Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
28. pro 2014

@bublinka74 třeba to klapne i bez klostíku 🙂 , mě bolí už 4 dny podbříšek a dneska mám i nafouklý břicho, tak já nevím... myslím si, že na test je u mě brzy, jelikož posledně to ukázal cca 14 - 15 den a dnes jsem 10DPO

bublinka74
28. pro 2014

@chilli009 tak uvidíš to je šance hmmm ,vyčkej do ms to je nejlepší hmm 😉 a děkuji .....modlím se za každé vejce ,které mi ještě bude uzráno a sesláno 🙂

chilli009
28. pro 2014

@bjoucik.15 no jo chlapům se to řekne viď? manžel mi taky říká, že to výjde a když né teď tak příště 🙂 , tak doufám, že už je zaděláno 🙂

terezapetrova
28. pro 2014

@majkylove Misulko no ju jsem ostuda, svátky jakž takz u nás letos trochu nervózní uvidíme jaké budou příští rok s jedním mrnetem navíc 🙂 Vojta i mrne v bříšku snad ted ok. Nu dnes mi umřela babicka, tak to me moc nepotesilo :( co Ty? Vy? Pomaloucku půlka tehu za Tebou to není ani možný... 🙂

bublinka74
28. pro 2014

@terezapetrova to mi mrzí kočičko :( upřímnou soustrast .... a drž se,hlavně se snaž být v poklidu ju,vím,že je to těžké,ale mysli na mimi ju ..znám to taky mi v těhu umřela milovaná babička

chilli009
28. pro 2014

@bublinka74 nezbývá než čekat, dnes jsem dobrala poslední prášek Dupíku, tak snad to klaplo a mimi je zavrtané 🙂

chilli009
28. pro 2014

@bublinka74 jinak ty podle testíku budeš mít asi v úterý ovulku viď 🙂 , držím pěsti, aby "vejce" bylo připravené a potkalo se ve správnou chvíly se spermíky a zadařilo se 🙂

chilli009
28. pro 2014

@mysackovi ahojky kočko, není brzy na testík ? kdy to máš dostat ?

majkylove
autor
28. pro 2014

@terezapetrova tak to mě moc mrzí zlato,drž se ju ☹ a já si dělala srandu,já sem ted taky nějak nepsala,byla jsem z těch svátků a hlavně návštěv úplně vyčerpaná.a utíká to neskutečně,aj bych to zastavila jako 🙂 ale už abych šla zas na utz bo sem mrně viděla naposled 20.11 a to už je pěkně dlouho.a jak to nervozní?Vojta už to musel pěkně vnímat,to muselo být fajn 🙂 Ty jdeš kdy na všechny ty kontroly?

terezapetrova
28. pro 2014

@bublinka74 jsi zlatej kocourek 🙂 dekuju .. S touto babičkou jsem vlivem okolnosti neměla nějaky "obr.. " Vztah ale samozřejmě rada jsem ji měla nu. To až mi umře Babicka z maminy strany tak asi steskem umru taky , s ni mám strašně silný pouto a ona se taky už ted boji jak jednou její smrt ponesu, ví co pro mne znamená.. Ale ano prosím budu se snažit moc nesmutnit ..

mysackovi
28. pro 2014

@terezapetrova úpřímnou soustrast ☹ a drž se

mysackovi
28. pro 2014

@chilli009 ahojky 🙂 ...nevím jestli brzo....ale znepokojilo mě že ms dorazila tak brzo a ještě jen 2,5 dne...a min měsíc byla taky krátká a slabá...tak mi to nedalo a testnula jsem....
ale příští rok seurčo zadaří, musí!!!! ...
už se hlavně těším, až tenhle rok bude za mnou....byl hrozně náročnej na psychiku...a to opravdu celej :-/ ...takže doufám že 2015 bude pravý opak 🙂 ...nikdy jsem si tolik nepřála aby byl konec roku 😀

bjoucik.15
28. pro 2014

@chilli009 asi tak, kdyby nebyli u toho stvoření,myslely by že děti přináší čáp či vrána 😀 Nu holt zkusím to prostě vypustit z hlavy a uvidíme, co se stane... horší je, že to moc nejde 😒 myslím to stvoření..malá spí mezi náma snad každý večer ☹ takže rady co 3dny jsou u nás pasé ☹ 😒 😠


@terezapetrova je mi to líto, upřímnou soustrast ☹

chilli009
28. pro 2014

@mysackovi jj, já měla hodně náročný minulý rok a z části i tento a tak nějak se v tom plácám pořád, ale snad bude líp a rok 2015 bude mnohem lepší pro nás pro všechny

jinak ta MS byla silná , třeba to bylo zahnizďování ? pokud nebyla standartní jako jindy

@terezapetrova úpřímnou soustrast ☹

chilli009
28. pro 2014

@bjoucik.15 jj, naprostý souhlas, ikdyž to plození teda manžu móóóóc bavíííí 😀

terezapetrova
28. pro 2014

@majkylove dekuji Mysko.. nu Vojtik docela tesne před Stedrym dnem onemocnel a na Stedry den to v nem ještě doznivalo vis, strevni viróza, zanet nosohltanu a k tomu ještě asi detska nemoc pod jmenem pusa, ruka, noha /tak se to myslim jmenuje, vyrážky atak/ takze si to tolik neuzil a tim padem ani my nee, holt nemoc si cas nevybira. ja mela 23. 12. odbery, 8. 1. budu mit genetiku a velkej 1. sreen a pak ještě 9. 1. nervak - registrace k porodu a další tyden myslim 12. 1. bezna ko na gynde. Kdy Ty mas utz? Neboj urco se uz bzro dočkáš a tu Vasi krasavici zkouknes.. 🙂

terezapetrova
28. pro 2014

@bjoucik.15
@chilli009

dekuju moc holcicky..

