Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

78marcela
3. led 2015

@bjoucik.15 já se léčím v centru od 2010. Za tu dobu jsem slyšela a četla různé zkazky. A opravdu čím dal víc věřím, že všechno je možné. Můžeš mít sliznici nepravidelnou. To se asi prý běžně nepozná, mohlo se to uchytit i tam někde kde byla vyšší (můj laicky pohled na věc).
Já taky myslela že vím už vše, že mě už nemůže nic překvapit. Já byla teď už na šestém transferu, 11den jsem šla na krev, protože test byl jenom slabý, téměř vůbec nesilil. Hcg bylo jenom 30. Takže jsem si pobrečela, celý den pila, další dny taky (jako nemyslím že jsem byla opilá, ale jak se chodí mezi svátky po návštěvách, tak jsem si už bez výčitek normálně dala) no a v pátek včera 15den jsem si udelala test, tam pěkná čárka, jela jsem hned zase na krev a hcg 230. Takže zázraky se prostě dějí a mimi se chytlo později, což nikdo už nečekal. Tak tobě se to třeba stalo také tak, že se chytlo později.

danuse90
3. led 2015

@sleepers Zlato, ms ti nedorazila a tt ukazal ze jsi tehu 🙂 Jsi na zacatku a nestresuj se co jak ma byt s hcg ;) Co by za to kazda snazilka dala byt v tve kuzi. 🙂 Uzivej si to a v pondeli uvidis, ze jsi se zbytecne tyto dny strachovala.. bude to urcite v poradku 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@78marcela mě přijde že jsem měla 2 ovu za jeden cyklus..... uvidíme,pokud to tak je,byla jsem u dr. 14dní po oplodnění... to by asi neviděl nic....

sleepers
3. led 2015

@danuse90 Máš pravdu. Děkuju moc 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@danuse90
@sleepers má pravdu, jsi na tom stokrát líp než já 🙂 bude to dobré... 😉

78marcela
3. led 2015

@bjoucik.15 uvidíš. Držím pěsti. Jak jsem psala, věřím že je možné úplně všechno.

mysackovi
3. led 2015

ahojky holky...já nestíhám dočítat...kde berete ten čas?...já jsme dneska ňáká přešlá....ještě včera mi nebylo nejlíp...divně od žaludku...a to jsem toho na silvestra moc nepila....a dnes po ránu taky nic moc...nevím čím to...asi nervy...dnes mám i takovou smutnou náladu....pohřeb se blíží...bude ve středu ☹
jinak mě dnes probudila taková divná bolest v podbříšku...takový tlačení, až to bylo dost nepřijemný...a co vy jste dnes dělali? 😉

martinalinda
3. led 2015

@bjoucik.15 🙂 no to verim, takove krasne masinky, my teda mame jen jednu, ta nam staci, nase autko pouzivame casteji a to nam prozatim staci, dalsi vozitko uz bude snad jen kocar 🙂 juj, neves hlavu, vse bude dobre, clovek musi myslet na mimi, ze je jen trosku opozdile, ale ze se to vse dobre ustali a hcg vyskoci, neboj, hlavne si necti zadne hruzy a straseni, to nepomuze, pockej do pondeli a naber hcg, uvidis, co ti tam reknou. drzim palce 🙂

martinalinda
3. led 2015

@bjoucik.15 jak tak ctu, vis ze jsem zrejme asi i ja mela 2 ovu za sebou? Jako jednu tak 10-13dc a druhou tak 16-18dc 😒 podle testu by to tak bylo, ale je to divne, takze asi to nechavam tak a uvidim co bude 10.1., do te doby nestresuju, ani testy nedelam, necham to tak a uvidime, po tom utrogestanu me boli bricho porad, i pred jeho branim, takze to vse asi vyvolava on, ale je to neprijemne. Tak snad se to po vysazeni upravi 🙂

loilla
3. led 2015

Holky, jaký máte názor na plazičku?!

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla co to? 😕

chilli009
3. led 2015

@loilla dle mého tahák penez, hodně věcí vůbec není třeba

loilla
3. led 2015

@majkylove Normálně by mi to přišlo jako blbost... ale dokud budeme tady, tak nevím, jestli by se to nešiklo. Nestojí to tolik (člověk vyhodil v životě víc🙂) a je fakt, že podlahy tady jsou neskutečně studené - máme pod sebou sklep.. Takže na nohy zima a od kotníků už je zase teplo.. 🙂

loilla
3. led 2015

@chilli009 Proto se ptám.. 🙂 Nemít tu tak studenou zem - ani nad tím nepřemýšlím.. 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla tak to vidím aj slyším prvně 😀 no jako my máme všude dlažbu a plovoučku takže taky chladno,ale myslím když se oblečou punčochy s tričkem že to přežije,taky sme přežili,ale na druhou stranu zas proč ne,ale budu řešit až se začne plazit teda 🙂 hej to je dneska věcí že? 🙂

