Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
17. únor 2015

@blauen
@mysackovi alespoň tu nejsem sama, zdeptaná, zoufalá a nas....Ale né že bych Vám to nepřála, ale číst tu jen zprávy těhulek, to by bylo na provaz 😒 Ale jsem ráda že tu jsme a jsou 😉

blauen
17. únor 2015

@karlos12 už začínám mít velkou alergií na všechny kolem v mé blízkosti a jejich chytré rady a připomínky

blauen
17. únor 2015

@karlos12 to neměj strach opravdu, že bys byla sama zdeptaná....to jsme dvě ☹

marketat
17. únor 2015

@majkylove No v práci se snažím nepředřít, ale kolegové mi tu za těch pár dní volna nachystali spoustu práce, operace a tak. Ale odpočívám, co to dá, dnešní dopolední volno jsem proválela v posteli 😀 Malá je hlavou pořád nahoru, tak jí ukecávám, aby se otočila, tak doufám, že se to do příštího týdne,kdy jdu na kontrolu, podaří. A co ty? Kdy tě čeká další kontrola?

karlos12
17. únor 2015

@blauen ne že bych byla ráda, ale je fajn mít spojence 🙂 Pak jim vytřem zrak 😀

blauen
17. únor 2015

@karlos12 to si piš dřív nebo později určitě 😀 Víš jak se říká, to nejlepší až na konec 😀

majkylove
autor
17. únor 2015

@karlos12 chápu a držím pěsti aby byl fakt poslední!!!!
@mysackovi to samý tobě kočko,je mi to líto,ale kombinace clostíku a utroše už musí být prostě ta pravá 😉
@blauen tyhle kecy jsem úplně nenáviděla,prostě ode dne svatby nebyl týden aby se mě někdo neptal jestli už jsme těhotní a na co jako čekáme a že ti čekají a ti a co my,opravdu na facku 😠 ono kdo nezažil ten neví co se taky může druhýmu dít ☹

karlos12
17. únor 2015

@blauen přesně 😀 Teď je to dýl, tak už to bude rychle 😉

blauen
17. únor 2015

@majkylove v neděli jsme šli na dětský karneval, byla jsem se podívat na neteřinku a synovečka no samozřejmě plná hospoda - sál lidí ve vesnici a někdo přímo z rodiny mě zastavil no a že už je řada na nás že jsme poslední v tu ránu jsem myslela že vystartuje moje levačka...no aspoň co mě v rychlosti napadlo říct, že jsme ještě mladí a chceme užívat života.....doufám, že se za to aspon dotyčný kousl do jazyka....ach jo....lidičky pomoc proč jsou lidí tak pitomí a pokládají ještě pitomější otázky....Pane bože zaco ..... ☹

majkylove
autor
17. únor 2015

@marketat ahooj,to je dobře,jen se hezky šetři 🙂 ještě má čas na přetočení,to se ti ještě může otočit i zpátky a zas dolů,ale chápu že člověk už nad tím přemýšlí 🙂 já vpohodě,kontrolu mám až 3.3,ale to jsou takový rychlokontroly takže se na to ani nijak netěším už no.příští čtvrtek jsme objednaní na 4D tak jsem zvědavá jestli se nám podaří nějakej úlovek konečně nebo jestli se nám prostě bude pořád schovávat syčák 😀
zítra jdu cvičit aj s nějakou přednáškou tak jsem zvědavá a ve čtvrtek mám narozky takže mám na víkend pozvaný naše takže pěkně uklízet,chystat jídlo a spol,samý příjemný činnosti 😀

majkylove
autor
17. únor 2015

@blauen ☹ říkám to jsou lidi kteří nikdy nic takovýho nemuseli řešit.já taky vždycky měla nějakou takovou pohotovou odpověď a pak jsem doma kolikrát brečela,no hnus.proto já už se nikoho neptám aj když vím že se snaží a čekám až samotní přijdou s oznámením,bo to moc dobře chápu 😒 ono to prostě přijde a hotovo 😉

mysackovi
17. únor 2015

ještě že vás mám holky 🙂
děkuju, děkuju, děkuju moc 🙂

martinalinda
19. únor 2015

Ahoj holky, tak vam pisu ze lezim doma uz druhy den asi s chripkou, horecka 39C :( no a dneska rano dorazilo spineni a pak i ms :( takze si dala opravdu na cas i pres ty vsechny priznaky. No pockam az skonci a zase budu brat soju, ta mi pomohla. No a uvidime co rekne dr. Protoze bych se ani nedivila ze mi ten utrous ted prekazil ovulaci, brala jsem ho asi jeste pred ni :( takze mi nezbyva nic jineho nez asi delat testy ovu pripadne merit bt, abych tu ovu poznala. Treba mi utrous uz nenasadi, uvidime. Tak at vite, proc jsem tu nebyla delsi dobu.
A jak vy tady, nestiham to ani cist 🙂

