Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 já taky musím k zubaři ...fuj uf tak nerada ,chodím až když musím 😀 od jisté doby ....já taky ted měla ve všem bordel a ty ovulky to jsem čučela,ale nepřikládám tomu moc,noo uvidíme...kamarádka mi volá a říká,hele já otehotněla když jsem si myslela že jsem v přechodu prej ve 41 letech ,měla to totiž rozházený pěkně a pak šla n akontrolu a doktor jste v 7 tt a čučela na něj,takže ono je fakt možné úplně vše 😀

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 to teda.Nemůžem se spolehnout ani na vlastní tělo.To je mazec.K zubařce jdu taky jen až musím.Raději půjdu 10x na gyndu.Fuj, tak Ti držím pěsti.Už by mohl přijít podobný přechod, ne 😉

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 noo to říkám taky raději na gyndu 😀 noo uvidíme co to bude nyní za přechod 😀

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 snad hezký přechod 😉 Do VÁNOC !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

karlos12
21. říj 2014

@majkylove Krásné ráno 🙂 střídačka ?

bublinka74
21. říj 2014

@karlos12 no jasné tak to aby jsme v přechodu byly všechny 😀

merilinka
21. říj 2014

Táák začínáme znova,budeme si všechny držet palečky .V Srpnu zamklé těhu v 11 tt.Tak snad se dám na modlení,aby to teď vyšlo až do konce 😵 😵 😵 ,Včera ovulace a tulení,do konce týdne to ještě pohlídáme 😀 a budeme čekat.Beru jen Inofolic.....

držím Všem palečkýýýýýý 😀 😀 😀

majkylove
autor
21. říj 2014

@karlos12 ano,stridacka a ty uz nekde chrnis,ty se mas,tak hezky sny 🙂 sefova moc nadsena nebyla ze sem to mela rict driv,ale tak vpoho,tak ted uz to tady pojede vlnou drbu 😀 tak snad bude vsechno hlavne dobry...

majkylove
autor
21. říj 2014

@merilinka ahoj,to me hrozne moc mrzi,clovek by to v tomto tydnu uz skoro ani necekal,proste bude porad strach ☹ drzim moc palce at to vyjde co nejdriv a tentokrat az do konce 😉

nonacek
21. říj 2014

@majkylove Ahojky my už se snažíme po potratu 6mesicu😧

zana21
21. říj 2014

@merilinka ahoj,ja mam za sebou MA v zari.Take mam nakoupeny inofolic,zacnu brat od listopadu a snazit od prosince.Me rekla dr pockat tak 3 mesice a tobe?Muzu se jeste zeptat,za jak dlouho ti prisla MS?V patek to bude 5 tydnu od revize a stale nic.Diky moc

majkylove
autor
21. říj 2014

@nonacek jezis to je mi lito,ted sem z toho zas mirne rozhozena ☹

sleepers
21. říj 2014

Tak jsme včera byla opět u svého nového gynekologa, tento měsíc už 4x a další 3 návštěvy min. mám před sebou a tentokrát jsem odešla s pozitivní zprávou. Folikl, který v pátek vypadal že nebude nic moc, tak do pondělí krásně narostl a měl 21,3mm, takže nám byl nařízený styk a snad se zadaří.

Každopádně předchozí Dr.mi říkala, že ovulace je u mě kolem 18.-19.DC a přitom jsem dnes 12.DC a ovulace je tedy mnohem dřív. Docela "slušný" seknou se o týden.... Ještě že jsem od ní pryč 🙂

sleepers
21. říj 2014

@karlos12 přesně takhle to mám se zubařem i já. A zrovna zítra mě čeká návštěva ☹

nonacek
21. říj 2014

@majkylove nebud,ono se to podaří Já vím to čekání je hrozny.

bublinka74
21. říj 2014

Ajojjjj holky 🙂 jak je dneska všem 🙂

majkylove
autor
21. říj 2014

@nonacek no nam se uz podarilo,ale hlavne aby to tak zustalo kdyz ctu vase smutný zkusenosti ☹

nonacek
21. říj 2014
nonacek
21. říj 2014

@bublinka74 Ahojky tak nevím jak ostatním je,ale me je o dost líp oproti včerejšku.👍👍👍👍

bublinka74
21. říj 2014

@nonacek tak to je fajn 🙂 mně také,furt mám žravou,furt zvýšenou teplotu ,chutnají mi okurky tak asi nový přechod 😀 😀

bublinka74
21. říj 2014

Holky kdyby jste mne viděly 😀 ,chodím od včera v huňatých ponožkách,dvě mikiny na sobě,pod dekou a je mi furt děsná zima,,,,fakt divné chřipka už za mnou a přítel na mne kouká a směje se a to mne vždy bylo vedro a pocení ....nooo 😕

merilinka
21. říj 2014

@zana21 já už mám 3 zamklé těhu,,máme to hrozně složitý,genetika a vše více méně v pořádku,vždy zanikne srdíčko a bez jasné příčiny,,,povedly se i tak dvě dětičky 8 a 5 let,takže to jde,jen čekat,dr mi také řekla počkat,ale když jsem vždy poctivě čekala,stejně to nevyšlo,výsledky mám dobré,děloha čistá,prý se zlobit nebude a pro mojí psychiku tak lepší..... ms jsem dostala až 7 týden po revizi a úplně normální,ještě počkej,určitě přijde... inofolic beru celou dobu po revizi,upravuje cyklus,s tím jsem také měla problém,měla jsem anovulační cykly... už nemám moc času čekat s ohledem na věk,tak mi to řekla dr,že pokud se má malé podařit,podaří se. Držím Ti palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! s ms ještě počkej,určo přijde 😵 😵 😵

merilinka
21. říj 2014

@majkylove ahojky,díky moc!!! A Tobě veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nonacek
21. říj 2014

@bublinka74 přechod 😆nebo miminko👍

karlos12
21. říj 2014

@bublinka74 tak si lehni, pod deku, něco dobrého a pohodička.Už jsem zase v práci.Dnes bude trauma plán, kolem 1 hod.To máme radost.Naštěstí jen nahlásíme volná místa.Jinak nic nového. 😉

karlos12
21. říj 2014

@sleepers Ty se máš, s tím zubařem.Jó, seknout se o týden, to je jak o hodinu, co ?Hlavně že jsi našla normálního doktora.

karlos12
21. říj 2014

@majkylove nadšená nebo ne, aby se nepo....Hlavně buď v klidu.Kamarádka dnes porodila.Má chlapečka.Týden přenášela.Tak proč ne Ty ? 🙂

majkylove
autor
21. říj 2014

@karlos12 jůů a půjdeš se potěšit s mrnětem? 🙂 no jasně že porodím a vy taky holkýý 🙂 kdy budeš testovat? 😀

bublinka74
21. říj 2014

@karlos12 Už v práci ...to ju ...noo jsem celý den pod dekou,mají ze mne doma srandu 😀 chodím jak kdyby bylo -10 😀

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove jasné že porodíš 😀 a pěkně rychle 😀