Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Chce to změnu prostředí 🙂 Nebo začít stavět 🙂 Kamarádka dva roky s přítelem snažila otěhotnět a nedařilo se jim. Dokonce ho na plese táhla "za závěs" že má ovulaci. Byli jsme na mrtvici. Pak si řekli že když to nejde, tak přestavějí domek, zbourají staré stodoly a pod. Hezky začali, teď to dodělávají s Kubíkem v kočárku 🙂

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no,ale já na to začla mysllet, když se mi nedostala ms a o dva dny dřív začlo špinění než měla přijít ms..tak od té doby mám stres..přesně od druhého dne špinění:D

kacorek85
7. črc 2014

Taky jsem to v pondělí obrečela. Ono se řekne "Nemysli na to, nestresuj se. Užívej si" - když se tvůj denní program obohatí o "čůrání na lakmusové papírky" a hledání //🙂

ycida
7. črc 2014

@denisska Jménem jsem Lenka, napadlo mě jméno ještě po mé mamce Šárka 😀 . To už moc není 🙂 , ale přítel vyhrál. A jak jsi se ke jménu pro holčičku dostala ty? Jsem zvědavá vid, ale zajímá mě to 😀 😅

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 tjn..ale pěkný ovu testy po týdnu vid:D

denisska
7. črc 2014

@ycida tak to si pisnem soukromne 🙂 a ty mi vase🙂

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Jsou krásné 🙂 Teď znova v pondělí a uvidíš jestli zase budou dvě čárky

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no, spíše další pondělí:D...hihi..ne, třeba to je jen porucha a navíc dle některých to pozitivní není,takže dodělám ovu testy, co mám a nechám testování🙂

tak2014
7. črc 2014

Ahoj holky, nezapomněla jsem na vás, byla jsem jen celý víkend na vodě, tak jsem dneska pro jistotu testla, abych se ujistila, že mimís zůstal kde má 🙂 myslete na mě ve čtvrtek, ať je vše ok....

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Tak tak, volný průběh a na konci prázdnin oslavuješ dvě čárky 🙂

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 no, to je furt volný průbeh, jen ted to je divné..ale to divné radši nechám být, když se to bude znova opakovat, budu muset zajít na gyndu..může jít o nějakou hormonální nerovnováhu...mám štěstí na neštěstí..takže co se může stát, tak se mi stane🙂...a v kolikátém si ty dc?

danielka1985
7. črc 2014

@tak2014 gratuluji🙂..a přeji at je všechno ok🙂a at čárka sílí🙂

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 ve čtvrtek mi končila menstruace a od pátku už jsme pracovali na potomstvu

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 a ovu testíky neděláš?

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 Nedělám, zatím ne. Snažíme se fakt chvíli, navíc přítel v týdnu pracuje mimo město a domů jezdí o víkendu. Ovšem ty maximálně využíváme

danielka1985
7. črc 2014

@kacorek85 jasné..ovu testy nejsou na škodu, já jsem tenkrát, když jsem vysadila prášky, tak mi gyndař řekl, at zkusím ovu testy, zda vůbec dochází k ovulaci..no a první tři měsíce po práškách nedocházelo..chtěla jsem to už řešit,ale pak testy začly být pozitivní a co vím, tak i kamarádky měly problém s ovu po HA..

kacorek85
7. črc 2014

@danielka1985 To je dobré vědět 🙂 Já sice brala prášky jen 9 měsíců, ale i tak to nadělá v těle "paseku"

mispula19
7. črc 2014

Po pár dnech nakukuju a mám opět srdíčko v peří... hlavně gratuluji ke dvoum // 🙂 a taky jsem moc ráda, že nejsem jediná "magorka", co říká "tomu někomu", co je ještě někde na houbách jmény 😀 no ale věcičky postupně nakupuju pořád 😀 ale to hlavně proto, že tak penízky navíc prostě nebudou a co si neuškudlím teď, tak nebude.

