Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
29. pro 2014

@marketat tak to je krásný, a dva pejsci ju, to budou ochranari miminka 🙂 a gratuluji k holčicce 🙂

bjoucik.15
29. pro 2014

@terezapetrova děkuju, snad jo... holt se musím zabavit abych na to tak moc nemyslela.... Jen ne to těžký, kolem mě jsou samé těhotné :(

Jinak holky, já fakt to své tělo nechápu... včera mi dorazila MS v takové míře, že jsem myslela že umřu! bolesti dole,hlavy, šlo ze mě víc než jen červený (pardon) a dneska nic.... jako když utne! celý den mám jen intimku jednu 😒 a vkrámě jsem musela běžet ven, jinak bych se tam pozvracela.... Tak mi to někdo vysvětlete, protože já tomu už fakt nerozumím 😖

martinalinda
29. pro 2014

@bublinka74 ty bláho, tak tos me ted dostala tim pribehem, nekdy si clovek rekne ze je to jako z telenovely a neni to normalne mozne a vidim ze i tady se zazraky deji, to je fakt zvlastni, shoda jmen, a jak si na tebe pekne pamatoval, to je/bylo od nej pekne, a vidim ze ti seslal toho praveho, treba je v tom tvem soucasnem Martovi kousek jeho, verim ze se muze stat ze se zemreli lide presunou do zivych a opravdu ti je i pripominaji. Muj chlap rika ze je stejny jako jeho zemrely deda, nez se marta narodil, deda umrel asi 1 rok pred narozenim a vlastnosti ma pry po dedovi, tu pracovitost, zodpovednost a taky zrucnost ve vsem ma po nem. Hodne lidi co dedu znali to o nem rikaji, tak treba na tom fakt bude neco pravdy. Rikam si, ze kdyz se nam podari mimi, tak bude mit urcite neco z naseho nedavno zemreleho dedy, treba nam ho fakt sesle. Pred 3 dny jsem mela az do dnes neustale hlen, ten plodny dle me, no a taky me bolely vajecniky, takze nevim, ale treba se podarilo. No to uvidim az po novem roce, tak 10.1 by mela dojit dle utrouse ms, tak uvidime teda. Treba to zjistim driv, ale s manzou bychom to meli jeste pojistit a uvidime. Ale podbrisek me boli porad, vcera vecer zase zacal a dneska cely den. Ani nevim jake maj byt pak priznaky, ale kdyz vejce 🙂 putuje tak prej i 4-10dni se uhnizduje, takze to fakt az v lednu mohu zjistit. Tak jsem zvedava, a ty jak se dari, ovulka vidim na ceste, takze sup sup na to 🙂

martinalinda
29. pro 2014

@chilli009 taky drzim palecky, snad nam to vyjde, ja nejak vse mam, jako priznaky obdobi - hlen, cipek, teplotu jsem teda nemerila, ale asi ani nebudu, a tak zacatkem ledna zkusim test, takze uvidime, budu brat od 1.1. utrous, tak uvidime co dovede a zda fakt treba podpori, neco co uz tam je a zahnizduje se 🙂 budu drzet palecky.

martinalinda
29. pro 2014

@sleepers jéé a tobe moc gratuluju at carecka sili a vse je v poradku, to bude pekny novorocni darecek pro tvojeho, tak pak pisni jak reagoval, je to krasny, ze aspon nekomu dalsimu se zadarilo 🙂 gratuluji.

martinalinda
29. pro 2014

@terezapetrova s babickou me to mrzi, je to hrozne tak v takovem stavu se dockat takove zpravy, ale mysli na sebe, na mimi, vse se srovna. Ja verim ze nas umrely dedecek seslal mimi nam, tak snad to tento mesic vyjde a v lednu se budeme radovat 🙂

martinalinda
29. pro 2014

@bjoucik.15 juj, tak to ti nezavidim, no a nejsi tehotna? protoze by to mohl byt priznak jakoze zacinaji ms, ale ktera se nerozjede, jsou zeny ktere maji treba i 2-3 mesice slabou ms a jsou tehotne...moje mamka to tak taky mela, takze je to zvlastni, uvidis jestli se rozjede nebo ne, jinak bych pak sla asi na kontrolu, zeptat se dr. hodne stesti, at je to vse v poradku.

