Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

88martina88
19. pro 2014

@chilli009 dekuji. No test doma mam takze mozna skusim ranni. Jsi moc zlata ze si se na to podivala. Holky urcite dam vědet a drzim palecky aby jsme nasli kazda svoje vytuzene // 😉

bjoucik.15
19. pro 2014

@terezapetrova
@chilli009
@majkylove no holky prý to je neškodný.... prej je blbá a má smůlu. Ikdyby cokoliv zkoušela, tak u manži nepochodí... Ten její jí podváděl už když byla těhotná a akorát se jí můj manžel vysmál a nechápal jí. Takže to snad bude v poho... ale hlídat si ho budu, to určitě.....

@chilli009 nikam nechodí, nikde se nezdržuje, telefonuje vždy na balkoně, ale když jí volal (cca před 4dny) řekl mi, že mluvil s ní.. takže zatím je to snad ok.

bjoucik.15
19. pro 2014

@88martina88 já tam dušíka vidím taky, a to jsem si ani nerozklikla obrázek na větší 🙂

bjoucik.15
19. pro 2014

@janajens klidně můžeš být těhotná...kamarádka tohle měla 5 měsíců a má kluka jako buka 🙂)

bjoucik.15
19. pro 2014

no holky já dnes 9DPO a meškám 3den... tak by mě zajímalo,kam se mi MS až posunula....

88martina88
19. pro 2014

@bjoucik.15 to mam radost ze nemam jenom chtíč videt tu carku 😊 a ze tam asi fakt je. Asi to nevydrzim a rano testnu znovu 😀

bjoucik.15
19. pro 2014

@88martina88 počkala bych min.2dny

chilli009
19. pro 2014

@bjoucik.15 tak to je dobře 🙂, tak to přeji v neděli // 😉

bublinka74
20. pro 2014

Kolik nás bude v neděli nebo do vánoc ?? Jak tak to tu čtu tak asi 4 že,to jsem na nás zvědavá holky 🙂 ,já nic nestíhám pomoccccccccccc 😀

88martina88
20. pro 2014

@chilli009
@bjoucik.15
@majkylove
@sleeper tak jak sem rikale nevydrzela jsem. Spis sem se bala ze je to chyba testu. Tady je z dnes rana jakoby je asi trosicku vic videt. Ale bojim se tesit. Aby to pak zrovna na vanoce nedopadlo spatne ☹

88martina88
20. pro 2014

@chilli009
@bjoucik.15
@majkylove
@sleepers tak horni je ze vera vecer uz zaschol a spodni je tet rano 😊

88martina88
20. pro 2014
chilli009
20. pro 2014

@88martina88 stále ho tam vidím 😉 at pěkně sili

sleepers
20. pro 2014

@88martina88 je tam. A rekla bych, ze sili 🙂 ale do Vanoc mas na testovani jeste cas. Uvidis, ze ve stredu uz budou dalnice.
A my ostatni te budeme nasledovat.

majkylove
autor
20. pro 2014

@88martina88 no je tam 🙂 to budou ty nejkrasnesi vanoce 😉 ja sem taky testovala kazdej den tak ocekavam fotky 😀 a hlavne nic nerikej manzelovi,mas pro nej ten nejhezci darek pod stromecek 😵

88martina88
20. pro 2014

@sleepers tak tak preju to kazde. Sama sem si prozila sklamani a sklamani. Do stredy musim vydrzet mlcet jak kapr.

88martina88
20. pro 2014

@majkylove no hlavne at se nic nepokazi a carka sili. Tet budu jako mala... cekat na jeziska 😀 ale je zajimave ze extra priznaky nemam...akurat tak citim prsa ale to vzdy pred ms.

majkylove
autor
20. pro 2014

@88martina88 ja mele to same a k tomu jeste strasne osypanej oblicej,coz mam do ted.konecne je zas proc se tesit na jeziska,to bude dobry 🙂

janajens
20. pro 2014

@bjoucik.15 hm diky ja ale nestovat nebudu pockam v lednu 16.1 na doktorku

chilli009
20. pro 2014

@bublinka74 kolikáty budeš vůbec DPO zítra ?

loilla
20. pro 2014

Ahoj holčičky!!! 🙂))
Nějak nestíhám dočítat, konečně jsem si začala naplno užívat tu Vánoční atmosféru.. 🙂 Jak se všichni máte?
Co je tu nového? Přibyla nějaká těhulka? 🙂

mysackovi
20. pro 2014

@martinalinda také mi je to úpřímně líto...vím, jak se asi cítíš....mě teď děda umírá a je to už fakt síla ☹
drže 😉
jinak holky omlouvám se, že se tu ukazuju tak málo, ale nestíhám :-/ ...lítáme do nemocnice,ani uklízet a věci kolem nestíhám ....zítra dozdobit tu trošku cukroví, doklidit a pak snad chvíli oddych.....dnes má děda narozeniny....byli jsme za ním, ale vůbec nevnímal, nereagoval......je to tak těžký...bojím se každého tónu telefonu ☹

chilli009
20. pro 2014

@bublinka74 jak tak počítám, tak budeš vic jak 14DPO, tak to už budou krásný dálnice 🙂, držím moc pěsti a ráno budu vyhlížet 😵

@bjoucik.15 taky držím pěsti 😵

@mysackovi Hodně sil a hlavně klidu, děda Vás určite citil, jeho duše Vás vnímá a cítí Vaši lásku.

mysackovi
20. pro 2014

@chilli009 děkuju...no bylo mi hrozně...snažila jsem se držet před babičkou, pak jsem musela odejít ☹
vůbec se graf ani hodnoty neměnili....ale aspoň jsem ho mohla držet za ruku a hladit...jsem se letos tešila na vánoce a teď mám strach z každého dne,hodiny,.....

mysackovi
20. pro 2014

@bublinka74 jééé bublinko, tak tobě se už zadařilo?.....

chilli009
20. pro 2014

@mysackovi bublinka74 zítra bude dělat testik, tak doufáme a verime, že se zadařilo 😉

marketat
21. pro 2014

@bublinka74 Tak cooooo? 😀

chilli009
21. pro 2014

@bublinka74
@bjoucik.15
Tak co??? Vyhlížíme 🙂

bublinka74
21. pro 2014

Hoooolky omlouvám se ,nestíhám jste zlatíčka moje ..... noo doufala jsem,ale ráno jsem to dostala 😕 ,neberu to tragicky nebojte,já jsem šťastná,že alespon opravu druhý cyklus přišel na den,ovulace taky probíhá ,není problém v mezi době ms ..tak snad díky tomu se co nejdříve zadaří ...mrzí to,ale beru to sportovně,jak řekla paní doktorka,děj se vůle boží ....ono s jedním vaječníkem to asi nebude tak lehké 😉 😉 ale děkuji,můžem začít nanovo 😀 a děkuji jste moje kočky 🙂 mám Vás ráda

bublinka74
21. pro 2014

Jooo volala jsem si do centra jak vyšel progesteron a pan doktor řekl,že všechny odběry dopadly výborně,to že cyklus konečně dva jsou na den a ovu testy super ....je výborné,jen to malinko stížené hold jedným vaječníkem,ten levý je fakt nepoužitelný .Mám hlídat zas ovulku hned co mi skončí ms a sex mít nyní každý druhý den a jinak přijít v lednu a dyžtak dají nějaký lék na podporu dozrávání vajíček ,že se domluvíme