Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
7. led 2015

@chilli009 ajoj kočičko ..jéé to mi mrzí ...taky jsem to měla ...nemohli by ti pak dávat prášky ani injekce,znám to ..tak se hlavně pořádně uzdrav a koukej přijít a děkujem 😉

loilla
7. led 2015

@chilli009 Jé.. Tak přeju, ať to máš brzo za sebou a ať je vše v pořádku!!!! 🙂

martinalinda
7. led 2015

@loilla dekujii 🙂 budu doufat

@chilli009 Kocko to je mi lito, neboj to vse bude v poradku, zada jsou hrozna znam to a ty rehabky :( ale vse se srovna. Jinak mimi taky pocka, budu drzet palce. Urcite sem zavitej ;)

martinalinda
7. led 2015

@bublinka74 taky doufam ze to bude ok, a ne cysta. Vcera nic spatneho dr nevidela, tak snad je vse v poradku. Taky budu cekat, dostat bych to mela po utrousi asi 12.-13.1.. Takze testovat muzem spolu 🙂
@loilla no jak jinak, deticky nase budouci budem vzdy milovat 🙂 at uz budou jakekoliv 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@chilli009 tak to je mi líto ☹ ale 2-3 cykly rychle uběhnou a aspoň budeš mít záda v pohodě... 🙂

chilli009
7. led 2015

@bublinka74
@loilla
@martinalinda
Děkuji, mam problémy 1,5 roku a ted se to zase dost zhoršilo , tak se musím dát dohromady, abych druhé vůbec zvládla. Budu nakukovat i tak, ráda sem chodím,je to tu prima. Jste skvělý.

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla Grinch, to si mě fakt pobavila 🙂

chilli009
7. led 2015

@bjoucik.15 no snad to za ty 2 az 3 cykly stihnu,je to na dlouho 😒

loilla
7. led 2015

@chilli009 Dáš se dohromady, 2-3 cykly utečou jak voda a za chvilku budeš oznamovat, že čekáš miminko.. 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@martinalinda Hardy nevím, nemám s ním osobní zkušenost.. je to asi tak 50 na 50..někomu vyhovuje a někomu ne ☹ Jak jsi velká? co já vím, tak kočárek nemá polohovací rukojeť...měla být teleskopická,ale ještě do čech nezavítala.... ☹ no jinak je docela velký, jako že prostorný. Bohužel víc ti k němu neřeknu...snad jen hmotnost 15kg je dost.... 😒

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Ten byl taky tak ošklivej, až byl roztomilej.. 😀

bjoucik.15
7. led 2015

@chilli009 hele mám skoliozu zad a myslela jsem že v těhu zešílím, ale bohužel u mě to nejde léčit 😠 chybí mi svalstvo na zádech, a ty kosti prostě bolí.... jak mi říkal dr. když jsem byla menší, tak já mám bolesti pořád, jen jsem si na ně zvykla a nepřijde mi to... a když už jo mám, tak by zdravý člověk zešílel... 😖 ale já furt musím mít něco echt - štítná žláza,vrozená asplenie,virus v oku, podezření rakoviny na čípku... takže dokud se nerozpadnu bude to fajn 😀 No tím jsem chtěla říct, je fajn, že se z toho můžeš vyléčit 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla 😀

bublinka74
7. led 2015

@martinalinda jasné testovat budem určitě spolu 🙂

sleepers
7. led 2015

Holky vsem vam strasne moc dekuju. Vazne.

Ale dle doktora je pouze 20% sance na udrzeni.
Spis to vypada na neprosperujici tehotenstvi. V patek znova odber, znova sono a pak bude jasno.
Rikal, ze to nevidi dobre. Gest.vacek 6mm a to je sakra malo.

