Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
11. čer 2014

@misharuby ano, ano takřka cokoliv, co mi je přisuzuju moznemu tehu 🙂 tak moc chci tehu zase byt 🙂

terezapetrova
11. čer 2014

@misharuby a vitame Te vrele 🙂

terezapetrova
11. čer 2014

@svobodpetika zase podzim ci zima nejsou moc vhodne pro uplne malinke na prochajdu a navíc v zime i na jejim zacatku muze byt problém s teplotou telicka u novorozenat když je venku osklivo. Vim, ze třeba segra ma 2 deti, jedno zimni a jedno podzimni a oběma musela davat k prebalovaku special topenicko. Kazdopadne Ti drzim palce a urcite Vam to vyjde dobre 🙂

svobodpetika
12. čer 2014

@terezapetrova no nebudu to řešit, myslím že je v podstatě jedno kdy by se to narodilo jen mě prostě neblaží ta představa s pupkem v tomhle vedru

terezapetrova
12. čer 2014

@svobodpetika Chapu..

majkylove
autor
12. čer 2014

@svobodpetika to sme na tom stejně,taky bych to nejradši stihla do léta,ale tak uvidíme jaká bude realita že :-/ Hlavně ať jsme vůbec těhotný,tyhle věci už pak nějak asi budou druhotný 🙂

terezapetrova
12. čer 2014

@majkylove Myslim, ze druhotny je uplne vse mimo zdravi 🙂

majkylove
autor
12. čer 2014

@terezapetrova přesně tak to beru 🙂

terezapetrova
12. čer 2014

@majkylove prosim prosim kdy by jsi kontaktovala svého gynekologa kvůli neprichazejici mrsce, dnes jsem 39 az 40DC, testy negativni a zacinam byt netrpeliva 😒 , na takhle douhy cykly nejsem zvykla

majkylove
autor
12. čer 2014

@terezapetrova mě se tohle ještě nestalo,ale učitě už bych ted šla at mám jisto,radši injekci na vyvolávání at se můžem snažit dál :( a jak starýho máš prcka vůbec 🙂

verunka11221
12. čer 2014

Holky je normalni porad spinit?Jsem tet 11DC a furt spinim a docela dost ☹ MS byla tak jak byva jen teda krapek kratsi misto sedmi dnu tak jen pet.

misharuby
13. čer 2014

Ahoj holky, aaaachjo. jsem to nevydržela a udělala jsem si dnes testík, týden před plánovanou M. A niiic, ani náznak.. tak trochu sklamání, ale pořád je tu ještě šance. 🙂 Jsem netušila,že to budu takhle prožívat(i když jsem kámošce slibovala,že to nebudu řešit) ale asi to má každá v sobě. Včera mě začaly bolet prsa,tak jako před menstruací, a byla jsem s maminou na pivku a vůbec mi to nechutnalo 😖 ,tak jsem doufala,že by to mohlo být znamení:D Ale asi je ještě vážně brzy.. 🤐

polinka_x
13. čer 2014

@misharuby jo my ženské jsme uplne stejné - taky jsem si říkala že to nebudu hrotit a už měřím BT koupila jsem ovulační testy a furt se pozoruji jestli nemám nějaký přiznak a to se snažíme první měsíc.....uvidíš příští týden třeba už budou svítit dvě // držím pěsti 🙂

sykorkaa
13. čer 2014

Holky hlavne se nenervujte,ja se nervovala 8 mesicu,a kdyz uz sme si rekli ze to nechame nahode a prestala sem na to uplne myslet,tak se jednoho dne ukazali necekane //..ovulace neovulace..proste to nechat byt. Jinak preju vsem at se zadari.

polinka_x
13. čer 2014

@sykorkaa ahojky diky za podporu.ano četla jsem hodně diskuzí, kde holky psaly to stejný. Ja bych byla ráda kdyby se mi pro začátek alespoň upravil cyklus

sykorkaa
13. čer 2014

@polinka_x ahoj, no u me to s mesickama taky nebylo jednoduchy. V srpnu 2013 jsem vynechala antikoncepci, muj problem byl ze jsem to bez prasku Provera proste nedostala.

