Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
29. črc 2014

to je ten můj test,sem ho pěkně rozkuchala,blbnu no :-/ 😀

princina
29. črc 2014

@majkylove to jo, 2.carka mi naskocila ihned...ale chtela to uz vedet

majkylove
autor
29. črc 2014

@princina já vím,to čekání je nejhorší,ale kdyby bylo něco špatně už teď bys měla problémy,takže hlavu vzhůru,myslet pozitivně ať se má miminko dobře 🙂

princina
29. črc 2014

@majkylove zkousela jsi to fotku ztmavit?
Já vim no, to si rikamtaky furt...a vzhledem k tomu, jak milují jídlo, tak mi nepřijde normální, ze bych nechutenstvi a jídlo vnimala jako pachy...nechutna mi ani káva...

majkylove
autor
29. črc 2014

@princina joo,neboj,je to stoprocentní 😉 ztmavit sem nezkoušela,neumím to,no ráno testnu znovu a uvidíme

princina
29. črc 2014

@majkylove drahá polovicka už vybrala kočárek🙂

majkylove
autor
29. črc 2014

@princina no vidíš,ted už vás čekají jen příjemné starosti takže mysli na ně 🙂

princina
29. črc 2014

@majkylove já na vas myslím všechny...ale ono se vám taky zadari

bublinka74
29. črc 2014

ahoj holky 🙂 tak už se čeká jen na mne ju 🙂 testnu zítra 🙂 jinak gratuluji komu jsem ještě negratulovala 🙂

denisska
29. črc 2014

@princina jezis to snad neeeeee! To nase zdravotnictví;(

denisska
29. črc 2014

@majkylove drží´´m palečkyyyyyyy i na nohách;)

kacorek85
29. črc 2014

@denisska Taky už ho chceme vidět pozitivní, viď 🙂 Co dovolenka, našli jste?

terezapetrova
29. črc 2014

@majkylove ja tam neco vidim a drzim palce 🙂

lenicka95
30. črc 2014

@jitulka188 Děkuju, Jitulko. My měli svatbu 21.6., a začínáme taky až teď po dovolené a po líbánkách... Paní doktorka mi poradila Inofolic, obsahuje listovku a ještě prý něco dobrého... tak už týden piju. A uvidíme. 🙂

jitulka188
30. črc 2014

@lenicka95 Inofolic to slyšim poprvé 🙂) já beru listovku od Justu a je tam taky nějakej vitamin navic . Dostala jsem je 🙂 Ale i mě chutnaj jsou s mangem ty tablety ňáám 😀 A ten Inofolic chutná ? 🙂 Tak snad se nám zadaří .Manžel chce ať to prostě neřeším ...Ale já si stejně tu ovulku ohlídám 😉

karlos12
30. črc 2014

@majkylove krásné rano,tak co dnešní testík ? Už se na něj těším.A nenapínej,prosím.Drzím pěsti 🙂

majkylove
autor
30. črc 2014

@karlos12
@terezapetrova
@denisska
holky tak úplně bílo,zas sem si něco vsugerovala no ☹

princina
30. črc 2014

@denisska @majkylove tak holky, dle krevnich testu jsem tehotna, hodnota HCG je uz dost vysoka, takze mam zitra prijit hned na kontrolu 🙂

annna79
30. črc 2014

Znáte někdo glukophan testíky?Jestli fungují správně i po potratu?Je mi divné, že by mi ovulka začala ještě před první MS.

majkylove
autor
30. črc 2014

@princina moooc gratuluju,vidíš! 🙂

bublinka74
30. črc 2014

@majkylove kočko,jak dlouho máš spoždění ?? 😉

annna79
30. črc 2014

@bublinka74
Já potratila před 16 dny.A nevím teď kdy bude ovulka nebo MS .Chtěla bych co nejdříve otěhotnět .Cítím se po zdrav.stránce připravená.

kacorek85
30. črc 2014

@princina Mooooooc gratuluju

annna79
30. črc 2014

@princina
Gratuluji

bublinka74
30. črc 2014

@annna79 jako samovolně potratila ?? Určitě bys měla nechat proběhnout 1ms ,ale nemám s tím zkušenost,jen co říkají holky co si tím prošly

bublinka74
30. črc 2014

@princina gratuluji 😉

annna79
30. črc 2014

Jj samovolně.Bez zásahu lékařů.No já si myslím, źe dříve to asi nepůjde, že je to blbost.

bublinka74
30. črc 2014

@annna79 fakt nevím,zajdi ke gynekologovi a určitě ti poví co a jak 😉

annna79
30. črc 2014

V nemocnici mi řekli, na kontrolu po MS.Tak nechci otravovat.A pak doktoru mám teď se synem.Měsic kašle před 3 týdny nic nenašel alergolog v krvi ani na plicích po dovolené jsem zašla k doktorce dostal antibiotika včera jsem od 8h lítala po okrese a hledala orl, kde není dovolená přijeli jsme v13:15 domů.dneska 5 ampulí krve na černý kašel mononukleozu atd a další antibiotika.Zítra rengen plic pak oční a ortoped .Ráno mi znićeho nic omdlel.

bublinka74
30. črc 2014

@annna79 to máš teda starostí,ale uvidíš dá se vše do kupy a bude dobře 😉