Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
31. led 2015

@bjoucik.15 😲 😲 😲 to je na tečku,nejhorší že člověk je tak vycukanej v těhle situacích že se člověk ani nebrání,ale úplně mě to zvedlo ze židle 😠 moc mě to mrzí kočko!Teď hlavně aby se to už vše co nejdříc vyřešilo bo už se to táhne fakt dlouho a pro tělo jestli je to opravdu zamlklý je to taky zátěž.držím palce!!!

loilla
31. led 2015

@bjoucik.15 A kdy jdeš k nějakému Dr.?

Musím, protože tohle je opravdu na facku. Nepochopím jak takovýhle člověk může dělat doktora.

bjoucik.15
31. led 2015

@majkylove ty buď taky v klidu ano?? Co se stane se má stát.... spíše mě strašně vadí, že nevím v jakém přesně jsem byla tt když viděl tu první dutinku... ☹

@loilla jo taky nechápu jak tam může být a proč jí prostě nevyhodí... ale na druhou stranu mě to nepřekvapuje, holt Vinohradská nemocnice..... K dr jdu v úterý

majkylove
autor
1. únor 2015

@bjoucik.15 já bych se radši připravovala už na nejhorší,promiň,ale ať si zbytečně něco nenalháváme ☹ teď už to může jen maximálně skvěle překvapit,ale spíš bych počítala s tou horší variantou...ale jsme s tebou ju :-*

amanda2014
1. únor 2015

@bjoucik.15 to je hrozný přístup, držím palce, ať to dobře dopadne! přeji štěstí!

martinalinda
1. únor 2015

@loilla to jo, tak uvidime, zatim nic, ani zadne spineni 🙂 a to jsem to minule dostala jeste nez jsem dobrala utrous, takze zitra posledni den co beru a do tri dni bych to mela dostat, kdyz ne, tak testuju 🙂 No muj vcera taky pronesl neco takoveho, jako ze jak tu byla sestrenka s detma a on s nima porad blbnul, hral si, rostaci jedni, tak rikal ze premyslel nad tim jake to bude pak u nas, az taky budeme cekat, ze se na to moc tesi, ze po tech detech co tu u nas nekdy byvaji ma takovy zvlastni pocit, jak odjedou domu. Tak nejak uz by taky chtel a premysli...Tak treba se fakt uz konecne zadari. Vidim ze tva vybavicka porostla teda, tak to uz mas vse 🙂 No a takove ty vetsi veci uz mas?

loilla
1. únor 2015

@martinalinda Tý jo, tak to jsem zvědavá!!! 🙂 Už by to mohlo vyjít! 🙂 Tak on každý (nebo skoro teda) k tomu, že děti chce pak dospěje.. Já byla při zmínce o dětech, jak když člověk rozkopne vosí hnízdo a nejednou jsem s tím přišla za přítelem sama, že už bych chtěla.. No, co se týče oblečení, tak to už nepřikupuju.. a ty větší věci - máme kočárek, postýlku, přebalovací pult, vaničku, hrací deku, hrací ohrádku.. v týdnu si jedeme vyzvednout monitor dechu.. Takže tam bych řekla, že už jsme taky komplet.. snad 🙂 Ještě chci teda cestovní postýlku, ale to počká klíďo po porodu 🙂 chybí už jen kosmetika, hygiena a pak věci pro mě do porodky a po porodu.. to chci sfouknout v únoru, ať je od března klid, kdyby náhodou to nedejbože přišlo dřív.. 🙂

loilla
1. únor 2015

@bjoucik.15 S touhle nemocnicí zkušenosti nemám, ale když vezmu, z kterých jo, tak bych řekla, že na blbýho a arogantního doktora narazíš všude.. což je smutný. No, tak uvidíme, jak to dopadne.. Ať tak či tak, jak říká Míša - jsem s Tebou 🙂

bjoucik.15
1. únor 2015

@loilla díky 🙂

karlos12
1. únor 2015

@bjoucik.15 to je hnus.Normálně bych někam napsala jaká je.Jako varování.Jinak se tento jejich přistup nezmění.A to fakt.Vidím to v práci 😒

bjoucik.15
1. únor 2015

@karlos12 už je to na různých forech o lékařích jsem koukala... no a já to šířím tady a jak jinak to rozšířit nevím... Manžel koukal na stránky vinohrad, zda se to tam nikam nedá napsat a nedá.... 😒 😠

bjoucik.15
1. únor 2015

tak už od včerejška krvácím, tak doufám, že to samo odejde.... já jsem smířená s tím nejhorším... a jsem ráda za to že jsem začala krvácet, fakt to ze mě spadlo... 🙂

marketat
1. únor 2015

@bjoucik.15 To je mi líto, ale jak píšeš, alespoň už budeš vědět na čem jsi. A v úterý zjistíš u nového doktora, jak jsi na tom. Hlavně, ať jsi ty v pořádku.

bjoucik.15
1. únor 2015

@marketat jsem v poho a fakt si přeju vyčistit se abych se začala hned zase snažit......

