Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
9. srp 2015

Ahoj holky, tak jsem tu taky po delsi dobe, utz v II.trimestru dopadl dobre, vse v poradku, velikost mimi asi 360g, tak snad neni moc male, jak jsem si jinde cetla maji jine baby tak i 500g. Tak snad nebude prcek 🙂
Co jedine me zarazilo, ze mi dr rekl ze muzu zacit krvacet, pry mam DS 30mm od hrany, a kdyz jsem se informovala, tak pry pokud se deloha nenatahne do nejakeho 32tt, tak je prej jisty cisar, protoze dite je az za placentou a ta nesmi jit ven jako prvni :( tak ted v utery jdu na kontrolu ke sve dr, a zeptam se ji na to, mela by to ted vic kontrolovat a merit, zda se deloha vytahuje nahoru. Tak snad to bude vse v poradku.
Jinak jsme zacali predelavat pokoj, kde s nami bude mimi, uz je prebalovak pripraven, odstehovany prebytecne nabytky, aby se vesla postylka a postupne si zacinam plnit skrine detskyma vecma. Zatim nikam nebalim jeste, ani nevim co presne se do porodnice bere, takze budu muset pohledat.
A pro info - moje bricho, zatim ne moc viditelne na 24tt 🙂 najdete v mem albu, at tady neotravuju s fotkama 🙂
Mejte se famfarove, vitam nove clenky a tem stalym preji pevne nervy s detmi a snazilkam hlavne uspech a hlavu vzhuru, vsem se to jednou povede, jen si to priroda zaridi po svem 🙂

majkylove
autor
11. srp 2015

ahojky holky,jak se daří?co ty horka?my už toho máme plný brejle,už at je konec 😖 včera jsem byla na revizi,zůstal mi tam kousek placenty tak spolu měli chlapi premiéru,ale zvládli to na jedničku lásky moje a já to mám konečně za sebou 🙂

majkylove
autor
11. srp 2015

@martinalinda tak to bude holčička když je to takovej drobínek 😅 opatruj se!

martinalinda
11. srp 2015

@majkylove no ja jsem zvedava 🙂 bricho je spis na kluka a vsichni rikaj, ze to bude spis kluk nez holka. Ty bude to asi prekvapko 🙂

marketat
11. srp 2015

@majkylove A teď už je vše v pořádku?
My vedra celkem dobře snášíme, ale je víc nasátá na prsu, takže z ní bude brzo pěkná boubelka 😀
@martinalinda Já hlasuju pro holku 😀 Vem si mě nebo Majky, oběma nám okolí tvrdilo, že to bude druhé pohlaví, než se nakonec narodilo 😀

martinalinda
11. srp 2015

@marketat 🙂 to je fakt, bude to prekvapko pro vsechny. A hlavne at je zdrave, pak je jedno co to bude. I tak musime mit vybrany obe jmena a to je zatim pech, protoze holcicku mame, ale kluka zatim uplne ne, takze to bude jeste sranda. A myslim, ze prave jak na potvoru to bude kluk a my budem mit se jmenem problem 😂

marketat
12. srp 2015

@martinalinda A jaké jméno máte pro holčičku?

martinalinda
12. srp 2015

@marketat Holčička bude Sofinka 🙂 A kluk...tam máme problém, a po dnešním utz, kdy mi to moje Dr. skoro řekla, kdybych ji nezastavila..ale díky tomu, že už byla najeta utz mezi nožkama prďoly, nevím co to mé oči viděly a neviděly, ale byly tam asi "koule" 🙂 No potvrzené to nemám, a raději ani nechci, ale možná to bylo koleno...občas jsem ani nohu nepoznala 🙂...takže kluk bude asi Jakub, mě se teda líbí Tobiáš, Oliver a Sebastian...ale Tobika a Sebu mi manžel hned škrtnul, nad Olim moc nepřemýšlel a Jakub je prý nejschůdnější jméno..prvotně chtěl Petra, ale to jsem zavrhla já 🙂 Takže teď babo raď.