chilli009
29. pro 2014

@bjoucik.15 udělej si ráno test

chilli009
29. pro 2014

@martinalinda snad to klapne všem, ja dobrala duphaston včera,tak uvidíme, boli me už 5 den podbrisek, tak bud je to předzvěst MS nebo mimi

bjoucik.15
29. pro 2014

@martinalinda testy byly negativní ještě den před vánocemi.... Jo mamka měla to samé,ale nemyslím,že jsem těhu...spíše se zbláznilo mé tělo :(
@chilli009

bublinka74
30. pro 2014

@martinalinda jooo kočičko něco na tom asi fakt bude,uvidíme a přítel mi ho hodně připomíná je to fakt zvláštní 😉 ...noo a mne taky pobolívalo jeden den fest v podbřišku,co byla ta čárka silnější,nyní už v pohodě,pojistili jsme to,ale jestli to vejce nebude zralé bude to na prd .... uvidíme ,já to mám dostat 15.1 tak se nechám překvapit,ale mám ještě dojít za doktorem do centra,tak jsem zvědavá co mi dá na ty vejce ..prý se dává clostík ...Tobě mooooc držím palečky taky,zasloužíš si to kočko 😉

bublinka74
30. pro 2014

@chilli009 držím taky palečky kočko ...už by jsme mohly taky spadnout do těhulek coo ...u mne už je to přesně 13 měsíců snahy,ale mezi tím byla 3 měsíce odmkla po té operaci ...uvidíme ..,nyní reaguje tělo skvěle,jen to vejce nějaké pořádné 😀

sleepers
30. pro 2014

@bublinka74 za sebe clostík určitě doporučuju. Mě pomohl hned 1.cyklus užívání 🙂 Snad to půjde všechno dobře i dál...

bublinka74
30. pro 2014

@sleepers děkuji tak uvidíme co řekne,ale asi joo protože ovulka je ,ms taky pravidelně tak si myslím,že ho měl namysli ,říkal něco nasadíme na ty vajíčka .... 😉

chilli009
30. pro 2014

@bublinka74 kočko, zkoušela jsem dnes a negativní :( , jsem 29DC a obvykle mám cyklus 29 - 30DC, tak uvidíme, zda dorazí nebo ne, naposledy jsem měla 29DC test negativní a za týden byl pozitivní, tak si říkám, že třeba naděje je a pokud dorazí MS, tak příští cyklus to klapne 😀
je super, že Ti tělo naskočilo a funguje, ikdyž jen jedním vaječníkem naplno, ale i tak je těhu reálné a ono to klapne 🙂 , jinak mezi těhulky bysme se už mohly jako zařadit to máš pravdu 😀 😵 ( ještě to musíme, ale nějak ošéfovat s tou přírodou, aby to tak zařídila 🙂 )

chilli009
30. pro 2014

@bjoucik.15 já bych ho zkusila 😀

chilli009
30. pro 2014

@bublinka74 clostík je na vajíčka a duphaston či utrogestan je na poovulační fázi na sliznici, aby nekesala moc rychle

88martina88
30. pro 2014

@bublinka74 mne zas pomoh gynex. Brala jsem ho 2 mesice a zabralo 😊 a kamosce pomoh pred mesicem, hned prvni mesic a taky se snazili uz dost dlho ☺

chilli009
30. pro 2014

@sleepers držím pěsti, aby testík sílil, dej pak foto digi

sleepers
30. pro 2014

Holky-těhule, měla bych být dle MS dnes 5. tt. Od neděle mě bolí břicho, jako kdybych to měla dostat a mám zácpu ☹ Myslíte, že to břicho je v pohodě? Žádný krvácení ani špinění se nekoná

loilla
30. pro 2014

@sleepers Zácpu jsem tedy neměla, ale měla jsem klasický bolení břicha, jako kdyby přicházela MS, proto mě ani nenapadlo, že bych mohla být těhotná.. 🙂 Zbytečně bych se vším možným nestresovala.. 🙂 Mě doktor po první návštěvě řekl, že můžu i špinit, jelikož jsem měla vedle dělohy sraženinu.. Takže konkrétně mě řekl, že špatná je jasně čirá, červená krev..

martinalinda
30. pro 2014

@bjoucik.15 hm tak uvidis, treba se to telo fakt nejak jen premluvilo aby byla ms slabsi, ale je to zvlastni, ja taky cely listopad nemela ms, az po vyvolavacce dosla v prosinci a ted jsem 14DC, takze zrejme dle hlenu po ovulaci, tak to jen pojistime jeste dalsi tyden pravidelne, pokud tam tedy neco vznika a pak ten utrous by tomu mohl pomoci. Ale u tebe bych ten testik jeste zkusila, nekomu se to zobrazi carky az treba 20-30dpo, nekdo už 8dpo ma ducha.je to individualni.

