Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
10. lis 2014

@bublinka74 diky moc, snad to bude dobry, mam uz ted strach z genetických testu na který by dr posilal protože s Vojtiskem byly uz během tehu potize, snad bude vse ok, na Tebe budu moc myslet ve stredu 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@terezapetrova vše bude dobré uvidíš,raduj se pomalu,ale jistě,měj super náladu a bude vše jak má být 😉 děkuji dám vědět co a jak

terezapetrova
10. lis 2014

@bublinka74 dekuju moc jsi zlata , ted koukam na Tvoji novou profilovku, moc Ti to sluší 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@terezapetrova děkuji,občas mi přeskočí a něčím se trošku napatlám ,ale málokdy 😀 děkuji

majkylove
autor
10. lis 2014

@terezapetrova je táááááám!!!!!tádýtádýdá!!!!mooooc gratuluju,to je bomba!Takže se hezky šetři mamčo!Už to ví manža? 😅

majkylove
autor
10. lis 2014

já holky normálně teď vstávám 😨 toš nevím co budu dělat v noci 😀
@bublinka74 krásná nová fotečka kočko!už aby byla středa že?taky už se nemůžu dočkat 🙂

janajens
10. lis 2014

@terezapetrova grafuluji k mimiskovi maminko 😉

chilli009
10. lis 2014

@terezapetrova supéééér , gratulace a jen tak dál 😵

bublinka74
10. lis 2014

@majkylove joo děkuji kočko ...nooo já se taky nemůžu dočkat 😀 sice nevím čeho,ale alespoň něco poví co a jak a mají tam už ty 3D ultrazvuky bo co atd... tak jsem na to fakt zvědavá 😀

chilli009
10. lis 2014

@bjoucik.15
revize zatím odložena a snad ani nebude, HCg klesá 🙂 , tak za týden na kontrolní odběr krve a už to bude snad za námi a budeme čekat na MS a budeme se moci začít zase snažit

chilli009
10. lis 2014

@bublinka74
@majkylove
revize zatím odložena a snad ani nebude, HCg klesá 🙂 , tak za týden na kontrolní odběr krve a už to bude snad za námi a budeme čekat na MS a budeme se moci začít zase snažit 😵

majkylove
autor
10. lis 2014

@chilli009 supéééér zpráva! 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@chilli009 nooo vidíš paráda jupííí za Tebe kočko ....jsem to říkala 😉

nonacek
10. lis 2014

💜💛💚💖 snazive snazilky 💑 věřite,ze jse da ovlivnit pohlaví miminka před početím? Já to zrovna pročítám na ruzných diskuzích. A zajímal by mne vás názor,zda některé z vás vyšla nějaka finta 😉😉😉 💚💙❤💛💜💟💛💗💜💖👪 💋💋💋

chilli009
10. lis 2014

@majkylove
@bublinka74
jj, jsem ráda, hlavně teď ještě ukecat doktorku, aby mi napsala Duphaston a věřím, že to brzy klapne 🙂 , kdyby někomu ležel doma nevyužitý, tak beru 🙂

chilli009
10. lis 2014

@nonacek
nevím, zda je to 100% , ale věřím tomu, že pokud je sex před OVU min. 2 - 3 dny je to holka, v den či den po je to kluk

chilli009
10. lis 2014

@bublinka74 mimochodem moc Ti to slušíííí 😵

nonacek
10. lis 2014

@chilli009 hm... taky jsem to teď četla,ale jak je to když ten styk probiha cele plodný obdoby? které se pak chyti dříve? klučičí nebo holčičí? To by mne zajímalo,jinak tohle metodě bych také věřila,až na tuhle vyjimku😨😨 jestli jse chyti až v den ovulace a nebo je předběžnou ty z předešlých noci? 😨😨

chilli009
10. lis 2014

@nonacek
tak hlavně se nedoporučuje sex každý den, nejlépe 1x za 2 - 3 dny nebo ob den ..... holt si to musíte dobře načasovat, třeba díky ovu testům, jakmile je test pozitivní - musí být obě čárky stejně silné, tak do 48h. myslím má nastat ovulace, tak pak zvážit kdy na to skočit 🙂

bublinka74
10. lis 2014

@nonacek ahojky,nechci Tě zklamat ,víš mne to vyšlo pouze jednou ze 4 to pohlaví,v Praze mi řekli,že je to příroda nooo ,abych to nebrala vážně takové ty rady co píšou atd... někdy se prostě někomu zadaří a i jako podle tabulek,ale není to tak prý,ale nevím kdo ví holka ,ale za mne nevyšlo ani to a ani podle mladší ,straší krev atd... 🙂

majkylove
autor
10. lis 2014

@nonacek já jsem přesně ten případ snažení v celém období tak uvidíme co vykoukne 😀 zatím mi všichni prorokují holčičku 😅

bublinka74
10. lis 2014

@chilli009 děkuji kočko 😉

nonacek
10. lis 2014

@chilli009 a tys to vyzkoušela? nebo jsi to neřešila? 👀

nonacek
10. lis 2014

@bublinka74 taky jsi to myslím 😉

chilli009
10. lis 2014

@nonacek
nezkoušela 🙂 u druhého budeme zkoušet, ikdyž manžel říká, že umí jen holčičky, že se nemusím bát, že se nám holčička povede 🙂

nonacek
10. lis 2014

@majkylove no presne Já taky , snažíme se cele plodne obdoby. A holku bych brala hned 👩💛💜💟
@majkylove

nonacek
10. lis 2014

@chilli009 hm.... tak to ti přeji a závidím 😟

bublinka74
10. lis 2014

@nonacek buď v klidu 😀 já chtěla od začátku holku a když po 4 na mne vykoukl další pinďourek 😀 😀 málem jsem dostala šok a dneska ?? Co bych za něj dala 😕

bublinka74
10. lis 2014

@chilli009 zase neumí kluky 😝 😝 😀

chilli009
10. lis 2014

@bublinka74
to nám nevadíííííí , my chceme holčičku 😵