nemohli? 🙂 Václavák je dost rušný,to samé Můstek 🙂 a jako že se sejdete ve čtvrtek??

loilla
4. led 2015

@bjoucik.15 Jsme říkali, že bysme dali sraz.. 🙂 V pátek odpo! 🙂

martinalinda
4. led 2015

@bublinka74 ale, porad me boli bricho, tak to zahanim nemyslenim na to. Obcas je mi blbe od zaludkz. Jsem neskutecny zrout cokolady a ted kdyz mi jo manzel nabizi tak bemam chut, je to divny. Kdy jsi pocitovala neco ze jsi tehotna. Ani presne nevim kdy by slo na testu neco videt, je to uz i 20dc nebo ne? To budu zitra, takze jeste cekam aspon do konce pristiho vikendu.

@bjoucik.15 ja prave myslela ze je to normalni co se ti dehe, ze to tak odpovida, tak to se omlouvam. Ale i tak to nemeni nic na tom ze je vzdy sance s rustem hcg 🙂 budu drzet pesti.

@marketat ty jo to jako fakt, dve ovu za cyklus? Kurnik, no tak snad nejsem ten pripad, bo dle testu na ovu to vypadalo jako by byla dvakrat po sobe, i me bolelo vpravo s pak vlevo. Ted uz cele bricho :( tak to jsem teda zvedava, po 10.1. Delam test tak uvidime 🙂

martinalinda
4. led 2015

@bublinka74 jsem si rikala, ze ani karlos ani deniska tu uz dlouho nebyly, treba maj hodne prace ? A nebo uz je karlos v tom a ceka do 3 mesice 🙂 no uvidime 🙂