Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
21. srp 2014

@swellt Já osobně bych byla už tak nahlodaná, že bych šla klidně na gyndu tam k vám. Hlavně abych věděla

swellt
21. srp 2014

@sleepers:No,prave,ze nahlodana jsem. Ted tady ma ten gyndar dovcu,ale v pondeli tam uz zas je,tak tam asi v pondeli rano zavolam...

kija
21. srp 2014

@swellt Aha, tak to je docela prekérka. Tihle mamánci bývají hrozní ☹ A když je nějaký konflikt, postaví se za ni nebo za Tebe? To by taky mohlo hodně ukazovat... A že tchýně nechce vidět ani vlastní dceru a vnoučata, to je taky mazec ☹
Jinak neboj, těhotná jsi, oni se toho asi doktoři bojí, když je to jen z testů a ne z krve. Tahle doktorka byla Tvoje Dr.? Zavolala bych svý, pokud byla tahle Tvoje, tak se klidně přihlaš jinam a zeptej se, kdy máš dojít. Šla bych tak 7-8tt na srdíčko.

sleepers
21. srp 2014

@swellt Ono to dobře dopadne ale i ta nad tím člověk musí přemýšlet a já osobně tě úplně chápu. Zavolej a uvidíš. na čem jsi.
A nebo bych zašla do laboratoře, kde si můžeš nechat udělat odběr na hcg na svou žádost, za platbu, samozřejmě...

kija
21. srp 2014

Jinak holky u mě zatím stále bez MS, teda jako má být dnes, ale bývá už dopo 🙂

swellt
21. srp 2014

@kija:Petr neumi resit nic v klidu a s chladnou hlavou,dokaze rict cokoli,strasny veci,pak jich mozna lituje,ale do hlavy mu nevidim. Kdyz je nejaky nedorozumeni s ni,tak radsi mlci,ale doma mu pak pusa jede...A za mne se nekdy postavi,ale ne vzdy...Jeho mama je to samy.
Tahle Dr.je moje,ale vzdy jsem k ni nerada chodila...Asi opravdu v pondeli zkusim toho doktora tady,aspon nebudu muset nikam dojizdet...

swellt
21. srp 2014

@kija: Teda,to by bylo skvele,kdyby Ti ta potvora nedosla! Drzim palce.

majkylove
autor
21. srp 2014

@kija moc držím palce ať nedorazí,takže ráno testík? 😵
@swellt pokud si tam vždy nerada chodila tak není co řešit a mít dr ve svém bydlišti má hodně velkou výhodu,kor jak už budeš v pokročilejším stadiu a aj jak bude mimi už na světě 🙂

bublinka74
21. srp 2014

@sleepers já 6 den 🙂 ho užívám 🙂

kija
21. srp 2014

@swellt Právě, měl by se postavit za Tebe vždycky, viď. A říct jí to přímo, copak doma, tam jde pak o prdlajs.. 😒 Jak to vypadá, mluvili jste spolu?
Jo, zavolej tomu doktorovi v pondělí, však by Ti měli poradit, kdy máš přijít 🙂 A když jsi k ní nerada chodila, tak to je jasný 😉

@swellt
@majkylove Děkuju holky, zatím pořád stejný, ani náznak. A bolí mě trochu hlava, občas mi je vedro, včera zas zima, tak si říkám, jestli nejsem nějaká nastydlá. Nebo to k tomu patří, to by jako bylo lepší 😀 Snad zítra nebo v so, jestli nedorazí, jestli stihnu zítra, jedem totiž ráno do Brna.. Zas tenhle měsíc jsme to jako docela flákali 😀

majkylove
autor
21. srp 2014

@kija no musíš ho ráno stihnout a hned nám napsat,přece nás nebudeš napínat 😀 mě teda bolí prsa,ale jen když si je zmáčku,ale docela dost,tak snad se nechystá mrcha dorazit dřív :-/
@karlos jakej byl mejdan? 🙂

kija
21. srp 2014

@majkylove Snad 😀 Prsa taky, ale tak nějak skoro pořád, chvíli víc, chvíli skoro ne, spíš ale jen jakoby pnutí nebo jak to nazvat. Po zmáčknutí žádná změna. No snad nedorazí dřív, ani vůbec, kdy to máš dostat? Držím taky pěsti 🙂 Množí se to tu pěkně, přece je v tom nenecháme, že 😀

