Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla není zac 🙂 jj vedle v pokojicku mi postýlce spinka loupeznik Vojtisek / 3 a 1/4 roku/ a ted to vypada, ze se nam snad zadarilo pocit Vojtiskovi bratrirka nebo sestřičku ale zatím jsem jen cca 7tt tak o tom zatím mluvim ještě potichoucku 🙂 ale tady to samozrejme všichni vedi 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla mas taky moc hezky brisko 🙂

loilla
29. lis 2014

@terezapetrova Jéé, tak to je moc krásný!!! To moc gratuluju a přeji hlavně zdravíčko... jak miminku, tak Tobě.. 🙂) A jak se těšíš na to, že místo jednoho štěstí budeš mít dvě? 🙂

loilla
29. lis 2014

@terezapetrova To není bříško, to je krtinec nebo špek.. Hrůza 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla dekujeme 🙂 nu snad 2 zvladnu ale rikam si klasiku zvladlo to tolik jinech tak proc ne ja 🙂 jinak jestli to bude fungovat tak jako jinde, ze ta obrovska materska laska, kterou citim k Vojtiskovi se jeste zdvojnasobi tak na to se tesim moc, to uz samou laskou puknu 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla ale prd krasny brisko a taky koukam, ze jinak lunt 🙂 a to je presne pak, ze když budes stat k nekomu zady, ze vůbec nebude tusit, ze jsi tehu, protože to bude jen o brisku 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@loilla téééda tak to seš fakt dobrá,budeš mi radit co mám pořizovat 😀 mě požitý věci taky nevadí když jsou v udržovaným stavu,akorát asi na tom kočárku si trvám na novým,ale jinak budu mít hodně věcí od sestřenky.jaký máte jména a chcete vědět pohlaví?
@loilla bříško máš maličkatý,ale už jasný krásně těhotenský,bomba 😵
@terezapetrova musím se teda po plyšáčkovi poohlídnout 🙂

loilla
29. lis 2014

@terezapetrova Přesně... to také říkám.. "když jiní, proč né já?".. 🙂 To je krásný!!!! Není nic hezčího než milující maminka! A dvojka bude konečné číslo? Nebo bys chtěla víc dětí? 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@loilla krtinec 😀

terezapetrova
29. lis 2014

tak holcicky, jdu chrnet abych rano mela silu na toho našeho Vojťase zlatyho 😀 brou noc 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova brou kočko,sladký sníky :-****

loilla
29. lis 2014

@majkylove No já sama nevím.. 😀 Já si udělala seznam těch větších věcí, co mi přišly jako fajn a nezbytné.. a škrtám.. i když po Vánocích už budeme mít vše, chybí nám už jen přebalovací pult, cestovní postýlka a hrací ohrádka - ještě že ty Vánoce budou.. 😀 Já chtěla původně taky nový, ale... tohle byla prostě láska na první pohled.. 🙂 No já nemám od koho brát, to je nejhorší.. 🙂 Holčička bude jasná Terezka a kluk Matyášek nebo Tadeášek, ale spíše Matyáš.. 🙂 Na pohlaví netrpělivě čekám.. Mohli jsme ho vědět už na 1. screeningu, jenže to jsme byli nakonec rádi, že paní doktorka změřila a zkontrolovala vše co měla.. prevít jí dal zabrat.. 🙂 A jak je tomu u Tebe? Jména? Co jsem vyčetla, tak pohlaví vědět nechceš - to Tě obdivuju.. já bych to nedala.. 😀

loilla
29. lis 2014

@terezapetrova Dobrou noc a krásné sny 🙂)

loilla
29. lis 2014

@majkylove Je to krtinec.. 😀 Hrozný! 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@loilla doufam, ze ted cekam jen jedno a pak ano 2vojka je nas "strop" 🙂 pokud bych ted ale cekala dvojčata byl by samozrejme nas "strop" 3trojka , tak brouciiiiii 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove dekuji Tobe pro dnesni noc taky sladke snicky Kocicko nase 🙂

sleepers
29. lis 2014

Ahoj holky, mam to dostat v pondeli a dnes jsem zacala lehounce spinit. Jindy pred MS nespinim. Test je negativni.
Myslite, ze je to mozny hnizdeni, prip.tehu a nebo mam ocekavat MS.

loilla
29. lis 2014

@sleepers Já si myslím, že je možný cokoliv.. 🙂 Určo je lepší počkat, co se z toho vyklube a test dělat až déle.. 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@loilla tak to máš super,aspoň to budeš mít z krku 🙂 já začnu pomaličku po tom novým roku.noo,nechcem to vědět a už toho pomalu lituju 😀 ještě že mám kolem sebe aspoň pár lidí kteří mě utvrzujou v tom že u prvního je překvápko fakt super,takže vydržím 😠 😀 my jména měníme každej týden jako 😀 momentálně máme Jakub,Lukáš,Kateřina,Tereza 🙂 přidala sem tě i knám do skupinky teda 😉 tak náš salámista celej screen prochrápal jako 😀 doktorka ho budila dloubancema a měl to úplně v paži jako,celej tatínek 😀
@sleepers tak to neporadím čoveče,nezbývá než vydržet do pondělí 😉 já už měla 2 dny před ms dušíka,ale jsem spíš vyjímka si myslím.držím palce!!!

