Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
7. pro 2014

@bjoucik.15 dekuji snad mas pravdu

janajens
7. pro 2014

@bublinka74 tak to drzim na zitra palecky jq taky pekla o vikendu a dnes vecer jeste lepila marmeladou

bublinka74
7. pro 2014

@janajens děkuji 🙂 měla jsem tentokrát nádhernou ovulku 9DC ,uvidíme co bude říkat doktor zítra 🙂 už se těším

janajens
7. pro 2014

@bublinka74 pak urcite napises ja cekam na mrchu zda dorazi nebo ne ☹ doufam ze uz nedorazi

bublinka74
7. pro 2014

@chilli009 ajoj kočičko,jak píši nestíhám,ale v týdnu už to bude lepší ,přiihlásím se vždy navečer 😉 zítra jdu na tu folikumetrii a první výsledky krve,tak pak písnu určo 🙂 a co Ty jinak,o.k vše ???

chilli009
7. pro 2014

@bjoucik.15 tak třeba tento měsíc ovulace u Tebe neprobíhá i to je možné, každý měsíc prý být nemusí, jo a já jsem taky snažilka 🙂, tak tu sama nebudeš

chilli009
7. pro 2014

@bublinka74 ahój, tak držím pěsti, aby bylo vše ukázkový a byla sliznice vysoko 🙂 to by bylo moc dobré znamení 🙂 , jinak já jsem dnes 6DC, takže teprve na začátku cyklu, takže uvidíme kdy naběhne ovulace a zda se zadaří, piju kontryhel a zobu listovku 🙂 , dneska mě kapku popichovalo v podbříšku, tak se snad něco bude dít a na nový rok 2015 už budu těhule 🙂 , mám koupený ovu testy, tak zkusím testovat od toho 9 - 10 DC , ikdyž předtím jsem ji měla vždy kolem toho 20 - 21 DC, ale pro jistotu, nevím jestli se tělo kapku potratem nerozhodilo a nebude dřív 🙂 .

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 Ahooooj! 🙂 12 kg? Ty bláááho, Ty jsi blázen! 😀 Já včera udělala perníčky, teď jsem vyndala poslední plech lineckých a jdu tam frkat ořechy.. 🙂 Rohlíčky zítra a vosí hnízda až za týden.. 🙂 Asi budu za hňupa, ale co je folikumetrie? 😕

bjoucik.15
7. pro 2014

@chilli009 nj,tak holt tento měsíc nic..... :( tak až v lednu....

chilli009
7. pro 2014

@bjoucik.15 od kterého dne testuješ ? a testy jsou pořád stejný ?

bublinka74
7. pro 2014

@chilli009 jasné ,že budeš všem se nám to podaří určo 😉 a děkuji pak se ozvu 🙂 🙂

bublinka74
7. pro 2014

@loilla noo tak je nás hodně víš celkově,až přijedou synáčkové s těma svýma buchtama,nějaká návštěva ,to víš nooo a všichni milují od mala to cukroví,tak že mne už stačí jen čuchání a olizování :D noo folikumetrie ?? Nejsi hňup,já se to taky dozvěděla pořádně nedávno a to mám 4 syny 😀 ,jukne se jak vypadají vaječníky,jaké vajíčka,folíky,jak jsou velký a jestli vůbec nějaké budou a jakou má sliznici děloha a tak víš 😉 ,když budou malé dají léky aby narostly a praskly a tak 😀

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 s buchtama.. 😀 😀 😀 No, máš to teda náročnééé.. 😀 Jo taaak, už to chááápu!!!! 🙂 Tak to držím palečky, aby bylo vše jak má!!! 🙂

bublinka74
7. pro 2014

@loilla noo to víš nooo a počkej až budou mít všici děti a sejdem se to bude jak v továrně 😀 😀 děkuji ,myslím,že bude dobře 😉

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 No, tak 4 kluci, 4 partnerky = 8 lidí, každý dvě děti = 16 lidí + Ty + manža + nejmenší přírůstek = 19 lidí... tsii voeee 😀 😀 😀

bublinka74
7. pro 2014

@loilla ježíšššššššš nech toho :D :D

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 Hele, to musí být ty dvojčátka.. ať je to kulatý 😀 😀 😀

bublinka74
7. pro 2014

@loilla už zase 😀 😀 😝 a dost 😀

bublinka74
7. pro 2014

@loilla koukám Tobě je 24 viď Peťule jedna zlobivá 😀 😀 to já už čekala skorem 3 😀 😀

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 No pjomiiň, ale to se přímo nabízí.. 😀

loilla
7. pro 2014

@bublinka74 Áááno, áááno.. 😀 No jo, tak Tyyy... 😀 😀 😀

bublinka74
8. pro 2014

@loilla nooo byla jiná doba nooo 😀 😀 a nech toho jooo,kamarádka si dělala srandu když jsem čekala čtvrtého syna,ona ježíš takových dětí ,měla sama jednoho kluka ,pak jsem jí potkala za půl roku s paňděrem a ona ty wogo ,já čekám dvojčata 😀 😀 a já noo vidíš,si se neměla smát mne,to máš za to 😀 😀 ,noo byla sranda ----dneska má krásný 10letý holky 🙂

bublinka74
8. pro 2014

Holky tak se připravuji 🙂 si připadám jak když jdu ke zkouškám,nebo na operaci,takový nervíky 😀 ,jdu do práce a pak mne pustí ve 13.00 na propustku ,tak že se přihlásím až kolem 18.00 tu jooo 🙂 tak držet palce všechny i u nohou 😀 ,děkuji kočičky

sleepers
8. pro 2014

Tak dnes je to 3.den, co užívám clostilbegyt a jsem zvědavá, jestli to pomůže. Tak nějak spoléhám, že se to tentokrát podaří-musí....

terezapetrova
8. pro 2014

@majkylove tak pozde ale prece dekuji za srdicko a citim se docela dobře, zaludek me boli porad ale fatalni to není 🙂 jak se mas Ty? 🙂

terezapetrova
8. pro 2014

@chilli009 dekuji moc za prani stesti a zdravi 🙂 jak jsi na tom Ty? 🙂

terezapetrova
8. pro 2014

@majkylove hezka profilovka, jsi kóča 🙂

bjoucik.15
8. pro 2014

@chilli009 testuju od 9DC a testy byli stejný od 13DC stejnej duch,nemění se :(

bjoucik.15
8. pro 2014

jinak holky bavila jsem se s kamarádkou co pracuje u Apolináře a říkala,ať se vyhíbám práškům na podporu ovulace. V některých případech může dojít k uvolnění 3vajíček... Mají tam ženskou co to brala a čeká paterčata, tři nechává usmrtit,aby měla jen dvojčata... Je to šílený :(

terezapetrova
8. pro 2014

@bublinka74 drzime 🙂