Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@bjoucik.15 do Podoli, kde jsi rodila Ty a kde budes chtit rodit ted? Jinak myslim, ze Tve dnesni zprávy od dr jsou dobre a moc Ti to preju 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@zukanak no a ona ještě teď doroste??? mě říkal dr. že už poroste jen plod... 😨

marketat
9. led 2015

holky, zatím jsem dočetla jen to, co se tu řešilo včera. A musím říct, že sem chodím hrozně ráda. Nikam jinam v podstatě nechodím,vy mě prostě bavíte 🙂 Pořád to tu žije, všichni se podporují, ať už snažilky nebo už těhulky. Vzhledem k tomu, že jsem z těhotných tady nejdál, tak bych tu už půl roku neměla být, ale prostě jsem. I když si často jen pročtu, co se děje a nereaguju, nedokážu si představit, že bych už sem nechodila... mám vás tu moc ráda, i když nikoho neznám osobně 😉

88martina88
9. led 2015

Ahoj holky. Delší dobu jen nakukuji a sleduji co se deje 🙂 dnes jsem byla na prvni prohlídce. Podle ultrazvuku jsem 5-6tt a pulzovalo srdíčko <3. Pak ale vedle miminka nasla cernou mapku a sama mi nevedela říct zda je to hematom nebo mizící dvojce :( za 2 tydny tam jdu znovu tak budem vedet víc. Zadne prasky nic takového mi nedala a řekla, že se mám jen šetrit a nemam tahat nakup cvicit a tak.... nemám žádné bolesti nešpiním nic takovího se nekoná takža jsem relativne v klidu 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@terezapetrova děkuji 🙂 já rodila u Apolináře, protože jsem tam měla svoji PA, trochu protekce 😝 😎 no a teď nevím kde budu chtít rodit...ale do Podolí nechci, špatný zkušenosti v naší rodině... ale tebe nebudu strašit, kamarádka tam rodila a prej super 🙂

majkylove
autor
9. led 2015

@terezapetrova no vidíš,tak nevěš hlavu,nějak to s doktorem vykoumáte 😉 dnes jsem zas musela vstávat,ale 8:40,šla jsem k doktorce,ale přes víkedn spím a hotovo 😀
@bjoucik.15 no tak super 🙂 jen tak dál!

bjoucik.15
9. led 2015

@marketat je to tu super, fakt koníkova Rodinka 😀

bjoucik.15
9. led 2015

@88martina88 na to mám radu... buď v klidu a šetři se 🙂 kolik už má tvoje dutinka??

zukanak
9. led 2015

@bjoucik.15 no spíš aby neklesla, aby se tam mimčo mohlo hezky zavrtat a neodešlo 😉 Jsou to vitaminy skupiny B, podle mě se tím nedá nic zkazit 😉 Je to jen tip😉

terezapetrova
9. led 2015

@sleepers jakpak jsi na tom? Dnes byla kontrola? 🙂

88martina88
9. led 2015

@bjoucik.15 no to mi ríkala i doktorka. No nejak sme se o tom nebavili že kolik ma 🙂 ja sem byla v uplnem tranzu jak na mne blikalo to nejkrasnejsi srdicko na svete <3

bjoucik.15
9. led 2015

@zukanak díky za tip.. určo si je koupim... 🙂

kachnivp
9. led 2015

@marketat Mám z toho tady úplně stejné pocity...taková hezká atmosféra tady je 🙂 akorát nestíhám chodit častějc než párkrát za den na pár minutek, někdy ani to ne
@bjoucik.15 potichounku gratuluju...šetři se a vše určitě klapne 😉

bjoucik.15
9. led 2015

@kachnivp díky 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@bjoucik.15 není zac, ja bych zas chtěla rodit tam.. s Vojtou byly v tehu potize stejne tak hned po porodu a v Podoli se o nas fakt postarali takze proto vis 🙂

terezapetrova
9. led 2015

@majkylove 🙂 no ju nejak to dopadne a jak se říká když nejde o zdravi tak jde o ..... 🙂

marketat
9. led 2015

@kachnivp Já sem chodím, když zrovna nemám co dělat v práci 😉 Takže třeba dneska se v práci vyloženě nudím 🙂

