Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
11. led 2015

@bjoucik.15 juj to auto, to je teda pech...a jeste takto v zime, tak snad se brzy opravi a nebude to drahe...my s nim taky mame nejake problemy, pri startovani nam chcipa..ostrikovace nejak spatne strikaji....a to uz jsme za opravu napravy loni v listopadu dali 9000,-. No na tak starem aute jsem si klepala na celo, ale je pravda ze jezdi ted lip, je to poznat...tak uvidime, za ho treba letos nevymenime 🙂

bjoucik.15
11. led 2015

@martinalinda no musíme vydržet co a jak bude semnou..zda se rozjede srdíčko a bude vše jak má být.. a pak chceme kupovat větší auto, protože se do tohohle už nevejdme 3 + pes neatož 4+ pes 😀

majkylove
autor
11. led 2015

@bjoucik.15 taky musíme kupovat auto ještě před porodem,to je další starost navíc,vybírat kočárek a k tomu ještě auto mě přivede do blázince 😀

mysackovi
11. led 2015

@martinalinda jj..věřím tomu....prostě rok 2015 bude úžasný....budu mít miminko a bude vše vycházet....děda tu se mnou bude pořád 🙂

mysackovi
11. led 2015

@martinalinda a hlavně budeme tady už všici mít mimi....zasloužíme si to 🙂

blauen
11. led 2015

@martinalinda no já špiním silněji už třetí den ale to mám vždycky takovou MS a ted jsem začla na tři dny zobat clostík tak uvidíme.....jak budou probíhat další cykly :o)

bjoucik.15
11. led 2015

@majkylove jaké auto chcete?? My jsme se byli podívat (nakonec mm naše auto rozchodil) na Opel Zafiru a je rozhodnuto... je velký, akorát pro 4 a psa a manžel se tam vejde a za ním i autosedačka - což byl problém u většiny aut... 🙂

majkylove
autor
11. led 2015

@bjoucik.15 no my byli dlouho taky rozhodnutí pro zafiru,bohužel po konzultaci se třema různýma mechanikama kdy tomuhle autu nemohli přijít na jméno jsme to přehodnotili a vypadá to že to bude ford mondeo v kombiku a kdyby náhodou ne tak oktávka nebo pasat,uvidíme na co se narazí,každopádně ti řeknu že to bylo rychlejší rozhodování jak s kočárkem 😀

bjoucik.15
11. led 2015

@majkylove pročpak jí nemohli přijít na jméno?? Jakou Zafiru jste chtěli? myslím motorově...

majkylove
autor
11. led 2015

@bjoucik.15 my chtěli diesla,ale mluvili celkově i o benzínech,že jsou tam hrozně záludný závady,dál že opel má samý ekologický vychytávky,který se právě kazí a stojí to nehorázný peníze a hlavně se kvůli prkotinám musím rozdělat půl motoru a spol a samý problémy a říkám to nám řekli nezávisle 3 mechanici,že pokud mají dost kšeftů tak normálně tohle auto odmítají.víš co,ono na každým autě si každej něco najde,ale holt tohle nás fakt odradilo.není to věc za pár tisíc že na to aby nám ho pak nechtěli ani spravovat

marketat
12. led 2015

Dobré ráno po víkendu holky 🙂 Tak má za sebou náročný víkend, byla jsem na odborném semináři v Brně, přespávala u kamarádky a díky prokecané noci jsem ze soboty na neděli spala 2,5 hodiny a pak zas hurá do posluchárny a celý den se soustředit... ale byl to super víkend 🙂

majkylove
autor
12. led 2015

@marketat ahoooj,téda ty seš dobrá že se pořád vzděláváš,taky bych potřebovala zaměstnat mozek,ale mě se tááák strašně nechce 😠 přemýšlela jsem že bych si dodělala bakaláře,ale už jsem srab po tolika letech ze školy ☹ s tím spánkem teda nic moc,ale taky mám občas takový dny,ono jednou za čas to ničemu nevadí,hlavně nás to za nějakej ten měsíc už čeká běžně 😀

marketat
12. led 2015

@majkylove Tak já se vzdělávat musím, pokud se chci jako veterinář uplatnit, jinak to nejde... a ještě ta příležitost vidět se s kamarádkama, co bydlí přes celou republiku, to je prostě super. 🙂 Když jsem dneska ráno vstávala úplně hotová do práce, tak jsem si taky uvědomila, že mě to nevyspání nejspíš brzo čeká pravidelně a dost mě to vyděsilo 😀 Ale aspoň nebudu muset chodit pak do práce, protože dnešních 10 hodin v ordinaci bude náročných.

