Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
29. bře 2015

@leontynkar ja to taky u tebe vidim 🙂 No asi to kazda mame ruzne, ta ms si chodi jak chce, ja jsem taky byla vzdy nedockava kdy teda dojde, kdyz dlouho nesla, mylne jsem si myslela jak jsem tehu a pak jsem stejne musela na vyvolani, asi 2 ob 2 mesice..., pak utrogestan nasazeny, na 2 mesice a ted uz jsem nevzala nic...ale taky to byl teda "porod" dockat se teda asi uz fakt pozitivnich carek 🙂
Dekuji moc za gratulaci. Urcite nic neni jeste ztraceno, vyckej..nektere test zjistily i pozdeji, takze dokud ms nedorazi je sance 🙂

martinalinda
29. bře 2015

@ssmoulina neboj, zvysena slizinice je fajn, jeste tam nemusi nic videt, treba je jeste brzy.
Ja byla vlastne u gyndarky 37dc a nevidela tam jeste nic, neni nic ztraceno.
a pokud si nechas pichnout vyvolavacku, tak uvidis, bude se to spusti a nebo taky ne...coz muze byt tehu..miminku to neublizi, nekdy spis i pomuze. Takze drzim palce, zasla bych pristi tyden znovu na gyndu a uvidis.

martinalinda
29. bře 2015

@majkylove Dekuji kocko 🙂
No a to jsi jeste nevidela vcerejsi a dnesni test 🙂 jsem magor ale musela jsem si ho udelat, kazdy den po cely tyden, at vidim ze sili...Zitra si volam v 11 hod na vysledky krve, tak jsem zvedava...pani dr. rikala ze tam bude uz ve stredu neco urco videt, ale radsi me necha na 6+1-patek.
No a jinak uz jsme vcera byli pro nove auticko 🙂 Az v praze, a je teda krasne, za super cenu, takze jsme si ho dneska umyli, vymazlili, jeste ho nechame profikovi vycistit uvnitr a bude to. Mame nakonec zlatostribrnou metalizu - 407 SW (r.2007) a fakt jsme nadseni. Je to rodinne auto, do ktereho se nam vejde pohodlne i ten budouci kocik 🙂.

Tady je dnesni testik 🙂

leontynkar
29. bře 2015

@martinalinda mas to moc hezky. Gratuluju 😊😊 u mě zatím 37.dc MS nikde. Nejdýl jsem to měla po 40i dnech. Uvidíme. Normálně si asi pujdu kdyžtak ve středu pro ten digitální. Ale tak zkusili jsme to poprvé. Tak co , asi nám jeste není přáno. To se snad podda.

majkylove
autor
29. bře 2015

@martinalinda no to už je krásná čárečka!Teď už nemusíš pochybovat 😉 Úplně si vzpomínám na ty dny jak jsem testovala já,taky každej den takže to plně chápu 😅 a ten pocit,prostě pořád jsem tomu nemohla uvěřit,bylo to tak nehmatatelný a teď mě to tady už pěkně okopává 😵
a gratuluju k autu,to závidím že máte za sebou,já tyhle kupy fakt nemám ráda,už ať nám to taky stojí doma 🙂 hlavně ať slouží!!!tak se opatruj hlavně a zítra se těším na zprávy 😉

martinalinda
29. bře 2015

@leontynkar dekuji, urcite jeste pockej, nic neni ztraceno, ja mela nektery cyklus i 50 dni, ale byl anovulacni a pak jsem musela na vyvolani ...a pokud na to vyvolani pujdes taky, tak se nic nedeje, pomuze ti to a kdyby tam bylo mimi, tak i jemu. Vydrz holka 🙂 Drzim palce.

leontynkar
29. bře 2015

@martinalinda jsi zlata. Ja vim ze ovu byla. Byla jsem na folikulometrii a i pak na kontrole. Budu jeste čekat, co zbývá. Ale na konci týdne bych byla 42.dc, tal asi agolutin. Sem pak dej zpravu od dr. co a jak 😉 budu netrpělivě čekat 😊

