Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 no s mojí prací nemůže být o odpočinku řeč :-/ každopádně teď sem si objednala pizzu,dala dvojku bílého a budu čučet na jurský park,takže aspoň chvilku pohoda 😀 manžel má noční tak se tady sama zavrtám a bude 🙂 a myslím že se zavrtávají zbruba 6DPO-dál

bublinka74
17. srp 2014

@majkylove jasné tak to má být 🙂 ale já to taky neumím tak říkat :(

bublinka74
17. srp 2014

holky budem dělat všechny juhůůůů do měsícě ju tady 😀

karlos12
17. srp 2014
andrejka1234
17. srp 2014

@martinalinda tak po tom co jsem dostala migrenu a vzala si algifen se mi to rozjelo ☹ ☹ ☹ ☹ a pak jsem byla jak zfetovana ☹ ☹ ☹

karlos12
17. srp 2014

@majkylove já se také zavrtala,ale koukám na Román pro muže.A asi si otevřu vínečko.Ale včera jsme byli grilovat a víno mi vůbec nechutnalo,ja vinař a pila jsem vodu.Fuj.A díky za info.Hele,nepřemýšlelas,že noční nebudou úplně ten správný pomocník při početí? Já už jsem nad tím uvažovala,zatím bez výsledku 😉

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 u nás jsou také noční občas,musí se to pořešit buď před nimi a nebo hold až se vyhajinkají 🙂 ,ale spermie něco vydrží v těle,tak to jde pořešit 🙂 ,včera jsem si taky dala na oslavě vínečko a masíčko a nemohla usnout jak se mi chtělo blinkat furt,ale pak jsem to rozdýchala a zabrala 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 to víš že přemýšlela,ale zas si říkám kolik holek otěhotní v mnohem horších podmínkách a stejně s tím nic nenadělám,takže až otěhotním tak teprv na neschopenku

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 hlavně že se ulevilo.Je to fakt divné 😒

karlos12
17. srp 2014

@majkylove už se také těším na neschopenku.Konečně si odpočinu.Dovču jsem měla v únoru a další až v říjnu.Od května služeb jak nas....

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 viď ,nyní mne přítel objímal,přitisknul a ty prsa fakt dost bolí ,víc a víc ,ale to může být taky čímko-li co čtu 🙂 záhada

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 to teda.Hlavně že Tě objímá.Můj chlap je u pc - pracuje i doma,furt.

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 určitě tě taky objímá né 😉 ,to dělá i tekhle večer a o víkendu ,co dělá smím-li se optat ?

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 tak manžel mě dnes překvapil,přijela sem po dvanáctce s tím že už bude v práci,otevřu byt,v pokoji rozsvícené svíčky,uprostřed stolku sklenička vína a napuštěná vana,tak mě tam hezky uložil,dal mi pusu a jel do práce,umí překvapovat stále 😀

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 projektant,teď dodělává domeček který bude i růčo stavět.Dřevěný.Podobný našemu,ten postavil sám,od základů po střechu.Prý si u manuální práce odpočine.Jinak právě celý den sedí.A to v dubnu a květnu dělal kamarádům krov.Pak mám být těhotná,vždyť je každou chvíli pryč.Ale jinak super,jsme jak čerstvě zaláskovaní 😉

bublinka74
17. srp 2014

@karlos12 tak to je šikovný 🙂 buď ráda 🙂 neboj ono to přijde i tak,vše v poklidu ju 😉

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 jéé škoda že nejste blíž,hned bysme si od manžela nechali domeček postavit 😀

karlos12
17. srp 2014

@majkylove to je hezké.Také bych už chtěla vanu.Zatím máme jen sprchu.To jeblbé,jak se střídáte na nočních.

karlos12
17. srp 2014

@bublinka74 snažím se 😒 ale přijde to,to je stopro 😉

karlos12
17. srp 2014

@majkylove jo a v 50 ti adoptujeme první dítě 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 naštěstí je to jen občas takže to jde 🙂

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 tak jo 😀

karlos12
17. srp 2014

@majkylove tak to jo.Jinak by to byl masakr,co ?

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 no to si vůbec nedovedu představit,to by šlo asi brzo celý manželství do kytek... :-/

karlos12
17. srp 2014

@majkylove to teda.Ale někomu to tak může vyhovovat.Což nechápu.

mysackovi
17. srp 2014

@bublinka74 beru za slovo 😉

majkylove
autor
17. srp 2014

@karlos12 ani já ne,u mě to působí naprosto opačně,takže chlapa pěkně na blízku 🙂

karlos12
17. srp 2014

@majkylove souhlasím.Já musím mít kontakt.Proto stále lezu do pracovny,alespoň pusu,pohladit,nebo něco. 🙂

blauen
18. srp 2014

@pedotra my se snažíme rok a taky bez úspěchů s tím, ale že na IVF manžel odmítá abych šla a já jsem mu za to vděčná..takže je to čistě na přírodě buď to půjde a nebo nebudeme mít děti...

swellt
18. srp 2014

Holky,mrcha furt nikde,ani neklepe 🙂 Jsen v praci a pripadam si jak cvok,protoze co hodinu litam na zachod a kontroluju,jestli se ta potvora nechce vetrit 🙂 Prijdu odpoledne domu,vyvencim tu nasi psi hyenku a jdu na testik,tak mi drzte palecky,prosim.
Vsem hezky den, berusky! :-*