Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 a pry ze premira sladkeho skodi 😀

majkylove
autor
3. pro 2014

@bublinka74 to máš těsně po ms néé?to fakt nevím,možná máš prostě vysoký ten LH hormon,zeptej se na to jak půjdeš na tu foliku.... ale sex je samozřejmě vpořádku,jistota je jistota 😀

bublinka74
3. pro 2014

@majkylove noo měla jsem ms jen 4 dny ,měla jsem jí 24.11 ,kamarádka říkala že otěhotněla po ms ....jak LH vysoký ??

bublinka74
3. pro 2014

Tak ovu test 9DC .... před 10 min. včera nebylo nic jen slabá čárka

bublinka74
3. pro 2014

Mám blbý foťák ....naskočily dvě takové hned,včera byl duch ....

merilinka
3. pro 2014

@majkylove Děkuju 😵 😵

bublinka74
3. pro 2014

@majkylove včera mi při sexu bolelo uvnitř 😲 a to jindy nemám

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom já jí nikdy nepozorovala až poslední měsíce co mi do toho navekoval mudr... pobolíval podbřišek,takový táhlý hlen jako bílek ....a nyní bolest při sexu a dnes pobolívá podbřišek jemně

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 Dekuju. 🙂 no uz se vidim,jak se pozoruju a kazdy pichnuti budu hledat,co by to mohlo byt 😀

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom to néééé,nemusíš mít vůbec žádné příznaky hmmm,já u kluků nikdy nepozorovala vůbec nic a nikdy jsem to neřešila ,nějak to šlo samo ....

majkylove
autor
3. pro 2014

@bublinka74 no jako je to tam,fakt,tak to sem fakt zvědavá jak dopadneš na těch testech všech 😨

bublinka74
3. pro 2014

@majkylove viď já taky 🙂 ,v pondělí na foliku ....tak snad něco pozná 😉 a první výsledky by měly být už,je fakt že nyní cyklus byl kratší,takže je to možné možná 😀 ,schválně udělám zítra a to jsem chlastala 2 litry vody v práci a takový čárky teď

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 a vy planujete dalsiho chlapika?A jak dlouho?

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom mám syny s prvním mužem víš,s nastávajícím mužem néé víš a on nemá ještě 😒

wisdom
3. pro 2014

@bublinka74 no tak to je jasny.A co by jste si prali?Holcicku nebo dalsi chlapskou presilu? 🙂 tak drzim palecky,aby ti to vyslo tedka 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@wisdom já vždycky chtěla holku víš,mám dva bratry,4 syny ,nezlobila bych se ,joo a přítel je z dvojčat 😀 ,noo snažíme se rok,už jsem byla i na laparoskopii v květnu,uvidíme ...to víš věk nooo 🙂

chilli009
3. pro 2014

@merilinka obr gratulace 🙂 a ať je vše i nadále vpořádu

chilli009
3. pro 2014

@wisdom Ahoj, vítej 🙂

loilla
3. pro 2014

Tak jsem zvědavá, co mi z toho, až to hodím do trouby vyleze.. 😀 😀 😀

chilli009
3. pro 2014

@bublinka74 ahojky, myslíš, že by se mi mohla posunout po potratu ovulka ? jako na dřív ? koumu, kdy mám začít testovat ovu testíkama ? normálně byla kolem toho 20 - 23 DC, tak jestli radši od cca 15DC ?

bublinka74
3. pro 2014

@chilli009 já ti nevím,je fakt že já jí neměla první měsíc vůbec,dle testů a to jsem je dělala od 10DC.do 21DC,další měsíc byla 11DC,a dnes zírám 9DC ....ale měla jsem i kratší cyklus ,uvidíme,zkoušej testy ,buď je obětuj a zkoušej od toho 8DC a vydrž 14 dnů,bude tak nejlepší a zjistíš jestli byla hmmm

bublinka74
3. pro 2014

@loilla vyleze vánočka pěkná 🙂 šikovná holka

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 Uvidíme, je to premiéra, tak jsem zvědavá.. 😀 Ale jestli po těch 4 hodinách čekání, než jsem jí tam mohla vrznout nevyleze nic pěknýho a dobrýho, tak to doma rozmlátím.. 😀

mysackovi
3. pro 2014

ahojky holky...já mám takovou radost....více jak po měsíci jsem konečně slyšela dědečka....konečně 🙂 ....a hlavně se pomalu po čtvrt roce postavil...ještě teď mám husinu a slzy na krajíčku....vypadá to, že se začíná alespoň v něčem dařit 🙂
už jsme pomalu ani nedoufali....doktoři mu dávali minimalní šance a připravovali na nejhorší.....není ještě úplně vyhráno, ale já věřím...prostě zázraky se dějí a tohle je opravdu zázrak....nedovedu ani popsat ten pocit....tak snad teď bude už lepší období a bude se dařit ve všech věcech... 🙂
omlouvám se, že to sem píšu.....teď už tu budu moc být více času 🙂

bublinka74
3. pro 2014

@loilla to ti kynula tak dlouho jooo 😉 jii vyhoď oknem,to stačí než si vše rozbíjet 😀 😀 😀

bublinka74
3. pro 2014

@mysackovi ahojkyyyyyyy,no vidíš ,,,,tak to držím mooooc palečky a mám radost za Tebe 🙂 hned půjde vše líp uvidíš 😉

wisdom
3. pro 2014

@chilli009 Děkuju. Jsem ráda, že můžu být tady s Váma🙂

loilla
3. pro 2014

@bublinka74 Jedu podle osvědčeného receptu.. 🙂 a jedu přesně.. 😀 takže udělat těsto.. 3,5 hoďky kynutí, uplést, půl hoďka kynutí na plechu a pak do trouby 🙂 to jo, by se nám sem stahovaly kočky :D

wisdom
3. pro 2014

@loilla Kdyby se ti náhodou nepovedla, tak ti dám recept na moji. Je fakt dobrá. Jo a dává se 7 špejlí 🙂 sice nevim proc zrovna 7 ale taky je davam 🙂

wisdom
3. pro 2014

@loilla ja nechavam kynout pres noc v chladne mistnosti 🙂 Kdyz se vzbudim,tak to promicham a zase to necham az do rana 🙂 a pak umotat,vykynout,upect a koukat na chlapa,jak se laduje 🙂