Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
18. čer 2014

@cernakronika presne jak pise majkylove 🙂

cernakronika
19. čer 2014

@majkylove 45dní ciklu .CHjo k tomu 11krát pohlavní stik nechráněnej.... 😎 ..A pozor 5 let sem měla Depo veru tu jsem v říjnu 2013 odmítla, měla sem falešné těhotenství..A v prosinci se mi vše začalo dávat do normálu a hned na to 5.5 menstruace jen pár hodin a od té doby..Už nikolik dní mě pobolívá v podbříšku a není mi vubec dobře, bolesti hlavy hiperaktivní, vybíravá v jídle.Nechápapa sem prostě když mi doktorka řekla že tělo ukazuje na těhotenství ale na krvi a na ultrazvuku nic není..Mno to bilo divné..Moje vítoky byli a ted se podržte, šedé a nebo žluto hnědé..Ted je klid z vítokama...Ale podbříšek a telo se chová fakt divně..

majkylove
autor
19. čer 2014

@cernakronika tak to už by ti měla Dr dát vyvolávačku,to už je dlouho teda :-/

terezapetrova
19. čer 2014

@majkylove dnes u dr. tehu znamky zadne, dostala jsem vyvolavacku na menzes, kdybych prece jenom byla tehu kratsi dobu nez 14 dnu vyvolavacka skutecne neubizi. Max do 14ti dnu bych mrsku mela dostat, pokud ne mam delat další testy. No cekala jsem to ale nerikam, ze nejsem zklamana 😒

majkylove
autor
19. čer 2014

@terezapetrova tak to je mi líto,ale aspoň to máš za sebou a snad to dostaneš co nejdřív a můžete se zase aspoň posnažit 🙂

terezapetrova
19. čer 2014

@majkylove dekuji, jo jo, znovu mi lekar zduraznoval, ze na to nesmim tolik myslet, ale jak to udelat 😒 jednak s manželem kvůli jeho chrapani nespime v jedne mistnosti a k tomu energie na snazeni je bohužel malo 😒 pak ty vhodny situace musim dopředu trochu vymyslet 😉

cernakronika
19. čer 2014

@majkylove jí mam už třetí den takovou slaboulinkou čárečku, břicho tvrdý a zvláštní pocit v podbříšku..Dneska se mi začal při jídle kroutit žaludek..Ale modlím se aby to nebilo, bolesti hlavy,chutě na kafe a unavená...Náladová.Myslím že asi budu.. Jinak moje doktorka má dovolenou do 23.6.

cernakronika
19. čer 2014

Co to je ta vyvolávačka???Já mam sice dvě děti ale vyvolávačku neznám... 😕 😕 U syna sem to poznala v 3 měsící a u holky ve 6 týdnech.. Tak to neznám...

verunka11221
19. čer 2014

@majkylove Uvidime snad se konecne zadari 🙂

majkylove
autor
19. čer 2014

@terezapetrova já nemyslím na nic jinýho,u mě je to úplně nepředstvitelný a přitom vím že nesmím,ale já si nemůžu pomoct :-/ no musíš si dát s manželem zcuka v ty správný dny 😀 únava,neúnava,když na to vlítnete od 10 dne až do 20 ob den tak to by bylo aby nebylo 🙂

majkylove
autor
19. čer 2014

@verunka11221 musíme tomu věřit 🙂

terezapetrova
19. čer 2014

@cernakronika ja dnes dostala vyvolavacku, mam asi 45ti denní cyklus, dle UTZ v děloze zadne znamky tehu, dostala jsem vyvolavacku - injekci aby mi prisla menstruace, tehotenstvi 3tydenni a delší by bylo na ultrazvuku videt a kratšímu vyvolavacka pripadne neublizi. Pry se cyklus nemá nechavat moc dlouhy pry to pak vede jenom k rozhazeni cyklu a ta vyvolavacka pry muze pomoci i trochu tehu ukazat pokud se v tele něco takového deje. Takto mi to aspoň bylo dnes receno u dr.

terezapetrova
19. čer 2014

@cernakronika vyvolavacka se tedy primarne vaze k menstruaci ne k tehotenstvi..

terezapetrova
19. čer 2014

@majkylove 🙂 zcuk - to je fajn vyraz pro milovani 🙂 mam od kamarádky digitalni ovu testy Clearblue tak jestli budem muset a az budem moci vyzkousim je. Jsi hodna, diky moc za podporu.. I Vam drzim palce. Terka

majkylove
autor
19. čer 2014

@terezapetrova digitální ovu testy?o tom jsem ani neslyšela,to muselo být asi finančně náročný :-/ ale asi to bude dost spolehlivý,pak mi to musíš popsat až vyzkoušíš 🙂 a není za co,podporovat se musíme,od toho jsme tady přece 🙂

terezapetrova
19. čer 2014

myslim, ze je kamoska je kupovala ve VB a ani je moc nestihla pouzit 🙂 jestli vyzkousim dam ucite vedet, ted ještě aby byla ta ovulka. Ja jsem vždycky moc rada když narazim na mile lidi vis.. 🙂 fajn se mi s Tebou pise

majkylove
autor
20. čer 2014

@terezapetrova i me 😉 vis jak,venku to clovek moc probirat nechce,tady sme vsichni na stejne lodi 🙂 ted trcim v praci do 18 hod a pak vzhuru pod stan,uz se tesim,sice je celkem chladno tak snad neprijedu nemocna,ale lepší jak ty paraky teda

cernakronika
20. čer 2014

@terezapetrova Aha já jen že se mi oběvují nijaké příznaky, musím počkat do 23.6 až doktorka bude vordinovat.. Já bila na ultrazvuku 9.6. i na krvy negatvní..Akorád mě zaráží co je že tělo vykazuje znám těhotenství...

