Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
20. črc 2014

@karlos12 tak to doufám :D

dasenka888
20. črc 2014

@denisska kdybys chtěla poradit ptej se 🙂)

swellt
20. črc 2014

@denisska Ja mam spoustu veci po detickach sve skoro svagrove... ;) Ale porad jsem si tak.rikala,jestli neni zvlastni kupovat na miminko,kdyz jeste neni... Ale asi vazne zacnu... Neco malo... Pro radost... Kdyz vidi tu spoustu krasnych prtavych vecicek,tak bych se cela rozplynula... 🙂

denisska
20. črc 2014

@swellt taky mi to přijde divné,ale ono to tak svádí🙂,moje ségra to taky ta dělala😀 a když jsem teď kupovala pro mimi kamarádky,hned jsme to musela odevzdat,jinak to bylo mučeníííí🙂

ssarula
21. črc 2014

ahojky děvčata, tak jsem byla na krev na hormony a mám hraniční hodnoty, takže ještě 2 cykly na duphastonu, pak ultrazvuk a pak popř.další léčba. Ach jo, kéž by se nám zadařilo bez dalšího léčení... 😒

majkylove
autor
21. črc 2014

@ssarula držím palce ať je to co nejdřív a bez léčby 😉

ycida
21. črc 2014

Ahoj děvčátka,
jak se máte po krásném, slunečném víkendu? 😉
Jak se daří snažení o ty úžasné II čárky? Nějaké nové novinky či rady? 😀

lukaseklukasekd
21. črc 2014

Zdravím všechny.....dnes jsem si udělala hned 3 testy a jsou tam vidět u všech třech 2 čárky... Že by, už ?

majkylove
autor
21. črc 2014

@lukaseklukasekd juu tak to tise gratuluju🙂a uz mela byt ms,kolikaty DC si?hod nam foto😉

lukaseklukasekd
21. črc 2014

menstruaci jsem mela ted dostat.Ale zadne priznaky, ze bych to mela dostat. Takove 3 tydny me boli prsa i pri chuzi po schodech a tak a pritel mi dokonce rekl, ze je mam nejake tvrde

majkylove
autor
21. črc 2014

@lukaseklukasekd tak to vypada dobre😉

lukaseklukasekd
21. črc 2014

cca po 3 hodinach

majkylove
autor
21. črc 2014

@lukaseklukasekd no tak to je uplne jasny,to uz jsou krasny dalnice,tak mooc gratuluju a drzim pesti at je vse jak ma byt🙂

lukaseklukasekd
21. črc 2014

@majkylove Jeeeeee...tak to jsem moc rada, že to tak je

denisska
21. črc 2014

@ycida ahojky děvčátko🙂, snažíme se, snažíme🙂))a co u tebe?;)

denisska
21. črc 2014

@lukaseklukasekd gratulujii ;)

ycida
21. črc 2014

@denisska
tak já mám dva dny před MS, takže pořádné snažení přijde až PO 😉 . Zatím ale nacvičujeme 😀 . Tobě přeji ať to snažení vyjde a hurá do II čárek. Moc Ti to přeji, hlavně ať za chvilku má kdo to krásné oblečení nosit, které jsi nakoupila 😉 😅

lukaseklukasekd
21. črc 2014

@denisska Děkuju.....

denisska
21. črc 2014

@ycida no tobě hlavně aby ta mrcha nepřišlaa🙂)))

ycida
21. črc 2014

@denisska
Nyní s tou mrchou tak nějak počítám, ale slibuji, že se jí pokusím domluvit, aby mě na pár měsíců nechala na pokoji 😠 😀

denisska
21. črc 2014

@ycida fakt? Jakto, že počítáš? Třeba právě proto nepřijde, a když jo, domluv i té mé ať už nechodí😀

dasenka888
21. črc 2014

Já už chci vědět na čem jsem :( holky co myslíte http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... ? 🙂 Nahnědlý výtok a hrozná bolest prsou 🙂 myslete na mě 🙂)

majkylove
autor
21. črc 2014

@dasenka888 to by mohlo byt uhnizdovani,drzim palce🙂kdy by mela dorazit ms a kdy byla ovu?

dasenka888
21. črc 2014

@majkylove menstruaci mám nepravidelnou poslední byla 6.6. 🙂 pak už ne a ovulace se mi ukázala kvůli BT na 14.7. 🙂 mám třetí den nahnědlý výtok , tak nevím co a jak...

majkylove
autor
21. črc 2014

@dasenka888 tak to vypada fakt dobre,v patek bych zkusila testik😉

dasenka888
21. črc 2014

JoJo zkusim myslím na to i když se snažím nemyslet :D

dasenka888
21. črc 2014

@majkylove ale dneska mi docela klesla na 36,7... :/

majkylove
autor
21. črc 2014

@dasenka888 to znám,já na to myslím pořád :/ :D

dasenka888
21. črc 2014

@majkylove já se snažím nemyslet. Ale menstruace pořád nikde a asi mi upadnou prsa :D :D :D to je bolest, že bych si je odřízla nejraději :D

majkylove
autor
21. črc 2014

@dasenka888 no já se taky snažím,ale prostě mi to nejde a to ještě mám daleko do ms :-/ u tebe to vypadá fááákt hodně dobře tak dej pak vědět až testneš 🙂