Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
24. bře 2015

@majkylove Krátí se to hrozně 🙂 Po pravdě se na porod moc nepřipravuju, jen jím lněné semínko. Ale za týden chci jít na předporodní kurz, no a pořád odkládám masáž hráze.

majkylove
autor
24. bře 2015

@marketat teda už se těším až sem napíšeš že už jste na světě a dáš fotečku 😵 tak já už mám na cestě aniball a včera koupila i olej na tu masáž,ale já mám ještě na to nějakej týden čas 🙂 na předporodní kurz nastupuju příští týden a trvá měsíc tak jsem zvědavá 🙂

marketat
24. bře 2015

@majkylove I já se těším, až budu moct dát fotku 🙂 Ale zatím naší zbojnici přesvědčuju, že ještě minimálně 2,5 týdne 😉 Včera se hemžila tak, že jsem se bála, že pojedeme do porodnice, ale naštěstí jsem to zaspala. Já na kurz nechtěla, ale včera jsem objevila docela zajímavý, tak jsem zvědavá, jaké to bude.

sleepers
24. bře 2015

@mysackovi Budeme tu spolu díl bojovat. Nic jinýho nám nezbývá

janajens
24. bře 2015

Tak jsem po zakroku od patku konizace del cipku uz at jsou dva mesice za mnou a muzu se snazit ☹

loilla
24. bře 2015

@martinalinda Jupí, jupí, jupííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!! Obrovská gratulace, ať je vše v pořádku!!!! 🙂

martinalinda
24. bře 2015

@chilli009 ahojky ;) moc dekuji 🙂

martinalinda
24. bře 2015

@loilla 🙂 dekuji, taky jsem si rikala jupii 🙂 az jsem byla vydesena co to vidim, zda vidim dobre, necekala jsem to 🙂 dekuji moc, taky si preji at je vse jak ma byt 🙂

karlos12
24. bře 2015

@martinalinda ahoj, to je super, já také vidím DVĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karlos12
24. bře 2015

@mysackovi ještě nevěš hlavu a nebreč, vybírejte domeček, dej přihlášku a basta.A já jsem tu také stále 😉

karlos12
24. bře 2015

@sleepers já chci s Váma také bojovat 🙂

karlos12
24. bře 2015

@blauen jé, to se máte, berete je alespoň ve stejný čas ? 😉 Co jinak ?

karlos12
24. bře 2015

@janajens a vše v pohodě ?

janajens
24. bře 2015

@karlos12 nevim cekam na vyskedky tyden zda li to nebyla rakovina v zacatku takze tyden plny nervu bolesti v podbrisku a klidovy rezim a co ty??

karlos12
24. bře 2015

@janajens to bude v poho.Já jsem stále v práci 😒 Jinak nic nového.Hlavně si pořádně odpočiň, zdraví máme jen jedno !

janajens
24. bře 2015

@karlos12 jj presne tak prace mi taky chybi uzdravit se a vrhnout se na snazeni 🙂

mysackovi
24. bře 2015

@sleepers
@karlos12 🙂 ...dnes jsem byla u obvodní potvrdit přihlášku, ve čtvrtek an foniatrii a budu čekat na přjímačky 🙂příští týden se jdeme zeptat s broukem do banky jak a co eventuelně chodí....zda by nám půjčila a kolik....no a pak se uvidí
asi budu muset vypnout...clostík mám ještě na tento cyklu, tak snad pomůže....jinak jedné mé holčičky ve školce je maminka gynekoložka a prej dobrá, tak se s ní poradím a jestli by mi někoho nedoporučila...k ní bych asi nemola jít 😀 😀 ...navíc jsou kamarádky s mojí kolegyní (s kterou mám občas docela problmy) a i když vím, že je lékařské tajemství, tak víte jak to občas dneska chodí 🙂
manžel sám říkal, že jestli se nezadaří, že abych přešla zase jinam :-/
jinač ms se rozjela v plném proudu, tak sláva dalšímu snažení 🙂

mysackovi
24. bře 2015

@martinalinda neboj....bude 🙂 a pěkně prskej.....🙂

blauen
24. bře 2015

@karlos12 čekáme pro jistotu do MS a pak začneme brát společne. Jinak snažíme se byt s manželem v pohodě, nad to vše co se nám děje. Rodina manžela se nás snaží totálne zničit. Je hnus jak rodiče muzou závidět vlastním dětem úspěchy a vydírat je pomalu. To je naše momentální situace. ☹

blauen
24. bře 2015

@karlos12 a co ty a zahrádka? Co už máš nasazeno?