terezapetrova
12. led 2015

@marketat nu jo ono ale kdyz se na rodičovský nevyspís a dítě je třeba pak cely den úrvany protože je taky nevyspany a ne naložený tak taky nic moc ale tak člověk to pak vydrží proste musí 🙂

bjoucik.15
12. led 2015

@majkylove když je miminko malé spíš s ním... většinou se to dá krásně zvládnout.. třeba já nakojila v 5-6hod a spali jsme krásně až do 10hod 🙂 když je starší je to už horší, to už odpo spát nechodí a stále něco chce či vyžaduje..ale taky se to dá.. 🙂

@marketat jéé veterinářka 🙂 to je krásný povolání, taky jsem to chtěla dělat, ale nakonec z toho sešlo... Myslím, že bych to v posluchárně nedala a schrupla si 😀

jinak holky dnes jsem navštívila Lidl a opět máme nějaké oblečení doma.. třeba tepláky se šňůrkou a zimní botky 🙂

sleepers
12. led 2015

Holky moje milovaný, kdybych měla 100 srdíček, všechny vám je rozdám.
Ale k věci. Do Podolí jsem dnes dorszila v 7:45, kde mi pají založila artu a poslala před ambulanci č.1. Po 2,5 hod.jsem přišla na řadu. Doktorka mě vyspovídala, udělala mi vnitřní SONO a řekla, že v děloze nic vidět není ale pošle mě u nich ještě na odběry HCG a další SONO. Odcházela jsem s tím, že mi řekla, že to vypadá na mimoděložní těhotenství emoticon
Na odběrech to šlo rychle a na SONO ve 3.patře bylo hotový rychle. Byla jsem poslaná jako akutní, takže opravdu vše šlapalo jako hodinky. Narazila jsem na strašně šikovnou, hodnou a citlivou doktorku. Dlouho koukala na vše možžný, vše důkladně měřila, pátrala až vypátrala-cituji "patrná dutinka 3mm, uvnitř se zdá patrný žloutkový váček 1,4 mm. ".... Takže mimoděložní vyloučila a řekla, že je vše na správném místě, jen je to ještě hodně, hodně malinký. Lékařka mi popřála hodně štěstí a poslala mě zase na příjmovou ambulanci do 1.patra. Do cca hodině jsem šla znovu dovnitř. Lékařka mi vysvětlila, že nahoře mají o něco lepší UZ. Oni prý dole mají "trabanta" a nahoře mají "Mercedes". Říkala, že je ráda, že to tak dopadlo a drží mi palce, ať se vše vyvíjí jak má. Příší ponděl tam jdu znovu jen na UZ a dle jejích slov už by mělo být srdíčko emoticon emoticon emoticon emoticon
Jen pro info-v pátek HCG 230 a dnes 611 emoticon

Strašně se mi ulevilo.

Můžu říct, že tohle byl nejhorší týden v mém životě. Tolik slz jsem uronila, že už nikdy snad brečet ani nemůžu. Jsem strašně ráda, že můžu být součástí MK. Jste úžasná banda ženských, jste neskutečná opora pro všechny a tímto vám všem patří mé velké DĚKUJI!