@bublinka74 no my obe dve si to zaslouzime, protoze jsme na rade 🙂 ja mam do 10.1. brat ten utrous, a pak bych to teda pry mela dostat do 2-3 dni. Jeste jsem ho nikdy nebrala, takze budu mit premieru, tak jsem zvedava, zda to tak fakt bude fungovat, nebo taky nedostanu ms - coz by samo bylo lepsi 🙂 Takze dalo by se rict ze obe budeme testovat od toho 10.1. asi to zkusim, ale jakmile dojdou bolesti toho 11.1. nebo 12.1. vim ze se nezadarilo, pokud budu v klidu, tak je treba sance. No uz se nemuzu dockat 10.1. 🙂 Driv nema cenu delat si test, takze tomu necham volny prubeh. Tobe taky preju, at se zadari, ja mam ji jeste na kontrolu nekdy 18DC, coz mi ale vychazi na vikend, tak pujdu bud 17dc, ted v patek, zda ordinuje a nebo v pondeli, ale vim ze bude po ovu, to stoprocentne. Takze moc nevim co tam chce zjistovat. Dle me bych mela jit nekdy treba 10DC aby videla vejce, pokud tam teda je, ale ted myslim bylo.

@chilli009 Ja porad zvazovala zda si koupit jeste neco, jako treba ten gynex, kotvicnik atd. No tak nevim, ale asi jak to nevyjde, tak mi treba dr nasadi i ten clostik, ale ten se nasazuje jen kdyz mas spatne vajca ne? Me dala utrous, a teda zrejme az po ovulaci by mel dodavat zlutemu telisku vic hormonu a to zivi mimi, zarodek. On je i na sliznici? aby neklesala? ty jo, ten toho dokaze 🙂 Ale ted jak te bli brisko, treba to fakt zabralo a neco se tam deje 🙂 budu drzet palecky, uz se nam to s bublinkou musi podarit 🙂 a taky vsem ostatnim, protoze v listopadu byl boom a prosinec skoro nic 🙂

sleepers
30. pro 2014

@loilla děkuju za uklidnění

chilli009
30. pro 2014

@martinalinda no uvidíme, duphaston i utrogestan jsou i na sliznici. , jinak clostik se dáva , i když se vajíčka tvori je to i na podporu i kvalitu

chilli009
30. pro 2014

@martinalinda jinak tehule snad budeme brzy všechny

chilli009
30. pro 2014

@sleepers Já si Teda nepamatuji jak u prvního tehu, ale v tom listopadu břicho taky jak před MS, tak to bude snad ok. Muže se roztahovat děloha.

majkylove
autor
30. pro 2014

@sleepers mě bolelo břicho tak nějak permanentně zhruba do 11 týdne,pak klid a teď už je to taková normálka pořád někde něco píchá 🙂 a zácpu jsem měla teda taky,jednou sem myslela aj že je něco s mimčem jaký sem měla bolesti a bála sem se že potrácím a byla to naštěstí jen ta zácpa,takže klid 🙂
@loilla jak se máme s malým? 🙂 já pořád bez pohybů čéče,už mě to leze na mozek trochu 😒

martinalinda
30. pro 2014

@chilli009 aha, takze pokud by se neco nezdalo doktorce, nasadila by mi na kvalitu vajec 🙂 ten clostik, ci jak se to pise. Tak to jsem zvedava, asi za ni zajdu v patek a uvidime. Dnesni ovu test zacina silut, takze asi ovu prichazi, mela jsem ta to ze dle bolesti uz byla, ale asi ne 🙂

zukanak
30. pro 2014

@sleepers v klidu. Zácpa je jedna z příznaků počátečního těhu. Moje kamarádka to přesně měla a teď už je ve 4. měsíci...Já jsem na Štědrý den našla také dvě čárky, takže dnes jsem dle poslední MS 4+5tt. Bohužel se mi dneska udělal opar, tak mám strach...Máte s tím některá zkušenost??? Jinak holky, jen tak pro info pro ty, které dělají ovu testy. Já jsem si minulý měsíc dělala ovu testy každý den od skončení MS ( přesně dle návodu) ty od Dr. Maxe a všechny negativní...a v tomto měsíci jsem otěhotněla Takže já na ovu testy nevěřím, je to vyhazování peněz. Sexovala jsem každý druhý, až každý třetí den a vyšlo to...Jo a v září jsem prodělala biochemické těhu

chilli009
30. pro 2014

@martinalinda jmenuje se to clostilbegit, domluvit se s doktorkou třeba na jeden cyklus, jinak dle testu počítej min. ještě 4 az 5 dnu musí to byt dálnice