Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. črc 2014

@tak2014 tak rano testik,drzim palce🙂

tak2014
2. črc 2014

@majkylove ještě asi počkám do pátku a testuju 🙂

simca190
2. črc 2014

Tak zitra pro test... 🙂 🙂

majkylove
autor
2. črc 2014

@tak2014 ty ses drzak teda😀

princina
2. črc 2014

Zkoušela některá z vás takové ty babské rady,jak zjistit těhotenství? Myslím tím pampelišky -listy nebo bělící prostředky?

gabi2409
2. črc 2014

Ahoj snažilky, nikdy jsem si nemyslela, že budu číst a přispívat do ženské diskuze, a hledat rady jak na to, ale asi i v mém případě platí, že na každého dojede...a je to tady☹ Je mi skoro 31 let a o miminko se snažíme víc jak rok a nejde to 🙄 Víme proč, výsledek manželova spermiogramu po 3/4 roce snažení byl jak studená sprcha, spermie pomalé, málo takže šance na otěhotnění přirozeně je nepravděpodobná...
Antikoncepsi jsem vysadila v 09/2012 hned po svatbě, abych si pročistila tělo po více než 10 let užívání tak jsme si dávali pozor a od loňského roku jsem už naostro zkoušeli a pořád nic tak jsem manžela poslala s kelímkem, aby poskytl vzorek a výsledek byl hodně zlý......teďka užívá na radu gynekologa Fertilan a doufáme, že se o zlepší a podaří se mi otěhotnět přirozeně....Má velmi náročné povolání, do toho lehce podniká, stavíme domeček tak si říkáme, že je to i tím, že je v neustálém shonu a stresu, ale ani po dovolené se nepovedlo ☹
Švagrová má dobré zkušenosti s kúrami od Mgr. Podhorné, díky ní otěhotněla tak už jsem na bylikách taky, manžel též a teď jen doufáme, že se povede. Tento měsíc, ale už vím, že ne, právě sem to dostala a je mi z toho hodně smutno.

sasanka033
2. črc 2014

@princina prosim??? 😀 😀 😀

princina
2. črc 2014

@sasanka033 😀 já na to čučela taky jak z jara...mrkni třeba na YouTube - v USA naprosto běžné 😀

sasanka033
2. črc 2014

@princina a co tam mam zadat? ja jsem ani moc nepochopila co jsi tim chtela rict - jakoze detekce tehotenstvi pomoci pampelisky?? 😀 😀

princina
2. črc 2014
lucfuci
2. črc 2014

Holky, kdy mám začít používat ovu test? Budu tento měsíc poprvé testovat. Včera mi skončila ta kráva... Tak ze zkušenosti to vidíte jak?

ycida
2. črc 2014

@gabi2409
ahoj Gabi, tak snad další nebo následující měsíce to určitě vyjde 😉 . Budu držet palečky, protože vím, jaké zklamání to musí být a ve vaší situaci, ještě dvojnásobné. ☹ Hlavu nahoru a mimčo určitě přijde ať už jednoduchou cestou nebo složitější. 😉 Není dobré, že jste oba v neustálem stresu, protože to na snažení moc nepřidá. Osobně tě neznám, ale tvá touha je opravdu velká a mrzí mě to. Vždycky mě rozčílí tyto situace, když si uvědomím kolik je na světě žen, co se dítěte jen tak zřeknout či udělají jinou věc 😖 . Jiní mají touhu toto stvoření tak milovat.... no nechám toho... Hlavu nahoru a úsměv, věřím, že vám to vyjde 😉 🙂

denisska
2. črc 2014

Holky, nějaké novinky?;) dvě čárky?//;)

ycida
2. črc 2014

denisska:
kéž by se objevily 😉 ☹

vevix
2. črc 2014

@svobodpetika většinou záleží na dalším složení toho připravku...pokud si koupíš kys. listovou, která stojí cca do 100Kč tak je to opravdu jen kys. listová tedy vitamín ze skup.B , ty dražší přípravky můžou obsahovat i jiné vitamíny např. C, E, jod, kys. panthotenovou apod. taky jde o to že obsahují třeba už aktivní formu kys, listové, kterou dokáže tělo snáze využít, problém je ten že až 50% žen nedokáže dostatečně tu klasickou formou kys. listové metabolizovat tudíž je neúčinná. Ale neříkám že je to tak u všech dražších přípravků. Doporučuju si před koupí řádně prostudovat třeba na internetu příbalové letáky( jsou všechny dostupné) a srovnat složení poté vybrat co se bude nejvíc pozdávat. Já jsem doposud užívala Inofolic na doporučení mojí dr. ale balení stojí cca 400 Kč a obsahuje 20 sáčků doporučili mi ho užívat 2x denně, využívala jsem cca 10-12 balení nevím už přesně, mezitím jsem studovala složení jiných přípravků a po vypoužívaní všech balení, které jsem si objednala za výhodnou cenu (cca 6 najednou) jsem so koupila Femibion 800 který stojí cca 300 Kč a je na měsíc 1tbl denně. A hlavně obsahuje i jiné vitamíny takže nemusím ničím doplňovat. Přijde mi poměr cena a výkon jako daleko lepší. Jinak poslední dobou co tu čtu tak lékaři doporučují ten Inofolic, ale přijde mi to spíš jako lobbing farmaceutických firem....toť můj názor 😀

