Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

danielka1985
17. črc 2014

@blauen tak to je dobře 🙂a jak probíhá vaše snazenicko?

danielka1985
17. črc 2014

@swellt tak to jo🙂no, ja radsi ovu testy zkouším každý měsíc, zda ji opravdu mám pravidelně 🙂

blauen
17. črc 2014

@danielka1985 no tak to je horší, protože manžel to prožívá víc než já, i víc si to připouští a na něm se to podepsalo víc než na mě tréma takže někdy se snažení není vůbec nic ☹ ted jsem nasadila po druhé nosifol do toho hned na začátku MS nasadím kontryhel, manžel si naordinoval hory a budeme se snažit dál bojovat hlavně po psychické stránce, která ted není u nás nejlepší ....čím víc pokusů tím více zklamání....ještě že se můžu vybrečet někde mimo manžela, protože kdyby mě viděl takhle nešťastnou, bylo by z toho špatný...

swellt
17. črc 2014

@danielka1985 jo...budu zkouset... Vsak jsem si koupila dve krabicky ovu testu a dnes taky kyntryhelovy caj a kyselinu listovou... Od zitra beru... 🙂

danielka1985
17. črc 2014

@blauen tak to je třeba dobré nakoupit ovu testy a testovat, jelikož se třeba netrefujete do ovulace a pak jste nestastni :(přece se jen vidate o víkendu 🙂

blauen
17. črc 2014

@danielka1985 o víkendu se chystám vykoupit lékarnu 😀, myslím, nebo mám tucha tedy jak se pozoruju, že jí zrovna mám 🙂 tak o víkendu bude tulinkování a pak se uvidí 🙂 a jak ji na tom ty se snažením?

danielka1985
17. črc 2014

@swellt hihi, paní, jdeš do toho fakt dobrodružství, ja jen papam kyselinku listovou 🙂ovu jsem zkusila teprve poprvé a ovu test byl pozitivní minulé úterý🙂pak ted v úterý jsem ze srandy zkousela tt a vyšel duch a ve středu nevyšel ten duch, takže musim počkat do pondělka :(

karlos12
17. črc 2014

Ahoj kočky,mohu se také přidat?Snažime se od ledna ,stále nic.Užíváme vitaminy ( i manžel ) a teď prvné ovu testy.Dnes snad byla ovulka,uvidime zítra.Ale raději jsme se snažili už dvakrat a asi to prubnem večer.Pro jistotu.Snad už to brzy půjde.A nám všem 🙂

denisska
17. črc 2014

@ycida 😀 jasně že joooooo🙂

danielka1985
17. črc 2014

@blauen podívej se do mého blogu 🙂ted jsem zkoušela ovu test poprvé a vyšel mi min. Úterý pozitivní, tak jsme ten den na to vlitli,tak se uvidí, v pondělí by měla dorazit ms

denisska
17. črc 2014

@karlos12
@blauen
@swellt holky to dáme, není možné🙂, papáme toho na podporu dost, tak to musí vyjít 🙂❤️

blauen
17. črc 2014

@danielka1985
@denisska holky není možné, já už nevím co bych zobala nebo s manželem zobali na podporu, držím nám pěstičky...ještě plánujeme i dovolenku někam vyrazit moře, hory odpočinek a není možné, aby už nevykoukly na nás ty // 😉

danielka1985
17. črc 2014

@blauen no, ja jsem zvědavá, co na me v pondělí vykoukne 🙂a v kolikatem si dc?

swellt
17. črc 2014

Holky,vsem nam drzim pesticky... Kez by to aspon nektere z nas vyslo. To by bylo radosti,paaani... Jsme vsechny jak nejake zobalky... Ale ono to vyjde... Mnoho stesti vsem. No,taky se za 14dni chystame na dovolenou...par dni...ale uz ted se tesim 🙂23.7. by mela dorazit ms...tak uvidime... Treba jsme se trefili... 🙂

wendy28
17. črc 2014

Ahoj, doufám, že neruším, taky se snažíme o mimčo, jednoho školáka už máme, ale to bylo jaksi "omylem tak je to pro mě "poprvé" 🙂 Mám nakoupené ovu testy, poslední proběhla 6.7 tak ted netrpělivě čekám na 22. kdy by měla přijít MS. Jinak beru jen kyselinu listovou a B-komplex, jinak nic.

karlos12
17. črc 2014

@denisska určitě to dáme 😉

zdeni1111
17. črc 2014

Ahojky holky, ráda bych se k vám přidala. Také jsme se začali teď od července snažit. Je to naše první snažení a já vlastně ani nevím kdy mám ovulaci ☹. Snad se to všem brzy povede 😉

danielka1985
17. črc 2014

@wendy28 heh, ja mela pozitivní ot 8.7. A ms bych měla mit 21.7.:-)jsme na tom podobne🙂

mysackovi
17. črc 2014

@danielka1985 děkuju....dnes jsem právě byla u nového...je hodně chválený...a prej i co se týče otěhotnění je tu celkem vyhlášený...tak mu budu věřit a kdyby, odejít můžu vždy...mě to celkem vzalo ☹ ...a obzvlášť, když ten starý nic nepoznal....mám malinkatou sliznici, nemmestruju,atd... budou mít dělat i krevní testy...dnes mi píchnul injekci na rozehnání ms a pak budu brát vždy od 15.dne cyklu utrogestan.... ☹

denisska
17. črc 2014

@karlos12 a čím nás bude víc, tím snáz ty mršky přitáhneme😀

denisska
17. črc 2014

@blauen to si piš, jsem jak chodící babka bylinkářka v lékarně😀

majkylove
autor
18. črc 2014

teda krásně ste to tady rozjely holky 🙂 jen tak dál a to by bylo aby nebylo,všem nám mooooc držím pěstičky! 😉
@mysackovi nezoufej,hlavně po utrogestanu je to jak pohnojený 😉
krásnej den všem!

