Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
26. čer 2014

@niikkis do konce mesice to asi nestihnu ale ten druhy urco 🙂))

majkylove
autor
26. čer 2014

@simca190 tak to stopro 😉

tak2014
26. čer 2014

holky, mám ještě takový problém...vzhledem k práci procházím často bezpečnostním rentgenovým rámem...jak moc to škodí? To není tak silné, jako když vás rentgenují v nemocnici, že ne? protože když bych přes něj nechtěla projít, musela bych vysvětlovat proč a to si zatím nemůžu dovolit... 😒

majkylove
autor
26. čer 2014

@tak2014 tak to nemám tušení,ale podle mě nee,to by si nemohli dovolit ohrožovat těhotný,to samý na letištích,u soudů,atd...

simca190
26. čer 2014

Ja souhlasim s @majkylove nemuzou ohrozovat a kdyz jimreknee ze si nejsi jista tak by to meli respektovat... Ale zase to by tam mohl rict kazdy ☹

olsett
26. čer 2014

Já jsem tenhle měsíc vysadila prášky, přes třemi týdny jsme se brali a teď jsme se rozhodli tomu nechat volný průběh. Je mi 26 let, prášky jsem brala od 16 let, jsem na nás zvědavá... ale jak říkám, zatím tomu necháváme volný průběh🙂

vevix
26. čer 2014

Ahoj holky, tak dnes jsem 18DC, ovulace pravidelná jako každý měsíc, akorát to snažení se nám kvůli práci nepovedlo ve správné dny, no nevadí, třeba to ještě vyjde, příroda je mocná. Tak plánujeme nějaké hezké dny na příští cyklus. Jinak vyměnila jsem Inofolic za Femibion. Využívala jsem cca 10 balení a teď po podrobnějším srovnání zkouším změnu. Femibion má pestřejší složení i co se týká vitamínů a navíc mě to prudilo furt rozmíchávat ve vodě. Jo a taky jsem zrušila kontryhelový čaj. Jinak všem přeju hezké snažení a krátké čekání na //. 😀

simca190
26. čer 2014

@vevix
Ahoj..🙂
A kolikaty den ovu mas ze uz to tak vzdavas? 🙂 treba se podarilo.. Přece. Jenom jsi 18DC 🙂

terezapetrova
26. čer 2014

@kackarebicerova o zadnym zabijeni nechceme slyset!!! 😀 opovaz se, i kdyby to nevyslo ted tak nekdy v budoucnu jiste ano 🙂 hele ja se o druhatko snazim ještě dele nez Ty a taky jsem se ještě nezabila.. 😉 zkusim Te jeste uklidnit - jsi mlada, dite se Vam zadari a ve Tvem veku.. na nej ještě budes mit nervy takze netlaci cas.., ja mam nervy z toho, ze budu uz relativne stara az se narodi druhatko, letos mi bude 35 a buh vi kdy otehotnim, snazime 9. mesic a jak znamo s vekem se nervy zhorsuij a uz ted to vidim na prvorozenem, diky bohu, ze jsem ho mela aspoň v nejakem veku, tech nervu stoji MOC. Drzim moc palcu 🙂 ps moc na to myslis vid 😒 hlavu vzhuru 🙂

terezapetrova
26. čer 2014

A ja nemam to poslední srdicko od nekoho zvas devcata? 🙂 Tak rada bych podekovala 🙂

vevix
26. čer 2014

@simca190
ale já to nevzdávám, jen se neužírám a neklesám na mysli 😀 mám ovu 12.-13. den...přesnou jak hodinky stejně tak jako MS mám cyklus 28 dní...zatím se nezadařilo určitě, protože nic nebylo 😎...já neříkám, že na to nemyslím...ale prostě snažím se nad to povznést a rozhodně jsem víc v klidu, než třeba první cyklus snažení 😉

majkylove
autor
26. čer 2014

Od koho sem dostala srdicko ze mi drzi palce?🙂

simca190
26. čer 2014

Holčiny jsem nestastna... Tohle se sem vůbec nehodi ale potrebuju radu pokud se s tim na kdo setkal... Mame krasne udrzovanej byt s pritelem a dnes rano jsem zabila samici stenice... Ted tu litam s pripravkem na hubeni tehlech potvor... Vsechhno vzhuru nohama a nevim co mam delat
:'-( jsem nestastna... Mesto ve kterem bydlim jeto tim zamorene ☹ nema nekdo radu?