svobodpetika
3. črc 2014

@vevix děkuji moc za vyčerpávající vysvětlení 🙂 zatím budu užívat tuhle a pak kdyby se zadařilo přesedlám asi na lepší.jinak mi myslím paní v lékárně nabízela právě ten femibion.

sleepers
3. črc 2014

Ahoj ženy 🙂

minulý měsíc jsem vysadila prášky, s tím, že s přítelem počkáme, jak na tom budu s pravidelností cyklu a zatím se tedy chráníme.
Včera jsem to měla dostat a nic. Vím, že to může přijít se zpožděním ale v každém případě jsem z toho nervózní. Trochu mám ale zmatek i v následující ovulaci. Měla by proběhnout normálně??

merilinka
3. črc 2014

Ahojky holky,,tak já dneska dvě // na těhu testu 😵 ,zítra jdu k dr.,bojim,aby to vyšlo a nedopadlo špatně... Je to šok,krásný šok,,,,,jaké vitamínky bych měla brát? Beru listovku... 😵 😵 😵

princina
3. črc 2014

Tak holky,neustále se pozoruji...mam drobné špinění, a pocit, že mi exploduji prsa a břicho ☹ Tak jak to bude dál? 🙂

xjulinkax
3. črc 2014

@denisska Ahojky, u mě novinky asi takové: jsem 25. DC, ovulace stále neproběhla a teplota mi kolísá nahoru a dolů, takže asi anovulační cyklus ☹. A to se tento měsíc snažíme jak diví... Jediný, co mě zaráží je, že mám teploty pod 36 st., třeba 35,6; 35,8 apod. Nevíte, čím by to mohlo být? Někde jsem četla, že je to porucha štítné žlázy, někde zas, že je to snížená hladina progesteronu... Přeju pěkný den!

denisska
3. črc 2014

@xjulinkax Jejky a kde měríš? V puse prý může být nízká , jinak my Se taky snažíme jak šílenci tak běda jak nebudou // 🙂

majkylove
autor
3. črc 2014

@merilinka jee,tak to tise gratuluju!hod nam sem foto at se muzem aspon pokochat a at se nas to taky konecne chytne🙂

xjulinkax
3. črc 2014

@denisska Měřím v puse, tak že by to bylo tím? Ale i tak mi to připadne divný... zrovna jsem na příští týden objednaná na gyndu, tak se poptám. A // teď určitě nebudou, když ještě ani ovu neproběhla ☹. Přeju hodně štěstí!

merilinka
3. črc 2014

@majkylove určitě,čárka zesílila 😵 ,pošlu.Uvidím,co mi zítra řekně dr.písnu,papapa

denisska
3. črc 2014

@xjulinkax to jsem zvedava, co ti dr. Rekne, dej vedet, to me zajima🙂, jinak drzim taky paleckyyyyy🙂!!!!

tak2014
4. črc 2014

Holky,po ranním testování hlásím po měsíci snažení a s jedním vajecnikem dle clearblue 1-2 týdny tehu 🙂

mispula19
4. črc 2014

@merilinka Hrozně gratuluju a v dobrém závidím!!! 😅

mispula19
4. črc 2014

@tak2014 Gratuluju!!!!! Já chci takyyyyy!! 😀

mispula19
4. črc 2014

Baby, včera jsem ovu netestovala, až dnes, ať si papírky neplítvám 😀 a přesně jak sem čekala, dnes totálně negativní, tudíž jsem to nejlepší tento měsíc prošvihla a prostě mi to vychází tak, že ovulka musela být v neděli a to akorát naprosto haluzově přijel domů na otočku manžílek... a když se tu ty pozitivní těhu testy tak rozmohly, doufám, že už se u mě taky něco klube 😀 😅

tak2014
4. črc 2014

@mispula19 děkuju, jsem z toho nějak mimo 🙂 budu držet palecky, ať se také co nejdřív zadari! Manžel mi řekl, že je hrozně rád, že "to" nemá jen na hraní 😀 srandista v jakékoliv situaci