Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

cernakronika
22. čer 2014

@terezapetrova právě že zatím se k ničemu neměla... Tak uvidím ale 100 procent že si zase tělo dělá co chce..

tak2014
22. čer 2014

@terezapetrova Děkuji 🙂 o líbánkách byl program jasný, tak uvidíme 😎

terezapetrova
22. čer 2014

@majkylove jo jo a checht 🙂 Mirek zase kdyz jezdil s klukama jako nactiletej na cundry pod stan tak pry musel spat jako jedinej ve stanu sam kvůli chrapani a to ještě v jinem lese nez ve kterm spali ostatní 😀 taky koukam na vystrely, cpu se tyckama Bohemia a Mira si spokojene vedle me chrápe 😀

terezapetrova
22. čer 2014

@cernakronika a zkusit se poohlidnout po jinem dr? 🙂

terezapetrova
22. čer 2014

@tak2014 🙂

majkylove
autor
22. čer 2014

@tak2014 pěkná to neděle že :D

terezapetrova
22. čer 2014

@majkylove jdu chrnet, Vojta me tak jako tak v 5h rano vzbudi tim, ze mi skoci primo na hlavu tak at něco do te doby uspim 🙂 Hezky vecer,zatim paa 🙂

cernakronika
22. čer 2014

@terezapetrova Už sem nad tím přemýšlela,protože když sem doktorce řekla že mam opožděnou menstruaci. Jediný co udělala prohmatala mi břicho , podívala se domě řekla že to podle těla vypadá , pak ultrazvuk a tam nic neviděla...Přišla sem domu a 4dny potom mě vevnitř začalo bodat. Pak sem měla, světle hnědý vítok asi dvakrát , žlutý vítok, a ted hustě bílí jako kaši,nepáchne..V podbříšku mě chvílema pobolívá, začala sem trpět bolestí hlavy..Pořád jim i když spím tak se mi zdá o jídle a pořád sem unavená..Chvílema z prudkaázávrat, a chvílema se mi nadzvedává slabě žaludek..Ale ti tlaky v podbříšku a pobolívání mám...Tak sem to měla jednou a také sem těhotná nebila prý otok na vaječníku..Jenže sem změnila doktora a ten zjistil že sem bila 3měsíce těhotná tak že mi otok na vaječníku chodí do školy a je to muj syn 😀 Tak že bych se nedivila kdy by se to opakovalo.. 😒

cernakronika
22. čer 2014

Děvčátka, šla sem se koupat a v tu ánu se mi nadzvedl žaludek, nafouklo břicho a zase mám pobolívání v podříšku...Nevíte k čemu to patří???

majkylove
autor
23. čer 2014

@terezapetrova já už spala jak si psala 😀 Tolik hodin sem neprospala ani nepamatuju a vstávám teď,mazec 🙂)) Ted jdeme s manžou dělat filé s kaší na obídek a na odpolední do práce :-/ řeknu ti že jediný na co se s mimčem fakt netěším je právě to vstávání,ale nedá se že 🙂

denisska
23. čer 2014

Ahojky, muzu k vam? Od května taky neberu prasky tak uvidime;), chci se zeptat, prvni menstruace po vysazeni jsem dostala o tyden pozdrji, jak počítat plodné dny, podle toho kdy jsem ji skutečně dostala?🙂

terezapetrova
23. čer 2014

@cernakronika urco kdyby ted dr nic nerikal nevedel nebo tak, tak bych sla na kontrolu ještě jinam 🙂

terezapetrova
23. čer 2014

@majkylove ze zacatku je to narocny protože behas vlastne dnem i noci ale casem se to vždycky nejak ustali 🙂 Doufam, ze jste si na obidku pochutnali a preju at práce utece 🙂 Paa Terka

cernakronika
23. čer 2014

@terezapetrova Mno já si ted dělala testík a vypadá to na dva slabounké dušíky ale sou opravdu slaboučké...Ale nijak tomu nevěřím.. Dělala sem si i ráno ale sou tak slabí taková jako by dálnička.. Tak nevím jestli by to tak bilo tak i to bylo 13 dní od té doby co mě píchlo několikrát v podbříšku.. Ale závěr ještě nedělám..

majkylove
autor
23. čer 2014

@terezapetrova obidek byl vybornej,v praci uz to tak super neni😀stale cekas na ms?

