Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
15. srp 2014

@petavan blahopřeji,jak se to takhle rychle dělá? 🙂

petavan
15. srp 2014

@bublinka74 lepší odpoledne ja jsem je dělala každy den zhruba ve stejnou hodinu a kolem 16:00 hod. Moc ti to přeji at už ti to konečně vyjde tentokrát se to podaří uvidíš 😉

petavan
15. srp 2014

@karlos12 dělala jsem si ovu testy abych věděla kdy mám ovulku pak jsem na to skočili a podařilo se 😉 do toho piju inofolic a kys. listovou

bublinka74
15. srp 2014

@petavan uvidíme ,jdu ještě 25,na celkovou prohlídku po té laparoskopii před 3 měsíci tak uvidíme 🙂 ten inofolic jde 🙂

swellt
15. srp 2014

@petavan: Strasne moc Ti gratuluju!! 🙂 Potichoucku zavidim,ale v tom dobrem slova smyslu. 🙂
Nam vsem ostatmim, holky, preju, at se taky co nejdrive zadari.
Ja jsem dnes tak smutna... Ztroskotal nas plan koupit domecek - dalsi vec,kterou jsem si neskutecne prala a je ta tam... Pani pred nami dostala prednost, ach jo...
Snad jste mely veselejsi den...
Hezky vecer! 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@swellt taky mám divné období,nic se nedaří ...ale bude líp uvidíš a domeček taky jiný 🙂

karlos12
15. srp 2014

@petavan ovu testy dělám také - 2.měsíc, kys. listovou také baštím, ale inofolic ne, ani to neznám.Tak se po něm po ms poohlédnu.Jinak blahopřeji, užívej si to 😉

karlos12
15. srp 2014

@swellt kde hledáte domeček?A nevěš hlavu, třeba v něm straší 😉

martinalinda
15. srp 2014

@kija No to je fakt, taky jsem to cetla, pry sance ze se to podari je kazdy mesic 25% 🙂 coz je teda docela malo..a proto je to takovy zazrak, ja doufam ze se podari brzy..a kdyby to bylo uz ted, tak tomu asi fakt neuverim, protoze to strasne chceme, i kdyz zkousime od 1.8., ale uz mam par veci nakoupenych, a porad po vsem pokukuju, ze bych uz rada byla na 100% a mohla nakupovat uz ne jen jako na neurcito, ale doopravdy ;)

martinalinda
15. srp 2014

@majkylove Kubíka, Tobiáše a Sofinku máme taky 🙂 To je náhoda 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@karlos12 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@karlos12 kyselinu jsem brala ,ale doktor mně doporučil Inofolic nebo Nosifol ,už mám v sobě první sáček dnes,to jsem zvědavá 😀

karlos12
15. srp 2014

@bublinka74 já právě dohledala info na netu , ale mám pocit, že jsem tady o něm slyšela, že snad někdo prodával již zbytečné zásoby, jdu kouknout.Já zatím s doktorkou nemluvila, chystám se po prázdninách, když se opět nezadaří.Snad přinese štěstí.Je to opravdu bez chuti?Už cítíš účinek ? 😉

martinalinda
15. srp 2014

@mispula19 Já myslím ze kontryhel zabral, ja zatim zadny caje nepila, beru jen femibion 800 a jinak nic, snazim se jist zdraveji, ale jinak to neresim. verim ze mam vitaminku dost, jo jeste piju cas na lymfy - mam stitnou zlazu a dost se mi usazuje voda v tele, takze to mi pomaha..jinak nic jineho. Tak uvidim, ja ani nevim presne zda ovu byla nebo ne...ale bolesti v podbrisku byly v urcite dny, takze asi ano..na testech to bylo neurcite. Ale bolest mam ted a to jsem 26DC, tak jsem zvedava zda mrska prijde nebo ne..ma prijit pristi tyden, mam docela dlouhy cyklus, tak jsem ocekavala ovu tak kolem 18-20DC a prakticky od 20.-21.DC je mi spatne a boli me podbrisek, takze to asi byla ovu. Tak ted jen pockam aspon do 30DC a udelam test, nebo se nebudu stresovat a udelam ho az v den MS 🙂