miavit
27. čer 2014

Ahoj holky, tak dneska jsem 10 DPO a začla jsem špinit.
Nikdy jsem nešpinila, když jsme měla dostat MS tak jsem ji prostě hned dostala ...
Tak nevím co to může být , MS mám dostat 30.6 tj. za 3 dny :/

vevix
27. čer 2014

@miavit To může být při uhnízďování vajíčka..jak se zavrtává do děložní sliznice...k uhnízdění dochází tak
cca 7-10 DPO...ale mělo by to vymizet...jisté to není však uvidíš jestli MS přijde nebo ne 😉

miavit
27. čer 2014

@vevix Fakt? tak to doufám, že nepřijde 🙂 Zítra ráno si udělám test ..možná tam už něco bude ..kéž by 🙂
Děkuji za info

majkylove
autor
27. čer 2014

@miavit jj přesně,může to být uhnizďování,držím palce ať to tak je,dej zítra vědět 🙂

terezapetrova
27. čer 2014

@majkylove Priznavam se, tak nejak me napadlo to udelat 🙂

majkylove
autor
27. čer 2014

@terezapetrova jéé,mooc děkuju,seš úplně zlatá,strašně potěšilo že mi někdo fakt drží palce 🙂*** nechám si ho do testování a pak potěším někoho dalšího 😉

lucfuci
27. čer 2014

Dámy, tak mezi snažilkama zůstanu další měsíc 😀 docela mě to sebralo. i mého milého. a to jsme teprv na začátku! 😀

majkylove
autor
27. čer 2014

@lucfuci to je mi líto,ale teď už to určitě vyjde 🙂

terezapetrova
27. čer 2014

@majkylove není zac, jsem rada, ze udelalo radost 🙂

miavit
28. čer 2014

@majkylove Ahoj, tak dávám vědět ...na testu je sněhobílo :(
A já si myslela, že to vyšlo..jsem 11 DPO, možná je ještě brzo. Za 2 dny mám dostat MS, tak uvidíme, zda přijde či ne 🙂

majkylove
autor
28. čer 2014

@miavit tak uvidíš,třeba je ještě fakt brzy,zkus další v pondělí a když nic tak další měsíc uteče jako voda 😉

denisska
28. čer 2014

Holky taky máte pocit, když čekáte na dálnice//, nebo na ovulaci, nebo na mršku ms..., že to vubec neutikaaaaa?🙂

mispula19
28. čer 2014

@denisska Denii, já pořád říkám, jak tomu nechávám volný průběh, jak se na to neupínám apod. a přitom se mi dnes v noci zdálo mimo další totálně mazec sny, že mám 2 čárky na ovu testu (ráno sem pak přemýšlela a spala do 12-ti, abych se dostala zpět do snu a přišla na to, zda to byl ovu test nebo tt test 😀 ) a hrozně čekám na další příznaky ovulky (které se mi zdají, že přicházejí 😀 ), taky sem čím dál tím víc nervoznější z toho, že má manžel v práci sezonu a tudíž nebude vůbec doma a po včerejších 2 míchaných nápojích v restauraci po večeři a dnešním večerním půllitru vína se mi zdá, že lehounce špiním po téměř 3 měsících bez cyklu (TT byl před týdnem negativní) 😀 tak bych řekla, že definitvě začínám šílet 😀

denisska
29. čer 2014

@mispula19😀 no mi se taky neco zdalo, souviselo to s mimi,ale za boha nevim, co to bylo, jen kdyz jsem se vzbudila, rikam si to, to jako fakt? No uz nevim co to bylo , probuzení v blby cas🙂... Ja porad verim, ze se musi zadarit🙂, jeeej to by bylo krasne :-***

denisska
29. čer 2014

@mispula19 ty jo a vino mam rada, ale v posledni dobe ne ze na nej nemam
Chut ale ani mi nechutna;)dobrovolne jsem
Si mohla dat cokoliv a ja ledové kafe 😀D

mispula19
29. čer 2014

@denisska Tak mi to nedalo a dnes ráno TT těst také negativní, ale už večer se mi zdálo, že lehounce špiním a dnes ráno taky, lehce mě bolí podbřišek a asi prsa, nechci si nic vsugerovávat, ale na MS čekám už od Dubna a hrozně si přeju, at se mi cyklus vrátí do normálu, tak třeba aspon něco 🙂

majkylove
autor
29. čer 2014

@denisska nikdy to neutíká,hlavně před tím koncem :-/ ale už je to konečně zase tady,zítra testujůůůů 🙂 bolí mě pěkně prsa,tak že by? 😵 no uvidíme...
@mispula19 tak třeba už to aspoň dostaneš a budeš to mít normálně,taky pozitivní 😉