A ani ja. Vim, ze bude brzo konec.Je mi strasne.
A vy si prosim, vazte svych deti a pohladte za me svuj pupik.

bjoucik.15
7. led 2015

@sleepers ☹ je mi to líto, fakt.... třeba půjdu hned za tebou, kdo ví 😒 mám to samé co ty... buď silná, povede se,uvidíš a bude to fajn.... ta příroda ví co dělá ☹

bjoucik.15
7. led 2015

@sleepers jen nevím kolik by měl gestační váček být??

marketat
7. led 2015

@bjoucik.15 Já mám v tomhle fakt velké štěstí, někdy mám pocit, že se manžel těší víc než já 😀 Kočárek vybíral víc on, už dva měsíce vylepšuje postýlku po mojí mámě, na výběru oblečení se chce podílet... jediné co asi nedá, je přebalování, je hrozný cíťa na pachy, takže toho se bojí už teď 😀 No a do toho všeho vybírání co je potřeba plánujeme, kam a kdy nejdřív budeme moct s prďolou pod stan 😀

loilla
7. led 2015

@sleepers To je mi moc líto.. ☹ Ale i 20% šance je šance.. Počkej do pátku, třeba do bude mít šťastný konec.. Moc Ti to přeju!!!!!

sleepers
7. led 2015

@loilla Já vím, šance je ale asi všichni dobře víme, jaká. Bohužel ☹

loilla
7. led 2015

@sleepers To není pravda... To, že řekne 20% automaticky nemusí znamenat, že se neudrží.

I když je to jiná situace, ale - kamarádce třeba doktor jasně řekl, že nikdy nebude mít děti, 0% šance na otěhotnění.. a ejhle, brala prášky, otěhotněla a donosila zdravého chlapečka! Takže tomu nevěř.. Nikdy není nic ztraceno.. Uvidíš v pátek!

sleepers
7. led 2015

@loilla Já vím, že to myslíš dobře. ALe furt vidím doktora před obličejem a jeho výraz. Hledal a měřil všechno opravdu dlouho. Ale nic. Chce tomu dát šanci ještě v ten pátek ale....

marketat
7. led 2015

@sleepers ☹ Ale zatím nevěš hlavu, zázraky se dějí a třeba se přihodí i tobě. Někdy je důležité být optimista. 😉

loilla
7. led 2015

@sleepers I malá šance je šance.. A jak píše @marketat Opravdu je důležité být někdy optimista! 😉

bublinka74
7. led 2015

@sleepers hele no tak kočko,ani doktor není vševěd .mne toho kolikrát napovídali ...a oni nemají tvé tělo,tvůj vnitřek a záleží jak se mrňous s tím popere,takže hlavu vzhůru ano .... 😉

bublinka74
7. led 2015

@sleepers jooo a jestli Tě můžu něčím uklidnit tak když jsem porodila 1 syna,řekla mi Mudr.že už nebudu mít nikdy děti ...ha a já měla další 3 potom ...ha hiiiiii nevěřím tomu a i nyní když řekli,že je šance 50 na 50 věřím,že se povede ....a tak i ty musíš věřit a myslet pozitivně ....jasný ...tělo to cítí a jak, by si se divila holka moje 😉

sleepers
7. led 2015

@bublinka74
@loilla
@marketat
holky, vím, že to myslíte dobře, chce mě povzbudit. Já vím, že nějaký šance je. Ale můj doktor je opravdu kapacita ve svým oboru, vím, že by mi nedával planý naděje a ani já si nechci něco nalhávat. Nechci další zklamání. Takže prcek mě může jedině překvapit.

bublinka74
7. led 2015

@sleepers jasné kočko já Tě plně chápu hmmm,ale doktor může být stokrát kapacita,ale není vševěd a do tvého těla fakt nevidí ...a třeba má pravdu jasné ,ale prostě nesmutni dnes dokud není poslední verdikt ano .... 😉

sleepers
7. led 2015

@bublinka74 už aby byl pátek. Už chci s jistotou vědět, na čem jsem a chci jít dál. Nechci se nad tím zaseknout

bublinka74
7. led 2015

@sleepers hele koukám,že jsi 6.tt noo uvidíš ,mne teda vždy bral lékař až ten 8.tt na vše ....a i déle ...já to kolikrát nevědala ,že jsem těhotná a byla a u prvního mi oznámili,že jsem 11+3 ..to jsem zírala ,ono právě není dobré chodit tak brzy hned pak jsi vystresovaná a i oni hmmm 😉