bublinka74
15. srp 2014

@karlos12 mně ho také doporučil už 🙂 ,uvidíme 🙂 ,je bez chuti ,myslím že účinky budou až za dýl ...jsem četla,že je to i na úpravu cyklu,ovulaci,tak uvidíme 🙂

martinalinda
15. srp 2014

@petavan Gratuluji, tak jen tak dal...jen at sili 🙂

swellt
15. srp 2014

@bublinka74: dekuju Ti za podpurna slova 🙂 v praci to taky neni uplne ruzovy,tak to potesi,opravdu dekuji 🙂
@karlos12: jsne z kralovehradeckeho kraje,konkretne Horice v Podkrkonosi,domecek jsme meli vyhlidnuty v Miletine,krasny,zrekonstruovany,za super cenu...Nebyli jsme jedini a pani dala rezervacni poplatek na drevo,takze domek bude jeji... :(
Vim,bude jiny,najde se,ale tak jsem se tesila,ze by aspon tohle mohlo vyjit. :(
Takze nezbyva,nez hledat dal :( Snad se brzy naskytne neco pekneho.

karlos12
15. srp 2014

@swellt alespoň se rozptýlíš při hledání nového domečku.A určitě bude lepší. 🙂

karlos12
15. srp 2014
martinalinda
15. srp 2014

@marketat Mám to podobně, taky mě vše boli a mam to dostat ve ct pristi tyden jako ty...nebo o vikendu. Mam cyklus ruzne 30-34dni..tak nevim co se deje...treba jsme v tom? 🙂

martinalinda
15. srp 2014

@mispula19 Taky chci květňátko, je to pěkné 5/2015 🙂 a pak dál do léta, snad se nám to brzy vsem podarí 🙂

majkylove
autor
15. srp 2014

@martinalinda no to teda 🙂 jsou to nádherný jména totiž,ale říkám bude záležet na tom jestli se s něma neroztrhne pytel... já už tááák chcííí řešit už tyhle "starosti" !!! 😀

bublinka74
15. srp 2014

@swellt to věřím holčí ,škoda,ale třeba to tak mělo být víš ,bude jiný a třeba hezčí 🙂 .V Miletíně jsem jednou byla,je tam hezky 🙂 .A jinak já už rok marodím a taky mi to nepřidává na všem,nyní jdu do práce do divadla prodávat vstupenky,tak možná i myšlenky budou jinde,budu zase mezi lidmi ,začla jsem brát Inofolic a kdo ví třeba se časem zadaří 🙂

majkylove
autor
15. srp 2014

@karlos12 my už jedem určitě pomalu do cílové rovinky,co říkáš? 😉 😵 😀

swellt
15. srp 2014

@bublinka12: Tak to věřím, že to není žádna sranda rok marodit, nervy musí trpět jak pes... :o(
Jojo, je tam hezky, klid... :o) Ale ano, snad bude jiný... Mám blbou vlastnost, že se na všechno hned a hodně uonu a je to se mnou v háji! :o(
Tak je ale moc fajn, že nastupuješ do práce :o) Uřčitě se myšlenky uberou trochu jiným směrem... 🙂
Budu na Tebe a i na nás všechny myslet 😉

bublinka74
15. srp 2014

@swellt joo to já taky,chodit sem určo budu pořád 🙂 budu mít krátký dlouhý týden,nic náročného,tak se i těším 🙂 ...já se taky upínám,ikdyž nyní už jsem si řekla,že rezignuji ,jen budu pít ten nápoj na zázrak a uvidíme 😉

karlos12
15. srp 2014

@majkylove doufám,ale určitě !!!!!!! 😉

majkylove
autor
15. srp 2014

@swellt
@bublinka74 to je i můj osud se vždycky na něco upnout,vždy musím mít nějakej cíl a dokud se nesplní tak zuřím,jak bych ráda byla flegmoš...do dubna sem řešila svatbu tak jsem měla půl roku co dělat,teď to škvrně,bohužel žádnej další cíl zatím vpořadí není abych se soustředila na něco jinýho :-/

karlos12
15. srp 2014

A už mám objednaný inofolic,takže cílové rovince ZDAR! 😉

karlos12
15. srp 2014

@majkylove kdy čekáme ms ? Můžu ten inofolic začít pít kdy chci ?