majkylove
autor
21. srp 2014

@kija já mám ještě čas,nejdřív ve středu no a doufám že už opravdu nedorazí,to už by mě tentokrát asi fakt dorazilo ☹ no za pár dní budu chytřejší,ale to čekání je strašný

karlos12
21. srp 2014

@sleepers já,dnes první sáček.To jsem Ti asi platna,co ? 🙂

karlos12
21. srp 2014

@majkylove ahoj,mejdan byl super,ale už jsem stará,dnešek nic moc.Ale nebylo to tak hrozné,spíš únava,ale teď ten žaludek.To je hnus.Netuším co to je.Jakoby pálení žáhy,ale to nevím,protože jsem nikdy žádný problém neměla.Jdu si odpočinout,pak mi třeba bude lépe.Nevím proč zlobí takhle odpoledne,neřád.Také se Ti zastavil čas?Čekání je fakt super 🙂

karlos12
21. srp 2014

@swellt ach jo,to je děs.Chlapi.A mlátit je nemůžem 😒 To přejde.A k doktorovi bych šla normálnímu,Hcg trvá 2 hod.Můžou Ti ho odebrat za poplatek,v laborce.Jinak buď v klidu,a ať strach nesvádí na malý byt.Mimina běžně potřebují prostor velikosti sportovní haly 😉

svobodpetika
21. srp 2014

@audrey44 taky asi příští čtvrtek 🙂 možná pátek 🙂

majkylove
autor
21. srp 2014

@karlos12 ale stará,prosimtě 😀 hmm,ta žáha,to vypadá dobře 😉 to čekání je úplně šílený a prostě ať se snažím jak chci tak to z hlavy nejde ani když spím,už se mi o tom i zdá 😖 já mám dnes ještě poslední noční a aspoň volnej víkend,tak už se těším 🙂

svobodpetika
21. srp 2014

@swellt prvně bych odešla od doktorky ( taky jsem dojížděla a představa že pak někdy těhotná jezdím 20 km) a klidně počkej na pondělí HCg bude stoupat a možná i UZ bude lepší a neboj přítel určitě měl domluvu od maminky ale on si to rozmyslí, možná se jen bojí není to legrace a nebude to jednoduchý musí si to uspořádat v hlavě

dasenka888
21. srp 2014

Holky mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat a přitom mám byt 8DPO :((( Žáha mě pálí už pátý den :/

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 a děláš ovu testy?

dasenka888
21. srp 2014

@majkylove ted jsem tři dny nedělala došli mi, ale dneska si letim zase koupit 🙂

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 třeba už se u tebe tak brzy chystá ovu,tak poctivě testuj 😉

dasenka888
21. srp 2014

@majkylove no né, mám právě po ovulaci a čekám na menstruaci, ale v době ovulace hlen i čípek byl jaký ma byt a po ovu mi začal tvrdnout , tak čekám co z toho bude, ale na to, že by mela přijít menstruace je fakt moc tvrdý...

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 jedja tak to sem nějak blbě pochopila,už se tu v tom trochu ztrácím jak nás tedka čeká tolik na ms,teda nečeká 😀 a kdy že ji máš mít?tak to zní slibně i s tím čípkem,kdy budeš dělat testík? 🙂 já i přesto že čípek sleduju už 3 měsíce tak se v něm stejně moc nebyznám,jo,ovu určím,asi,nestestuju,ale pak mi stejně připadá občas tvrdší,občas měkčí a navíc pořád mi připadá lehce otevřenej tak to nechápu,ale možná tomu jen nerozumím,škoda že nedělám ve zdravotnictví bych je tam teď zruinovala 😀

dasenka888
21. srp 2014

@majkylove :D No ovulace měla být 13.8. A menstruace těžko říct začala jsem minuly cyklus Gynexem abych menstruaci dostala a ona se dostavila pak byla ovulace a teď měla být menstruace v úterý :D a furt nic, tak těžko říct, ale čípek je stejný v LF a před MS tak jsem z toho blázen, ale už mě pět dní bolí žáha, jenže si zase říkám, ze to je moc brzy 🙂 ale vim, že kamarádky to taky poznaly, že se zadarilo 🙂) Už mi zbývá jen čekat 🙂

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 no tak zítra zkus testíííík 😵

dasenka888
21. srp 2014

@majkylove to je ještě brzo... :D nebo ne ?

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 já nevím no,tak možná až v sobotu,spousta holek měla pozitivní už 10DPO

dasenka888
21. srp 2014

@majkylove já jsem zítra právě devátý :D no uvidíme 🙂