Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
4. únor 2015

@bjoucik.15 Já to mám doteď.. když nandávám třeba oběd... tak na můj talíř nesmím položit ani mm kousíček masa.. 😀

loilla
4. únor 2015

@terezapetrova Parádní zpráva - ty triply! 🙂)))

nina89
4. únor 2015

Ahoj holky, taky patrim mezi vas, ale my uz mame 2 roky snazeni 1 tehotenstvi, bohuzel byl potrat a ted dochazime do gennetu a zaciname se zase snazit. Jak se vam dari?

bjoucik.15
4. únor 2015

@nina89 ahoj a to první těhotenství bylo přirozený?? je to hrůza pořád se snažit a nic z toho 😒 ale ono to jednou přijde, určitě 🙂

terezapetrova
4. únor 2015

@loilla dekuju no měla jsem z toho vázne strach tak jsem pak měla radost 🙂 v momentě kdy jsem domluvila se sestrou jsem letěla za Vojtou a Kricim " budeme mít zdravé miminko! 🙂 "

martirr
4. únor 2015

@nina89 Ahojky, my se snažíme zatim 4.měsíc tak uvidíme..A jaký máte přesně problém?

martinalinda
4. únor 2015

@majkylove bobes, zadny dousek, nebo jsem fakt mozna slepa...ale ted testovat nebudu..necham to na patek. A kdy bych mela testovat, jako rano nebo vecer? Nevim presne, u ovu je lepsi vecer.. A jinak je to divny, ale bolesti celkem ustaly a ted jsou jen obcas, vzdy teda vlevo u vajecniku, kde bylo vajco, ale jakoby takove pichani a pak za par sekund zas nic, pres den to ani nevnimam, jen kdyz me tam pichne, coz je dneska tak po 10 nejmin...byli jsme dnes plavat tak se citim fajn, ale je to divny, zadny spineni a to jsem zitra 3den po vysazeni utrouse a uz jsem to mela dostat...takze fakt nevim teda co bude...

Ale moc dekuju holky za podporu, testik zkusim v patek, ale to by bylo teda prekvapko, rekla bych darecek na valentyna 🙂 uz se nemuzu dockat teda 🙂

@loilla dekuji moc za podporu a palecky, snad uz se i na nas usmalo stesticko, uvidime, nadeje je..

@bjoucik.15 tak to je mi lito, aspon budes vedet na cem jsi, co a jak bude, to je lepsi nez nejistota a je super zes narazila na perfektniho doktora, tak to ma byt..tak at je vse jak ma byt, v poradku po vsech strankach

@blauen tak aspon nekdo ma stejne zkusenosti, jo to jsem taky slysela, moje svagrova mela cely cyklus 2 carky, ja teda ne...me se vzdy ukazou fakt jen v ovulaci, a to jeste docela malo viditelne a pak zmiznou, dle predchozich cyklu co jsem merila, tento jsem nemerila, ale ovu jsem citila nekde uprostred 16dc cca, takze proto me ty // zarazily..nekdo pise ze to ovu test ukaze driv jak tehu, a v tehu prej maji holky vsechny ty // na ovu silne, tak jsem takova trosku zmatena, ale nebudu se tomu poddavat. Proste pockam do patku, to budu 29dc. Cyklus mam ted diky utrousi kratsi, mela jsem i 25dni. No ale o vikendu by snad mohlo byt jasno, tak uvidime, ale jak rikam, nejak bych to asi ted nezkousla, nevim zda jsem na ten vysledek pripravena..jako jestli tam nic nebude, tak asi jo..tak nejak s tim pocitam..ale kdyby tam byly // tak se asi vyvratim...nejak jsem s tim nepocitala..po tech mesicich snazeni, ze by to zrovna mohlo vyjit..divne fakt. Tak uvidime, dam urcite vedet 🙂 Ale tak ty taky nemas jeste uplne prohrano ne? kdyz nedorazi tak muzes doufat stale 🙂 Ja jsem ted taky mirne nervni, na zachode cekam vse vzdycky 🙂 a porad nic...tak drzim palce.

