Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
1. pro 2014

Holky žádný epidu.fepidu 😀 musíte to udělat jako já ,já se na porod těšila a fakt to šlo jedna báseň,nepřipouštěla jsem si bolest,ale vím každý má jiný práh bolestivosti a když Vám povím,že co jsem si užila naposledy po zákroku zubu ,tak raději budu rodit hmmm 😀

chilli009
1. pro 2014

@bublinka74 s těma plínkama si mě pobavila 😀 😀 😀

chilli009
1. pro 2014

@bublinka74 jinak široké balení jsem taky dávala na papírovku 🙂

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 noo proč 😀 to víš nooo jste udělali ze mne už starou bábu,že jsem nezažila papírovky bo co 😀 ,ale je fakt holky,že u prvního jsem prala v mini romce ,fakt paráda,máchat ve vaně a házet zpátky do ždímačky ...jooo to buďte rády ...takových 60 -80 plen denně ,do toho poblitý košilky ,po eee dupačky a pěkně po porodu,kdy malej pořád ječel a ječel a do toho vařit a nákup a tak ...nooo to dnes je vše hračka 😀

chilli009
1. pro 2014

@bublinka74 rozhodně jsem tím nechtěla nějak provokovat vůči věku, myslela jsem to dobře, náhodou máš můj obdiv, pravdou je, že dnešní doba je v mnoha věcech lepší až na ten životní a každodenní shon světa :(

pardubice2159
1. pro 2014

Ahoj holky, tak uz se mohu take prripojit do skupiny "snazilky". V srpnu jsme vysadili HA, od te doby piju kontryhelovy caj a papkam i kys.listovou. Posledni tyden me vsak trochu boli prsa, spis takove pnuti nez bolest...tak doufam, ze menstruaci., ktera by mela dorazit v patek, nedorazi...

chilli009
1. pro 2014

Jinak naprosto souhlasím s @bublinka74 ohledně toho anibalu nebo jak se to jmenuje, podle mě si tělo poradí a pokud ne , tak jsou od toho doktoři... Většinou stejně píchnout jaký uvolňovák, aby jsi se začala rychleji otvírat a až když je to ok, jde se rodit. Člověk musí věřit v dobrý rychlý a bezproblémový porod, jelikož pokud půjdeš na sál vynervovaná, tak o to je to težší, ikdyž jak se to rozjede nemyslíš stejně na nic jiného než ať je to už za vámi a máte mimi u sebe v náručí.

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 vždyt já vím kočko si také dělám srandu 😀 😀 jo to máš pravdu ,ale ty různé vymoženosti jako dnes fakt nebyly 🙂 a dnes jsem ti koukala za výlohu dětského zboží a takových bejkáren tam ,přijdou mi najednou zbytečné ,protože vím,že i poslední syn měl různá chrastítka a hračky i chicco atd,,ale nejraději si hráli s kastrolama vařečkama a tak 🙂

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 néééé anibal ,ale epidural 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bublinka74
1. pro 2014

V pohodě buchty jedny 😀 😀 nebojte beru to s humorem nooo to víte nooo postarší žena už ,si musím rýpnout do kočiček 😀 😉

chilli009
1. pro 2014

@bublinka74 já myslím obojí 🙂

bublinka74
2. pro 2014

Hooooolky už za 6 dnů na folikumetrii ...jupííí 🙂

sleepers
2. pro 2014

Tak už 2.den meškání MS ale test stále negativní. Nikdy jsem neměla ani jeden den zpoždění.... To je divný ☹

chilli009
2. pro 2014

Jupííííííí dnes ráno dorazila MS 😵 , tak a jedeme na novo 😉 . 16DC jdu na UTZ, tak jsem zvědavá ( ovu v minulých cyklech byla 20 - 23 den, jak kdy ), jo a MS přišla po 29 dnech, obvykle chodí 30 den cyklu, tak musím hlídat i ovu, aby se mi nějak neposunula 😀 .

