Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

ssmoulina
2. dub 2015

Tak holky dostala jsem to v pondeli-ale jen slabe ruzove spineni.V utery uz jasne cervena krev-nikdy jsem nemela takovy zacatek menstruace a uz vubec jasne cervenou krev.Vcera to uz koncio a dnes asik zatim jen takovy dodatek 🙂 :- ( Ale co me zarazi je,ze mam stale natekla prsa 😕 Vzdy pri menstruaci me nateklost prsou odesla.. Je proste jina nez jindy...

martinalinda
2. dub 2015

Ahoj holky, dneska jsem si chtela jit jako samoplatce na krev, prvni jsem ale zaklepala u dr jestli tu krev na zitrejsi kontrolu potrebuje. Rikala ze ne, a nikoho tam nemela tak pry "kalhoty dolu" a kuknem na to dnes misto zitra 🙂 necekala jsem to. Udelala mi utz a miminko je tam, je v deloze a v poradku. Dnes presne jsem 6tt. Musela jsem si to male vyfotit aspon mobilem 🙂 tak posilam vam vsem tetam konikovkam svuj prvni obrazek 🙂
Jsem ta cerna tecka vlevo s vackem 🙂 uz jsem se lekla ze to v pravo je dvojce, ale pry je to ceva 🙂

blauen
2. dub 2015

@martinalinda Ahojky, jeee fazolek je tam, hlavně zdravíčko, a ať pěkně roste! Tak to tě pěkně překvapila paní doktorka, mile.

marketat
2. dub 2015

@martinalinda Krása 🙂 Tak gratuluju 🙂 Mám velkou radost a doufám, že jsi to tu prolomila a i ostatní holky se k tobě brzy přidají 😉 Užívej si to dnešní překvapení, dej si něco dobrého a opatruj vás dva 🙂

terezapetrova
2. dub 2015

@marketat ahoj, když koukam na ten Tvuj tyden.. ty uz brzy das zpravu, ze mas mimi na svete vid ? 🙂

marketat
2. dub 2015

@terezapetrova Doufám, že ještě alespoň týden ne 😉 A co ty? Hrozně dlouho ses tu neukázala 😉

tynulkaxix
2. dub 2015

Ahoj holky muzu se k vam přidat? 🙂

terezapetrova
2. dub 2015

@marketat tak ale jestli do tydne nedostanu zpravu tak budu nervozní 🙂 ja porad v jednom kole, nevim jak to delam 🙂 snazim se pripravit vse na male, ted zrovna prepiram obleceni a dojimam se nad tim jak jsou ty oblecky malinkate, nechce se mi verit, ze to nekdy nosil ten muj prvorozeny lump 😀 u Tebe vse v poradku? 🙂

marketat
2. dub 2015

@terezapetrova No snažím se s prďolou dohodnout, že vyleze nejdřív 13.4. 😉 Já se mám dobře, vyprané a vyžehlené mám všechno, jen něco jsem dávala prát ke tchýni (hrozně se chtěla zapojit) a ta mi to ještě nedovezla, tak jsem z toho trochu nervózní. No a pořád je co dělat, dneska budeme čistit koberce, přes víkend chceme jet k mé ségře... No nenudím se.

ssmoulina
2. dub 2015

@martinalinda -Gratuluji!!! Ukápla mě i slza jak jsem viděla fotku 🙂 Moc ti to přeji a hlavně zdravíííí ! 🙂

terezapetrova
2. dub 2015

@marketat tak si to hezky užívej nez Ti zacne dasi kresne obdobi s mimimkem 🙂

leontynkar
2. dub 2015

@martinalinda Hrozně moc gratuluju. Je to super zprava. Kdypak jdeš na další? To uz tam bude i srdíčko ❤️ Mam velikou radost 😊

janajens
2. dub 2015

@martinalinda gratuji k mimiskovi 🙂

martinalinda
2. dub 2015

@blauen
@marketat
@ssmoulina
@leontynkar
@janajens

Dekuji moc holky, mela jsem taky slzy v icich, kdyz mi to dr rekla, snad po 3 sec mimi nasla na utz 🙂 jsme oba moc stastni a jsem rada ze vas tu mam, jste velka podpora uz od zacatku. Verim ze mnou to nekonci a brzy se podari i vam ostatnim, drzim palecky 🙂

janajens
2. dub 2015

@martinalinda verim ti tak si uzivej no u me to jeste dost potrva po te konizaci cipku ale nechala jsem si koupit kontyhel pry pomaha tak ho vyzkousim

martinalinda
3. dub 2015

@janajens uvidis, brzy budes fit, verim ze vsechny letos budete tehule, rok 2015 je prece magicky ! 🙂 drzim palce, vy ted asi nejakou dobu nemuzete zkouset ze? Jak dlouho?

