Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. únor 2015

@martirr Hlavu jsem nedávala, jelikož se k tomu ta "domácí" nehodila.. 😀

Tohle je foto po plese 🙂)

loilla
8. únor 2015

@majkylove Jééé, tak ať jsi brzo fit, plně funkční a ať se Ti už kdejaký moribundus vyhne! 🙂))

Bylo to super.. 🙂 Jen pokaždé, když jsem šla tancovat na rychlejší písničku, tak jsem po jejím skončení musela jít čurat.. 😀

bjoucik.15
8. únor 2015

@majkylove ahoj jo cítím se docela fajn... občas mě pobolívá břicho, ale to je asi normální.... 🙂 Zákrok proběhl rychle a ten den jsem byla i doma... byla docela i sranda na pokoji i na sále, takže mě to trochu uklidňovalo, ikdyž jsem se bála 🙂 tak teď rekonvalescence a šup na další 🙂 ještě si musím zavolat na výsledky histologie, zda vše bylo v pořádku 🙂 v pondělí volám dr. a chce mě vidět příští týden 🙂
A co ty? vše ok? co kočárek už máš vyřešený?

bjoucik.15
8. únor 2015

@88martina88 jak je možný, že jim tam něco zbylo?? vždyť se to hned po zákroku kontroluje....!! 😨

loilla
8. únor 2015

Jinak takovou neděli jako je ta dnešní bych si nechala líbit pokaždé.. klidně i v jiné dny.. 🙂))

Po plese jsme s přítelem krásně vyspávali, on pak vstal, vyvenčil chlupáče, zatopil, umyl nádobí, poklidil.. když jsem vylezla z postele ustlal, šel dělat oběd/večeři, teď vytírá chodbu a až se nabštíme, tak jedeme do kina.. Zbožňuju ho! 🙂

loilla
8. únor 2015

@bjoucik.15 Jsem ráda, že to dopadlo v pořádku a že se cítíš, v mezích, dobře! 🙂

majkylove
autor
8. únor 2015

@loilla teda ty seš kost,Táda bude jednou hrdej 🙂 a bříško už máš pěknýýý 😅 a s tím močákem vím o čem mluvíš 😀 to naše prtě asi chudák nemocnělo se mnou tak aj jen tak slabunce kopkalo každej den,chudák malej,ale dnes už tam zas řádí jak černá ruka tak mi pěkně zvedlo náladu 🙂
a takovou neděli ti závidím,taky bych si to dala líbit,manžel je bohužel v práci,v bytě se prohánějí chuchvalce prachu,bordel kam se podívám,no co už teď,snad zítra už bude víc sil a s manžou to tu vydezinfikujem ten lazaret konečně 🙂 užijte si to!

majkylove
autor
8. únor 2015

@bjoucik.15 tak to je fajn že to proběhlo jak proběhlo,teď pěkně nechat tělíčko zahojit a vše bude jak pohnojený a půjde to,hlavně z tebe čiší i taková psychická pohoda,to půjde samo všechno 😉
ty kočárky jsem od toho ledna zas nijak neřešila,první víkend v březnu jedem na ten veletrh a tam se snad rozhodnem kterej.v tom lednu jsme dali do užšího výběru hartan,brio go,inglesina quad a peg perego tak uvidíme.

bublinka74
8. únor 2015

Ahoj holčičky .....jak se máte ...já se sem nyní moc nedostanu a tak se omlouvám ...moooc mi chybíte holky ...já s mimčem musím bohužel počkat ..musím na operaci opět ...endometrioza mi zasáhla levý vaječník a zasahuje do břišní dutiny ...nevím jak dopadnu a tak to nechávám být ....dali jsme se s miláčkem na podnikání tak trošku takže než se to uklidní moc tu nebudu ....všem Vám držím palečky moooc a nebojte zastavaím vždy na chvilku holky moje !!! 🙂 A děkuji všem které mi psaly do zpráv mooc mne to potěšilo holky 😉

bublinka74
8. únor 2015

Je to taková mrcha děs ..nenávidím to ....asi mi vezmou levý vaječník a dál se uvidí ...nevím v létě mi bude 41 let tak to asi vzdám holky,ale Vám držím všem palečky ...joo půjdu na operaci do Střešovic tak uvidíme co tam řeknou ....

majkylove
autor
8. únor 2015

@bublinka74 ahooooj zlato :-*** já na tebe myslím každej den,už jsem měla fakt strach že se stalo něco zlýho.seš hodná že ses aspoň ozvala,už budu klidnější 🙂 s tou mrchou jednou mě to fakt mrzí,ale třeba to všechno vyřeší za vás 😉 ještě nic nevzdávej....kdy půjdeš na tu operaci?to se aspoň ozvi ať na tebe můžem moc myslet ju 😵

martinalinda
8. únor 2015

@bublinka74 ahoj kocicko nase, to me mrzi co se deje. Ale je fajn ze se to snazite nejak prejit a zabavit se jinymi vecmi. A uz neni zadna sance? Nevzdavej to, myslime na tebe vsechny 🙂 a ukaz se tu, povzbudime te.
A co ta soja, pomohla ti s vajcem? Me asi jo, a pokud to vyjde tak to bude diky tobe zlato!!!

martirr
8. únor 2015

@sleepers Ježiš to je mi moc líto ☹ To bude dobrý

blauen
8. únor 2015

@bublinka74 to je mi líto, ale nic nemusí být ještě ztraceno! Držím palečky, ať vše dopadne dobře!

