Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
15. říj 2014

@karlos12 tj kočko,já to také nezazdila ,ale určo už to nejsou myšlenky denně víš 😉 ,odběry ...ještě jednou všechny ...prý pro kontrolu ...16 DC,20 DC ,druhý den ms,sono pak ...no je toho nějak moc,ale do měsíce vše zjistíme prý 🙂

jeaanna
15. říj 2014

@majkylove děkuju 🙂 Jen vás budu muset v klidku dočíst, abych byla úplně v obraze 🙂

karlos12
15. říj 2014

@bublinka74 to by bylo dobře.Kdyby nic jiného, tak zjištění co a jak a proč je hlavním krokem k úspěchu 😉 .Je to ale vopruz, co ?Držím pěsti, ale výsledek stojí za všechno to lítání a nervování a tak 😉

karlos12
15. říj 2014

@majkylove Ty jsi prostě nejlepší , já to nevím a Ty jo 🙂 Ani se Ti nedivím, těšila bych se jak šlak.Kamarádka má fotečku z každé návštěvy doktorky.Ale prý na Zlínsku dávají za celé těhu jen 2 fotky.Ona je tam odsud, ale žije v Praze.Tak jí všechny známé záviděly fotoalbum 😉

majkylove
autor
15. říj 2014

@karlos12 prý celkově pojišťovna proplácí jen 3Utz za těhotenství takže to spousta dr dodržuje,některýmu je to jedno a tak dělá při každé návštěvě,aqle těch moc není,no můj myslím mezi ně nepatří,ale přemýšlím že bych si ho několikrát navíc zaplatila,stojí něco myslím okolo 400,musím se podívat v pondělí,ale peníze už sem utratila za větší blbosti takže tak no 🙂

bublinka74
15. říj 2014

@karlos12 já už to jednou prošla víš,ale jednu ještě jedno kolo,po té operaci a tak může být vše jinak,každý zákrok může narušit hladiny hormonů,cysta taky ...no uvidíme ...hold mě vysajou ještě jednou párkrát nooo 😀 ,děkuji tobě též držím palečky všechny mooccccccccc

chilli009
15. říj 2014

Zdravím holky i nove příchozí 🙂. U nas to tento měsíc asi nedopadne 😒 , včera mi bylo hodně špatne az jsem malem jela na pohotovost, takže sex nebyl a ovulace byla včera. Dnes je to taky naprd ☹ .

karlos12
15. říj 2014

@majkylove tak uvidíš.Za jaké blbosti ? Nic není blbost, vše se hodí 😉

majkylove
autor
15. říj 2014

@karlos12 toš víš jak,nějaký momentální nadchnutí a pak ti to jen leží doma,nebo tak 🙂

karlos12
15. říj 2014

@bublinka74 to je pravda, vše může být úplně jinak i během 3 měsíců.Proto jsem byla překvapená z bráchovo iniciativy - byl na spermio a až za rok se chtějí snažit.Ale za tu dobu může být úplně jinde.Ale dobře Ti to dopadne, proč by ne ? 😉 A děkuji 😉

karlos12
15. říj 2014

@majkylove jo jo, znám.Ale je důležité si to umět omluvit, takže žádné hlouposti, ale důležité maličkosti 😉

majkylove
autor
15. říj 2014

@karlos12 to je pravda 😀

mons
15. říj 2014

Ahoj holky, meškám třetí den (předtím nikdy), testy 10 byly pozitivní ještě dva dny před očekávanou MS (doslova dálnice), už tu mám jen obyč. testy z ebay u kterých nevím, jakou mají citlivost, jsou pozitivní, ale druhá čárka je slabá a nesílí už třetí den. Neměla by čárka narůstajícím HCG sílit? Nevím, zda jsou vadné testy, nebo bude problém....dnes jsem 4plus0, je brzy jít zítra k lékaři? Znejistělo mě, že čárka nesílí.....

