Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
29. čer 2014

@majkylove já zase měla ms takové špinění a o týden později, ale brala jsem antikoncepci 15 let a prvni měsíc byla při ovulaci ve školce v přírodě😀, prsa mě taky bolí trochu i břicho ale to zase může být reakce na inofolic, chjoooooo;)

majkylove
autor
29. čer 2014

@denisska A ty čekášv kdy ms? 🙂

denisska
29. čer 2014

@majkylove asi 16.7:) takže teď někdy by měla byla ovu🙂

majkylove
autor
29. čer 2014

@denisska jo táák,tak to držím palce,vzhůru do plození 😀

denisska
29. čer 2014

@majkylove to musi vyjít;-DDD, prostě já se té holčičky dočkám 😉)

cernakronika
29. čer 2014

@terezapetrova Ahojik, tak ted se zeptám, 4 dny se mi na testech oběvovala dálnice která mi tmavla předevčírem sem měla divnou menstruaci zas trvala jen nikolik hodin, tmavě hnědý výtok a trochu krve.. Nezapáchala nic..Po jaký době se dělá testík???Jsem stoho zmatená..Podbříšek mám stejný a příznaky chvílema pořád sou...

terezapetrova
29. čer 2014

@majkylove juuu, chceme co nejdriv po testovani zpravu - veselou zpravu 🙂

terezapetrova
29. čer 2014

@cernakronika jestli to bylo par hodin asi bych to nebrala jako menzes a sla k dr

ycida
29. čer 2014

Přeji krásný večer,
jsem zde nová a chci se přidat ke snažilkám, pokud nevadí 🙂
Hned mám jednu otázku. Jaké používáte vitamíny? Před měsícem jsem přestala brát po 12 letech antikoncepci a pořídila jsem si kyselinu listovou (což mi pořídil přítel sám od sebe =c)), ale ráda bych ještě nějaké vitamíny. V lékárnách mi nabízejí už vitamíny pro těhulky, ale já bohužel těhulka ještě nejsem :(

denisska
29. čer 2014

@ycida já vysadila v květnu, po 15 letech, mam listovku a inofolic;)

denisska
29. čer 2014

@ycida takže taky doufám, že co nejdříve budeme potřebovat těhotenské🙂

majkylove
autor
30. čer 2014

Ahojik holky,tak testik bohuzel neukazal nic ☹

tak2014
30. čer 2014

Ahoj holky,moc mě to nenapinalo a pro červen jsem ze hry... 2DC

princina
30. čer 2014

Taky jsem přemýšlela o nějakých vitaminech, na konec jsem došla k názoru, že zůstanu zatím jen u kyseliny.listové a uvidíme. Další fáze bude kontryhelovy čaj...Přijde mi,že jsem se zbytečně vystresovala a zatím jsme na začátku. Přeji nám všem pohodu a ono se to podaří 🙂

tak2014
30. čer 2014

@majkylove dřív už dneska testovat nešlo,co? 😀 jinak já dneska běžím pro kontryhelovy čaj!

tomstr
30. čer 2014

@mysackovi ahoj,,ja se jen připojím,,síce už tehulka jsem čerstvááá,,ale jen ohledem téé nejake rady,,mi se snažili s manželem asi tak 3 mesíce a nic,,potom mi švargova poradila zvedat nohy,,,tak další mesíc jsem poctive zvedala nohy a výsledek // tak vyskoušejte třeba vám to taky pomuže,,držím palce 🙂

majkylove
autor
30. čer 2014

@tak2014 tak kdyz jdes na 6 do prace 😀 jinak kontryhel sem ted taky pila prvni mesic.
@princina ja beru femibion,myslim ze obsahuje vsechno co clovek potrebuje🙂
@tomstr nohy sem hazela nahoru ted celej mesic a vypada to ze nic,tak doufam ze uz priste🙂

lucfuci
30. čer 2014

@majkylove třeba se mýlí 🙂 a kdyby ne, tak další měsíc uteče jako voda :-*

lucfuci
30. čer 2014

Ženy, zítra utíkám pro ovu test. Máte některá zkušenosti? Doporučily byste mi nějaký? Už teďka jsem červená až za ušima, když si představím, že budu muset něco takového vyslovit nahlas v lékárně před cizíma lidma 😀 Ještě do toho mi dochází kys.listová... Takže budu dělat nákupy.

lucfuci
30. čer 2014

@tak2014 čaj si určitě kup. mi strašně chutnááá 🙂

tak2014
30. čer 2014

@lucfuci snad bude chutnat i pomáhat 😉

lucfuci
30. čer 2014

@tak2014 mi zatím nepomohl 😀 ale jestli máš ráda bylinkové čaje, tak chutnat bude 🙂 to mi připomíná, že bych si ho mohla jít uvařit...

majkylove
autor
30. čer 2014

@lucfuci kdyz ja to tak strasne chtela ted dat manzelovi k narozeninam☹ tak uvidime,treba se jeste do patku carka ukaze,zbozne prani🙂

lucfuci
30. čer 2014

@majkylove vlastně jooo ☹ tak testuj a uvidíš... to čekání je nejhorší ☹

majkylove
autor
30. čer 2014

@lucfuci to je:-\no zitra zas,testovaci manie😀

lucfuci
30. čer 2014

@majkylove mi teďka zrovna končí "holčičí nemoc", tak na to najíždím odznova... máš nějaké zkušenosti s ovu testama? zítra musíš dát vědět 🙂 třeba zítřejší test bude moudřejší než ten dnešní.

mispula19
30. čer 2014

Hihiii 😅 právě jsem dělala svůj první Ovu test a čárka naskočila!!!! 😀 cca 3-tí den mám hlen, sice ještě né úplně silný jako vždy, ale zkusila sem už testnout a čárka je, je sice slabší, ale žádný dušík, hezká patrná 🙂 A tak se ptám, včera mi akorát přijel manžel 😀 a dnes zas odjíždí, je tu šance? Jak dlouhou dobu mohou vycházet testy pozitivně? A znamená to, že už je vajíčko spuštěno?

majkylove
autor
30. čer 2014

@lucfuci kez by byl... Ovu testy sem zkousela jeden mesic,ale nevim znacku a ovu mi ukazaly,pak sem se na to ale vyprdla bo me to nebavi a leze to do penez🙂

mispula19
30. čer 2014

@lucfuci Já tam stála před chvíli jako opařená, za mnou paní v letech a dědeček 😀 chtěla sem 2 balení, měla jedno poslední, chtěla sem kontryhel, neměla 😀 🙄 ale ovu test POZITIVNÍ!!! Vzhledem k tomu, že po vysazení HA nemám MS jsem šťastná skoro jako kdyby to byl těhu test 😀 A jako třešnička je manžel akorát doma, sic za chvíli zase odjíždí, ale třeba to bude stačit 😅

mysackovi
30. čer 2014

@tomstr tak to gratuluju...nohy občas taky hodím na horu, ale né ňák na dlouho...co mě hlavně zarazilo, že po prvním nechráněným styku jsem měla divnej pocit v celém těle(v břiše se mi to celé chrulo, nemohla jsme usnout, atd)...i druhý den....hlavou mi problesklo, zda se nám nepodařilo hned na poprvé, ale to by byla hooodně velká náhoda 😀 ....