Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
27. říj 2014

@l_baruska A jak dlouho ho bereš? Ještě v kombinaci s něčím?

sleepers
27. říj 2014

@martinalinda No já očekávám, že v pátek ho dostanu taky. Mám nízkou hladinu hormonů-progesteronu. Hodně jsem o tom četla a většině to dost pomohlo a kolikrát otěhotněly hned 1 měsíc snažení

mischel26
27. říj 2014

Ahojky holky, koukám, že název je nové snažení, ale většina tady už asi bude těhotná, co?? Já v srpnu po potratu v 11týdnu, teď odešla druhá MS, tak už to budeme zkoušet tento měsíc...tak doufám, že to klapne co nejdřív...je teď kolem mě hodně těhotných, tak bych taky ráda. 🙂

pedotra
27. říj 2014

Ahoj holky mam 4 dny zpozdeni s ms.
Dnes jsem zkousela delat test a nic.
Co myslite.

bublinka74
27. říj 2014

@mischel26 Ahojky,všichni nééé neboj 😀 ,my už se snažíme skorem rok ..ale jak říkám ono te přijde ve správný čas ....já taky měla zamlklý těhu,tak držím mocc palečky ať to vyjde co nejdříve 😉

bublinka74
27. říj 2014

@pedotra ahojky,zkud za dva ,tři dny,někomu se to ukáže až po 7 dnech meškání 😉

pedotra
27. říj 2014

@bublinka74
U nas by to byl zazrak mame za sebou 3 neuspesne ivf.
Menstruace byla vzdy presna ted mesic uzivam nosifol a ms nikde.

bublinka74
27. říj 2014

@pedotra ahá to je mi líto,to tělo si dělá co chce viď 😕

pedotra
27. říj 2014

@bublinka74 to teda kez by se tam neco klubalo. 😒

bublinka74
27. říj 2014

@pedotra třeba ju 😉 nosifol je dobrý ,já taky čekám co se vyklube tento měsíc 😀

janajens
27. říj 2014

@terezapetrova dekuji i kdyz neverim i ja tobe drzim palecky beru na podporu elastic-Q tak nevim ale mimi bych moc chtela i pritel

l_baruska
27. říj 2014

@sleepers 7 měsíc a ted třetí v kombinaci s clostilem a prvně mi narostlo vajíčko, tak jsem dostala i injekci pregnylu

majkylove
autor
27. říj 2014

@l_baruska tak to je super!a kdy očekáváš ms?

majkylove
autor
27. říj 2014

@mischel26 tak skupinka byla nová v červnu,ale pořád tady máme spoustu holčin co se snaží takže tě u nás vítám a přeju ať se brzy zadaří! 🙂 ach jo,v 11 týdnu?co se stalo?vždycky když si tohle tady přečtu tak dostanu strach ☹

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove Mišule,dostaneš na zadek 😀 😀

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 no joo,já vím,ale tak řekni že taky nebudeš mít strach,to prostě nejde ☹ ale neboj,vím že naše mimi je silák a chce s nama být 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove jasně že jo,každý máme strach 😉 ,ale nemysli vůbec na to ano 😉 já jsem fakt zvědavá,už jen 3 dny 😀

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 nemyslím na to vždycky než si tu právě něco takovýho přečtu zas 😒
já jsem taky zvědavá,musíš hned napsat,budu to sledovat na wellnesu a moooc držet palce! 🙂

chilli009
27. říj 2014

@l_baruska mohu se zaptat kolik se platí za pregnyl ? ten Ti napsala gyndařka nebo v centru asist. reprodukce ?

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove děkuju,ty si to hlavně hezky užij a opatrně,nic nepřeháněj 😉

majkylove
autor
27. říj 2014

holky tak nějak to bude vypadat u nás 😀 😀 😀

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 nebooj,já se budu jen krmit a nechat rozmazlovat 😎

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove neboj to bude ještě větší u obou 😀 😀 pupek,to mu říká přítel pořád,když těhotný tak oba ,aby mi to nebylo prý líto když budu jak pučmik :D

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 ách joooo 😀

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove neboj 😀 hele já měla ....14 kg,9 kg,29 kg a 17 kg 😀 😀 a vše do půl roka po každého zmizelo do původní váhy 😀

martinalinda
27. říj 2014

@chilli009 jsem dneska 19DC a na utz videla dnes uz zlute telisko, takze ovulace uz byla, dle toho co mi rekla, a je zvlastni ze videla telisko v obou vajecnicich, tak jsem z toho nejaka zmatena, ale tak premyslim co kdyz byla ovulace vcera nebo vecer, vcera i vecer me totiz dost bolelo bricho, a dneska je tam jen to telisko. Chci se poptat, to telisko jde s oplodnenym vyjickem do delohy, nebo zustava ve vajecniku po dobu tech 3 mesicu nez vyroste placenta? protoze pokud by to tam bylo, tak muze byt jeste sance, ze je nekde na ceste vajicko a treba uz i oplodnene, bo jsme sexovali ted docela casto. tak ted fakt nevim, todle by mi mozna zvedlo i naladu, kdyby ot tak bylo. Ale jinak s tou segrou mas pravdu, zivot naonec ukaze, jak to vse bude, zda to zvladneme,doufam ze je natolik v pohode, ze to prede mnou nebude ventiolovat dokud taky nebudu v tom, tak aby to nebylo lito a pokud se bude takto chovat, jak pises, tak tim tuplem se asi nas vztah zmeni, kdyz pak doktorce vyklada jak je ji me lito...to by se vylucovalo, jeste uvidime co teda bude. Dr nam rekla at dal sexujeme, takze to nezvdavam, co jsem vsude cetla tak ten utro je docela v pohode, hodne holkam se to podarilo, tak jsem zvedava i ja, zatim ho neberu, az po ms, ale jsem teprve 19DC,takze myslim ze na ms mam tak 10 dni cas.

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 no ty seš laňka,já mám sklony si to pěkně ukládat po mamince a zrovna právě na bříšku :-/ ale tak uvidíme,třeba budu ještě chudší jak nikdy 😀

martinalinda
27. říj 2014

@chilli009 zajimava otazka, no nevim ja bych asi za segrou sla, protoze bych otehotnela driv a nejak bych ji to neze rekla, ze ji pomuzu aby se to nejak podarilo, a nebo bych ji to proste nerekla dokud nebude tehu i ona, pokud by se to blizilo k tomu ze to na me pujde videt, tak bych ji to musela rict, ale asi bych ji tim nezatezovala, coz mozna melo tak byt i u nas, radsi mi to nemela rikat. mozna bych se tim tak nestresovala a uzivala si zivota s manzou a pracovali bychom na diteti...to jsou vse jen dohady, nevim co by bylo. Ale jeji situaci ji nezavidim, jsem rada za tu svou pohodovou a klidnou, hlavne ze me miluje chlap a jsme spolu radi 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove noo to joo laňka ...teď se furt cpu,jsem jak mědvěd,jídla když vařím mi smrděj,hlavně cibule,ten kouř taky ...noo a škube mi v prsou,dnes jsem byla dvě hodky venku abych dýchala čerstvý vzduch,no moc to nepomohlo i tam mi bylo šoufl a je mi furt zima 😀 nooo divná nooo

majkylove
autor
27. říj 2014

@bublinka74 mě teda nic takovýho nebylo,já teda měla spíš opačně,strašný návaly,jak v přechodu 😀 ale holky ostatní skoro všechny píšou to co ty,já myslím že tam něco jéé 🙂