terezapetrova
13. čer 2014

@majkylove Dekuji za podporu, Vojtiskovi budou 23. 8. 3 roky, to uz je loupeznik 🙂

terezapetrova
13. čer 2014

@verunka11221 ja netusim 😒

majkylove
autor
13. čer 2014

@verunka11221 já to teda nikdy neměla,ale hodně holek píše že špiní takhle v období ovulace což je prý normální 🙂

majkylove
autor
13. čer 2014

@terezapetrova juu,tak to už je s ním srandy kopec co 🙂 už abych taky takovýho měla 🙂

terezapetrova
13. čer 2014

@majkylove To jo a není pro mne na svete nic hezčího nez jeho smich 🙂 Taky to budes prozivat neboj 🙂 A sranda s nim tedy je, včera rozbil pracku dostal vyhubovano a zakaz na ni sahat a výsledkem vseho bylo, ze dnes při prani /manzel ji včera vecer opravil/ mi ji 3x vypnul 🙂 😠

majkylove
autor
14. čer 2014

@terezapetrova ty děcka sou prostě úžasně chytrý 🙂))))

terezapetrova
14. čer 2014

To rozhodne, často vic nez by jsme cekali 🙂

majkylove
autor
14. čer 2014

@terezapetrova to já včera radikálně změnila barvu vlasů,šla jsem z hodně tmavě hnědé na zrzku,ale supr,ohlasy jsou pozitivní a mě se to mooc líbí 🙂 kámoška měla rozlučku se svobodou tak sme pařili do půl 6 do rána,vůbec necítím nožičky 😀 no a za 14 dní jí jdem na svatbu tak už se těším.zítra nám přijde rodina,budem promítat fotky ze svatby,tak snad nám ten měsíc aspoň rychle uteče 🙂

terezapetrova
14. čer 2014

@majkylove urco Ti to moc sluší 🙂 Ja mam prirodni taky tmave hnede ted z Vojty z mnoha sedinami /ale je fakt, ze jsem zacla sedivet uz tak 2,3 roky před 30tkou/, no vždycky mi kadernice rekne, ze az budu mit tolik sedin, ze to bude pro verejnost pobuřující 😀 , ze mi rekne a zacnem barvit. To je rozlucka jak ma byt 🙂 Uzijte tu svatbu a vubec všechno 🙂 Mate nejak cerstve po svatbe jsem pochopila? Gratulace.. 🙂 at to utika.. me tedy život s Vojtou doslova protejka mezi prsty 🙂 A ted si znovu uvědomuju smutny fakt, ze na detech fakt clovek nejvic vidi jak starne 😎

terezapetrova
14. čer 2014

@majkylove Jinak ma mrcha porad nikde, jestli do ut nic nebude asi zavolam dr. A zaroven nevim jestli to vydrzim nebo jestli zase zítra budu testovat 😒 Nekde jsem cetla, ze test muze by nekdy pozitivni az několik dnu po vynechani menzes tak nevim 😒

mickey001
15. čer 2014

Ahoj holky, taky se k Vám přidávám...jsem uplne čerstvá snažilka teprve tento mesic jsme začali. Ha neberu uz 5 let, tak snad se zadari 🙂

majkylove
autor
15. čer 2014

@terezapetrova jj,za dva týdny máme 2 měsíce od svatby,bylo to supr 🙂 a ted by to chtělo nějaký to miminko at už se nám tu převaluje,jinak se upaříme 😀 to je pořád nějaká akce že nestíhám ani skoro chodit do práce 😀 zas se aspon bavíme,ale už máme právě v partě čím dál víc dětí tak to tam na mě kolikrát dolehne ještě víc když je vidím,než si je přeberou babičky 🙂 jinak být tebou tak bych asi k dr zašla,kolik dní máš zpoždění?

terezapetrova
15. čer 2014

@majkylove tak o gratulace 🙂 jen si parby uzij, to vis s cerstvym mimem jich pak tolik nebude 🙂 ja vim je to tezky když clovek vidi deticky kolem sebe. Pamatuju si na den kdy mi hlasily 2kamosky, ze jsou tehu a me ten den prisla velmi nechtena mrcha 😒 ted mam spozdeni cca 9 dnu, asi se budu ptat hloupe ale lekar by mel zjistit 100procentne jestli jsem tehu nez da vyvolavacku na menzes ne? 🙂 hezky vecer 🙂 ja to asi pujdu brzo zalomit, Vojtisek me v 6h rano probudil a doslova me podtrh a ted sam vytuh před 20tou, to se stane malokdy 🙂 jo a kdybych Te recma o nem stvala a třeba Te taky kvůli tomu rmoutilo, ze ještě nemate mimo tak me klidne zaraz 🙂 jaka byla promítačka fotek? 🙂

terezapetrova
15. čer 2014

@mickey001 drzime palce a vitame 🙂