Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

zukanak
5. led 2015

@sleepers ve středu budeš moudřejší. Zase ti určo odeberou krev...Držím pěsti, aby se hcg pořádně rozjelo. Roste pomalu, ale někomu prý roste pomaleji. Nekrvácíš ani nešpiníš?

sleepers
5. led 2015

@zukanak žádný krvácení ani špinění se nekoná. Naštěstí. Sestřička z gyndy mi na to psala, že důležitý je, že roste. Že nemám mít strach. Ale já ho fakt mám ☹ ☹ ☹

loilla
5. led 2015

@sleepers Neblázni.. Hlavní je, že vyskočilo!!!! 🙂

zukanak
5. led 2015

@sleepers neměj, to je zatím zbytečný. Jistý to fakt není nikdy, dokud ty pupíčky nebudeme držet v náručích, ale fakt nemá cenu stresovat se zbytečně. Doporučuju udělat si meduňkovej čaj (ten těhulky můžou) na zklidnění psychiky, pust si nějakou komedii a ve středu se dozvíš víc 😉

sleepers
5. led 2015

@zukanak
@loilla

holky děkuju za uklidnění. Ve středu tam jdu a doufám, že na UZ bude něco vidět. Hlavně ne mimodělož....

jaenik
5. led 2015

@sleepers Jak píšou holky, hlavně, že HCG roste 😉 Neboj, bude to určitě v pohodě, uvidíš 😉

loilla
5. led 2015

@sleepers Úsměv na tvář, maminko! Uvidíš, že bude vše v pořádku! 🙂

sleepers
5. led 2015

Holky, jste nejlepší. Všechny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

DĚKUJUUUUUUUUUU

bjoucik.15
5. led 2015

@sleepers určo vyroste uvidíš 🙂 ve středu už bude kolem 300 🙂

bjoucik.15
5. led 2015

@sleepers a nebo nás to překvapí a bude už na utz vidět dutinka 😉

bjoucik.15
5. led 2015

Holky tak jsem si shválně zkoušela test co mám poslední doma a stále to není dálnice 😒 pořád ta testovací čárka je slabší než kontrolní.... je na to ještě brzo,nebo mám už mít dálnici ,co myslíte?

majkylove
autor
5. led 2015

@sleepers mimiděložní by ti právě rostlo spíš extrémně rychle takže klíííd 😉
@bjoucik.15 já měla dálnice až snad po 14 dnech nebo třech týdnech 😉
@loilla taky máš zítra kontrolu,nebo se pletu?jo a už asi kopeme 😵 zatím jen když si lehnu,ale už je to třetí den tak už moc nepochybuju že je to ončooo 😵

bjoucik.15
5. led 2015

@majkylove jo k tomu MT rostlo by rychle a pak se zaseklo, ale to určitě její případ není.... ségře nerostlo vůbec ukázkově a má doma ročního prcka... 😉 @sleepers

Tady jsou moje a poslední dnešní a kašlu už na testování 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Ve čtvrtek ve 12.. 🙂 Fááááááákt?! No vidíš, já říkala, že se dočkáš!!!!! 🙂)) Ono já si zezačátku nebyla moc jistá.. páč se to blbě popisuje.. ale ono je to tak jiný... že se to nedá splíst... 😀 Ty jdeš kdy k Dr.? 🙂

loilla
5. led 2015

@bjoucik.15 Vždyť je ta dnešní jasně nejsilnější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

bjoucik.15
5. led 2015

@majkylove juhuuu kopeee 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@bjoucik.15 toš co bys tam prosimtě ještě chtěla hledat jako? 😀
@loilla právě,blbě se to popisuje,normálně na mě ťuká,jinak nevím jak bych to řekla 😀 a já jdu zítra na 12,drž mi palce ať mi udělá utz,nutně ho potřebuju už vidět 😅
@terezapetrova nejdeš zítra na screen??

bjoucik.15
5. led 2015

@loilla je ale nejsou to ještě jasné dálnice 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove To je ončo, jupí! 🙂 Budu na Tebe myslet, hned dej vědět!!! No zítra Ti ho určo udělá.. vždyť to je ten velký UTZ ve 20. tt, ne? 🙂

loilla
5. led 2015

@bjoucik.15 Já jako taky nevím, co bys tam chtěla ještě víc... 😀 Jasné, krásné, dvě čárky 😀

janinkac
5. led 2015

ahoj, tak dnes jsem byla v lékárně a koupila jsem si těhotenské a ovulační testy (hned dvoje balení), kyselinu listovou a selzink a ještě čajík co jste mi doporučili. Paní v lékárně na mně koukala jako bych spadla z višně. A pak mi tak soucitně popřála hodně štěstí. Už mě tady znají ve všech lékárnách.

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla no já v tom mám právě zmatek jestli má být tohle velký utz,nebo jestli se za to považuje ta genetika právě

majkylove
autor
5. led 2015

@janinkac já už si to právě radši kupovala po netu jak mi to bylo blbý 😀 a aj to vyšlo levnějc,držím mooc pace,už to určo klapne 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Já teda nevím, co se bere jako genetika, co jako UTZ.. 😀 Ale já mám k papírku, co mě do porodu čeká napsáno - 20. týden - UTZ 🙂

loilla
5. led 2015

@janinkac Prvně držím moc palečky, aby se brzo, brzičko zadařilo! 🙂 A druhak - některé lékarnice bych vystřelila na Mars.. 😠 Mě tehdá v lékárně na***** když jsem měla zánět dutin - moje doktorka mi jasně řekla, ať si koupím dětský Olynth a paní v lékarně na mě vyjela, že Olynth prostě jako těhotná nemůžu, zvyšovala tam na mě hlas a neprodala mi ho.. Měli by brát, že tam jsou jen jako prodejci, popřípadě by měli poradit, když si někdo neví rady, ale své soudy apod. by si měli strčit někam.. 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla hmm,tak uvidím zítra,stejně s tím nic nenadělám že,ale potřebuju ho viděěět 😀

loilla
5. led 2015

@majkylove Je to prý normoš UTZ, 2. screening 🙂 Jak máš hrazené tři za celé těhu, tak toto je 2., takže uvidíš.. 🙂 A furt nechcete vědět, co to je? 😀

nonacek
5. led 2015

@bjoucik.15 gratuluji🍀💞✌

janinkac
5. led 2015

@loilla děkuji.. tajně doufám, že už to výjde. A s těma lékárnicema máš pravdu.Několikrát jsem podobný případ zažila.

@majkylove i tobě děkujii.. a z jakýho webu to objednáváš?

loilla
5. led 2015

@janinkac známá brala odsud... >> http://www.ovulacnitesty.cz/