Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dany777
31. srp 2014

@bublinka74 Sama jsem na sebe zvědavá,jestli to vydržím.Dám ti vědět jak dopadla krev.Snad mě tady dneska nestrašil jen nějaký zlobivý duch,ale když vyšli TT i OT pozitivně tak si myslím,že to snad bude dobrý.Ty jo,ale žádné příznaky na sobě nepozoruju,jen ty prsa,to ano.

swellt
31. srp 2014

@svobodpetika: Popravde mi zacina byt pekne soufl,ale bez zvraceni,jako slusna.kpcovinka,zaludek na vode... 🙂
Boli mne prsa,Petr mi na ne furt zalibne cumi a maka,ze jak to je super,jak jsou nality,velky a pevny!! Brzo.mne z nej klepne pepka. 😀
Tak podbrisko poboliva a jsem unavena jak pes... Vsechno delam na etapy a sttrasne mne to stve 🙂
Ale jinak ok,asi 🙂
Uz aby bylo 16.9.,jdu zas k Dr.,tak se tesim,ze uz bude to drobatko videt 🙂

svobodpetika
31. srp 2014

@swellt já se strašně bojim až příjdou ty nevolnosti dojíždím do práce vlakem tak nevím jak bych to zvládala kdyby mi bylo hodně zle ☹ zatím dobrý jen mě bolí prsa a trápí mě zácpa ☹

bublinka74
31. srp 2014

@dany777 nemusíš mít vůbec žádný příznaky 😉 ,já u každýho syna to měla úplně jiné 😉

swellt
31. srp 2014

@svobodpetika: Ja taky dojizdim do prace, bud autobusem nebo s nekym autem,sama ridicak nemam... Ve vlakz bych hold prekousla ty zachodky,kdyz by bylo fakt nejhur...ale sneska uz to snad neni takova hruza jako.kdysi...

svobodpetika
31. srp 2014

@swellt je to pořád stejná hrůza 🙂 tak vlak se asi dá ale k tomu ještě dvě MHD 🙂 a to je někdy mazec ( lidi jsou prasata a některý smrdí no hrůza 🙂 a to ještě nejsem nijak citlivá na pachy 🙂 no musím jen doufat že nebudu 🙂

karlos12
31. srp 2014

@dany777 něco mi to říká, ale já už tam nebyla asi sto let a od praxe se určitě dost dr změnilo.Ale určitě bude mít jen dobré zprávy 😉

zabickaaa
31. srp 2014

Ahoj holky, tak zatí také bohužel paťím sem:(

adrusenkaaa
31. srp 2014

Dneska jsem to bohužel dostala. holky je to strašné pořád čekat, doufat... ☹ jsem smutna.

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 ted sem si delala zas ovu test a teda zas asi nic ☹ ja uz se v tom nevyznam asi mimi vzdam

rytmus22
31. srp 2014
bublinka74
31. srp 2014

Holky vítejte ,nic nevzdáme jasný 😉 přijde to určo ...já bývám také smutná,ale věřím,že ten čas přijde 😉

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 to máš jako já ,nebuď smutná ...i přes to se snaž hmmm kamarádka měla prý pořád slabou druhou čárku a jednoho dne otěhotněla hmm 😉

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 no ja nevim jako duch to neni,ale mela sem ducha pred 4dnema a od patka mam takovouhle carku

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 jako já 😀 no uvidíme holka

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 😀 me z toho hrabe,hlavne ze uz nakupuju 😀 a proto to nejde urcite

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 mně taky hrábne,budem dvě 😀 ,já nic nekupuji až to budu mít stvrzené 🙂

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 tak aspon ze tak ja vidim ty mimi obleccky a nejak nemuu odolat,ale uz sem si to zatrhla 😀

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 joo to já bych taky kupovala,ale řekla jsem si,že fakt néé 😉

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 tak mi na to jdem dnes,jelikoz prej spermie vydrzi 2-3dny prej tak pak obden budem zkouset

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 my taky 😀 doku to nedostanu 😀

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 a kdy to mas dostat,jestli se muzu zeptat,jestli ta ovulace je nejak nastejno :D

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 já právě vůbec nevím,minule jsem to měla rozhozený,ale pokud to mám brát jako všechny cykly před,který byly pravidelně tak počítám 6.7.8. fakt nevím 😀

rytmus22
31. srp 2014

@bublinka74 to mame na stejno tak nejak 😀

bublinka74
31. srp 2014

@rytmus22 to je dobrý 😀

marjannka74
31. srp 2014

@teenyel nemějte strach holky my se taky snažíme teprve chviličku 🙂)

volcomstonka1993
31. srp 2014

Ahojky, shanim nejake on line chaty pro budouci maminky, ale zatim se mi nedari, všude jsou diskuzni fora, a ty maminky odepišou buh vi kdy, nebo to jsou starši prispevky.. jsem prvorodička v 21+4 tt 🙂 byla bych moc rada, kdybych si s nejakou budouci maminkou mohla dopisovat 🙂 kdyztak mi piste do zprav

sleepers
31. srp 2014

@rytmus 22 @bublinka74

Taky jsem testovala jak o zivot. Minuly mesic testovaci carka slaboucka a myslela jsem si, ze ovu neni. Ale dle priznaku a hlavne dle krve ovu byla.
Takze tento mesic testuju jen orientacne.
Takze byt vami, tak na to hupsnu a testy bych brala s rezervou 🙂

bublinka74
31. srp 2014

@sleepers vždyť jooo 😀 jasné 🙂

teenyel
1. zář 2014

@marjannka74 nam se zadarilo 4.mesic 🙂