mispula19
23. čer 2014

@terezapetrova právě to vím a tudíž se na to neupínám, manžel má už 28 a já chtěla být vždy mladá maminka 😀 ale nespěcháme a necháváme to plynout, jsme mladí, máme čas, užíváme si života po přírodě a cvičáku s hafákem, plánujeme domeček a věříme, že až se naší dušičce bude chtít, příjde 😉

majkylove
autor
23. čer 2014

@mispula19 tak u nas je to opacne,ja 28 a manzel 25🙂a taky si uzivame jak rikas,bavi nas to ale to skvrnatko by to zas jinak zpestrilo ze🙂

xjulinkax
23. čer 2014

Zdravím všechny snažilky 🙂, jak se máte a jak jste na tom? Já jsem dnes 15. DC a v průběhu tohoto nebo příštího týdne čekám ovulaci. Tak doufám, že se konečně zadaří v 5. cyklu... Pěkný den!

mispula19
23. čer 2014

@majkylove tak tak 🙂 je mi trochu smutno když poslouchám moje vrstevnice, které absolutně nechápou, jak sem si mohla "zkazit" život svatbou a následně miminkem... já se naopak hrozně těším na to, až budeme všechno dělat s naším potomkem, budem se courat lesem, jezdit na cvičák s pejskama, pást kozičky a ovečky u babiček, jezdit na psí tábory, ježiš já se těším, že na to musím přestat myslet, jinak se na to začnu upínat 😀 já ted oslavila "teprve" 23 a první mimčo sem vždy chtěla do cca 22, manžel by si klidně ještě dál užíval svojí "pubertu", ale z té ho ani miminko nevyléčí 😀

majkylove
autor
23. čer 2014

@mispula19 ti budou pubertaci navzdy😀no uz aby to bylo,musim pocka do pristiho tydne,ale bojim se ze budu zas zklamana,cekani na mrchu je fakt nekonecny vzdycky:-\hlavne uz by to tu mohl konecne prolomit at na nas muze prsknout tehu bacily 😅

mispula19
23. čer 2014

@majkylove já to mám asi o to horší, že ms ani nemám 😕 sem bez ní asi 2 měsíce po dobrání Duphastonu na upravení, zítra se budu pro jistotu objednávat na gyndu, ať s tím něco uděláme, ted chci začít testovat ovu, tu si ale myslím že mám. TT sem dělala minulý týden po 2 snaženích 😀 kdyby náhodou a nic, já sem přesvědčená o tom, že budu zvracet jako Alík, tak nějak asi budu vyčkávat na příznaky 😀 k mému zjištění se ale objevují až cca od 6. týdne 😅

majkylove
autor
23. čer 2014

@mispula19 ja prave na priznaky nevydrzim cekat a testim kazdej mesic jak blazen😀to je blby s tou ms,ale urcite to s dr nejak vyresite😉

terezapetrova
23. čer 2014

@cernakronika drzim palce 🙂

terezapetrova
23. čer 2014

@majkylove ne uz necekam od dnešního odpa 😒 nu diky dluhemu cyklu budu ted mit ovu uplne jindy ale mozna mi vyjde na naší dovcu takze prubnu ovu testy. Rikala mi ta kamarádka, od které je mam, ze nezna nikoho, kdo by s nimi neotehotnel ale stejne je to podle me nahoda. musim pak poradne prostudovat navod je jenom v aj a ja z angličtiny uz trochu vypadla 🙂

terezapetrova
23. čer 2014

@mispula19 s timhle pristupem se Vam jiste brzy zadari 🙂

majkylove
autor
23. čer 2014

@terezapetrova ja tomu verim ze to muze hodne pomoct ty testy no uvidis,pak musis dat vedet jak to teda funguje🙂

terezapetrova
23. čer 2014

@majkylove dam vedet a budu doufat, jenze se zase bojim abych s k tomu neupínala moc.. 🙂

majkylove
autor
23. čer 2014

@terezapetrova já myslím že už tak na to hodně myslíme 🙂 a aspoň to na druhou stranu zas člověka uklidní když si ověří že vůbec ovu probíhá a tak 🙂

cernakronika
24. čer 2014

@terezapetrova Já snad doufám že se za dařilo, jinak mi po bývalím zbidou fotky a prstýnek.. Příznaky mám jasný tak uvidím...Ale ještě pořád tu svámi děvčátka budu... Dneska sem podkala známího a na ferovku bez řečí se mě optal jestli náhodou nejsem těhotná že to na ženský pozná...Tak sem mu řekla že 9.6 sem bila negativní..A on na to jo ale to bilo ..Tak sem zvědavá...

cernakronika
24. čer 2014

Ahojík tak už druhý den mám na testu dušíka slabého vůbec neroste :/