Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 dělala sem ovu testy asi 2 měsíce a vše probíhalo normálně,i cykly mám naprosto pravidelný takže já si myslím že je u mě vše ok,ale to je samozřejmě jen můj názor takže uvidíme.chtěli bysme s manželem jestli by ho neposlal na spermio a pak kdyžtak řešit mě nějak dál pokud by to bylo ok u něj

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 půl roku

dany777
26. srp 2014

@majkylove ráda bych ti nějak poradila.Zkoušela jsi kontryhel,kapičky gynex,nosifol?

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 kontryhel piju už asi 4 měsíce a beru femibion,teď zrovna čekám na ms a pak si chci koupit ten gynex a infolic a znovu ovu testy,víc už s tím asi nezmůžem 🙂

dany777
26. srp 2014

@majkylove tak to je rozumný.Takže ovulaci máš asi v pořádku,takže Clostilbegyt ani nepotřebuješ.Ještě zkuste prstíkovou metodu a hlavně po mazleníčku,alespoň 25 minut nevstávat.Uvidíš,že vám to brzy vyjde. 🙂

dany777
26. srp 2014

@majkylove nám u prvního mimíska pomohlo když taťka papal MACU 😉

dany777
26. srp 2014

@majkylove já mám teď bohužel jiný problém,vyšel mi špatně hormonální profil,takže mě poslali do CARU,uvidím co mi tam poradí ☹

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 já myslím že už sme vyzkoušeli vše jak to tak vypadá 😀 prstíková metoda,po sexu nohy nahoru,taťka bere selzink plus,já sem vybavená 😀 už máte škvrně jo?jak starý a holčička nebo kluk? 🙂 a kolik je tobě jestli se můžu ptát 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 tak zas na druhou stranu se to aspoň bude řešit ten problém a budeš o hodně velkej krok blíž k miminku,ber to pozitivně 😉

dany777
26. srp 2014

@majkylove ještě mě napadlo neprůchodné vejcovody,při druhém jsem byla na laparoskopii,při ní mi je profoukli a druhý měsíc jsme u čekali druhého mimíska 🙂

dany777
26. srp 2014

@majkylove Mě je 38 a to už není čas na nějaké otálení...hormony už začínají pěkně zlobit,i když já se cítím výborně.Je možné,že už se nám to nepodaří.Moc by jsme si přáli miminko.Jinak já už mám 2 dětičky kluky,10 a 5 let. 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 tak diagnozy už necháme na doktorech 🙂 tak vidíš,ted určitě bude holčička a uvidíš že povede 😉

dany777
26. srp 2014

@majkylove mám strach,že mi CARU řeknou,že už není naděje.Chtěla bych myslet pozitivně,ale moc se mi to upřímně nedaří. ☹

dany777
26. srp 2014

@majkylove to by bylo krásný...a co ty,už máš děti nebo to bude tvoje první?? 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 medicína je dneska všemocná takže hlavu vzhůru 😉 ještě právě nemám děti,proto se na to asi o to víc upínám no :-/

dany777
26. srp 2014

@majkylove To znám na první jsme čekaly rok a podařilo se úplně přirozeně a vám se to taky podaří.Jen na to tak nemyslet...,hmm to se lehce řekne,mě to taky nejde. 🙂 Dneska jsem 21DC a nemůžu se dočkat až bude 3.9.a mohla jsem testovat.Hrůza...první 3 měsíce jsem to nehrotila,ale čím je to dýl tím na to myslím víc.

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 měla sem to úplně stejně ty první měsíce a ted to nesu čímdál hůř a testuju čímdál dřív,ale tím stejně nic nevyřeším.jasně že se podaří,nám všem a už brzo a hotovo 😉

dany777
26. srp 2014

@majkylove Já jsem se zařekla,že tentokrát budu testovataž po vynechání,abych si ušetřila zklamání.tak mi drž palce,ať o vydržím. 😉 A kdy to čekáš,nečekáš ty?

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 jooo,to sem si taky říkala 😀 ale držím moc palce,určitě je vydržet lepší 😉 já to čekám zítra nebo ve čtvrtek,ale testovala sem už x-krát a ani duch takže je jasno ☹

dany777
26. srp 2014

@majkylove Takže si nevydržela a testila,ještě před termínem?A co příznaky,nic???? 😉

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 právěže příznaky byly a v sobotu sem normálně měla růžovou krásně viditelnou druhou čárku,ale očividně vadnnej test,pak sem testovala každej den a už nic ☹ a dnes už mě pobolívá břicho na ms no

dany777
26. srp 2014

@majkylove bříško tě může bolet i když budeš těhotná.Jak citlivý testy používáš?Co prsa nebolí tě?

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 to vím,ale už se cítím jinak,celej týden sem nemohla vydržet se zádama,píchalo v břichu,prsa bolela fest,teď už je to jiný,záda už vůbec,prsa minimálně a břicho už taky bolí jinak,prostě klasicky na ms a testy používám ty nejcitlivější takže už sem to vzdala,už jen čekám až ta mrcha dorazí

bublinka74
26. srp 2014

Holky děkuji Vám všem,jsem ráda,že sem chodím

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 my sme rádi že tě tu máme 🙂

ycida
26. srp 2014

@marketat
ahojky, děkuji za tvé věty... já si udělám testík ráno, je to prý spolehlivější, ale tajně doufám v to, že II budou 😅 . Doufám, že na tom budu stejně jako ty 😉. Tobě ovšem přeji, ať i u doktora je to správné 😉 🙂

bublinka74
26. srp 2014

@dany777 ahojky,Tebe jsem tu ještě neviděla 😉 jéé 38 to jsem o kousíček starší 😉 Vám to též nejde,že půjdete do CAR,nebo už si tam byla ?? Joo ten věk ... viď 🙂

svobodpetika
26. srp 2014

Tak 26DC zatím se držím a netestuju ale ve čtvrtek to už asi nedám a prostě to vyzkouším 🙂 to už se prostě nedá 🙂 no a taky jedu nakupovat do Prahy a chtěla bych si koupit podprdu ale kdyby to ukázalo dušíka asi bych do podprdy neinvestovala 🙂 bylo by to na ...

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove děkuji kočičko ,přijela jsem domů a přítel miláčku povídej,dnes jsme se neviděli on spal po noční já jela na odpolední ,tak jsem mu to vše řekla,samo začla dulet a on neboj vše bude dobrý,to dáme,objal mne,prej připravil jsem ti ňamku a já začla zase dulet ...krásný,je miloučkej ...noo a odjel zas na noční a mne je smutno a myšlenky lítají děs..ještě,že můžu mezi Vás holky 😉

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 no vidíš,máš krásnou oporu,to je supr 🙂 takže šup,otevři lahvinku,dej si tu ňamku a bude dobře 😉