danielka1985
7. črc 2014

@mispula19 neboj, nejsi jediná "magorka"..hihi...a jak si vůbec na tom?🙂
@kacorek85 HA jsem brala deset let..ale zase cyklus jsem měla vždy stejně, jak s práškama ,tak i bez prášků🙂

ycida
7. črc 2014

@mispula19
Ahoj, ty už nakupuješ? A co už máš 😀

mispula19
7. črc 2014

@danielka1985 Nooo, já ti ani nevím 😀 jelikož po vysazení HA loni v Listopadu, následné vyvolávačce a 2 měsících na Duphastonu pořád nemám MS, ale ovulka dle testu probíhá, tak mi nezbývá než čekat a popř. nárazově testovat těhu 😅 zatím ovšem negativní, ale minulou neděli mi přijel na otočku domů manžel z práce a dle testů v po, út a st poté proběhla ovulka (začala sem etstovat pozdě, to nejlepší sem tedy nejspíš prošvihla, výtok byl od pátku, ovulka snad ta neděle?), tak já doufám, že by to mohlo stačit, ted jsem měla pár dní šrumec, tak sem nad tím neměla čas přemýšlet, ale před chvílí jsem zase přemýšlela ve sprše (... taky Vás napadá ve sprše takových věcí??...) a říkala si, jak dlouho asi čekat do testu, pokud by se zadařilo? 😀

mispula19
7. črc 2014

@ycida no jo 😅 spíš takový základ, deky, plenky, zavinky, prostěradla do postýlky, peřiny, nějaký hadříky... 😅 mám tu už něco v albu, od té doby jsem zas uloupila v tescu boží set 2 body, ty sem tam nechat nemohla 😀 ... a za týden na to jsem uloupila další set 3 body v akci vel. 86 a ještě znovu ve vel. 86 ty moje oblíbené body, už ted sem se nemohla srovnat s tím, že by z nich prcek jednou vyrostl 😀 ale využívám toho, že jsou teď prašulky. Pak budu muset na riizkové kvůli těžké práci, tudíž nemocenská nic moc, do toho plánujeme stavět, takže pokud se vše zadaří tak nějak u sebe, nebude moc korun na "parádu" 😀 ale vše uni barvy

mispula19
7. črc 2014

ale nutno podotknout, že loupím hlavně ty nejvíc neodolatelné věcičky a hadříky hlavně v akci nebo po bazárkách, co mě vážně dostanou 😀 Už v tom V. nebo D. úplně vidím, tak snad na sebe nenechá dlouho čekat 😀

mispula19
7. črc 2014

já bych tak ze zvědavosti testovala, ale nebaví mě pořád obíhat všechny lékárny ve městě červená jak rajče 😅 do města moc nejezdím, minulý týden jsem potřebovala ovu testy, těhu testy, kontryhelový čaj... bylo by blbý nakoupit vše v jedné lékárně ve větším množství, tak jsem je oběhla snad 4 😀 z toho byl v jedné chlap a tomu se mi o těhu test říkat nechtělo, tak jsem šla dál 😀

danielka1985
7. črc 2014

@mispula19 hihi.. asi nejdřív 14 dnů po ovulce🙂..já to mám taky zapeklité:D..no já jsem se taky červenala, když jsem šla si pro ovu testy a těhu těsty:D...hihi...a taky běham pokaždé do jiné lékarny, příště budu muset jet do jiného města:D..ja začnu nakupovat, až mi to gyndař potvrdí:D

majkylove
autor
7. črc 2014

@tak2014 gratuluju a ať čárka jen sílí 🙂 a poprskej nás tady těhu bacilama .🙂

terezapetrova
8. črc 2014

@majkylove dekuji majky 🙂

danielka1985
8. črc 2014

no holky, hláasím, že mám ovu test uplně pozitivní,viz můj fotoblog..asi mam fakt druhou ovulku,asi,nevím to jistě,pač jsem testovala předtím až když tam byly dvě skoro stejné🙂

xjulinkax
8. črc 2014

@denisska Ahojky, tak dnes jsem byla u té doktorky. Udělala mi utz a řekla, že ovulace proběhla, ale že už nejde zjistit kdy a na nízký teploty říkala, že se to stává. Dostala jsem recept na Duphaston, kterej mám začít brát od 17. DC a to 10 dní. Je to na srovnání cyklu. No, ale jelikož jsem pročítala různý diskuse, tak si tím nejsem moc jistá, protože mívám ovulaci dost pozdě (od 22. do 29. DC) a prý pokud se ten Duphaston začne brát ještě před ovulací, tak ta ani neproběhne. Tak nevím, ale dr. poslechnu a budu se řídit jejími radami. Až ho doberu a dostanu MS, tak mám přijít na prohlídku znova a ona mi dá ještě nějaký stimulanty k otěhotnění. Tak uvídím 🙂. Pěkný den!

denisska
8. črc 2014

@xjulinkax tak to
Jsem zvedava jaky to bude mit efekt;), hlavne aby se srovnali
To, co ma a byly// 🙂)