Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@mysackovi jj pro mne taky kočko ..,ačkoliv to tu ani nepíšu ,byl tvrdý a plno starostí k vůli bývalému a v rodině a tak ....já jsem šťastná za miláčka,ačkoliv méé rodiče nechtějí abych se už vdávala a měla ještě dítě,nikde nemám pochopení a není to také dvakrát lehké a do toho se nedaří a různé ty zdravotní problémy ...takže doufám,že ten Nový rok bude klidnější a hezčí 🙂

mysackovi
30. pro 2014

@bublinka74 jj ty to máš taky drsný...vůbec ti to nezávidím...ty jsi ale hooodně silná, zvládáš hooodně...to já bych asi nedala....
pokud jsi šťastná, miluješ ho a on tebe, tak bych si ho vzala s radostí....
na boha nevěřím..a to ani trošku, ale jsou věci kterým věřím, už jsem se i setkala s pár věcmi...tenkrát mi umřel přítel, zabil se na motorce....v té době jsem si řekla, že už nechci motorky nikdy vidět a nechci už žádného motorkáře.....ale naopak jsem k motorkám přirostla snad jetě víc...můj muž je mu v některých věcech hooodně podobný....v některých zase pravý opak...a když jsem si ho brala, v ten den vím, že byl se mnou...jako bych ho cítila...nedokážu to ani popsat....při obřadě nám děsně přšelo, jak průtok vody....my jsme chtělijét z obřadu na čtyřkolce na hostinu...v tu chvíli mi bylo jasný,že to padne...no a když jsme vycházeli, tůrovali nám kamarádi motorkama a hlavně bylo úplný azuro a svítilo sluničko...takže jsme jeli na čtyřkolce...celkově mám občas pocit, že mi je na blízku a pomáhá 🙂
proto i věřím, že ti tvá první láska je na blízku a poslala ti tvojí osudovou lásku....a když manželství nevyšlo napoprvé, tak napodruhé už ano!!! 🙂

martinalinda
30. pro 2014

@bublinka74 ty ja to ted mela rozhazene, nekdy 30, predtim i 24 a minuly cyklus sam bez injekce nedosel, takze jsem po injekci a budu pak brat ten utrous. Takze ja nejak nemuzu spolehat na nejake dny (14-16)..protoze to je vzdy asi jinak. Ale tak tedjsem prakticky v pulce, po utrousi to dostanu zrejme 27/28DC, takze dneska 14dc. Tak uvidime, jistime to ze vsech dni okolo 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@mysackovi jéééé ty jsi to krásně napsala až se mi chce plakat fakt !!! Děkuju ...určitě máš pravdu,já to také tak věřím i to co řekla doktorka ..děj se vůle boží ...něco na tom je ....povede se nám to ...joo vím,že jsem silná ,jinak bych to vše nedala a ty taky 🙂 jsme šikulky 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@martinalinda jj ono to chce kočko ...... prostě pořád doktor řekl klidně po ms hned i před ms ....šance je vždycky 🙂

bublinka74
30. pro 2014

Holky ..... mám Vás ráda všechny fakt ...jdu hají ....přeji Vám všem Krásný Nový Rok a všeho nej co si přejete a miminka ať rostou a potkáme se po Novým roce určitě a hlavně vše v poklidu kočky moje 🙂 😉

mysackovi
30. pro 2014

@bublinka74 to já mám právě pocit, že už nejsme moc silná....povede...rok 2015 je náš a všech co si přejí miminko....kolegyně akamrádka v jednom mi dala úžasnej dárek s krásným věnovaním řekla mi: ,,Mysli jen na to, co chceš, aby se stalo" ...a mě to chytlo za srdce a toho se budu držet celý rok...k tomu mi řekla, že mi děda dá miminko....a že si jeho duše zahravá a zkouší....má jí dlouhou....umírá hodně pomalu ☹ ...zítra se jedu za ním podívat...byla jsem v sobotu, to vypadalo že bude žít max dva dny...už má druhý den tep jen 31 a tlak hodně nízkej cca 80/50 ...takže už se to asi opravdu blíží....mám hoznej strach až to přijde...v sobotu jsem u něj stála, držela ho za ruku, hladila a loučila se sním....vůbec se mi od něj nechtělo...vím že se mnou bude pořád
a na kdy plánujete svatbu?