martinalinda
24. bře 2015

@mysackovi kočičko pekně se bav jinyma vecma, jak baracek tak skola je super vec, vse te odreaguje, je fakt ze my na to tento mesic moc nemysleli, resili jsme to auto a v praci...a pak nejak to prislo. Takze jak se rika, fakt se na to musi prestat upinat a v te chvili nejhorsiho obdobi, stresu...se to podari. Budu na tebe myslet, neboj, vsechny se tady dockame jednou miminek a budeme stastne 🙂

karlos12
24. bře 2015

@blauen závist rodičů ( rodiče ) známe (manželovo taťka ), to nechápu.Ale rodiTakže ATB při ms ?To jo.Já byla v pátek na čelistním, frknul mi injekci a pak řezal do dásna.Teď už je to dobré, ale o víkendu nic moc.Dnes jsem přijela po dvou dnech z práce a kocour mi zlikvidoval rajčátka.Ne teda všechna, snad jsem něco zachránila.Už se těším na zítra, na světlo, půjdu okouknout kytičky.Ale večer zase noční a pak zase celý víkend i s pátkem v práci.Co jinak ?

karlos12
24. bře 2015

@mysackovi to je dobrý nápad, změna doktora, už jen pro porovnání.Já už se také docela těším.Máš super proam.Co budeš studovat ?A na ms se vyprdni, ona nevyhraje 😉

martinalinda
24. bře 2015

@marketat mozna me fakt posle na krev, uvidim, ale zajdu tam asi v patek a pokud to nevyjde tak pak v pondeli, to uz bych mela byt tedy dle nejake kalkulacky na netu 5+5, je to pro me vse nove, takze vubec nevim. jsem rada ze vas tu mam a muzu se poradit., pak se urcite ozvu, co a jak u dr.

karlos12
24. bře 2015

@janajens si pískej 😉 Takže dva měsíce bez sexu ? nebo jen menší omezení ?To by bylo dobré, to bude jak poprvé 😀 😝

martinalinda
24. bře 2015

@majkylove ty jo fakt ti na tu stitnou zlazu dali prasky az v 11tydnu? to je docela pozde. rika se ze prvni mesice jsou nejdulezitejsi protoze si mimi samo hormony sz nevyrabi, tak jsem si prave myslela, ze kdyz mi dr rekla ze kdyz zjistim a nemusim to mit ani od dr potvrzene, at hned ficim za ni...tak nevim teda. Asi jeste pockam,a pristi tyden po potvrzeni od dr. bych zavolala na sttinou zlazu...zatim to nechci zakriknout.

martinalinda
24. bře 2015

@mysackovi jj utrous jsem brala ted leden a unor, ted v breznu uz ne, takze asi si necham udelat nejaky ty testy, kde zjistuji vysku tech hormonu a podle toho mi asi bud nasadi nebo nenasadi utrous. Radsi bych ho nebrala, at je to vse bez nejake chemie, ale samozrejme pokud to bude nutne, tak se nebranim..pro budoucnost mimi udelam cokoli. Tak jsem zvedava, co teda bude.

martinalinda
24. bře 2015

@karlos12 dekuji zlato, prej vidim dve 🙂 jj ja taky. Tak ted aby se zadarilo i vam ostatnim, at jsme vsechny na stejno, preju vam to vsem, i kdyz nevim zda u nas vse je jak ma byt..zatim si to nechci pripoustet, dokud fakt nebudu mit jistotu aspon od dr., ale vse ma svuj cas. Dneska mi bylo celej den tak spatne, ze jsem myslela ze umru, jidlo jsem zadne nesnedla, a to jsem netusila, jestli neco muze tak hned pusobit na tehotnou....

janajens
24. bře 2015

@karlos12 no sest tydnu bez sexu prave cipek se musi zahojit a kdyz driv tak s ochranou 😉 ☹

majkylove
autor
24. bře 2015

@marketat tak tfuj,tfuj,tfuj,budu na tebe teď pořád myslet 🙂
@janajens důležitý je aby bylo vše vpohodě a to určitě bude 😉
@karlos12 ty už musíš být z té práce úplně vycuclá kočko,to je hrůza v tom zdravotnictví 😒
@mysackovi držím pěsti ať vám vše vyjde podle plánů 😉
@martinalinda tak já léky beru říkám,zajímal ji hlavně jod jestli mám zvlášť nebo v nějakých vitamínech,každopádně chodím od té doby na krev a KO každej měsíc apokaždé mi léky o něco zvedne,uvidíš,tebe třeba budou řešit hned,každej doktor to má hold jinak 🙂