Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

svobodpetika
18. srp 2014

@swellt se ti nedivím 🙂 páni jak se z obyčejného pondělí udělá krásný den 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@swellt ty jo,fakt tam jeee!strasne moc gratuluju!uz si to oznamila tatinkovi?🙂mas nejake priznaky?

swellt
18. srp 2014

@svobodpetika: Ano, dnes je krasne pondeli! :D
@majkylove: Jeste nerekla... Ja najednou nevim,jak bych mu to rekla :D Priznaky jen lehce mne picha v ppdbrisku a az odpoledne jsem zacala pocitovat citlivejsi prsa, jinak nic... Vzdycky se tesim na ranni kavu v praci, tak jsem zvedava,jak dlouho mi bude chutnat. 🙂 A vubec...muzu pit kavu s kofeinem? :D
Boze muj!!! 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

Teda holky,tento mesic se nam tady nejak dari,to je mazec,doufam ze nas bude na konci mesice co nejvic s takovyma supr zpravama 😵

swellt
18. srp 2014

Holcicky zlate,ja Vam vsem strasne moc dekuju za podporu...!!! Doufam a preju si,aby bylo vse tak,jak ma byt...
Ale hlavne vam vsem ostatnim preju z celeho stastneho srdce,abyste kazda co nejdrive nasla taky dve krasne carky. :-*
Muzu tady ve snazilkach u vas zustat? 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@swellt myslim ze jedna kava denně vubec nicemu nevadi 😉 tak pak poreferuj jak probehlo oznameni🙂ja uz chci takyyy!

majkylove
autor
18. srp 2014

@swellt nee muzes,musis!😀

sleepers
18. srp 2014

@swellt gratuluju k mimcu, mamko 🙂

mispula19
18. srp 2014

@swellt Gratulujuuuuuuuu!!!!!!! 😅

mispula19
18. srp 2014

@swellt samozřejmě, těším se na další zprávičky 😅 prozraď tedy, jak dlouho jste se snažili a čím sis pomáhala? 😀

swellt
18. srp 2014

Holky,ja vim,ze se opakuju,ale strasne moc vam dekuju!!! Jste zlaticka a budu na vas myslet,aby se i na vas usmalo stesti! 🙂
Tatka spi,tak ja jdu pofackovat tu spout tady 🙂 A dam se do tolik "oblibeneho" zehleni... Ale ted si rikam...:Asi od za chvili budu zehlit rada 🙂

swellt
18. srp 2014

@mispula19: Snazili jsme se tri mesice. A kazde ranko jsem si dala listovku. Kontryhel mi nechutnal,mela jsem ho asi jen 4x 🙂
A myslim,ze se nejspis zadarilo na dovolene 🙂

teenyel
18. srp 2014

Holky tak od dubna od vysazeni prasku uz utekla nejaka doba a dnes rano se objevily... // 🙂

mispula19
18. srp 2014

@teenyel dalšííí??? juchuuu, taky moc gratuluju!!!!! Holky já tak doufám, že se za 3 týdny pochlubím takyyyy 😎

swellt
18. srp 2014

@teenyel: Gratulujuuu!!! 🙂 Dnes je vazne krasne pondeli! 🙂

swellt
18. srp 2014

@mispula19:urcite pochlubis!! Drzim pesticky! 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@teenyel gratulace!my uz taky jedem od dubna tak doufam ze se konecne taky pristi tyden dockam

teenyel
18. srp 2014

@mispula19 @swellt @majkylove holky dekuji 🙂 prislo to zrovna v mesici,kdy jsem nemerila,nic neresila a jen si uzivala dovcu 😀 a buch a je to tam 😀 a to jsme zrovna meli sex malo a navic ani jsem nevedela,kdy byla ovu 😀

g_m
18. srp 2014

Gratuluju moc všem! To bylo beztak tím mega úplňkem 😀

mispula19
18. srp 2014

@teenyel no jooo, tak to bývá 😉

holky, přidala jsem další fota do alba, kdo by jste chtěl mrknout.... já už můžu skoro rodit 😀 😎 https://www.modrykonik.cz/blog/mispula19/album/...

karlos12
18. srp 2014

@swellt to je super,blahopřeji.Další téhulka,to je Vás najednou ,snad tam zbyde trošku štěstíčka i pro ostatní 🙂 já bych manžela asi vzbudila,nevydržela bych to 😉

karlos12
18. srp 2014

@teenyel další ? To není nožné,holky,nejste proti přírodě ? Gratuluji !!! 🙂

swellt
18. srp 2014

@karlos12: To vis,ze zbyde! 🙂 Stesti totiz bydli u hodnych lidi, vcera o nem byla pohadka na Ct1 😉

mispula19
18. srp 2014

a už některá víte, jak to oznámíte tatínkovi, rodině? 🙂 mamča má v říjnu narozeniny, teď jsme nakupovali dárky pro babičku k svátku a posteskla si, jak by chtěla taky, že se nedočká, tak jsem jí slíbila, že se taky dočká nějaké pecky... a to by teda byla TOP pecka! 😎

karlos12
18. srp 2014

@swellt tak to jsem asi zlá ☹ Ne,nejsem.Brzy se u nás také zastaví .Už budeš kupovat miminkovské věcičky ?

martinalinda
18. srp 2014

@majkylove a nebo stesticko pristane u nas 🙂

martinalinda
18. srp 2014

@andrejka1234 juj tak to je mi lito, ne vzdy to vyjde, ale hlavu vzhuru, verim ze dalsi mesic je taky cas 🙂 tak hlavne odpocivej, at te brzo migrena pusti a muzete zacit nanovo 🙂

bublinka74
18. srp 2014

Já se těším na to jak tu budem všichni už s pupkama 😀 kéž by to všem vyšlo co nejdříve

majkylove
autor
18. srp 2014

@martinalinda ja doufam☹

majkylove
autor
18. srp 2014

@mispula19 driv sem mela predstavu ze pockam do prvniho utz a pak to tatinkovi zabalim i s testem a botickama a napisu mu tam krasny vzkaz,jo,ale to sem jeste netusila ze to bude tak dlouho trvat☹takze ted jak najdu // tak za nim letim a vybalim to na neho😀