ssmoulina
3. dub 2015

@janajens Jj taky jsem slyšela,že kontryhel pomáhá.Tak jsem si ho koupila v lékárně a popijím.. Ještě k tomu užívám Femibion 1,tak uvidím.. 🙂 Držím ti palečky at nemusíš na vytoužené mimi dlouho čekat a at te to co nejdřív mile překvapí 🙂

martinalinda
3. dub 2015

Od koho jsem kocicky dostala srdicko? Moc dekuji, zvedlo mi naladu. Dekuji moc 🙂

tynulkaxix
3. dub 2015

Holky jak se dlouho snažíte? Berete nějaký podpurny vitamíny? 🙂

radiz
3. dub 2015

@tynulkaxix my od listopadu a beru Femibion 1 (tj. kyselina listová + B), hořčík a železo. Od 1 dne ms do ovulace piju 2x denně kontryhelový čaj... a to je vše 🙂 Myslím, že bohatě stačí 😉 🙂

martinalinda
3. dub 2015

Ahoj holky, tak mi to potvrzeni vcera nedalo, chtela jsem vedet jak si vede hcg, tak jsem si dnes zasla na krev rano. Hooolkyyy mame od minuleho patku za tyden poskoceni o nekolik tisic 🙂
Patek 27.3. - 236,9 hcg
Patek 3.4. - 5120 hcg
Jupiiiii 🙂

janajens
3. dub 2015

@martinalinda sest tydnu a spravne do pul roku nesmim otehotnet ted tahnu uz treti tyden bez sexu snad to dam ale pul roku urcite ne

janajens
3. dub 2015

@martinalinda super zpravicka to priste uz se ti ukaze i srdicko moc ti to preji at ti mimisek roste

mysackovi
3. dub 2015

@martinalinda jééé krásný...moc gratuluju :-*
tak te´d si to prolomila a my tě budeme snad brzo následovat 🙂
já jsem dneska váhala, jestli si nesjedu na pohotovost s jako že bolením břicha, aby mi udělali vnitřní ultrazvuk a řekli zda se ovu chystá bo ne...ale rozleželo se mi to v hlavě, stejně to neovlivním 🙂
a jakpak ti je? 🙂

chilli009
3. dub 2015

@martinalinda Krásný, veliká gratulace a jen tak dál.

chilli009
3. dub 2015

Ahojky těhulky a snažilky 🙂 , jsem zpět 🙂 .
Už je kapku lépe, tak se od příštího měsíce začneme zase snažit. Tento měsíc kapku rozhozený cyklus, tak snad příští bude ok a nebude žádný problém s ovulací a výškou sliznice. Holky co je dobrého na sliznici ? Kontryhel koupím, ale je ještě něco ? co by bylo osvědčený a nestálo to 1000,- .

chilli009
3. dub 2015

@mysackovi Ahojky, budeš zkoušet ovu testy ? já přemýšlím nad tím, že zkusíme co třetí den na to skočit a uvidíme... třeba se trefíme 🙂 . V rychlosti jsem zaregistrovala, že chcete domeček 🙂 to je super, taky bych jednou chtěla, ale kdo ví.... možná jednou. Máme hypotéku na byt, takže to hned tak asi nebude.

chilli009
3. dub 2015

@loilla
@majkylove

Zdravím Vás těhulky, jakpak se máte ? Už máte vše nachystané ? Nějak to moc rychle uteklo co ?

chilli009
3. dub 2015

Zdravím všechny nové snažilky co jsem ještě neměla možnost poznat prostřednictvím chatu 🙂 . Doufám, že se nám všem brzy zadaří 🙂 a na testíku budou dálnice // . 😵 😵 😵

chilli009
3. dub 2015

@sleepers Ahojky kočko, jak je ? už jsem tu zase a pokračujeme ve snažení.