blauen
19. únor 2015

@martinalinda Ahojky tak to mě mrzí.....tak držím pěsti, aby ta chřipajsna byla brzo pryč! Já jak jsem nachlazená tak se mi vždy MS zpozdí o dva tři dny a když to dostanu a nachladím se tak jí mám déle...no já jsem zvědavá za cca tři týdny jak zase budu při clostíku bojovat s MS...ted to bylo 5 dnů špinění a 3 dny MS..všechny ty léky mi přijde že víc uškodí než pomůžou.....ale dneska jsem zpozorovala ten správný bílý hustý hlen co má být při OV to jsem ještě neměla....tak doufám, že to nějak psychicky potlačím do zítřka ....a pokusíme se znovu zabojovat s manželem 🙂

loilla
19. únor 2015

@martinalinda Jéé.. Tak to mě moc mrzí! Hlavně se brzo uzdrav!!!

karlos12
19. únor 2015

@martinalinda jé, to je škoda, ale alespoň se dostavila sama, bez injekce.Teď se hezky vyležíš .Kdybys byla těhu, třeba by to bylo horší.Takže bojujeme dál, jako mušketýři 😉 Dnes mi kolegyně přivezla kapičky jmelí, tak si dám před večeří a pak dle rozpisu.

karlos12
19. únor 2015

@blauen jen bojujte, nás to čeká příští týden, na horách.

blauen
19. únor 2015

@karlos12 na horách to je super, hned bych jela někam tedy nemusíme daleko máme chaloupku v Beskydech na samotě u lesa, ale jak manžel teď marodí tak nemůžeme se urvat ani na ten víkend ☹ ..nejbližší hory co máme naplánované je červenec, ale to je ještě daleko...

karlos12
19. únor 2015

@blauen to musí být super, taková chaloupka.Do července to uteče jak voda, ale nevím jestli vyndáte lyže 😉

blauen
19. únor 2015

@karlos12 my jsme nelyžaři...my máme radši tu romantiku, zatopit v krbiku, napustit plnou vanu, zapálit nespočet svíček a při vínečku takhle relaxujeme ale nejkrásnější je to v zimě kdy je venku pěkná zima a snížek.....holky kdybyste nebyly tak daleko tak bych tam hned uspořádala dámskou jízdu snažilek 🙂 v pohodě by se nás tam mohlo sejít 15 🙂 ale věřím, že do léta tu nebude ani jedna snažilka, ale budoucí maminky 😉

karlos12
19. únor 2015

@blauen Já na romantiku moc nejsem, ale zní to dobře.A si pískej, budou tu už jen těhulky a maminky 😉

nina89
20. únor 2015

@martirr ahoj, vubec ne, ms prichazela pravidelne jediny priznak byl extremne bolestiva ms. Jinak vubec nic.

martirr
20. únor 2015

@nina89 Aha, ja jsem ted byla na utz kuli ovulaci a rikala mudr ze tam vidi krasny folikuli, myslis ze by tam videla kdybych to taky mela?

nina89
20. únor 2015

@martirr i kdyz to mam, tak je mudr taky videla mam pichnuty 8.2. Pregnyl 9. Styk a ted cekam jsem z toho na nervy. Pokud by jsi to mela, tak mudr by te uz davno informovala 🙂

martirr
20. únor 2015

@nina89 Jo tak snad by mi to rekla, drzim palce at to dobre dopadne🙂

karlos12
22. únor 2015

Ahoj holky, tady je nějaký klid.Já jsem na horách, v Itálii, krásně svítí sluníčko, ale jezdit se nedá, celou noc chumelilo a taliáni neuklízeli sjezdovky, takže boule od včerejška a nový sníh, asi 30 cm.Takže si teď užíváme zatím nezasloužený klid 🙂 Jezdili jsme asi jen do 14:30. A přibližuje se mi ovulka, tak jdu nabírat sílu 😉

majkylove
autor
22. únor 2015

@karlos12 jůů ahooj,ty se máš,miluju hory!tak snad vám přestane sněžit ať si lyží pěkně užijete 😉 krásně si odpočiň a užijte si to,horský vzduch dělá svoje 😅

karlos12
24. únor 2015

Ahoj holky, mám problém.Mohla být ovulace 7 - 8 DC ? Přijde mi to divné ( mám cyklus jak hodinky 26 a 28 dní ), ale teď, dle ovu testů - 9 dc je slabá čárka, 10 dc ještě slabší a dnes už není téměř vidět.Jsem z toho trochu vyjukaná.Díky za odpovědi, K

majkylove
autor
24. únor 2015

@karlos12 já bych řekla že možné to určitě je,už tu někdo byl,nevzpomenu si teď kdo přesně že to taky tak měl,tak třeba vám to vyšlo na dovči 😉

karlos12
25. únor 2015

@majkylove ahoj, to pochybuju, ale ale uvidíme kdy přijde ms.Ale stejně jsem z toho trochu divoká 😉 Jinak počasí je super, včera nasněžilo dalších 20 cm.Sice se mi nechce z postele, ale už se musím jít oblékat.Miláček nás honí, už je nervní že nestihnem upravené sjezdovky 😒