ssarula
18. črc 2014

@swellt ahojky snažilko, nejsi blázen, prostě jen moc a moc chceš miminko, tak jako každá z nás tady. Já už mám doma dvouletou holčičku, ale snažili jsme se o ni dýl jak rok a půl tak vím o čem to je, kamarádky byly těhotný, rodily jedna za druhou, těhotný byly hned po vysazení antikoncepce a já pořád nic. Teď se už 7 měsíců snažíme o druhé, takže vím jaké to je. Včera jsem koukala na "Záložní plán" v TV a tak strašně jsem té heřečce záviděla ty její filmovaný porodní bolesti, páni, co bych za to dala... :D Prostě i když vím jak moc porod bolel, tomu pocitu když se v tobě prcek hýbe a pak když ho máš v náručí se nic nevyrovná. Moc a moc bych už taky chtěla mimišo, pořád se utěšují tím, že aspoň toho jednoho prcka mám doma, ale stejně....

Já bych tak moc přála všem holkám tady aby se brzy zadařilo, je to nespravedlivé, holky co děti chtějí nemůžou počít a jiné blbky do toho vlítnou ani neví jak a pak si to nechají vzít... Povině bych jim pouštěla dokument "němý výkřik" aby viděli, co tomu drobečku dělají ☹

A neboj i s tchýní se to nějak vyřeší, buď se změní až bude prcek nebo se doma s malým zamkneš a nepustíš ji :D ale je důležité asi se také umět ozvat a říct jí co ti vadí. Já mám něco podobného s tchánem, něco překousnu něco ne, ale musela jsem vyslat muže, protože mám povahu, že když se rozjedu tak si nevidím do huby a řeknu i to co nechci a pak je z toho jen zbytečné peklo, takže já to řeším přes manžela :D

swellt
18. črc 2014

@ssarula Ahojky...moc Ti dekuju za slova podpory... Vim a vidim,ze v tom nejsem sama... do prace,takze tam na to nemam zas tak cas myslet...ale jak prijdu domu a Petr ma treba odpoledni,tak to na mne padne...ctu uuplne vsechno o tehotenstvi,porodu a tak...A kdybych nemela doma jeste Saminka(pesana),tak by mi asi opavdu hrablo... Pripadam si,ze mam fakt hlavu v jinem stavu...

🙂 Taky jsem vcera koukala na Zalozni plan... A taky jsem tise zavidela... A ta dvojcata... To by bylo neco.
Pak jsem premyslela jeste nad jednou veci,ale to nevim,jestli bych to uz fakt neprehanela... A sice,jestli je uplne vhodne porizovat si nejakou zakladni vybavicku pro miminko,kdyz se ve mne ani jeste neklube... Nevim... 🙂

Jinak vam vsem preji krasny den... Ja jeste preziju par hodin v praci a od zitra se budu tesit ze sve 14denni dovolene... Juch! 🙂

blauen
18. črc 2014

@danielka1985 dneska 16 DC podle výpočtu bych měla mít ty nejlepší dny ode dneška do neděle, dneska ještě vlítnu do lékárny pro testíky a o víkendu vlítnem na to 🙂 jinak po vysazení antikoncepce po skoro 12 letech mi naběhla musím říct suprovní pravidelný cyklus MS 28-30 dní, to jsem čuměla!

denisska
18. črc 2014

@blauen mi taky celkem, prvni byla o tyden pozdeji a druha o 6 dnu driv🙂, ikdyz obe spis spineni🙂 vysazena po 15 letech, fuuuuuj:(

blauen
18. črc 2014

@denisska někde jsem slyšela, že po tak dlouhé době brání antikoncepce se tělo může z toho svinstva 😀 antikoncepčního srovnávat i rok - dva, tak proto zatím nedělám žádné závěry....musíme být trpělivé 🙂

majkylove
autor
18. črc 2014

@blauen taky mam takhle pravidelny cykly,aspon neco dobryho na tom vsem a ovulku mivam uz kolem toho 14DC a ms dostavam 29DC.takze ted se podstive snazime,snad sme se trefili uz konecne 🙂

blauen
18. črc 2014

@majkylove já se přiznám, že ovu testy jsem ještě nedělala jen na základě výpočtu a mého těla, ale taky se začnu už testovat a není možný, aby na mě nebafly ty // 🙂 držím pěstičky ať to vyjde a je o jednu radost více mezi námi!!!

majkylove
autor
18. črc 2014

@blauen ja taky netestuju,testovala sem jen prvni mesic a ted to vim podle cipku a celkove tela.a stejne se tulime ob den tak se kurnik musime trefit😀taky drzim pesti a mooc!