chilli009
2. pro 2014

@sleepers hele já bych z toho nebyla smutná, já minulý měsíc test negativní, přišla i slabá MS a těhu jsem byla, test byl pozitivní 5 den po MS ( jen nám to teda nedopadlo :( )

sleepers
2. pro 2014

@chilli009 Tak jsem začala lehounce špinit, takže hádám, že se rozjíždí MS a tím pádem od soboty začnu brát clostilbegyt

terezapetrova
2. pro 2014

@merilinka urco jo, dej zítra vedet 🙂

terezapetrova
2. pro 2014

@loilla nj když ono to třeba dřív bylo i diametralne rozlisne když zensky rodily na poli a pupecni snuru presekavaly srpem 😀 ja ty kurzy uvadela jen jako pripad jak se lip psychicky pripravit na porod, u me to skutecne fungovalo ale jasny kazda to ma jinak 🙂

terezapetrova
2. pro 2014

@bublinka74 zas na době cca 20let a vic zpatky mi prijde lepsi, ze se tak neresily "tabulky" coz je dneska nekdy dost stres 😒 ale s pranim a s latkovkama je jasny, ze je to lepsi dnes 🙂

terezapetrova
2. pro 2014

@bublinka74 ještě me napadlo s téma vecma tehdy a dnes, koupila jsem Vojtikovi nove kvalitni sandálky a když je videla mama malem ukapla slzu, ze za nas před 35ti lety si o necem takovem pro nas mohla jen nechat zdat 😲

loilla
2. pro 2014

@terezapetrova Tak zase tak moc bych se vracet nechtěla... 😀

nonacek
2. pro 2014

@majkylove
@teenyel

@xjulinkax
Holky dnes my gynekolog řekl,ze mam prasklÍ folikul a Já nevím co to je?
snažíme se o miminko a to byl důvod návštěvy gynekologa. Děkuji za info..

teenyel
2. pro 2014

@nonacek to znamena, ze je na case zapracovat na prckovi hned ted 😉

bjoucik.15
2. pro 2014

Ahoj holky, jak se máte? nějak nestíhám dočítat starší diskuze ☹ Jinak o víkendu bylo fajn, přestěhovala jsem malé pokojíček, uklidila, udělala vánoční výzdobu,odpočinula si... No a v neděli večer nanovo! Spát prostě nebude a nebude! Zlobí jak sto čertů, vůbec nevím co s ní ☹ Dneska řev venku, sedala si,lehala, teď jak je nabalená, tak zvednout jí je nadlidský úkol,stále se převěšuje, natahuje kope nohama...no prostě 2x veselá procházka :( jsem zvědavá na dnešní noc ☹ není noci kdyby nespala u nás v posteli :(

nonacek
2. pro 2014

@teenyel ted nemuzu😩 přitel má noční,ale včera jsme to stihli,tak snad to bude stačit.

chilli009
2. pro 2014

@sleepers pokud to není tmavá krev, tak není nic ztraceno, může se teprve uhnizďovat

chilli009
2. pro 2014

@nonacek jj, přesně tak nejvhodnější doba skočit na to, probíhá OVULACE

chilli009
2. pro 2014

@nonacek to by mělo klapnout , spermie přežívají 3 - 5 dní a některé i 7 dnů co jsem četla, záleží na kvalitě

loilla
2. pro 2014

Holky, může mi některá z Vás něco objasnit? 🙂
Od 13.10. jsem na neschopence. První 3 dny jsou neplacené a poté mě 14 dní platí zaměstnavatel.. Takže mi to vlastně pokrylo celý říjen.. Listopad už mi proplácí ČSSZ.
Nicméně dneska mi na účet přišlo 2200,- od sociálky. Neví některá co to je? Za listopad to určitě není. 🙂

teenyel
2. pro 2014

@nonacek snad ano 🙂 ten den pred to nevadi 🙂 budu drzet palce, at nedorazi za 2 tydny mrcha 🙂