cernakronika
20. čer 2014

@majkylove Prosím, prosím tek my vysvětlete co znamená, že tělo mi vykazuje známky těhotenství ale bila sem negativní... 😒 😒 CO pak to je,,

terezapetrova
20. čer 2014

@majkylove to je pravda a jsem za to rada, at Ti to v praci rychle utece. Urco je tohle lepsi nez ta umorna vedra a preju at si vikend ve zdravi uzijete 🙂 u nas bude Mirek o vikendu pracovat tak asi vyrazim s Vojtiskem na truc vyvětrat kreditky 🙂 Hezky vikend a dej pak vedet jak vyslo stanovani 🙂

terezapetrova
20. čer 2014

@majkylove jo a dik 😉

terezapetrova
20. čer 2014

@cernakronika nu jo ony se nektery příznaky daj strasne snadno vsugerovat když chces moc tehu byt 🙂 bohužel pak je to ještě vetsi zklamani když o nevyjde 😒 drzim palec 🙂

misharuby
20. čer 2014

Achjo holky, tak dnes prisla mrska. Tak jsem si vyzkousela prvni mesic snazeni a stresovani a testovani a vsugerovani si priznaku a pro dalsi cyklys uz budu moudrejsi🙂 Akorat nevim jak to reknu pritelovi, taak se tesil🙂 Se bojim, ze to bude ted zkouset o to vic a nebo naopak vubec. Jak ho znam je soutezivy a neuveri, ze se mu to nepovedlo 😝 A co u vas, nejake novinky?

cernakronika
20. čer 2014

@terezapetrova Já už měla vsugerované těhotenství, když sem přestala brát antikoncepci Depo provera..Vím jak to vipadá..Ale tohle se mi moc nezdá.Sou to uplně jiný příznaky... Krom toho už tři dny mam na testíkách takoví slaboulinký čárečky přes den..Takové nenápadné..Ale nijak svému tělu nevěřím..Krom toho už mi to je jedno,vychovávala bych další miminko bez otce.. ☹ ☹ ..Vždycky narazím na chlapy, co slibují a už Stěch slibu mám dvě děti a třetí??TO TEDY NEVÍM

terezapetrova
20. čer 2014

@misharuby To me mrzi. Brzy se Vam mimi urcite povede 🙂 Drzim palce. Me mrska podle me taky brzy dorazi, byla jsem ve ctv na vyvolavacce po 45dennim cyklu a v děloze zadne znamky tehu ☹ Akorát to snazeni me uz nejak zmaha, snažíme se od zacatku rijna 2013. Vsem preju aby se zadarilo 🙂

terezapetrova
20. čer 2014

@cernakronika a chces mimi? snazis se o nej? 🙂

cernakronika
20. čer 2014

@terezapetrova snažila ale už není ským... Ale mám takového tucha že asi budu muset k doktorce.. Tak i tak..Pokud bude mimi tak se o to postarám..

terezapetrova
21. čer 2014

@cernakronika To me mrzi.. a to mimi by jsi si nechala? Tak tomu rozumim spravne ? 🙂

cernakronika
21. čer 2014

@terezapetrova Nechala bych si ho,jen je divný že má divný že jsem pořád unavená a pořád mam hlad chvílema špatně, bila sem na wc a měla sem takoví bílí hustý výtok a takoví sem ještě nikdy neviděla.Jednou sem udělala chybu a podruhé už bych to už neriskovala..Dítě nemůže za to jaký je otec..

mispula19
21. čer 2014

Ahoj holky 🙂 od přelomu Května/Črevna je ze mě taky snažilka 😀

Poslední tabletku sem slupla 11/2013, v prosinci měsíčky přesně, pak už ale nic 😔 Byla jsem tedy na injekci a byl mi nasazen na 2. ěmsíce Duphaston na upravení, v té době ok., po něm už ale zase nic 😕 od Února jsem teda bez mrchy a zatím to nechávám být, začátkem Května jsme po 5,5 letech vzali a snažení bylo až po svatbě, neupínám se na to ač se už klepu, už aby to bylo, dokonce už sem začala nakupovat 😀 Někdo stejný blázen jako já? 😀 ... Ovu si ale myslím, že mám, u dalších příznaků to chci začít testovat, navíc mám hrozně ráda Květen a kdyby byl prcek "Květnový", byla bych happy 😀 taky mám manžela přes týden pryč, tak to není snažení na plné kule 😠 nechávám tomu teda volný průběh a popř. mám mít v Červenci preventivku, tak bych se zmínila a něco s tím uděláme, zatím do sebe ale nechci rvát nějaké patáčky, kvůli tomu jsem taky zkoncovala s HA. Držím Vám všem moc palce! 😅