loilla
29. lis 2014

@majkylove No já chci mít už pak klid.. Furt si říkám, že se může stát blbá náhoda a můžu porodit předčasně a co pak.. Musím to mít prostě pevně pod kontrolou.. 😀 A teď chci, abychom to tu trošku přemístili, abychom se sem vůbec vešli a po novém roce kupovat už jen ty menší věci /kterých je i tak hodně 🙂/.. No to jsem zvědavá.. 😀 Já bych to nedala.. 😀 Už jen proto, že chci vědět do jaké barvy mám kupovat.. 😀 Všechny ty jména jsou hezký!!!! 🙂 Ono Vám pak něco padne do oka.. a nebo ne.. Známá se ještě s manželem dohadovala při porodu.. 😀 Děkuju! 🙂 No, náš byl otočenej a ještě tak blbě.. tak jsme museli chodit, pak ležet na boku, pak taky dloubance.. paní doktorka má můj obdiv.. 😀 Jsou to prevíti!!! 😀

majkylove
autor
29. lis 2014

@loilla prevíti 😀a už cítíš pohyby?já se na to úplně těším,ale zatím nic teda.jdu s tím mojim prevítkem chrnět,sem nějaká unavená dneska.tak dobrou noc přeju! 🙂

chilli009
29. lis 2014

@loilla vítej 🙂 pupík hezkej a žádný krtinec 😀

@sleepers ahojky, to zní nadějně 🙂 pokud se zahnízďuje, tak na testu to bude až třeba za cca 4 dny, do moči se to uvolňuje později, každopádně hodně štěstí 😵

loilla
29. lis 2014

@majkylove No jsou! 😀 Nene, na to je ještě brzo.. asi 😀 Ale včera jsem poprvé viděla, jak se bříško zavlnělo! 🙂 Dobrou noc, hezky se vyspěte!!!! 🙂)))

loilla
29. lis 2014

@chilli009 Děkuji za uvítání! 🙂 Pro mě je to krtinec a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.. 😀 Opět pro zorientování - Ty jsi v jaké fázi, smím-li se zeptat? 🙂

chilli009
29. lis 2014

@loilla jj, smíš 🙂 , doma mám 2letou holčičku a snažíme se o druhé, momentálně čekám na první MS po prodělaném potratu v ranném stádiu, takže po 6 nedělí na to hupsneme a snad se zadaří 😵
S pohlavím dítěte jsem na to naprosto stejně hned jsem chtěla vědět zda je to holka, moc jsme si ji přály a chceme ještě jednu, tak nám to snad výjde, ale jasné je, že nejdůležitější je zdraví.

loilla
29. lis 2014

@chilli009 Dvouletá princezna, to je krásný! 🙂 Vím, že to říká každý a je to trochu klišé, ale budu držet palečky jak nejvíce to půjde, aby se zadařilo a vše proběhlo až do konce bez potíží!!!
No mě vždy, když se někdo zeptá: "Co chceš?", odpovídám: "Zdravé dítě a kdybych si mohla zvolit, tak holčičku." No, tak uvidíme.. A kdy Vám to řekli? A nezměnili to? 😀 Někdy čtu, jak řeknou mamince pohlaví a za měsíc to změní... to by mě šmejklo.. 😀

chilli009
29. lis 2014

@loilla děkuji 🙂
Doktorka nám to naznačila myslím kolem 14tt. a pak už se to nezměnilo 😵 , no a teď bychom zase rádi holčičku, kdybychom si mohly ke zdraví vybrat a to i proto, protože mám snad vše růžové 😵 😀, vždycky jsem chtěla holčičku a ikdyž jednu doma mám přála bych si druhou 🙂 . Možná, kdybych měla doma chlapečka, tak bych chtěla do páru holku nebo kluka... každý to má asi jinak no 🙂

chilli009
29. lis 2014

@loilla Jdu už taky spát, jsem dnes nějak kaput a zítra toho máme moc, tak ať jsem kapku ready. Dobrou noc

loilla
29. lis 2014

@chilli009 Tak my jdeme na další kontrolku v 16+4, tak doufám, že se to dozvíme.. Pokud se teda prcek zase nebude předvádět.. 🙂)
Dvě princezničky, to bude tatínek jednou odhánět nápadníky brokovnicí!!! 🙂 Ono je v konečné fázi stejně jedno, co kdo chce.. příroda rozhodne za nás.. .-) Ale co vidím ve svém okolí, tak 90% mají stejné pohlaví.. .-)

loilla
29. lis 2014

@chilli009 Jasně, jasně! 🙂 Dobrou noc 🙂