Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
22. říj 2014

@majkylove jasné kočko 😉 ,že by se zvrtalo v tom největším mém ms chaosu 😀 😀

bublinka74
22. říj 2014

@majkylove já tomu moc stejně nevěřím po těch zklamáních,ale kdo ví že ...tohle je ale extrém už ... ale dárek Martinovi k svátku by to byl ten nejkrásnější ... 🙂 a když né tak jindy zas nooo 😀 ,kočko ani si nepsala co přítel když viděl foto,nebo jsem to přehlídla ?? Asi možná ano viď .... 😕

majkylove
autor
22. říj 2014

@bublinka74 uvidíš,ale v takovým chaosu se to stává nejvíc 😉 no manžel super,jako ještě to nějak extra neprožívá,víš jak mi ani není špatně ani nic,bříško ještě není,tak si to taky asi ještě moc nepřipouští 🙂 ale pořád mi hladí bříško takže zlato 🙂

bublinka74
22. říj 2014

@majkylove jj je mi to jasné ...to přijde vše 😉 hlavní je že je vše v pořádku 😉

bublinka74
22. říj 2014

@majkylove a u mě to není chaos ,ale totální mega bordel 😀 😀

misulenka_pepousek
22. říj 2014

@bublinka74 : Hmmmm, držím palečky 😉

bublinka74
22. říj 2014

@misulenka_pepousek děkuji uvidíme 😉 moje tělo je všelijaké,tak že bůh ví co je zas toto 😀

verunka11221
22. říj 2014

Tak a opet mi je z toho vseho smutno.V okoli je dalsi budouci maminka a my nic ☹ No a ty reci okolo a narazky na nas o tom raci ani nebudu mluvit ☹ Vsechno me tak desne rozciluje a jsem z toho vseho hrozne nervni a podrazdena ☹ Uplne se tim dusim ☹

bublinka74
22. říj 2014

@verunka11221 ále kočko copak se děje ?? Je to nepříjemné,ale věř že i k Tobě si cestu najde uvidíš 😉

merilinka
22. říj 2014

@zana21 Drž se,Inofolic Ti určitě pomůže 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,držím palečky, hlavně na to moc nemyslet,,ono se pak podaří lépe,,vím,že je to těžký.....teď naposled jsem měla dva dny splín jak blázen,,psychika dělá hrozně moc...čas vše zahojí a až to budeš nejmíň čekat přijde mimi a když ne,,pomůžou doktoři 😉papapa

martinalinda
22. říj 2014

@bublinka74 budu budu, taky me to chytlo, rada posloucham stesti jinych, tak doufam ze se to podari i nam dvema, a @karlos, at jsme komplet 🙂 mezitim se prida x dalsich kocek, takze tu budem jedna velka tehotna banda 🙂 jinak ja jsem jeste brzo, takze ovu zrejme teprve bude, ceka nas prodlouzeny vikend, tak po nem asi dojdu k doktroce na kontrolu a uvidim, mela bych to pak dostat nekdy v druhem tydnu listopadu, takze testovat budu asi az pak, uvidim jak mi bude, zda mi bude spatne uz predtim tak to zkusim driv. zatim to nejak nehrotim.

bublinka74
22. říj 2014

@martinalinda jasné že se to povede všem ....to bude parta baňdurek nateklých 😀 😀 😀 😀

chilli009
22. říj 2014

@bublinka74 že by se vážně zadařilo, podle toho co čtu 🙂 😵

bublinka74
22. říj 2014

@chilli009 nevím kočko,uvidíme je to divné je fakt že když jsem měla cystu tak jsem měla také příznaky podobné těhu,ale néé toto tedy ....dnes jsem už ani nekouřila,smrděla mi cibule,játra který miluji,kuře ...pak už mi to nevadilo uvařené ...no a když přítel kouří větrá se ,noo a zima mi je pořád ...takový celý divný 😀 😀

chilli009
22. říj 2014

@bublinka74 třeba se to tou cystou pročistilo a povedlo se 🙂 , každopádně se u Tebe něco děje, když máš takový změny 😉 , snad to dopadne 🙂 , jinak já čekám zda přijde MS a doufám, že ne ( má přijít teda v pátek, ale od ovulace pořád cejtím vaječníky, nejvíce pravý a občas i levý, tak nevím no ) na test je brzy, nejdřív asi až v neděli nebo v pondělí, jelikož ovulka byla později no, je to na palici 😵