88martina88
8. únor 2015

@bjoucik.15 no oni to kontrolovali po zakroku a vse bylo ok. Bylo my receno ze u mladych holek berou fakt iba to co je potreba vyskrabnout a muze se stat ze se tam nejake drobnustky odlouci samovolne ale deloz. cipek se vlivem hormonou zatahne driv nez by to vylezlo no a udelala se mi tam kulicka velikosti cca 1cm. Takze proto a je fakt ze mi to delali v 11 hodin a ja vecer uz ani nekrvacela, nespinila a od te doby nic. Jenom tet spinim ale to proto ze mam ovu teda je cipek trosku pootevreny.

pardubice2159
8. únor 2015

Ahoj holky,snazilky, tehulky a pripadne uz i maminky. V srpnu jsem po 10letech vysadila HA a snazime se o mimi. Doufam, ze vse pujde hladce. Zitra bych teoreticky mela dostat ms, tak tise doufam, ze ne 🙂

terezapetrova
8. únor 2015

@majkylove tyyy ja už měla strach kde jsi jestli jsi ok... Tak jsem rada, ze šlo "" jen"" o nějakou chripajznu a jsem rada, ze je lépe 🙂 nevim jestli jsi četla, ze me triply jsou okkkkkkk 🙂 ted ještě uvidím co na to ma geneticka. Me dnes nějak chytly strachy abych stihla na malého/malou vše připravit, kdyz vzpomenu, ze s Vojtou jsem už 6 týdnu před termínem porodu ležela na rizikovym, ale tentokrat bude urcite vše ok 🙂 co Vy? Zádný řádění a brzy spát jasny? 😀

terezapetrova
8. únor 2015

@bublinka74 držím palce a mrzí me, ze mimi se vzdaluje ale třeba to ještě vyjde 🙂 o svatební noci se deji zázraky 🙂

terezapetrova
8. únor 2015

@sleepers to me moc mrzí ať to zitra zvládneš ..

terezapetrova
8. únor 2015

@janajens jak jsi na tom Ty což? 🙂

bjoucik.15
8. únor 2015

@88martina88 aha.... tak to je mi líto :( já zatím taky nekrvácím, ale ono se to podle mě ještě rozjede.... neměla jsem tam toho moc, takže snad vzali vše... jednu kyretáž mám už za sebou hned po porodu a naštěstí vše v poho... 🙂

loilla
8. únor 2015

@majkylove Tyy brďo, tak to jsem se začervenala teď.. 🙂)) Moc děkuju! Hele co - uklidit můžeš kdykoliv, tím bych se vůbec netrápila.. 🙂 Navíc jsi byla ve stavu nemocných a důležitější než mít dokonale vysmejčíno je, aby ses ty dala do kupy a byla zdravá.. 🙂

loilla
8. únor 2015

@bublinka74 No hurááá! Já už si říkala, co se s Tebou děje! ☹

S tou operací mě to mrzí.. ale myslím, že nic není ztraceno - a Ty nejsi člověk co by se tak lehko vzdal! Takže hlavu vzhůru a zakázat si myšlenky na to, že to skončí jinak než byste chtěli.. :-*

loilla
8. únor 2015

@pardubice2159 Ahojky 🙂 Tak třeba nepřijde 🙂)

bjoucik.15
8. únor 2015

@majkylove nj, tak mám sedět v koutku a brečet? Akorát si tím víc ublížím :( Nee, to nikam nevede,takže budu žít a až budu moct zkusíme to znovu..... Neříkám,že jsem v poho, ale snažím se být.. 🙂
Teďka je prioritou nové auto a je to tedy těžké vybrat a hlavně dobré sehnat a nenaletět si :(
Kočárek určitě už vyberte.. Nevím jak peg perego nebo Inglesina,ale ty ostatní zmiňovaný mají strašně dlouhou dobu objednání.... Jedna na hartana čekala 14týdnů 😒 ale hlavně vyberte dobře.. A není ani tak potřeba koukat na hlubokou korbičku,jako na sporťák 🙂


@bublinka74 mrzí mě že se to musí oddálit a hlavně že ti vezmou vaječník... No ještě je pravý,tak se snad zadaří a halvně když jste rozjeli podnikání nebudeš na to myslet a ono to půjde.... 🙂

bjoucik.15
8. únor 2015

@loilla slušíí paní slušíí 🙂 krásný břich 🙂
@terezapetrova k triplům opožděně gratuluju 🙂 jo já u malé už měla vše nachystáno na začátku 7m 🙂 co kdyby cokoliv, že.... Myslím že ty druhý těhotenství se prožívají trochu jinak,ne? Tak nějak si víc v poho,aspoň protože musíš a rychleji to utíká,nebo se mýlím??

bjoucik.15
8. únor 2015

@pardubice2159 budeme tiše doufat s tebou 🙂

janajens
8. únor 2015

@terezapetrova no ja mela cystu nastesfi sama zmizela po cipkach no a ted bych to mela 10.2 dostat tak uvidime prsa uz me boli tri dny takze asi opet mrcha prijde zobu jen kys listovou

terezapetrova
9. únor 2015

@bjoucik.15 dekuju 🙂 no pravé mi přijde ze kdyz jsi podruhé tehu už nemůžeš byt tak v klidu nebo tak si to užívat jako první, přece jen už mam doma jedno ditko co se denodenne vzteka, a tak ale říkám si nejsem první kdo je podruhy téhotny 🙂

terezapetrova
9. únor 2015

@janajens tak to joo tak dej pak vedet 🙂 a držím palce 🙂