Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
28. srp 2014

@mysackovi tak si zajdi k dr at ti zkontroluje jestli ovu probiha😉

bublinka74
28. srp 2014

@majkylove noo uvidíme ,je mi divný to špinění 😕

majkylove
autor
28. srp 2014

@bublinka74 to muze u ovu byt,ale muze to byt i ta cysta

bublinka74
28. srp 2014

@majkylove jooo ??To mi ani neříkej :( ,mám trošku jako hnědé nic víc

mysackovi
28. srp 2014

@majkylove ta by měla probíhat, páč jsem ještě když jsme se nesnažili jela na pohotovost s bolestma a bylo mi řečeno, že mám ovulaci.....tak nevím, proč ty ovu testy nic neukazují :-/

bublinka74
28. srp 2014

@mysackovi to jsem taky četla,že nemusí prý ukázat vždy ovulaci

mysackovi
28. srp 2014

@bublinka74 tak bude asi lepší se na to vše vyprdnout a netestovat, nekontrolovat a nechat to...ale jeto tak těžký 😀

sleepers
28. srp 2014

@bublinka74 @mysackovi
Ja osobne na ovu 100%nespoleham. Minuly mesic mi jen 1 den vysli 2 carky a to ta testovaci byla slaboucka.
Ale dle krve byla ovu ukazkova.
Musim ale rict, ze ovulaci jsem minuly mesic poznala i bez testu. To je asi jediny, na co se muzeme spolehnout. Vlastni telo

swellt
28. srp 2014

Ahoj holkyyy,jak se dnes mate?
Dneska mi bylo poprve docela soufl...ale bez zvraceni...ale najedla jsem se a bylo to ok...
Tak jsem dnes tu mou novinku oznamila sefovi... Tak brzy ve vlastnim zajmu a taky proto,ze kolegyne je ve vypovedi a k poslednimu zari konci a kdo vi,jak dlouho vydrzim chodit do prace ja... Tak aby rovnou hledali dve nove sily... No,byl to pro sefa celkem sok...ale gratuloval mi a ze doufa,ze mi bude dlouho dobre... Haha...
Ja teda taky....ale za kazdou cenu co nejdyl v praci zustat taky nechci... 🙂
Tak jsem zvedava,jestli a jake to bude mit pokracovani od sefovy nadrizene... 🙂

Uz aby bylo 16.9. a ja sla k dr.a videla to moje "Lipnatko" 🙂

mysackovi
28. srp 2014

@sleepers já podle bolesti v podbříšku usuzuju, že jí mám hned po ms.....ale asi se už opravdu nebudu tolik kontrolovat a hlídat.....
co mě ale přijde hodně divný, že mě prsa bolí každý den a při zmáčknutí mi z nich teče, občas až stříkne....

sleepers
28. srp 2014

@mysackovi a jak dlouho ze se snazite? Kdy sh vysadila HA?

bublinka74
28. srp 2014

@mysackovi já to dělám jen pro kontrolu tento měsíc,i doktor mi to řekl,jinak na to prdím ..krev vyšla dobře,hladiny jsou v pořádku,jen nedokáže říct nyní jestli probíhá ovulace z levého vaječníku,protože je tam ta cysta,tak proto 😕 za týden jdu znovu na krev

bublinka74
28. srp 2014

@sleepers ahá no vidíš já už mám týden tu druhou slabší a dnes je o něco silnější ,no uvidíme ,dnes bolest podbřišku začla a trochu jen hnědé špinění,už zase nic ...tak fakt nevím ...začarované moje tělo 😀

mysackovi
28. srp 2014

@sleepers no nesnažíme se moc dlouho....teprv přes 3 měsíce.....ale už teď mi to přijde věčnost...HA už neberu skoro rok od října 2013....doktor mi dělal krevní testy a vyšly dobře 🙂....každý den mám čípek jiný...nebo to neumím poznat 😀

mysackovi
28. srp 2014

@bublinka74 no já to dělám zítra měsíc....tak asi zřejmě na mě ty testy nefungujou 😀

martinalinda
28. srp 2014

@swellt jee super, ze je vse v poradku, ja taky papam femibion 800 už 3 mesice, tak se pripravuju 🙂 jestli chces brat i tu druhou verzi femibion 400 (2-3 trimestr) tak si ji kup ted do konce srpna v drmax lekarne, maji tam dvojbaleni za vyhodnou cenu, teda na 2 mesice, ja uz mam doma 2 baleni 🙂 tak doufam ze se brzy zadari.