bjoucik.15
4. únor 2015

@martinalinda zítra už se to rozsekne definitivně... doktor je skvělý... 🙂

blauen
5. únor 2015

@martinalinda tak koukám že máme i OV ve stejnou dobu...mě tento měsíc přišla 16 DC 🙂 bolest na vaječníku hrozná, i test to ukázal sice mi nevyšla ta kontrolní čárka o moc silnější než testovací...já mám cykly cca 27 - 28 a šlape mi to přesně, což musím zaklepat...od včerejška večera jsem začla lehounce špinit a bolesti břicha nesnesitelné, tak čekám kdy ta mrcha už se jenom rozjede.....jsem z toho nešťastná ☹ ještě mám clostík na dva měsíce a pak už jdu pod kudlu...už nechci čekat ani minutu a chci mít nějaký verdikt proč to nejde jestli je opravdu ve mě něco špatně nebo jen ta blbá psychika....

blauen
5. únor 2015

@martinalinda už jsem z těch OV testu tak zblblá tak jsem si řekla že si začnu měřit teplotu už i doktorka mi řekla že ty OV testy že jsou ošemetné že je opravdu lepší měřit a už i chtěla vědět teploty.....tak tento měsíc začnu, akorád jsem s tím úplný začátečník tak musím načíst jak se pozná podle teploty OV 🙂

loilla
5. únor 2015

@terezapetrova a Vojty reakce? 😀

loilla
5. únor 2015

@bjoucik.15 Naděje je vždy! 🙂 Zítra budeš tedy testovat?

terezapetrova
5. únor 2015

@loilla absolutne bez reakce ;) ten nemá tušení co bude až se narodí malé a upřímně ja taky ne 🙂 🙂 dnes mi zrovna vyprávěla sousedka co dělal její starší syn v rámci sourozenecke rivality, ze fakt myslela, ze to nedá.. Pak se ale časem snad srovnali, tak my se snad taky srovname 🙂

loilla
5. únor 2015

@terezapetrova Taky slyším, že je to někdy o nervy.. ale zároveň přesně i to, že si to časem sedne.. 🙂 A pak jdou sourozenci už tak zdravě proti sobě.. ale když na to přijde, tak umí držet za jedno a spiknout se proti rodičům.. 🙂

terezapetrova
5. únor 2015

@loilla 🙂 🙂 checht jj už aby si spolu hráli ;)

bjoucik.15
5. únor 2015

@loilla to nebylo na mě 😀

bjoucik.15
5. únor 2015

tak holky zítra revize 😒 jsem 12tt a už to tam pomalu hnije a snaží se to samo odejít, ale nejde to... Plod je ale zaniklý v 6tt.... 😒

janajens
5. únor 2015

@bjoucik.15 tak to me moc mrzi drzim pesticky at to mas rychle za sebou a muzes se opet snazit

bjoucik.15
5. únor 2015

@janajens díky 🙂

blauen
5. únor 2015

@bjoucik.15 to je smutné, to je mi líto, hlavně ať jsi pořádku a zítra ti to dobře dopadne!

bjoucik.15
5. únor 2015

@blauen holt to tak dopadlo,no.... děkuju, snad to v pořádku bude.

marselina
5. únor 2015

Holky, tak se přidám k vám, manžel dosel s tím že se pokusíme o třetího mimiska, ani neuvazuju že by to hned nemělo klapnout. Všem držím pesticky ať co nejdříve na testiku najdou dvě čárky

katenkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blauen
5. únor 2015

@bjoucik.15 Je ten život občas těžký a hlavně ty nástrahy, události, které nám přináší do cesty ☹ Příště to určitě vyjde!

bjoucik.15
5. únor 2015

@blauen budu doufat, ráda bych to do léta stihla a hlavně donosila... 🙂

blauen
5. únor 2015

@bjoucik.15 do léta je ještě daleko, to bude i dřív 😉 já doufám, že ještě letos přivedeme na svět mimiško, možná je to vysoký cíl, ale doufáme, že se ta štěstěna unaví a nám se konečně to mimiško povede .....

karlos12
5. únor 2015

@bjoucik.15 to je mi líto

bjoucik.15
5. únor 2015

@karlos12 jsem v poho... už mě to nebavilo.. 🙂

martirr
5. únor 2015

@blauen Ahoj jak dlouho se snazite?

blauen
5. únor 2015

@martirr Ahoj, v srpnu 2013 jsem vysadila HA a od té doby i když mezi tím byly i přestávky cca asi 3 cykly k vůli zdrav. potížím