majkylove
autor
15. říj 2014

@mons když nevíš citlivost tak se neděs,k dr bych zašla,vezme ti krev a bude jasno 😉

karlos12
15. říj 2014

@mons má pravdu,na krev,to je jistota,držím pěsti 😉

majkylove
autor
15. říj 2014

holky parádní sleva na samolepky na zeď kdybyste některá chtěla 🙂

http://www.berslevu.cz/akce/9692-designove-velk...

verunka11221
15. říj 2014

Tak po dlouhe dobe zas neco pridam 🙂 Uz jsem dobrala clostil.Dneska probehla folikulometrie s peknym vysledkem takze zitra jdu na pregnyl.Je tu nekdo kdo uz ma s timhle zkusenosti?Jsem cetla ze to zensky blbe snasej ☹ Ja jsem teda uz jen pri tom clostiku v obliceji podobana a hrozne se mi pokozka masti :-/ Jako krasava k pohledani.

vojjab
16. říj 2014

Ahoj, doporučíte mi nějaké konkrétní ovulační testy?

ajcebe
16. říj 2014

chtěla jsem se zeptat nemáte s tím někdo zkušenost? http://www.otehotnet.cz/ovulacni-test/162-ovula...
🙂

martinalinda
16. říj 2014

@l_baruska dekuji, je to moje zlato, malo kdy jsem videla tak citliveho a chapaveho chlapa, nekdy mi pripada ze je mi bliz nez jakakoliv zenska 🙂 jsem rada ze ho mam, proto jsem si ho vzala. Hodne kamaradek mi rika, ze jsem si dobre vybrala a to jak po vzhledove tak i chytre strance, je i sikovny na ruzne manualni prace,opravy, takovy hodinovy manzel 🙂 tak uz dost s chlubenim, uvidis, ono se to u kazdeho chlapa pak zvrtne, na zacatku ten muj taky rikal, ze je casu dost, resili jsme loni svatbu pak dovcu atd. a o si na to ten tvuj taky prijde, u nas to slo z niceho nic, je to tak posledni 3 mesice, predtim byl takovy neutralni, takze to na ty chlapy pusobi postupne, uvidis, verim ze se to taky v dobre obrati, drzim palecky 🙂

martinalinda
16. říj 2014

@bublinka74 to je krasny, co rekl, juuuj ja bych taky roztala blahem, to je fakt nadhera, vidim ze i jinde existuji takovi fajni chlapi, co sve zeny maj radi a staraji se o ne, jde jim hlavne o jejich zdravi a kdyz mimi prijde, tak budou moc radi, a je jedno co prijde, hlavne at je to zdrave...muj je na tom podobne, jsem rada za tebe 🙂 takze ted jen to mimi a je to 🙂

bublinka74
16. říj 2014

Holkyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 já sem hotová ...pomoccccccc 😀

bublinka74
16. říj 2014

já vidím poprvé dvě dálnice na ovu testu ,ale fakt stejně silný 😀 a to jsem náhodně dnes zkusila protože mi pobolívalo břicho a špiním ,myslíte že na to máme skočit 😀 já mám radost jak malá holka 😀

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 no nekééé,to je otázka,jasně že na to skočte jako 😀 bylinky asi dělají divy,hmm 😉

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove já nevím 😀 asi ten maliník nebo nevím 😀 hele a ukazuje ovu test i těhotenství nevíš ??

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 no prý taky 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove joo já právě nevím ho nemám 😀 a zas trošku špiním ...ty kráso tak moje tělo je masakr 😀 nejdřív ms po 40 dnech,pak po 10 a ted ovu ....

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 dnes na to skočte a pak uvidíš co dál,třeba tak tělo ted reaguje na ty bylinky a tak a je to dobrý znamení 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove to jo kočko čumím jak trubka fakt 😀 😀 jéé jsem fakt mimo ,vím,že to nic neznamená ,ale supér fakt ....co ty jak ti je ,co ramínko 😉

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 no já ti věřím,taky sem měla takovou radost když sem věděla že mám ovu,tak jen tak dál 🙂 ramínko není dobrý,ale milionkrát lepší po té injekci,konečně můžu spát a tak takže paráda 🙂 dnes ještě poslední noční a volnej víkend,a v pondělí hurá na kontrolu 🙂