martinalinda
28. srp 2014

Ahojte holky, tak hlasim ze porad nic, ms a test v pondeli negativni...takze fakt nevim. Bolesti v podbrisku jsou porad, slabsi, a pri curani jsou silnejsi a pak odeznivaji postupne. Tak asi zitra udelam test rano a uvidime, kdyby nic tak po vikendu ficim k doktorce, aspon na kontrolu a radu, byla jsem u ni v unoru, takze po pul roce kontrola. Muzu se zeptat, jak zjistuje ovulaci doktorka, nebo ze je vse v poradku? kdy se tam k ni chodi, aby todle zjistila, nebo i zda jsem v poradku. Kdyz jsem tam v unoru byla, bylo vse ok.

swellt
28. srp 2014

@martinalinda: Je,dekuju,to je drahocenna informace 🙂 Zitra skocim do lekarny 🙂 Dekuju.
A preji,at se brzicko zadari :-*

bublinka74
29. srp 2014

@mysackovi to máš stejný jako já 🙂 nepoznám na sobě vůbec nic ,ani čípek,ani ovulaci,ani hlens 😀 ,ale dle krve vaječníky fungují a vše je prej v normálu 😀 tak ti nevím.Včera mě bolel podbřišek cca 3 hodiny,trochu jsem špinila do hněda,pak taky nic a dnes už zase vůbec nic 😀 noo jsem fakt zvědavá

sleepers
29. srp 2014

@martinalinda Já jsem si Dr. řekla už po 3 měsících, co jsem vysadila prášky ať mi nabere hormonální profil. Nejdřív mě odebrala na začátku cyklu a potom jsem tam byla 20.DC a zrovna tehdy jsem měla ovulaci. Cítila jsem to na sobě, resp.pravý vaječník mi to dal dost znát bolestí, no a z krve to pak poznala Dr.

majkylove
autor
29. srp 2014

@martinalinda tak to už asik bude chtít vyvolávačku,uvidíš v pondělí,ale vůbec se neboj dr říct o nějaký vyšetření už,já tam teď jdu taky si o to říct,hodně štěstí,pak dej vědět 🙂

sleepers
29. srp 2014

Tak já nevím. Minulý měsíc jsem měla ovu 19DC, dnes jsem 12DC-včera ovu test ukázal 2 čárky ale testovací je slabá, takže budu testovat dál ale můj pravý vaječník už o sobě dává dost vědět. Tak nevím, jestli už se ovu chystá a nebo jestli už je? Nechci nic zmeškat. S přítelem jsme se snažili ve středu, tak doufám, že by plavci počkali, když by byla ovu dnes... 🙂

eiram2010
29. srp 2014

Ahoj holky. Je to legrace oproti vám jsem stará znovu snažilka. Jsem ale mladá duchem 😅
Máme 10,5 měsíčního Filípka a teď jsme se rozhodli pro druhé mimčo. Nebudeme to ale hrotit, jen si spočítám plodné dny a začala jsem jíst kyselinu listovou.
Tak jsem to měla i při prvním otěhotnění, zadařilo se druhý měsíc.
Všem vám držím palce 😉

dany777
29. srp 2014

@bublinka74 Moc gratuluju,že máš hormony v pořádku.tak to miminko určitě vyjde,jen si dává na čas,potvůrka.Trošku tě napíná.To,aby si se na něj víc těšila.Já jsem dneska 25 DC a už mě svrbí ruka,chtěla bych testovat,ale to je asi ještě brzy,když ovu byla 16 DC.

dany777
29. srp 2014

@bublinka74 Nebude to špinění,známkou zahnizďování vajíčka,to by bylo super. 😉

dany777
29. srp 2014

@eiram2010 Můžu se zeptat kolik ti je,mě je 38. 😢

dany777
29. srp 2014

Můžu se zeptat,brali jste někdo Clostilbegyt,jak vám po něm bylo,mě od druhého dne od ovulacfe bolí prsa,měly jste jste to některá?To asi bude těmi hormony,že jo.Teď beru 8 den Utrogestan. 😒

lenkasaf
29. srp 2014

@dany777 Já ho brala, prsa ne, ale měla jsem návaly jako hrom asi 14 dnů po dobrání.

dany777
29. srp 2014

@majkylove To je mi líto,ale neztrácej naději,uvidíš,že se brzy dočkáš.Všechno je u tebe v pořádku,tak proč by to konečně nevyšlo. 🙂

bublinka74
29. srp 2014

@dany777 ahojky,děkuji 🙂 noo nevím bylo to jen včera,uvidíme ..já vlastně nic nevím 😀 ,ta cysta je malá,uvidíme co a jak bude dál ....to špinění bylo jen hnědé a trošku a bolesti břicha trvali tak dvě hóďky a takové píchání ... 😕