martinalinda
12. srp 2015

Ahoj holky, tak můžu říct, že na dnešní kontrole - utz je vše v pořádku, malé je okolo 600g velké, pořádně čilé a dneska si hladilo ručičkama hlavičku, jak tam dr. najela utz, drželo si ji, nádhera fakt 🙂 Taková malá ručička. Sedělo si pěkně prckou dolů - tam mi málem řekla pohlaví...stylem "tak pohlaví už asi víme, že"...a já "že nee, nechceme to vědět"...to už tam ale dole byla, tak uvidíme co mé oči viděly a zda se po porodu potvrdí, co si myslím, celou dobu 🙂 ...tak hned najela na bříško a srdíčko. Objednala mě na test cukrovky, takže v pondělí držte palce, nesmím jíst už od večera předtím, a pak nalačno a 3 odběry...jsem zvědavá jak to zvládnu, já se musím i přes noc jít napít vody a ráno taky, jinak je mi na zvracení a jídlo ráno potřebuju taky, aspoň kousek rohlíku :( tak to budu muset nějak přežít. Beru si sebou časák maminku, tak snad se zabavím ty 2 hodiny sezení.

martinalinda
12. srp 2015

Jo a jak jsem měla strach z té kontroly, co mi řekně na tu nízko položenou placentu 30mm od DS, tak je vše v pořádku, placenta je vytažena nahoru, a ještě se vytáhne, takže mě prý na velkém utz zbytečně strašili, vše je tak jak má být 🙂

marketat
12. srp 2015

@martinalinda Sofinka je pěkné jméno 🙂 Jakuba mám bráchu, takže se mi moc líbí 🙂 Ale všechny vybraná jména jsou pěkná 🙂 Tak to jsem zvědavá, co vyberete, jestli to bude kluk 😉 Já jsem ráda, že jsme to nemuseli řešit a byli dohodnutí několik let dopředu, ale jednou u druhého to bude trochu horší.

majkylove
autor
12. srp 2015

@marketat děkuju za optání,uvidíme za 14 dní,ale operovala mě paní primářka tak doufám že už to bude ok.ted jen doufám že ms dostanu nejdřív za rok,bo mám teda slušně vybráno 😀
@martinalinda že by kulky?no nevím,nevím,sama jsem zvědavá,já pořád sázím na holku 😅 Sofi je pěkný jméno,to jsem chtěla ještě před těhu,ale pak jsem si to rozmyslela a Kubu jsme chtěli skoro do konce a až pak jsem přišla s Lukym 🙂

sarabi86
12. srp 2015

Ahoj holky, po delším pozorování, čtení rad a zkušeností se k Vám s dovolením přidám 😉 pro začátek, 28 let, bezdětná, skoro rok se snažící.... po změně gynekologa se začalo něco řešit, dneska 1DC, čeká mě hormonální obraz a clostylbegit.... dle doktora, to chce jen trochu pomoct.... během cyklu jedem na dovolenou, tak doufám, že se z tama vrátíme ve třech 😎 pro podporu beru ještě Nosifol....

martinalinda
13. srp 2015

@marketat jo taky jsem zvedava co to bude, dnes mi dalsi znama rekla ze si mysli kluka, ze jsem po obliceji prkna, tak to bude jeste sranda. Bavi me jak vseci tipuji 🙂 a nikdo nevi. Jakub asi nakonec vyhraje, chlap mi asi nic jineho neschvali. Tak uvidime. Jo tak u druheho budete mit dilema 🙂

martinalinda
13. srp 2015

@majkylove super, takze jmena schvalena 🙂 no me se Lukasek taky libi, ale v rodine uz jednoho mame, bratranec. A tak jsme se zarekli ze nedame jmeno, co uz v rodine je. Tudiz Sofi a Kubi jeste nejsou, tak jsou to favoriti 🙂 jinak dneska mam konecne zapsaneho zubare v prukazce, ta nase ma moc lidi a tak jsme to sfoukli pri preventivce, jeden pidi kaz a i pulku injekce mi dala, jeste ze tak, jsem posera 🙂

majkylove
autor
13. srp 2015

holky takhle se spokojeně nosíme 😅

martinalinda
13. srp 2015

@majkylove jee to mas manducu? Krasni jste 🙂 maly roste jak z vody. A ty vypadas uzasne.

majkylove
autor
13. srp 2015

@martinalinda jj,manducu a moc se mu to líbí,vždycky tam hned vytuhne 😀 roste až moc,nejradši bych to zastavila,užívej pak i teď každýho dne! 🙂
@sarabi86 moooc držím pěsti aby se už povedlo!určitě bude dovolená to pravý místo! 🙂

marketat
14. srp 2015

@majkylove Krásné, a ty vypadáš, že už jsou všechna těhotenská kila pryč 🙂 Manduca je super vynález, já teda nosím víc v šátku, ale na rychlé procházky se psama je Manduca k nezaplacení.