martinalinda
29. bře 2015

@majkylove Uz zacinam vsemu verit, na tom testiku to tady neni tak moc videt, ale kdyz je mam vsechny vedle sebe, tak jsou to regulerni 2 stejne silne carky, takze uz opravdu verim.
A po zitrejsi kontrole a odberech hcg budu snad na 100% presvedcena 🙂
jj, kazdej den jak blazen, a zkousela jsem i jine testy, zda je to porad stejne,ale je fakt ze ty dr.max jsou nejlepsi..presne, nemuzu uverit, jak se to povedlo, kdy a ze vubec takto nahle..ono na tom fakt neco bude, abychom se na to nesoustredili a resili jine veci, me pomohlo resit tu detoxikaci, ale je fakt ze kdyz byla ovu, tak jsme se snazili jak meli, takze neni pravda ze jsme na to nemysleli, vse jsme planovali 🙂
Dekuji za auticko, jsem taky rada, ze je uz doma, a ze je to vyresene, jeste jej prihlasit, nase znacky, evidencku, vycistit a bude jako nove 🙂 Manzel z toho byl nervni celou noc pred odjezdem pro auto, nespal, ja taky moc ne, a nez jsme ho koupili tak to byly hrozne pocity, zda bude v poradku, ale i on sam se presvedcil, ze to byl dobry kup, za super penize a fakt jako nove..nikdo nam neveri, ze za tak dobre penize mam takove auto. Tak preju at brzy taky vyberete a mimi uz se vozi v novem 🙂
Dekuji, budu ..a zitra dam zpravu, urcite.

A co prcek, porad kope? uz chce mozna i ven 🙂 jeste mas kousek pred sebou, to utece jak voda, ja ti zas zavidim ze za chvili budes mit prcka u sebe, snad to vse taky rychle utece.

marketat
30. bře 2015

@martinalinda Krásné čárky 🙂 To už není čemu nevěřit 🙂 Takže gratuluju a těším se na fotky z ultrazvuku, až to vaše štěstí poprvé uvidíte 🙂

martinalinda
30. bře 2015

Ahojky holky moje, tak jsem volala dr na vysledky a je to v poradku. V patek dle krve byla hodnota HCG 236,9 🙂
Carka na testu v nedeli uz totozna s kontrolni carkou. Takze verim ze uz ted mam vyssi hodnotu. Pani dr rikala ze nechame kontrolu na patek dle domluvy. Takze to bude nekonecny tyden 🙂

martinalinda
30. bře 2015

@leontynkar neboj jeste je cas 🙂 myslim na tebe at to vyjde 🙂

@marketat uz tomu taky verim 🙂 jsou tam! Z krve taky tak ted jen pockat na kontrolu 🙂

mysackovi
30. bře 2015

@martinalinda no super ...gratluju moc...a zaroven zavidim...uz pojedem 11.mesic :-\☹
Ten mam takove smisene pocity...hlavne uz me to nrbavi a sila taky dochazi...v kvetnu mam eventuelne prijit a budr se resit jestli budu chtit uz do genetu nebo ne...nechce se mi...sle zase mam cekat???
Dneska jsem 7dc...a ja premyslim ze si o vikendz zajedu na pohotovost at se na me kouknou...zasimuluju ze me boli bricho aby mi udelali ultrazvuk a zli jestli se blizi ovu...clostik jela jen m...tak at necoinmes..ted...pak uz nebude
tak at neco nepropasnu...bud a nebo
jinak jsem uz odeslala prihlasku na vejsku...ve stredu se jdeme zeptat hakje to s hypotekoz a jestli tp pujde tak mozna si nechame postavit domek...mimi se nedari tak treba aspon to byjde...sicr si nebudeme moc tolik vydkskovat sle bide mit sve bydleni 😉
Jooo a dneska jdu poprve na jogu a moc se tesim...
Ufff to je ale roman...omlouvam se za preklepy ...a ze jich bude...opet pisu pres tel 🙂

karlos12
30. bře 2015

@martinalinda to je paráda, blahopřeji, ať jde všchno jak má 🙂 🙂 🙂 🙂

karlos12
30. bře 2015

@mysackovi nevěš hlavu, my se snažíme 15 měsíců.Vždyť jsou tu holky mnohem dýl.Už jsi koukala na nějaký domeček ? Co by se Ti líbilo a tak ?Já jsem si včera z práce objednala borůvky, máty a rajčátka mi rostou, papričky jsou jak divé a bylinky musím přesadit, asi ještě zítra, před Skotskem.Uvidím.Není nic lepšího než řešit zahrádku a pohodička venku, to je relax jak fík 🙂

leontynkar
30. bře 2015

@martinalinda strašně moc gratuluju a mám velikou radost!!! To je bezva zpráva!! Já jsem dnes nemohla udělat ráno, tak odpolko jak jsem přišla z práce a pořád dušíček. MS zatím nikde, jsem 38.DC. Ale dnes mi bylo celý den na zvracení, ale to asi bude v hlavě.. i když práce nad hlavu. Mno nic, asi si nechám píchnout ten Agolutin a pojede se znovu. I když teda nevim že mě ty testy tak blbou s těma duchama ☹ udělaly mi je 3 značky. žádný test nebyl bez ducha.
@mysackovi a vy už máte mimi nebo by to bylo první? Nesmíme věšet hlavu. 😅