loilla
3. led 2015

@majkylove No, my budeme mít v baráčku podlahové vytápění, takže tam bych to neřešila. Ale tady je to fakt naprd.. No, to teda... Já beru, že je spousta zbytečností... Ale zas když to nestojí 2. 000,-.. No uvidím podle toho, jak bude pokračovat baráček.. Jestli podle plánů, tak to bude zbytečné.. 🙂

chilli009
3. led 2015

@loilla no nevím, taky nemáme nejteplejší podlahu, ale dceru by to asi spíš omezovalo,když si vzpomenu na obdobu plazeni a jak pise
@majkylove punčošky a tričko staci, popřípadě mikina navrch

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla já si osobně myslím že budu mít spoustu zbytečností 😀 ale jak říkáš když to nestojí majlant proč ne 😉
@chilli009
holky co říkáte tady na ten set do kočárku?moc se mi líbí a paní ho prodává jen za 300kč,zítra mi ho doveze ukázat,myslíte že by se hodil i na kluka případně?já si myslím že jo.co na to říkáte?

loilla
3. led 2015

@majkylove jéééééééé, to je božíííííí!!!!!! 🙂 samo, ten může být jak pro holčičku, tak pro chlapečka!!!! 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla no tak paráda,to mám radost že se taky líbí 🙂 já sem totiž hrozná,já nejsem schopná nic koupit,mě se totiž vždycky něco zalíbí a pak si řeknu že někde seženu lepší nebo levnější a nic nekoupím 😀 tak sem si říkala že to musí přestat a když se mi prostě něco zalíbí tak to hned vzít a ještě za tu cenu 🙂

loilla
3. led 2015

@majkylove Je to krásný!!! 🙂 To seš teda divná.. 😀 V dobrém samo 🙂)) .. já jak zase něco vidím a je to za dobrou cenu, tak to hned beru... 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla no asi sem,však mi taky za to manžel pořád nadává 😀 já se na to nakupování začínám fakt pomalu těšit,už teď se chodím do skříně ňuhňat s dupačkama 😅 ještě kopat už by mohlo ať sem s ním už úplně propojená a jsem spokojená 🙂

loilla
3. led 2015

@majkylove Dneska jsem zrovna probírala Tády šatník a zjistila jsem, že máme asi bambilion bodýček (bez rukávů, s krátkým, s dlouhým.. čepičky, ponožtičky... sem tam nějaké tričko, mikču... atd. atd. (nechci vypisovat😀) , ale že máme jen 1 tepláčky, 2 lacláčky a 1 kalhoty... což je pro mě velkej nedostatek.. 😀 Oblečení máme samo od narození do nějakých 9 měsíců.. už nekupuji jen to maličkaté.. Každopádně jsem hned zasedla k netu a objednala v různých velikostech tepláčky, džíny a trička.. 😀

loilla
3. led 2015

@majkylove Mě to nakupování teda sakra baví.. 🙂)) Dřív jsem kupovala každý měsíc několik nových kousků sobě.. tak teď jsem to vyměnila za několik, většinou bazárkových, kousků pro Tádu.. 😀 To přijde, se neboj.. 🙂 A pak budeš nadávat jako já dneska.. Tam dělá nevím co v tom břiše... Ale už chytám nerva.. 😀

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla týýý jo tak ty seš vybavená 🙂 to já budu teprv začínat,ikdyž s oblečkama už pomalu i končit 😀 pak budu kupovat až podle toho co to bude dál.teď potřebuju ještě taky nějakej kabátek,čepičku,možná taky ty tepláčky v malé velikosti a pak budu nakupovat až po narození,ikdyž ti řeknu že bych docela brala kdyby sme náááhodou na utz samotní poznali co to je aby sme si mohli říct že za to nemůžem když sme to poznali že,sem trubka co? 😀 a kde nakupuješ po netu?

chilli009
3. led 2015

@loilla
@majkylove
jj, nakupování pro mimi to je radost 🙂

chilli009
3. led 2015

@loilla
@majkylove
jinak na spaní jsou super overálky od nextu , mají ohrnovací rukávy a tak nemusíte dávat pak rukavičky, aby se mimi nepoškrábalo

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009 každá rada dobrá,díky 🙂

chilli009
3. led 2015

@majkylove každému se osvedčí asi něco jiného, ale za nás teda super, body zase nejlépe vyhovovaly z H&M a polodupky ( což jsou tepláčky s ťapkama i bez ) zn. Lindex, mají širokou gumu v pase co netlačí. U bodýček pozor na poměr délek rukávy vs. tělo a šířka !!!! - rukávy jsou pak krátké a záda dlouhá nebo je body zase hodně široké a nesedí jak má...