Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

niikkis
24. čer 2014

@denisska ahojky, určitě až od skutečné ms... taky od května neberu prášky, teď začínám druhý cyklus, tak doufám, že se brzy zadaří.. tobě taky držím palce 😉

terezapetrova
24. čer 2014

@majkylove to mas pravdu 🙂 , však se nam ty mima podarej 🙂

terezapetrova
24. čer 2014

@cernakronika a jak dlouho jsi vlastne byla s byvalym? at Ti to vyjde.. 🙂

majkylove
autor
24. čer 2014

@terezapetrova přesněěě 🙂

majkylove
autor
24. čer 2014

a teda připomeň mi to až tady budu příští týden brečet že jsem to dostala jo 😀
@terezapetrova

terezapetrova
24. čer 2014

@majkylove pokud by se tak stalo pripomenu ale doufam, ze to nebude třeba 😉 /ze proste najdes // 🙂 /

majkylove
autor
24. čer 2014

@terezapetrova no kéž by,už by bylo na čase,hlavně má manžel ten příští týden ty narozky,ale moc tomu nedávám,uvidíme,modlím se za to 😵

terezapetrova
24. čer 2014

@majkylove to by bylo Žůžo 🙂

cernakronika
24. čer 2014

@terezapetrova rok a měli jsme se brát ...Děvčata pořád mám už tři dny slabího dušíka, připadá mi to že snad nesílí
...

majkylove
autor
24. čer 2014

@terezapetrova to by bylo,to bych mela o darek postarano,ale nebudem predbihat,zas na to mega myslim tak to je blby:-\ ten tyden pred je vzdycky ten nejdelsi🙂

cernakronika
24. čer 2014

@terezapetrova Ahojik
😀

terezapetrova
24. čer 2014

@majkylove at Ti to utece.. me dnes odpo napsala nase pediatra, ze Vojtisek je bez Rotavitu, je negativni, jupi 🙂

terezapetrova
24. čer 2014

@cernakronika chce to dr..

majkylove
autor
24. čer 2014

@terezapetrova supeeer 🙂

terezapetrova
24. čer 2014

@majkylove jsem moc rada, pujde ted pekne trénovat nocnik, vzdyt uz je na pleny chlapak 🙂

majkylove
autor
24. čer 2014

@terezapetrova no to teda🙂to bude boj😀

denisska
24. čer 2014

@niikkis taky drzim palecky, podporujes mimi nejak? Listovka apod?;)

simca190
24. čer 2014

Ahojky devcata... Mohu se pridat ke snazilkam? 🙂

niikkis
25. čer 2014

@denisska beru akorát listovku... gynekoložka mi říkala, že kdybych chtěla udělat ještě víc, že si mám koupit inofolic - prý to hodně pomáhá a doporučují to i při ivf... ale nechci to zatím nijak hrotit, takže prozatím fakt jenom tu listovku... no a tento měsíc chci zkusit ovulační testy, ale taky spíš jen abych věděla, jestli je vše ok 🙂 a co ty?

miavit
25. čer 2014

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla 🙂
Hlásím, že zítra jsem 10 DPO tak budu testovat - tak držte palce, pak dám vedět ;)

cernakronika
25. čer 2014

@terezapetrova Já si tam ted zajít nemužu, protože se mi na testech oběvují slabí dušíci. Dotoho mi volali že mam dneska odpolední že mám jít do práce :D ..a JSEM TAK HODNÁ že bívalí vůbec nic neví... 😒 Řekl včera jasně běž do hajzlu ty i děti běžte víte kam..... Tak nemá šanci... 😠 😠 Testy Dna jsou.... 😠 😠

majkylove
autor
25. čer 2014

@miavit moc držím palce,pak dej vědět,já už na to čekám taky jak na smilování 🙂 já bych měla být tak nějak v pondělí,ale říkala sem si že testovat budu až později,no ale po zkušenostech z předchozích měsíců,no nevím 😀
@simca190 ahoj,určitě můžeš,vítej a ať se brzy zadaří.Třeba nám něco o sobě pověz jestli chceš 😉

terezapetrova
25. čer 2014

@majkylove on je bohuzel pozadu ve vsem ale mnoho věci uz zvladnul a jsem si jista, ze i ty plinky zvladne 🙂

majkylove
autor
25. čer 2014

@terezapetrova určitě jo,budu držet palce 😉

terezapetrova
25. čer 2014

@simca190 Jasne, ze ano, jak dlouho se snažíte? 🙂

terezapetrova
25. čer 2014

@miavit drzime.. 🙂

terezapetrova
25. čer 2014

@cernakronika podle me tam klido muzes i s dusiky 🙂

terezapetrova
25. čer 2014

@majkylove dekujeme 🙂

simca190
25. čer 2014

@terezkapetrova
Ahoj...my to nechavame tak na nahode jestli se zadari 🙂 jinak ustavicne tak ten jeden cyklus... Jsme v zacatku 🙂

simca190
25. čer 2014

No aabych o sobe neco rekla... No kdyz uvadim svuj vek a co chci tak se vsichni zhrozi ze jsem blazen... Qno jsem mlada ale kazdemu ty hodiny tikaji jinak 🙂 a navic jsem tak dobre zacvicena od synovce ze se na nej proste citim 🙂 neresim nazory ostatnich... Jestli maji pochybnosti tak jim mile rada dokazu ze se postarat umim 😉 jinak jsem pohodova holka... Nejsou semnou problemy... Jsem cukrarka 🙂