A před chvílí mi volali z obchodu, že nám v pondělí dovezou přebalovací pult 🙂 Takže už se nemůžu dočkat a konečně to u nás doma začne vypadat, že se připravujeme na přírůstek 🙂

@bjoucik.15 To je dobrá zpráva, tak teď jen odpočívej, co tě malá nechá a za týden třeba už uvidíme fotku 😉

bjoucik.15
9. led 2015

@terezapetrova protože nemám slezinu Apolinář byla jasná volba... jsou na to specializovaný... ale teď chci něco kde semnou bude moct být chlap..tam chudák čekal na chodbě a byl až u porodu... 😒

terezapetrova
9. led 2015

@bjoucik.15 chápu.. 🙂

bjoucik.15
9. led 2015

@marketat tak pak se pochlub fotečkou pultíku 🙂 já na malou měla po domácku vyrobený,ale stačil..teď chci něco v koupelně, není nad utírání vodou....

odeta80
9. led 2015

Ahoj Koníková rodinko 😀 Také se přidávám do šmíraček vašich hovorů.S přítelem se snažíme od prosince a teď očekávám v pondělí MS.Tak uvidíme 😀 Ráda vás šmíruju,jste tady moc faj baby 😉 A teď nevím která to tady psala,ale taky ráno koukám tady a na fb skorem nechodím 🙂

sleepers
9. led 2015

Tak holky , podávám hlášení. Hcg stouplo z 93 na 230. Vůbec nevím, co si mám myslet. Furt to jde krásně nahoru ale je to málo. Záleží, co bude ještě na UZ. Co si o tom myslíte vy?
Nejraději bych ještě počkala pár dnů, týdnů jestli se to malý nechytí.

majkylove
autor
9. led 2015

@sleepers a co ti k tomu řekl dr?já se bojím že je to prostě málo,mělo by to být už v tísících,nechci strašit,ale ani dávat planý naděje.pořád doufám že u tebe prostě putovalo mnohem dýl než normálně a zakouslo se později.stejně pořád držím pěstičky!!!

sleepers
9. led 2015

@majkylove k doktorovi jdu až za hodinu. Mám taky obavy že to roste málo. Ale třeba se to opravdu zahnízdilo pozdě a teprve se rozjede. Ale zůstávám nohama na zemi.

majkylove
autor
9. led 2015

@sleepers budu na tebe celou dobu moooc myslet!!!!!pak dej hned vědět a jak se říká,naděje umírá poslední 😉

linee
9. led 2015

@sleepers nečetla jsem celou diskuzi. V jakem x+ytt jsi? Samotna vyse je hodne individualni. Ale pokud ti takto stouplo hcg za dva dny, mělo by to byt ok - zdvojnásobilo se za 24-48 hod. a to je dulezite.

kachnivp
9. led 2015

@sleepers taky si myslím, že je to docela v pohodě skok...teda pokud jsi úplně čerstvě po oplodnění a pokud to bylo fakt za dva dny ( nějak nestíhám číst vše ) pak dej hned vědět jak jsi dopadla u dr. Držím pěsti.

@marketat já jsem zrovna dnes doma - starší syn měl včera horečky tak jsem si vzala dovolenou abych s ním mohla aspoň k dr. když ošetřování už na něj nedostanu. Ale taky sem jukám z práce ( jen nemůžu moc - máme sledovaný internet a pak by byl problém - už mě šéf koncem roku upozorňoval jednou, že jsem tam byla nějak víc než bych měla...když já tenkrát zrovna měla o pár dní zpožděno a četla všechno možný a koukala na hadříky pro mě a případný mimi...copak se to dalo? 😉 Ale vím, že jsem asi měla být trpělivější...nic nedopadlo a akorát problém v práci 😒

blauen
9. led 2015

@sleepers taky držím palečky!

tess15
9. led 2015

ahooj 🙂 snažilky...
už 3 měsícem se snazime s přitelem o mimčo a pořád nic........čím to může být ?

loilla
9. led 2015

Téééda, Vy jste fakt ukecaný.. 😀