bublinka74
22. říj 2014

@chilli009 tj to je fakt ...hlavně jsou divný ty cigarety a to dost ...noo nechám se překvapit ....,,tak uvidíš kočko třeba se také povedlo 😉 budem čekat stejně nic jiného nezbývá že ☹

chilli009
22. říj 2014

@bublinka74 http://www.podpora-plodnosti.cz/tehotensky-test... takže test nejdřív za těch 10 dnů od ovu

bublinka74
22. říj 2014

@chilli009 já vím,děkuji ale já chci počkat do ms 😀

bublinka74
22. říj 2014

@chilli009 jooo a 30 mám jít na krev na gyndu ...tak si nechám udělat rovnou test z krve když to nedostanu 😀

chilli009
22. říj 2014

@bublinka74 tak to je super a budeš to mít 100%

terezapetrova
22. říj 2014

@majkylove ahoj Majky a vsici 🙂 bylo by me potesenim kdyby jste me zahrnuly do srazu jestli bude ale tezky s tim mistem kde coz když každý je asi z jiné casti republiky. Jinak me testy stále ukazuji nadchazejici ovu a hlavne my ty testy skoro uz dosly 😒 Uz si rikam, ze ted jestli mi dojde menzes asi pristi vikend tak tomu dam ještě par mesicu a pak se smirim s tim, ze druhé uz nebude nebo co ☹

bublinka74
22. říj 2014

@chilli009 tj to určitě 😀

bublinka74
22. říj 2014

@terezapetrova ahojky kočko ...joo srazík by byl bájo ....napište každý jak to máte daleko do Prahy ?? to by se možná dalo 😉 ...a neházej flintu do žita ju ...máš času,já mít tvůj věk holka 😀 neboj to přijde nečekaně 😀

terezapetrova
22. říj 2014

@bublinka74 tak prima, budu rada u Vas v parte 🙂 ja to mam do Prahy 0 km 🙂 ale zas mi bude lito třeba Majky ona z jizni Moravy ale je fakt, ze zatím to mozna bude mit lehci bez dítěte 🙂 my snažíme uz přes rok ale je mega tezky na to nemyslet i s tim, ze mam s manzou oddelene loznice a tak tech sexovacich prilezitosti není tolik. Ale me bude uz 35 buu 😲 ale dik.. jak stare mas Ty deti?

bublinka74
22. říj 2014

@terezapetrova majky je z Moravy joo 😲 ahá .... noo uvidíme jestli to zvládne ... co @majkylove ?? Noo a proč máte rozdělené ložnice 😲 😲 ,neboj pořád si mladice 🙂 ..já mám 22 skorem,19,16 a 11 samé syny 😀

majkylove
autor
22. říj 2014

@terezapetrova ahooj,zadne smirovani nebude a hotovo!🙂 v listopadu nakluses k dr a nechas si udelat testy a pohlidat ovulku a bude,urcite uz s tebou bude neco delat kdyz mu reknes ze uz rok,o cetnosti se zminovat nemusis 😀 tady sme s holkama rekly ze do vanoc vsechny tak nezlob 😉
@bublinka74 no a srazik,ja to mam holky 400 km abych tam jela jen tak na otocku 😀

terezapetrova
22. říj 2014

@bublinka74 no juu 😲 mame oddeleno protože manza desne chrápe 🙄 a dekuji.. to mas tedy chlapskou oporu 🙂 jak dlouho se snazis o pate ditko? Jestli se mohu zeptat 🙂

terezapetrova
22. říj 2014

@majkylove tak jo sefova 😀 ja si nekdy rikam, ze jsem stejne blazen, e chci další nekdy ale vůbec nedavam ani toho Vojtu 😠 a co my udelas když do Vanoc tehu nebudu co frajerko 😀 😀 😀

400km tó nejde no to je masakr chjo 😒

terezapetrova
22. říj 2014

@majkylove pardon za chyby 😉

terezapetrova
22. říj 2014

ja jdu chrnet, mejte se tady a brzo a opravdu brzo Vas zkontroluju 🙂