Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
4. kvě 2015

@bjoucik.15 jj ještě spí po o, tak ja většinou cely dny litam a připravuji věci na mimimko, ja jsem i víc unavená v tom pokročilým tehu víš ale mela bych si najít čas ná odpočinek, po porodu to bude ještě těžší 🙂

bjoucik.15
4. kvě 2015

@terezapetrova snažíme se no od září minulého roku, s tím že v únoru jsem byla na revizi... teď čekám na druhou porevizní MS a stále nic....

bjoucik.15
4. kvě 2015

@terezapetrova chápu, ale zase po porodu nebudeš muset vláčet to břicho 🙂

pardubice2159
4. kvě 2015

Ahoj holky...tak tu mame kveten-cas lasky a tak jsem potichoucku polehoucku doufala, ze by se to mimi konecne zadarilo. Jenze smolicek pacholicek ☹. Navic jsem zjistila, ze mam dost citlivy delozni cipek, skoro po kazdem milovani krvacim. Byla jsem s tim u doktorky, ale ta me uklidnila, ze to neni nic neobvykleho. Uz to bude devet mesicu, co jsem vysadila HA a porad nic. Menstruaci mam krasne pravidelnou, skoro bych mohla podle ni ridit hodiny 😀. Ale tehu porad nikde...

terezapetrova
4. kvě 2015

@marketat tak jesteze tak 🙂 a dovedla by jsi tedy vysvětlit negativa oxitocinu a jinych utišujících latek u porodu u lidi? 🙂 na odpověď nespecham.. vim, ze toho mas ted dost 🙂

terezapetrova
4. kvě 2015

@bjoucik.15 preju at MS brzy dorazi, a ver, ze jednou se Vam druhatko zadari, my cekali na druhé 16 mesicu ale nakonec se povedlo

terezapetrova
4. kvě 2015

@pardubice2159 drzim palce at se brzy podari otěhotnět 🙂

pardubice2159
4. kvě 2015

@terezapetrova diky za podporu, snad to uz nebude trvat dlouho...

terezapetrova
4. kvě 2015

@pardubice2159 drzim palce 🙂

pardubice2159
4. kvě 2015

@terezapetrova diky, budu potrebovat vic nez par palcu...uz si rikam, jestli je se mnou vse v poradku.

terezapetrova
4. kvě 2015

@pardubice2159 hm u me vse ok a zadarilo se po 16ti mesicich ale tak když si zajdes k dr budes vedet 🙂

bjoucik.15
4. kvě 2015

@terezapetrova děkuji 😉

majkylove
autor
4. kvě 2015

@marketat týý jo,no je mi mdlo jen to čtu 😀 už abych to měla taky za sebou 🙂 a teda taky bych je tam pěkně vypoklonkovala,já taky nechci oxytocin,ani léky a nástřih už vůbec ne,samozřejmě když bude zbytí,no proto mám napsanej porodní plán tak doufám že ho budou respektovat.jak já ti ten uzlíček už závidím,ale na druhou stranu si ještě užívám poslední pohodu 😅
@terezapetrova Teri já mám nahoře 21,tak jsem fááákt zvědavá kam se to až vyšplhá.každopádně už jde ta váha znát na všem,strašně mám oteklý nohy a to už nonstop takže to je hodně na prd,jinak se cítím dobře,ale už se těším až tu bude prcek s náma a já si na všechno uvidím a budu to mít za sebou a tak všechno prostě 😅
a já tě teda obdivuju,já kdybych jako měla vstávat v 5 ráno a fungovat tak už je po mě,fakt 😨už víte jak se bude prcek jmenovat?my se nemůžem domluvit na holce 🙂

pardubice2159
4. kvě 2015

@terezapetrova podle vsech vysetreni jsem ok, tak nevim, kde je "zahrabany pes" 🙂

terezapetrova
5. kvě 2015

@bjoucik.15 tak mam olejíček na hraz 🙂 a prosim Te nemas nejaky typ jak co nejucineji masirovat? tahy od kud kam nebo tak něco? Klidne do IP jestli nechces sem 🙂 Dik moc 🙂

bjoucik.15
5. kvě 2015

@terezapetrova super, snad ti pomůže 🙂 já masírovala každý večer po koupeli ve vaně, protože to kapalo a bylo by to všude mastné 🙂 No a palcem a ukazováčkem jsem udělala takové U a tím jsem si projížděla sem a tam a po chvilce i jakoby roztahovala... nevím jak lépe to popsat...