tess15
30. bře 2015

Ahojky tak 4 den meškám a furt mě bolí v podbříšku.....a více na pravé straně takové tlaky tak se možná zadařilo 🙂

vevik95
30. bře 2015

ahoj tak se pridavam taky k vám 🙂 dneska jsem 12. Den spozdeni takže nějaký 40. DC . ani žádné příznaky že by mela přijít byla jsem dnes u doktora a říkal že mám zvýšenou sliznici že tovvypadá jak nachystana perinka pro miminko, zítra jdu na krev a uvidíme třeba jestli to není mimoděložní. Už mám celkem strach do rána snad ani nevydrzim :(

leontynkar
30. bře 2015

@vevik95 Vítám Tě mezi námi ;) snad báš vytoužený cíl přijde brzy 🙂 a těhot.test máš jaký??

vevik95
30. bře 2015

@leontykar prvni byly dlouho negativní ale na posledním byl duch slabý, ale dr mi říkal že mel pacientku co mela testy negativní a přišla a byla v 8 tt , takže uvidíme zítra 🙂 jdu na krev tak to budu odpoledne vědět ale asi ani neusnu.

leontynkar
30. bře 2015

@vevik95 už jsem to taky různě četla. Já jsem 38. DC dnes a taky jdu zítra na krev. Duchové byli.. Ale výsledek budu mít až ve ST dopo. Držím Ti pěsti!!! : 😵 😵

mysackovi
30. bře 2015

@karlos12 máš pravdu. 🙂 ...vím, že se snaží i víc....ale asi to chce prostě čas...🙂
jj koukali jsme...chceme bungalov tak do 100m....to nám bude dtačit....a na klíč...ve středu si uděláme výlet do banky se zeptat jak co chodí a uvidíme.... 🙂
každopádně jsme do toho s manželem zapálený...já asi víc, ale víme, že chceme do baráčku 🙂
a ty jedeš někam na dovolenou?

mysackovi
30. bře 2015

@leontynkar nene zatím nemáme :-/ a vy už máte?
já se na to asi už vyprdnu...doberu poslení hormony a nechám to být 🙂

vevik95
30. bře 2015

@leontykar do středy bych už asi nevydržela vůbec 🙂 zblaznila bych se . taky držím pěsti at to dobře dopadne 🙂 pořád si dávám naděje a doufám že to nebude mimoděložní 🙂

leontynkar
30. bře 2015

@mysackovi nemáme... je to první pokus..

@vevik95 já s mimoděl.nepočítám vůbec :-P náš prcek se asi bude chtít narodit až 2016 :-P 😀

vevik95
30. bře 2015

@leontykar Kéž by se náš prcek chtěl narodit už letos 😀 byla bych mu mooc vděčná 🙂

karlos12
31. bře 2015

@mysackovi jo, jedeme zítra , do Skotska na poznávačku.Máme jeden den na tulipány v Holandsku a poslední den v Londýně.Už se nemůžu dočkat.Jinak ten bungalov bych brala spíš větší, ať to máte větší než byt.My máme dvě patra, ať se máme kam schovat a děti ( jedenou ) také 😉 A 100 m2 je malé, je potřeba hodně úložného prostoru, fakt raději větší.Kolik chcete pokojů ? A pozemek už máte vyhlídnutý ? Kde to bude ? Jsem zvědavá, co ? 😉

mysackovi
31. bře 2015

@karlos...v poho 😀
Jj pozemek mame vyhlidly u nas v mimoni...velky aspon 4+kk 😉
Za pozemek bychom dali cca 600 000kc a s tim domkem se chceme vejit do 1.800 000-1.900 000kc...uvidime jestli je to realny...zitra se jedem zeptat do banky jak je to s hypotekou atd...jak to chodi kdyz potrebujem na ten pozemek a domek na klic...tak doufam ze nam to klapne a neodradi nas to 🙂
Taky bych jela nekam na dovcu 😉
Chteli jsmev lete bud do turecka nebo spanelska ale jestli nudem resit baracek tak se max pojedem vykoupat tady na machac 😀 😀

vevik95
31. bře 2015

Tak se můžeme snažit zase prostě to letos taky nebude 🙂 krev je negativní ☹

loilla
31. bře 2015

@martinalinda To jsou krásné zprávičky!!! 🙂 Tak vidíš - gratuluji.. Hlavně na Vás dávej pozor!

martinalinda
31. bře 2015

@mysackovi dekuji taky se dockas neboj 🙂 ale je fajn ze se zabavis jinyma vecma, dkola, bydleni a tak. To je super, a uvidis ze to plmuze. Nebudes se tak moc soustredit na mimi. Preju stesticko at to brzy vyjde. Jeste mate cas, po roce se to pak resi.