marketat
1. únor 2015

@majkylove, @loilla holky, vy už máte tolik věcí zařízeným, když to čtu, připadám si, že to zanedbávám... oblečení máme teda po ségřiných dětech a pár věcí nových, tam už z těch nejmenších chybí jen pár dupaček. Ale nemáme ještě dodělanou postýlku, koupenou autosedačku, věci z drogerie a lékárny... no a teď pomalu začínám prát, aby alespoň něco už bylo hotové. Jo a že mimča v břiše málo kopou? To vám závidím, já poslední dny skoro nespí, protože prďola je nejvíc akční během noci 😀

majkylove
autor
1. únor 2015

@marketat vklidu,já krom oblečků nemám nic,to jen Peťka je tak připravená perfektně 🙂 já mám teď v plánu dokoupit látkový plínky a osušky nějak zbytek oblečků během února,to by mi měla i teta dovízt postýlky takže jen mrknu v jakým jsou stavu,poměřím a budou čekat ve sklepě,v březnu definitivně vybrat a pořešit kočár a matračky do postýlek,v dubnu koupit veškerou kosmetiku pro mrně i pro mě a začít prát a žehlit a to je myslím asi vše,teď mě nic víc nenapadá a modlit se že mrně bude sdílet můj plán a nerozhodne se přijít až moc brzo 😅 holt by se nedej bože o zbytek postarali manžel a babičky,ale na to radši ani nemyslet...

karlos12
1. únor 2015

@bjoucik.15 to je dobře.Někteří se chovaj jak ....Je pravda, že tady je to taky dobré, tady je žen, tak ať to ví 😉 Jinak hodně štěstí, snad se Ti to brzy vyřeší a bude vše O.K. 🙂

martinalinda
1. únor 2015

@bjoucik.15 bozinku, co to ctu, to je strasny chovani...jak si to nekdo muze takto dovolit, dela ze sebe chytrou a jeste je nelidska. V takovych pripadech by mela spis podrzet, nez nekoho srazit na dno...no comment..fakt hrozny. Tak ted asi pujdes na kontrolu k jinymu dr, co? Budu na tebe myslet, at vis na cem jsi...

martinalinda
1. únor 2015

@loilla ja jsem taky zvedava 🙂 je to tak, kazdy k tomu dospeje, muj chlap jeste tak pred vic jak rokem ani nechtel slyset, pak prisla svatba, po svatbe skoro rok jsme si rekli ze to zkusime...to uz jsem mela od unora do srpna vysazeny prasky, takze v srpnu jsme zacali...a ted kdyz je to pul rok co ni..vim je to jeste kratka doba, ale uz te to zacina stvat...tak mi muj rekne.. "skoda ze jsme to odkladali, kdybychom vedeli ze to nepujde tak lehce, zacali bychom uz na svatbe 🙂"...takze me s tim docela prekvapil, jak to na nej ta nalada ze jeste neni mimi seda..uzavira se do sebe, moc se mnou o tom nemluvi, jen vcera jak tu byly deti sestrenky...ale vidim to na nem, ze uz chce.. Ty jo, tak to mas uz skoro vse, to je dobre, kosmetika a veci do porodky jsou uz malickosti, hodne zenskych to objednava na netu, vse najdenou. Uz bych tez chtela zacit nakupovat..

bjoucik.15
1. únor 2015

@martinalinda zítra si volám na novou gyndu jestli mě nevezmou už zítra... spíš se už s dr. domluvit jaké prášky ještě brát a zda vůbec brát.... 😒 řeknu sestře do telefonu co na pohotovosti a co se semnou děje a snad se to už vyřeší..... ještě chci dávat šanci ale nevím zda to už není bezpředmětné :( na jednu stranu chci aby to odešlo a na druhou aby se ještě vyvinul.... ale asi je obojí neuskutečnitelné přání...

bjoucik.15
1. únor 2015

@karlos12 snad už se to vyřeší... 🙂

martinalinda
1. únor 2015

@bjoucik.15 chapu te, jak se citis, clovek premysli nad vsim, co se muze stat, ale jak pises mozna je lepsi aby se vse utrepalo, vycistila si se a mohlas hned zacit znovu pokracovat ve snazeni. Mozna to tak ma radeji byt. A aspon budes vedet na cem jsi, tak nejistota je asi to nejhorsi ze vseho. Drzim palce, at uz to dopadne jakkoli. 😉

bjoucik.15
1. únor 2015

@martinalinda no uvidím co mi zítra řekne sestra a zda půjdu dr už zítra...

majkylove
autor
2. únor 2015

@bjoucik.15 tak co ti řekla sestra?

bjoucik.15
2. únor 2015

@majkylove že si mám dojet do nemocnice... že semnou nejednali zrovna v sobotu nejlíp a že mě bohužel nenacpe k dr na dnešek, mají dost plno 😒 takže mi neřekla nic :(

majkylove
autor
2. únor 2015

@bjoucik.15 ach joo,je to hrozný to čekání že ☹ ale tak zítra už budeš vědět,v kolik jdeš?

bjoucik.15
2. únor 2015

@majkylove ve 12:15 snad už to nějak dopadne, nebo nedopadne... abych řekla pravdu je mi to už fuk.... je to fakt hrozný čekat na to jak to dopadne... 😒

majkylove
autor
2. únor 2015

@bjoucik.15 moooc držím pěsti ať už je jasno!

bjoucik.15
2. únor 2015

@majkylove mohlo by být.... 🙂

karlos12
2. únor 2015

@bjoucik.15 teda, Ty máš fakt pech.Ale snad už máš vybráno.Nenech se zítra odbýt !