bjoucik.15
5. kvě 2015

@pardubice2159 tak to máme stejné s tím čípkem... já mám ještě ke všemu po konizaci :( Taky jsem myslela, že by se mohlo podařit, ale asi nic... MS nikde, testy negativni..... tak už jen ta MS a další kolo 🙂

pardubice2159
5. kvě 2015

@bjoucik.15 no vidis, a mne se tak zda, ze uz nefunguju podle kalendare od 1 do 30, ale od ovu po dalsi ovu 😀. Zacala jsem opet denne pit salek kontryheloveho caje, to mi na to krvaceni pomahalo, jen jsem to ted "flakala".

bjoucik.15
5. kvě 2015

@pardubice2159 kontryhel jsem pila v prvním těhu a i ve druhém, ale to skončilo špatně... takže ho teď nepiju..ale asi začnu... 🙂

pardubice2159
5. kvě 2015

@bjoucik.15 ja jsem cetla, ze je dobry pro pravidelnou menstruaci a pro poceti. V tehu by se uz ale pit nemel.

karlos12
5. kvě 2015

@majkylove Ahoj kočko, vidím jinou fotečku, kde je zbytek ? Já chci vidět, prosím 😉 Jak jinak je ? Už to máš za pár, co ?

karlos12
5. kvě 2015

@martinalinda Ahoj ztracenče, kde jsi a jak se máte ? Co miminko, roste ?

karlos12
5. kvě 2015

@mysackovi a co Ty ? Co nový doktor ? Jak válčíš ? Válku vyhrajem !!! 😉

bjoucik.15
5. kvě 2015

@pardubice2159 vím že ne......

marketat
6. kvě 2015

@terezapetrova Myslím, že každý lék u porodu jde brát jako pozitivum i negativum. Záleží, jak si člověk svůj porod představuje. Oxytocin si produkuje tělo při porodu samo, to on odpovídá za stahování dělohy. Takže pokud se přidá, tak se všechno urychlí, zvýší se síla kontrakcí, zrychlí se... a pokud chceš porod přirozený, tak je to prostě zásah. Na vypuzení placenty dobrý, to dělají doktoři, aby si urychlili práci. Ale pomáhat tak i miminku ven, pokud nejsou komplikace, mi přijde zbytečné. Já jsem tlačila chvilku, než mi ho dali, přišlo mi to hrozně zbytečné něco urychlovat, měla jsem pocit, že chtějí jít brzo domů (rodila jsem v době výměny služeb). 😒
No a utišující látky, to je věc každého. Pokud bych bolesti nemohla vydržet, rozhodně bych se jim nebránila.

terezapetrova
6. kvě 2015

@marketat dekuji za info 🙂 ja mela pocit, ze jsem kdysi někde četla, ze kdyz utisujici látky zmírňují bolest při kontrakcich tak se muze stát, ze rodicka neví kdy vlastně tlačit a muze to byt pro dite nebezpečný a jistota, ze personál, který bude na miste zasáhne zavcasu neni nikdy, ja myslela trochu tyhle negativa v tom zmirnovani bolesti vis 🙂

majkylove
autor
6. kvě 2015

@karlos12 ahoooj,napraveno a všechny fotky už jsou na blogu 😉
a už to mám za pár,ale měla bych to nejradši už úplně za pár 😀 mimo to že už je ten konec náročnější tak to čekání a nevědomost je pro mou plánovací osobu něco,takže tak 😀 a už jsem hrozně zvědavá a hrozně se těšííííím 😅
co ty,kdy jdete na vyšetření a tak? 🙂

mysackovi
6. kvě 2015

@karlos12 ahojky 😉
Nový doktor je úplně jiná kapacita...se snad ani nedá srovnávat.divil se jak do me mohl tak dlouho něco cpat bez nějakého většího vyšetření a ze me vůbec nezval na folikumetrii atd.zítra budu vědět výsledky. Podle ultrazvuku říkal ze jsme v podstatě bez vajíček,ze se mi netvoří...a udělá mi průchodnost atd...jsem naprosto spokojena 😉
Nechal mi utrous a clostik akorát úplně v jiném dávkování
A co ty? Jak jsi na tom?

terezapetrova
6. kvě 2015

@majkylove prosim Te kdy jsi dávala do kupy ty věci do porodky? Přemýšlím kdy si to mam sesumirovat abych pak v případě dřívějšího porodu nehazela veci doma do tašky mezi kontrakcema 🙂 a budeš pořizovat něco jako yal gel?

marketat
6. kvě 2015

@terezapetrova To je předpokládám taky pravda, přiznám se, že léky proti bolesti u zvířat při porodech nepoužíváme 😉 Ale je to logické, pokud necítíš bolest, těžko budeš vědět, kdy tlačit. Ale v tomhle bych asi zas spoléhala na doktory, že ví, co dělají.