terezapetrova
28. pro 2014

@mysackovi dekuju moc...

terezapetrova
28. pro 2014

@bjoucik.15 jak jsi psala, ze do dubna uz tolik casu není to kvůli tomu aby jsi navázala na 1. rodičovskou? moc se tim zkus netresovat když to pujde 😒 ja to taky takhe napred pocitala a nevyslo to 😒 vyslo mi to paradoxne az v momente když jsem se zacala smirovat s tim, ze uz proste neotehornim 🙂 ale je fakt, ze ja mela stesti, ze mi zamestnavatel dovolil byt doma nad ramec 3 let, NICMENE preju aby jsi byla tehu co nejdříve 🙂

mysackovi
28. pro 2014

@chilli009 tento měsíc to bylo tak že první den jsem krvácela i s ,,cuckama", druhý den už jen jak lehce červená voda a málo, spíš dopoledne a odpo už jen při utření,,,,no a pak ten další den už v podstatě jen špiění...brala jsem třetí měsíc utrogestan,páč mi ms nechtěla sama chodit :-/
kdybych byla těhu tak už by se to myslím ukázalo :-/

majkylove
autor
29. pro 2014

@terezapetrova téda tak to jste měli veselo,chudák vojtík ☹ Ale tak snad měl aspoň radost z dárků 🙂 A jak se jinak cítíš?Dobře?Já už mám nahoře 4 kila 😲 a na KO jdu 6.1 a 15.1 na druhou genetiku,no už aby to bylo 🙂

marketat
29. pro 2014

@terezapetrova To s babičkou je mi moc líto ☹ A Vojta už je zdravý? Ony teď docela řádí nemoci i mezi dospělýma, co tak pozoruju. Snad se mu Vánoce líbily i přes nemoc.

marketat
29. pro 2014

@majkylove 4 kg, jsou v pohodě, jsi hubeňour, tak to musí tělo dohnat 😉 Já mám teď 4-5 kg nahoře, záleží, jak moc se nacpu 😀 Teď po Vánocích se radši ani vážit nebudu, až těsně před kontrolou u doktora, kam jdu 15.1. 😉 Dneska po práci odjíždíme na chapulu odpočinout si a oslavit s kamarádama Silvestra, tak se těším🙂 Po všech těch návštěvách u rodiny nebo u nás doma se těším na čtení knížky v posteli 🙂

majkylove
autor
29. pro 2014

@marketat joo,nějak to neřeším,na to bude dost času až po porodu že 😀 chalupu vám závidím,kor když tak krásně napadnul snížek 🙂 my měli jet taky,nakonec to padlo tak budem slavit s kamarádama u jedné kámošky doma.a musím říct že už se těším taky až v lednu budu ležet s knížkou,dostala jsem nějaký chytrý těhu knížky tak budu studovat 🙂 svátků už mám plný zuby 😀 joo a já jdu 15.1 na druhou genetiku 🙂

loilla
29. pro 2014

@sleepers Moooc gratuluji!!!! Hlavně zdravíčko pro Tebe a mrňouska! 🙂

marketat
29. pro 2014

@majkylove My zas měli být doma a minulý týden se ozvali kamarádi, jestli s nima někam nechceme 😀 Takže jedeme na chalupu manželovo rodičů, sice tam bude asi pěkná zima,než se vytopí, ale těším se. Teď ti docela závidím, že jsi doma, já jsem dneska na 9,5 hodiny v práci a kdybych mohla, tak spím. Ještě, že mám velké okno a můžu aspoň koukat, jak venku krásně sněží 🙂 Tak 15.1. se budu těšit na super zprávy u nás obou 🙂

sleepers
29. pro 2014

@loilla Děkuju moc. Zatím mi to vůbec nedochází 🙂

terezapetrova
29. pro 2014

@majkylove jj tak radost z darku snad mel, nejvesti ze stolního ledniho hokeje, který dostal jeho 7-mi lety bratranec 🙂 ja se fyzicky citim dobře, jen unavena a stridave porad ve stresiku s Vojtou, je to zlobidlo i když milovany.. ty kila jsou urco ok, jsem zvedava na sebe, minule jsem podle me pribrala docela malo a taky se mi narodilo maly mimi 😒 hezkou nedelicku 🙂

terezapetrova
29. pro 2014

@marketat dekuji moc.. Vojta uz je snad ok, jen ještě trochu ryma a kasel ale zítra bych ho potrebovala dat naočkovat tak snad bude uznan zdravym.. Urco se mu libili darky a radeni s balicim papirem 🙂 jak Ty si užíváš tehu? 🙂 ja ted vidim jaky je to rozdil cekat první nebo nejake další 🙂

bjoucik.15
29. pro 2014

@terezapetrova přesně tak.... Snažím se na to nemyslet,ale nejde to tak dobře.... :(