chilli009
16. srp 2015

@martinalinda jé Sofii chceme taky 🙂 , krásné jméno, snad se nám zadaří druhá holčička 😵

chilli009
16. srp 2015

@majkylove kočka 🙂 , moc Ti to sluší, jsi jak proutek a mrňousek je spokojenej a to je hlavní

chilli009
16. srp 2015

@martinalinda tak to jsem zvědavá, zda jsi viděla správně 🙂 , pipku bys poznala nemá žádný výčnělek

martinalinda
17. srp 2015

@majkylove uvazuju o manduce taky, tak uvidime jeste 🙂 je moc krasny, vse strasne utika. I me, vidim jak dny leti. Dneska jsem byla na testu cukrovky a poblila jsem se po 20 min. Takze nic. Moje dr ma dovcu do 28.8. Tak nevim co budu delat. Rekli mi ze to musi rozhodnout ona, zda budu muset jit jeste jednou a nebo uz ne. Bylo to desne, poblila jsem se cela, i zed jsem obhodila a umyvadlo taky :( tak zle ni jeste nebylo.
@chilli009 no dle me tam byly 2 svestky vedle sebe 🙂 ale s jistotou to nevim. Sofi je krasne jmeno, ale ja uz se nejak smiruju s tim klukem a tam to bude asi Kubik 🙂

martinalinda
19. srp 2015

Holky tak jsem po testu na cukrovku, teda fuj to bylo, po tom co jsem to po 20min vyblila mi test ukoncili...:( A moje dr ma 14 dni ted dovolenou, takze jsem to resila s mou dr na stitnou zlazu, ona je totiz i diabetolog...a ta mi rekla, ze se mi nedivi, ze jsem to vyblila, ze to vyblijou i netehotne, natoz tak tehotne... 🙂
Tak mi rekla, at si koupim 2 rohliky a bily jogurt, rano to snim a po 2 hodinach prijedu k ni na odber krve. Todle jsem teda udelala dneska, na lacno byla krev v pondeli 4,9 a dneska po 2 hodinach testu 5,8. Sestricka mi pak volala, ze je to v poradku, takze se nemam ceho bat a to ze jsem ten original tekuty test neudelala, vubec pry nevadi 🙂 Tak jsem rada, ze je to v poradku.

Jake jste mely hodnoty vy, zda jsem nejak v norme?

fiedlermonika
19. srp 2015

ahoj holky jelikož mam panickou poruchu na kterou beru spoustu psychofarmak tak sem byla u svoji psychyatricky upravit leky ab jejich ucinky neohrozili miminko o které se s přítelem snažíme spermio hormonalni profil mame uz za sebou ted jen cekame na výsledky ty budou 27.8 pak se putime do uiu nebo zrovna ivf jelikož ja mam primarni sterilitu a PCO sance na oplodneni je mensi jelikož sem dlouho cekala bylo me ivf doporucovano uz v 18 letech jenze tehdy jem se necitila na mimco studium práce ted budu mit 27 a uz je to dost pozde loni jsem bla nalaparce drilingem vajecniku ale to se nejak nezdarilo k tomu hypothyreoza a spatny hormonalni profil tak me kocky drzte palce od zari jdem naplno do toho

karlos12
20. srp 2015

@fiedlermonika Ahoj, to máš teda mazec, ale držím pěsti a věř na zázraky s pomocí 😉 A v 18 letech Ti rozumím, já se necítila na mimčo ještě ve 30 , teď bych dala vše za mrňouska.

fiedlermonika
20. srp 2015

@karlos12 dekuji

terezapetrova
25. srp 2015

@majkylove pro Tebe mysko a ostatní 1. foto Mateje 🙂

majkylove
autor
25. srp 2015

@terezapetrova je krásnééééj!!!!závidím ten maličkej uzlíček,užívej si to! 😵
@karlos12 ahoj kočko,jak je? 🙂
@martinalinda já hodnoty ani nevím,každopádně vím že na ten test už znovu nepůjdu jestli budu ještě někdy těhu,hnus 😖
@fiedlermonika moooc držím palce!!!určitě se podaří!

karlos12
25. srp 2015

@terezapetrova To je drobeček, blahopřeji 🙂 Ať se mu tady líbí 😉