88martina88
12. led 2015

@sleepers ahoj. je tak to jsem strasne ráda že to takhle dopadlo. Bute to dobrý. Příští tyden bude bušet srdíčko. Je to maly bojovník a drží se statečne 🙂 a krasne ti narostlo i HCG.

majkylove
autor
12. led 2015

@sleepers obrovská gratulacéééé!!!!já mám tááák strašnou radost za tebe,fakt!teď už to určitě bude jen a jen dobrý a krásně všechno poroste,holt se mrška někde dlouho toulalo než se dotoulalo na správné místečko 😵 a už žádný slzičky hlavně,jasný!!! 🙂

marketat
12. led 2015

@sleepers Tak to je báječná zpráva 🙂 Mám radost s tebou. A teď tu všichni budeme netrpělivě čekat na příští pondělí, až nám napíšeš, žes viděla srdíčko bít 🙂 A vidíš, že naděje je vždycky, to je prostě úžasné. 😉 Tak teď odpočívej a opatruj vás oba.

majkylove
autor
12. led 2015

@loilla kde se flákáš sakra 😀
@bublinka74 a ty taky 😀

majkylove
autor
12. led 2015

@bjoucik.15 co říkáš tomuhle kočáru?pro mě hodně na úrovni hartanu,jako docela hledím
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/tfk-j...

bjoucik.15
12. led 2015

@sleepers no paráááda... je to drobíneček,ale je tam 🙂 pěkně si s tebou hraje... tak teď už jen dobré zprávy 🙂 Strašně ti to přeju, mooc jsem na tebe myslela, ale tohle je víc než uspokojující 🙂

bjoucik.15
12. led 2015

@majkylove jj TFK jsou držáci,mě se osobně líbí víc trojkolka, ale je parádní 🙂 jen polohování je na zipy, ale na to se dá zvyknout. Chilli psala že se tam velje dítě 150cm, takže je to obr,ale z venku tak obří nevypadá... uvažovala jsem nad ním ale s touhle korbou, na malé mimčo se dá přestavět na sporťák a mít tak rádoby dítko ve sporťáku čelem k sobě, než povyroste do velkého sporťáku 🙂

http://www.detskezbozi.com/tfk-multi-x-carrycot...

bjoucik.15
12. led 2015

@majkylove jen já už kočár nechci řešit na poslední chvíli jako s malou... ono s tím břichem se tak pěkně nepodívám pod kočár a nepotěžkám si ho a vůbec je to takový více náročný... když jsem vybírala golfky tak to bylo o něčem jiném 🙂 Mě se teď momentálně líbí tenhle...
http://www.eshopbaby.cz/gesslein-f3-air-2014/
jen s ruční brzdou a asi zkusím sehnat bazarový nebo levnější 🙂

odeta80
12. led 2015

@sleepers Jééé tak to ti móóóóóóóóóóc přeji 🙂 Po tom všem jsi si tak skvělou zprávu zasloužila 😀 Tak a teď už to bude jenom lepší.

majkylove
autor
12. led 2015

@bjoucik.15 jako to jsem fakt nevěřila že to bude takovej mazec vybrat kočrek 😨 TFK se mi líbí,geisslein taky,jinej tip akorát,no je to úlet.a stejně se furt pohybuju kolem těch 20000 a pořád si říkám že by to chtělo kurnik levnější,že je to zbytečný,no já nevím...

mysackovi
12. led 2015

holky mám dotaz ...sice jsem si říkala že se nebudu hlídat, kontrolovat....ale ono něco nejde přehlížet....už mám několik dní, asi přes týden pocit, že jsem docela mokrá :-/....jak když mám ve vnitř vodu 😀 nevíte, co by to mohlo být?

danuse90
12. led 2015

@sleepers ahojky 🙂 Moc gratuluju!!!!!!! Tak vidiš, vše dopadlo dobře ;) Je to bojovník malý 🙂 Opatruj se 🤐

martinalinda
12. led 2015

@majkylove fordik mondeo se libi i nam, a v kombi je super. My mame ted peugeot 306 combi, takze zatim nam to jezdi, ale dalsi volba je taky fordik nebo pak passat. 🙂

martinalinda
12. led 2015

@sleepers juuu moc moc moc gratuluji 🙂 ja to vedela, doufala jsem v to, ze to bude vse v poradku a ejhle je 🙂 tak se hlavne ted moc opatruj, davej pozor, aby to vse krasne dal pokracovalo. Jsem rada ze to tady postupne tehotni, ted jeste aby se podarilo i nam ostatnim, uz je to docela na palici... 😠