Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
12. zář 2014

a my tady prostě všichni nejdýl do konce září otěhotníme a basta !!!!!

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 vánoce taky miluji od malinka 😉

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 no kéž by to znamenalo tehu.Ja vidím i duchy na testu přitom tam není :D :(

karlos12
12. zář 2014

@majkylove co názory, ale hormony 😉

rytmus22
12. zář 2014

@mysackovi kéž by

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 se naučíš 😉 Nemáš toho přetahování už dost ?

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 :D zkus lupu pod světlo testík 😀 jo člověk už blbne to je fakt,ale opravdu já blbla ještě před měsícem a pak najednou,mě to nějak přestalo bavit už ,fakt nevím asi mne to unavilo a řekla jsem,že na to prdím

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 noo už nepřetahuju 😀 jen jednomu miláčkovi občas 😀 😀 a chcete říct vtip 😀 přítel je z dvojčat 😀 to by byl golll ty wogo 😲 😀

mysackovi
12. zář 2014

@bublinka74 noooo tak to by byl 😀 😀

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 lupu sakra nemám :D

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 tak to by byla bomba ovšem 😀

bublinka74
12. zář 2014

noo to by byl nářez děvčátka 😀 😀 mi straší ,že až budou ,tak budou dvě cácorky najednou 😀 bych byla jak kombajn 😀

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 no ale bylo by to krásný 😎

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 jé, to by bylo super.Taková velká rodina 😉

bublinka74
12. zář 2014

@majkylove tj jen nevím jestli bych to zvládla 😉 potřebovala bych být o 10 let mladší fakt

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 tjn 🙂 vždy jsem chtěla velkou rodinu ,no dva synové už žijí se svými děvčaty 😉

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 ale to víš že zvládla,s dětma omládneš 🙂

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 zvládla bys to, proč ne ? 😉

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 fakt holky,nepochopím kolik jsem měla síly před 10 lety,pak sama s dětmi 6 let,3 práce,bylo to náročné mooc ,do toho mi nejmladší syn málem zemřel ...jen díky jednomu nechutnému lékaři co hrozně pospíchal domu a já na to vše byla sama,no prostě 6 let bylo moc náročné a tak to tělo se unavilo,ale vím,že mimčo mě dostane zase do těch pocitů mateřství atd. a ikdyž jsem poznala úžasného človíčka ,chce si mne vzít,podporuje mi ve všem,pomohl v nemoci po celý rok,který byl náročný,hodně se věnuje klukům když to jde... dala jsem nás do alba 🙂 je to můj andílek ,moje všechno

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 Tak jsem na Vás koukla, moc hezcí jste.Vypadá velmi mile a je fešák, vybrala sis moc dobře.Nejsi nějaká hubená ? 😉

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 děkuji ,je milej a moc hodnej vážně .. a když jsem ho viděla poprvé tak jsem si říkala,že je namyšlený frajírek 😀 a pak byl opak pravdou 🙂 ,noo za mne to bere miláček,je těhotný a rád papá a vaří 😀

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 moc vám to sluší,fakt moc a ty vůbec na ty roky nevypadáš,tipovala bych ti fakt míň 😉

bublinka74
12. zář 2014

@majkylove děkuji moc milé 😉 noo říkají mi jak kdy 35,36 noo to je fakt 😉 ,přítel je o dva roky mladší 🙂 holky já se těším na svatbu jak malá a to jsem říkala před 8 lety,že už nikdy 😀

bajule
12. zář 2014

Tak já už na sobě poznávám blížící se MS, zítra max. pozítří... Do toho jsme se pohádali s přítelem kvůli ucpanýmu záchodu, takže mi je fajn 😒 A já začínám čuchat, že budeme muset snažení odložit kvůli mým zdr. problémům 😢 😢 Co víc si přát že...

bublinka74
12. zář 2014

@bajule čím se Vám ucpal 😀 ..copak ti je ??

bajule
12. zář 2014

@bublinka74 ÁÁÁle, vylila jsem tam chycenej guláš a hrst těstovin, tak se mohl přítel po... 😀 No ale už jsem ho rozchodila, tak dobrý 😀
No, co mi je.... Někdo si řekne že to je prkotina, ale kdo nezažil, nepochopí ☹ Mám hemeroidy ve 4. stadiu vnější i vnitřní a to hodně - ať žije těhu a porod... No a do toho řitní trhliny, který tak bolej, že bych občas skákala i pod vlak... Už třetí den trpím jak kůň a dnes mi přítel řekl, že na úkor mého zdraví a bolestí dítě nechce. Jenže on to ani nechce můj dr. řešit a já mám šílený strach z operace ☹

majkylove
autor
12. zář 2014

@bajule tohle se dá vyřešit jedině operací už v takovým stadiu a budeš jak na novým světě,nemáš se čeho bát,zbytečně trpíš....

bajule
12. zář 2014

@majkylove Doktor mě tam ani poslat nechce a hlavně mám svěrač v permanentní křeči a při operaci mi ho můžou poškodit a je tam vysoká pravděpodobnost inkontinence stolice ☹ Nerada bych skončila na umělém vývodu. Já pořád věřím, že těhu vydržím, ale je fakt, že bez prášků na bolest někdy nežiju ☹

bublinka74
12. zář 2014

@bajule to je mi líto kočko 😒 ,hele já byla po druhém porodu na zákroku u konečníku,vím jaké to je ,umrtvovali mi ho,byla to bolest,že porody byly hračka,pak ty stehy atd ....děs ,ale určitě to zkus pořešit,není to sranda hmm

karlos12
12. zář 2014

@bajule neboj se, dnes to není takový problém.Sice to bude chvíli bolet, ale pak budeš mít klid. 😉