mysackovi
30. pro 2014

@martinalinda já jsem to po něm dostávala dřív :-/ teď naposled už 22Dc jsem špinila :-/
takže jsme ani nedozobala do 25DC měsíc před tím 24DC přišla nrška

mysackovi
30. pro 2014

@martinalinda tak snad ti pomůže 🙂

bublinka74
30. pro 2014

@mysackovi jooo kočičko to si pamtuji s babičkou ,poslední den jsem věděla že je její poslední ...hladila mne jen po ruce a usmívala se z posledního a já věděla,že jí hladím naposledy..tu noc zemřela a já čekala třetího syna ... někdy se to stává ...buď silná děda bude pořád s Tebou jako moje babička ..už je to 16 let co zemřela a je pořád se mnou a zdá se mi o ní často .... a neboj pošle ti určitě miminko uvidíš 😉 drž se a potkáme se tu 😉 zítra jdu do práce do 15.h a pak jedem na oslavu ke známým takže 1.1 se přihlásím navečer 🙂 pa pááá

bjoucik.15
30. pro 2014

Holky poomoc... před chvíli byl orál.sex a museli jsme povlíkat postel....šla i krev - spíš obarvená voda,ale dost... a teď nic opět...ve vaně nic..čípek vysoko a prostě nic!! já se v tom nevyznám..... 😢 😢

mysackovi
30. pro 2014

@bublinka74 děkuju.....ty jsi prostě zlatíčko.... :-* ...to já už dědu nikdy neuslyším....už jen leží a má zavřený oči....v podstatě je jak mrtvý...v sobotu, když jsme byla u něj, tak jsme mu dvakrá totírala slzu ☹....
tak ať ti to zítra utíká...dobrou 🙂

mysackovi
30. pro 2014

@bjoucik.15 to je divný....nechceš si radši zajét na pohotovost, ať tě prohlídnou? 😉

chilli009
30. pro 2014

@bjoucik.15 udělej si ten test, pokud jsi těhu naskočí ti // , tohle není jinak normální

bjoucik.15
30. pro 2014

@mysackovi myslím,že by na mě civěli jak na exota 🙂
dědy je mi moc líto... Ale myslím,že mu bude líp a jeho hlas si vždycky poneseš v srdci spolu s ním....

@chilli009 já vím,že to není normální,ale nevím co s tím... Budu to řešit v lednu,to je stejně za chvíli...

chilli009
30. pro 2014

@mysackovi to s dědou mi je moc líto, je to velký bojovník, nechce vám kazit svátky a tak se snaží vydržet co nejdéle, není to jen tak.... až nastane jeho čas, tak odejde fyzicky, ale jinak Ti bude stále na blízku jako Tvůj anděl a hlavně bude v Tvém srdci mít navždy své místo

chilli009
30. pro 2014

@bjoucik.15 zkus ráno test a uvidíš, ale já si myslím, že jsi těhu, podle toho co jsi psala předtím

chilli009
30. pro 2014

@bublinka74 kočko Tobě taky jen to nej do Nového roku 2015, hlavně miminko a zdraví 😵

bjoucik.15
30. pro 2014

@chilli009 no uvidíme....

sleepers
31. pro 2014

Dobré ráno všem,
tak jsem dnes zkoušela digi test a je psaný 1.-2. týden, tak snad je vše v pořádku. Jediný, co mě zaráží, že mě jako mávnutím proutku přestalo bolet to břicho, takže gyndu asi dnes vypustím, co myslíte? Jsem z toho taková zmatená

bublinka74
31. pro 2014

@sleepers gratuluji kočko,určitě ano ..nikam nechoď ....pakliže Tě nic nebolí,možná si mohla včera skáknout jen na krev a věděla by jsi,ale já myslím,že pokud Ti to ukázal digi test je to jasné 🙂 užívej a opatruj se 😉

sleepers
31. pro 2014

@bublinka74 Přemýšlela jsem nad tou krví už od pondělí. Ale obávám se, že bych zase plašila ohledně těch hodnot, jestli jsou dostatečně vysoké apod. Pokud mi nic nebude, tak půjdu až příští týden ve středu a třeba už bude něco vidět, doufám

bublinka74
31. pro 2014

@sleepers jj nech to být ..bude vše dobré uvidíš 😉

bjoucik.15
31. pro 2014

Holky jáí to nechápu.... jukněte dole na test,ale normálně trochu krvácím.... takže nevím, může to být tím zkreslený??

bjoucik.15
31. pro 2014

@sleepers jééé tak to je super... taky si pro něj dnes půjdu...tomuhle nevěřím ☹

sleepers
31. pro 2014

@bjoucik.15 jsou to těhu testy, že jo?? Pokud ano, myslím, že jsou tvoje obtíže úplně jasný :o)

bjoucik.15
31. pro 2014

@sleepers jo jsou to těhu 🙂 ale nejde mi do hlavy, že trochu krvácím, opět...v noci nic a teď zase trošku..... 😕 😒

bublinka74
31. pro 2014

@bjoucik.15 je to tam kočko 😉

sleepers
31. pro 2014

@bjoucik.15 a čerstvá krev?

bublinka74
31. pro 2014

@bjoucik.15 krvácíš jasnou krev ??