Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 týý jo,tak ještě žes neudělala ukvapený rozhodnutí 😨 a hlavně co to vůbec kurnik nabízí při porodu,to je snad každýho věc jako

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove to je co,já taky tenkrát zírala na něj ..... ono prý když má žena 3 a víc dětí tak se ptají,nevím jak je tomu dnes,ale tenkrát s tím na mne vyrukovali ....

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 to je mazec,já totiž věřím že některá ženská pod vlivem hormonů a po těžkým porodu na to prostě kývne,vždyť to nemůže člověk rozumně uvažovat.no hnus.sice u některých obyvatel bych to dělala bez ptaní,ale to už sme zase v jiné kapitole....

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove jj to máš pravdu,to já taky .... 😉 jak se cítíš jinak ty ,dobrý 🙂

majkylove
autor
14. lis 2014

@bublinka74 já se cítím fajn,úplně v pohodě,nic mi není,jsem nějakej exot asi 😀 v té naší soukromé skupince jsme jen dvě komu nic není,ostatním je hrozně,když to tak vidím tak jsem fakt šťastnej člověk 🙂
noo a odpo vyrážíme na tu chalupu tak už se těším 🙂

bublinka74
14. lis 2014

@majkylove tak si to hezky užij ju a to že Ti je fajn,to je dobře,mne bylo špatně akorát u prvního a posledního syna tak buď ráda 🙂

sleepers
14. lis 2014

Tak jsem dnes vyfasovala clostilbegyt a od pristiho cyklu zacinam brat. Nemate nektera zkusenost?

bublinka74
14. lis 2014

@sleepers no vidíš tak dobrý začátek 🙂 já zatím nic nevyfasovala tak ti nemůžu poradit 😕 a co ještě říkal doktor 😉

terezapetrova
14. lis 2014

@bublinka74 jsi hodna a prosim Te jak to dokazes bojovat ze stresem? ja uz jsem z V. uplne vyrizena, dneska me tocil uplne strasne 😒 dostal 2x přes zadek a 2x přes ruku ☹ a pak pokracoval v zlobeni 😒 muzu mu 100x klidne vysvětlovat, ze mamimka musí byt v klidu. Bojim se abych si ted ci do budoucna tim stresem neuskodila ☹ Uz jsem jedno ne uplne ok tehu a pak problémy s mimi mela 😒 chjo sakrys nemela bych se spis pomalu radovat, ze ve me mozna roste novy život 😲 🙂

terezapetrova
14. lis 2014

@bjoucik.15 to musela byt hezka svatba, a vis, ze mi k Tobe třeba trochu toho motorkářství sedi 🙂 Ty jezdis/ jsi jezdila na motorce?

bjoucik.15
14. lis 2014

@bublinka74 jak se tě doktor může ptát na sterilitu?? 😠 😠 😠 nechápu!

no jinak holky já se zbavila dítěte na celý víkend 😀 bude klidná noc a zítra jedeme na výlet do Polska 🙂

terezapetrova
14. lis 2014

@martinalinda dekuju moc za gratulaci a doufam, ze se budu moci brzy radovat i ja s Tebou 🙂

bjoucik.15
14. lis 2014

@terezapetrova manžek má choppera, mě se to líbí, ale ne, svoji už nemám dlouho..neposledy když mi bylo 17let, ale pak nebyl čas a prostor kam jí dát ☹ až povyroste druhý prcek, udělám si papíry na neomezenou a motorku mám u kamaráda 🙂 prej jí pro mě hýčká 🙂 otázka je, zda bych jí zvládla...je to silná 6ti stovka 🙂 Manžel je členem riders klubu a je na to pyšný, je jedním ze zakládajících... netušila jsem co takový klub obnáší, ale teď kvůli mě a dcerce odchází.... svatba byla pěkná, ale taky se tam popralo a ne málo a málem z ní sešlo ☹ nakonec se podařilo... máme i super video od chlapíka co točí pro ČT 1 🙂

terezapetrova
14. lis 2014

@majkylove to jsi byla chudak u toho zubaka rano ale ještěze tak ze Ti nemusel dr delat dalsi 🙂

bjoucik.15
14. lis 2014

@terezapetrova tak se trochu pochlubím 🙂

bublinka74
15. lis 2014

@bjoucik.15 jééé to jsou krásné fotečky,sluší mooooc 😉

bublinka74
15. lis 2014

@bjoucik.15 noo to se ptal u posledního syna,prý máte 4 dítě to už asi nebudete chtít tak se Vás ptáme,mne bylo 29 let v tu dobu ,já zdechlá se na něj podívala a ihned jsem řekla,to teda nechci .... prý to ještě budete chtít dítě ? A já to nevím,nikdy člověk neví že co se kdy stane ...noo síla

bublinka74
15. lis 2014

@terezapetrova kočko,já ti nevím,já za poslední roky měla takových sresů,že by se to sem ani nevešlo vše napsat,popravdě ještě dnes mám ....k vůli bývalému,k vůli rodině,když tě vlastní rodina nechápe,nepodrží,ale cizí ano atd.... prostě moře věcí ☹ ,ale mne drželi nad vodou klucí fakt a vlastně ty zdravotní problémy který jsem měla celý rok,možná i ta neprav.ms atd...také byly ze stresů ...a na děti ??Je těžké kočko Ti poradit a to bych moooc ráda,jako kdybych znala malého,určitě by se něco našlo za radu ....opravdu rády holky,kamarádky,mi volají a ptají se ,přeci jen 4 děti,byla škola života,mohla bych dělat psychologa,doktora,učitelku ,každé dítě bylo úplně jiné a musela jsem ke každému přistupovat úplně jinak,i dnes ikdyž jsou velcí ,tak fakt vím jak na každého,co na koho platí,co koho raní,co komu udělá radost atd... jen rozhodně fakt vím,taky párkrát když jeden z nich míval vzteky,pláč ....fakt mlácení nepomohlo ...jednou mi udělal jeden takovou scénu v obchodě,že jsem se neudržela a naplácala mu před všema..... noo nějak jsem zjistila,že to nemá fakt smysl ,mnohem větší trest byl když já byla v naprostém klidu a on zlobil,tak jsem ho vzala za ruku a řekla...víš co miláčku,mám tě ráda,ale nelíbí se mi jak zlobíš,řveš atd.... pojď,vzala ho do pokoje a řekla ...až se uklidníš,můžeš vylézt,nebo až nebudeš křičet,cokoli ...vždy koukal a otvíral dokola ty dveře a já stála zvedal hlas a řekla,zavři ty dveře ..až budeš potichu a hodný,můžeš za mnou .....jasné vždy záleží o co jde atd... ale zkoušel to pár dnů a pak toho fakt nechal,zjistil,že nechce být zavřený sám v pokoji 🙂 ráda bych ti poradila,ale nevím co vyvádí,co děláte celý den a tak 🙂

nonacek
15. lis 2014

@bjoucik.15 tak to zírám.... Velmi netradični.. 💘💝💖💜❤💚💛💙💟💞💞💏💋💋 Fakt pěkný👍✌

bjoucik.15
15. lis 2014

ahoj děvčata,tak v Polsku paráda...nakoupila jsem Vánoce komplet,takže mám všechny! 🙂 malé jsem koupila kočárek tříkolový golfáček,strašně se mi líbil a já jsem na ty trojkolky ujetá 🙂 jinak tam mají ceny jinde než tady! Je to tam fakt levné. No a já si myslím,že se blíží MS.od odpoledne mě dost bolí břicho,prsa natékají a čípek je nízko a měkký :( takže tento měsíc opět nic....

nonacek
15. lis 2014

@bjoucik.15 tys to poznala podle čipku jo? tak to bych nepoznala. A ty jsi testovala?

chilli009
15. lis 2014

@sleepers já ho brala před cca 3 roky, myslím 3 - 7 den cyklu, že se bere, už si to přesně nepamatuju, je hlavně dobrý, když už Ti ho nasadí chodit pak na UTZ zda to má nějaký účinek

bjoucik.15
15. lis 2014

@bublinka74 stejně jak píšu na tohle se nemá vůbec ptát...přeci pokud žena chce sterilizaci tak si o ní řekne ne?!...

@bublinka74
@nonacek holky děkuji za kladné ohlasy k fotečkám.. bylo to moc netradiční a fakt pěkný.. na obřad jsem jela vyšperkovanou Škodou Rapidem rok 1980 a zpátky na motorce s manželem 😉 hostinu jsme měli na zahradě na chalupě a grilovačka byla parádní 🙂 a to video je úžasný.

@nonacek čípek si pozoruju už dlouho, takže jako nepoznám úplně ale je to jeden z faktorů MS i ovulace 🙂 Zatím se tedy nic nekoná.... netestovala jsem a ani to nemám zatím vůbec v plánu, uvidíme v pondělí zda to nedostanu,jako minulý měsíc o 4dny déle a nebo třeba ještě déle.... 😒

nonacek
15. lis 2014

@bjoucik.15 hm ... to Já patřím k tem co by nejraději testovala týden po ovu. Obdivuji tvou trpelivost. 👍

bjoucik.15
15. lis 2014

@nonacek nj tak nikam neženu..vím,že to je zatím zbytečné...mám ještě čas 🙂

bjoucik.15
16. lis 2014

ahoj holky, tak mě včera tak nehorázně rozbolelo břicho,záda a prsa, že jsem se válela bolestí po zemi ☹ Už by se mohlo něco dít, nebaví mě to 😒 Chudák manžel nevěděl, jak mi pomoct....Teď ráno už to je mnohem lepší, ale mám vyrážku po celém těle.. měl to někdo pře MS??

beatrice.h
16. lis 2014

Ahoj holky, je tu někdo, kdo se teď snaží a porod plánuje na srpen 2015? Je tady nějaká soukromá skupinka?? Díky M.

bjoucik.15
16. lis 2014

@beatrice.h to se plánovat fakt nedá.... když to vyjde na srpen a moc to někdo chce v srpnu, je to jen náhoda.... my to zkoušíme a uvidíme kdy se zadaří... já jen "plánuji" abych šla z mateřské na mateřskou a snad se podaří...

beatrice.h
16. lis 2014

Tak snažilky - tady mi to přijde už hodně rozjeté... nějakou skupinku, kde momentálně snažilky jsou a až jsou v tom, skupinku opustí a jdou do nové skupinky dle otěhotnění... u nás ve stavu snažení... pokus včera... poprvé testování OVU - ale to jsem asik minula a řídím se dle hlenu... a pokus o chlapečka... tak snad vyjde.. nechci to tady moc ventilovat veřejně.. proto bych ráda raději soukromou skupinku.. 🙂

nonacek
16. lis 2014

@bjoucik.15 Ahojky,tak to jsme na tom vcera byli stejne... fakt. Až na tu vyrážku. Ale musím říct ze Já před MS vzdy mam zhoršenou pleť,jinak ani pupínek.